• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
ahoj holky,zdravím i ty nové :slight_smile: . Tak mi včera dorazil kočárek, tak jsem z něj nadšená, ale odvezem ho přece jenom k našim (ach ty pověry). Tak mi stála trojkombinace 12500kč. Asi je to lepší si ho nejdřív vyhlídnout, ošahat :slight_smile: a pak objednat z netu, vyjde levnějc. Ty tablety magnezii jsem začala brát taky, bolely mi lýtka. Ale už se mi začínají ozývat i záda jen na jedné straně, protože pořád spím na jednom boku. No, ale asi to bude ještě horší že? Jinak se mějte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko ahoj! My měli kočár doma, obojí rodiče bydlí kousek odtud, přišlo mi postavený na hlavu ho stěhovat k nim a zase zpět, neheldě na to, že u našich by nebylo místo a tchýně by byla schopná pořádat zájezdy, aby se každý podíval, jaký máme...takže kdo přišel k nám, viděl, ostatní až teď, co jezdíme. Nás vyšel na 8290 plus sedajda 2999, ta se dá hodit na podvozek, už jsme to včera prubli, je to fajn, lehoučký!
23. srp 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, pátrala jsem kdy bude nový kurz předporodní přípravy, tak ať jste taky v obraze.
"Dobrý den,
nový kurz předporodní přípravy začne 2.10.2007 od 16.oo-19.oo hodin. Termín dopoledního kurzu zatím nevím, až příští týden nastoupím do školy a dozvím se rozvrh. Určitě se ozvu.
Krásné dny Vám přeje Věra Burianová"
24. srp 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem se ptala dr., jestli můžu na ten kurz chodit, tak prej můžu, ale sama netuším, jak se budu schopná v říjnu někam kulit. - Natož v listopadu. Takže začnu v září s tím v nemocnici a ještě uvidím, kolikrát budu chodit. Mě ani tak nejde o informace, ty si myslím, že už mám slušně načtený, spíš někam sem tam vyrazