• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Já jsem měla ty první tři měsíce taky strach, břicho mně bolelo, ještě mi vedle dělohy něco našli, musela jsem týden ležet, pak to bylo dobré. Dneska mi brali krev na vady dědičnosti, tak mám zase strach jak to dopadne. Ale opravdu bych nejradši šla jinam. Zkusím se ještě někoho zeptat na tu Slezákovou, hlavně aby měla ultrazvuk, nechtělo by se mi chodit do nemocnice.
18. kvě 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JMES KONEČNĚ TŘI....HURÁ,VE ZNOJMĚ JSOU TAKY TĚHOTNÉ !!!!
18. kvě 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuším tuším, že ve Znojmě mají ultrazvuk pouze dva lékaři, půčková a rozvadovská, pokud se nemýlím. Škoda, že nás tu není víc, abychom mohli všechny lépe porovnat.
18. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teď dívám, že jste obě v 8tt? No pane jo, tak sraz v porodnici ne? :sweat_smile:
18. kvě 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čistá náhodička, že kami?! :grinning: No, to abych dala nohy ale hodně k sobě a nepustila, obávám se,že dvojčátka tak dlouho nevydrží. :unamused:
18. kvě 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě má ultrazvuk Podzimek.
autor
SLEZÁKOVÁ NEVÍM,NEVÍM...MYSLÍM,ŽE TAKY NEMÁ U SEBE ULTARZVUK A JE TO STAŘŠÍ PANÍ UŽ TAKY NEVÍM JESTLI TO NENÍ NĚCO JAKO TA ZDRAŽILOVÁ CHA CHA ....JÁ NESCHOPENKU NEMÁM,ZALOŽILY JSME S MANŽELEM KDYSI FIRMU A V TOM PODNIKÁNÍ TO PROSTĚ NEJDE,ALE UVIDÍME,KDYBY BYLO NEJHŮŘ TAK BYCH TO MUSELA VYDRŽET.JINAK JE MIZLE ,ALE DNESKA JSEM TO NEVYDRŽELA A U KAUFLANDU JSEM SI KOUPILA ČÍNSKÝ NUDLE A PIKANTNÍM MASEM,HUBA MĚ PÁLÍ JAKO ČERT,PROTOŽE JSEM SI TO DOMA JEŠTĚ PŘIPEPŘILA...RÁNO JSEM MÁLEM OMDLELA ,STAČILA JSEM SEBĚHNOUT SCHOPDY A SEDNOUT SI.MANŽEL MĚ OBSKAKUJE AŽ MI LEZE NA NERVY...
jo to mi povídej, už jsem na něj byla i nevrlá, pořád jsem něco dělala špatně, ustýlat, zvedat polštář, prát ... No ale něco dělat musím, jinak to jde na mozek.
18. kvě 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musím se smát, a co na to žaludek když si to jídlo ještě připepříš? Já žádný extra chutě nemám. Ani jsem naštěstí teda nezvracela...
18. kvě 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO JESTLI BUDETE JEŠTĚ UVAŽOVAT O TOM PŘESTUPU,TAK ZKUSTE TOHO KAŠŠAIA (NEBO JAK SE TO PÍŠE)ZNÁMÁ K NĚMU CHODILA A ŘÍKALA ,ŽE MÁ TU ORDINACI TAKY SUOPER ZAŘÍZENOU A NEMUSÍTE DO NEMOCNICE.ALE JE TO ASI KAŽDÝHO ZKUŠENOST.jjjÉÉÉÉÉÉ TA MOJE ZLATÁ ROZVADOVSKÁ......ANTONY:TA PVKOVÁ TOTIŽ ORDINUJE V DOBĚŠ KDY TAM ROZVADOVSKÁ NENÍ,ONI MAJÍ TO NA CIKCAK,PROTOŽE TŘEBA JSEM NĚCO CHTĚLA A PODLE TOHO KTERÁ MĚLA SLUŽBU MI TO DALA.TAKŽE JEKOBY ORDINUJÍ JAKOBY SPOLU.ALE DVOJČÁTKA SIÍ MYSLÍM,ŽE VEZMOU.PROSÍM VÁS SORRY ZA TY CHYBY.
18. kvě 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím pepřem je to zajímavý, já taky před pár týdny pepřila rajčata, až mi (s prominutím) huba pálila, ale nešlo odolat. Jinak chutě naštěstí taky ne a nevolnosti (ťuk ťuk na dřevo nedorazily - zatím). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to za mně manžel taky ze začátku pracoval, nádobí, okna! a tak. Ale teď jen vysává a umývá zem, zbytek si udělám, jsem doma celý den, tak mám na to čas :slight_smile:
18. kvě 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám s Pavkovou domluvený ty ultrazvuky v nemocnici, trochu protekčně přes svou sestru, Pavková tam bývá pondělí a pátek a tak bych čekat nemusela, kdyby mě náhodou nevzala, tak aspoň že by to šlo takhle. Dneska jsem byla u Zdráži a byla dokonce příjemná, ale přestupovat k ní, kackad, to bych ti asi nedoporučovala, jestli hledáš něco lepšího.
18. kvě 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak země mu taky mile ráda přenechám, i tak je to velká pomoc a žehlím si na etapy celý týden, tak to snad broučkům nevadí.
18. kvě 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten Kaššai má ordinace kde? Není on někde až dole u Kauflandu?
18. kvě 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
blízko Kauflandu, jak jsou ty rodinné domky.
18. kvě 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě, kackad, chtěla bych se zeptat ještě na ty bolesti břicha, ať přístě zase nevalím do nemocnice. Zřejmě je to tím, jak se roztahuje děloha, že? Jak dlouho ti trvaly a jak bys je popsala, jestli můžu být zvědavá.
18. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
K Zdražilový nepůjdu, já čekala že ten můj mi všechno vysvětlí co a jak (jsem těhotná poprvý)a jen mi řekne, že roste dobře a to je vše. Čekala jsem, že mi dneska udělá ultrazvuk abych aspoň po měsíci tu malou/malýho viděla a nic.... Ale jsem objednaná na 11.června do nemocnice na ten velkej ultrazvuk, tak snad se tam dozvím co to bude a jestli je všechno v pořádku.
18. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
S těma bolestima to byl taky gól, já mu volala že mi píchá v břiše a on prej jestli je to v tříslech, tak že se roztahuje děloha, tak je to v pořádku, ale prej kdyby to byly křeče, tak hned do nemocnice nebo za ním na kontrolu. Jinak v začátcích jsem měla taky bolesti (spíš sem tam píchání) a to bylo zrovna jak jsem musela týden ležet, pak jsem šla na ultrazvuk a už to bylo dobré. Ale to mi neřekl z čeho jsem to měla :angry:
18. kvě 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jsem na tom stejně, člověk kdyby sám nezháněl informace, tak nic neví, co bude, co může nastat, kdy si dělat starosti a kdy je to normální ... Ale mám s tím už zkušenosti z CARu, tam kdyby mi holky neřekli, co bude následovat, tak bych se ani nemohla psychicky připravit a měla bych permanentně strach. Vím, že nakonec to nic nebylo, ale jak to má člověk vědět dopředu.
18. kvě 2007 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono se těch ultrazvuků dělá tuším 4, víc jen když je potřeba, ale taky by mi bylo milé, kdyby mi zkrátka polopatě někdo řekl, přijďte za 14 dní, uděláme to a to. Už mě nebaví se pořád vyptávat.
18. kvě 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla něco mezi bolestma a křečema a trvalo to hodinu, tak jsem nasedla a jela. Naštěstí to do hodiny zase přešlo, no ale taky mi nikdo neřekl, to je normální nebo není.
18. kvě 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je přesně ono, žádnej doktor nic neřekne (kromě teda tý Rozvadovský - slyšela jsem jen samou chválu). Já se taky musím pořád vyptávat a hledám info na netu. A jak je to s těma testama? Mně ze začátku brali jen krev ani mi neřekl na co. Ale podle toho papírku jsem vyčetla (nic mi opět neřekl), že mám vše v normálu. A dneska mi brali jen na ty vady, jinak nic. Nedělají se ještě nějaký?
18. kvě 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK UŽ JSEM SE VYSPALA,HODINA A PŮL TUHÝHO SPÁKNU.... TEN KAŠŠAI MÁ ORDINACI OD KRUHÁKU NA BRNO ,NA PRAVÝ STRANĚ KOUSEK ZA REDAKCÍ ZNOJEMSKÝCH LISTŮ.JE TO ASI TAK MAX 200M OD CAFÉ PARIS SMĚREM NA BRNO.KACKAD: MYSLÍM,ŽE V TVÝM STADIU TĚHU SED ĚLAJÍ TESTY NA VROZENÝ VADY ,ALE RADŠI SE TŘEBA I NA DRZO ZEPTEJ.
18. kvě 2007 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechen ten postup máš mimochodem zapsaný v těh. průkazce, co se děje v jakém týdnu. Takže určitě na nic nezapomenou, neboj. :sunglasses:
18. kvě 2007 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky za radu. Já mám takovou zvláštní průkazku, je fakt hodně zastaralá, ještě s takovým nažloutlým starým papírem (mimochodem, moje mamka měla úplně stejnou jen v jiný barvě). Takže tam fakt nic nevyčtu...
18. kvě 2007 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je něco, vzhledem k tomu, že jsou všichni doktoři zavalení od farmaceutických firem jejich průkazkami, tak tihle vsadili na klasiku. To čučím. :astonished: Tak počkej, já ti to vypíšu.
18. kvě 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže ultrazvuky jsou v těchto termínech: 12.-.14. týden, 18.-20. týden, 30.-32. týden a příp. výběrové
18. kvě 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem našla stránku s přehledem všech vyšetření, co a kdy se dělá:

http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=123&section=1&stage=1

Taky to ještě musím prostudovat. :grinning:
18. kvě 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paráda, fakt díky. Aspoň vím co mně čeká. Ach jo, jen ty vycházky mně dneska překvapily. Už jsem mohla být venku a místo toho trčím doma. :frowning2: Takhle budu na netu asi často :slight_smile: A už máte fotečku z ultrazvuku?
18. kvě 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek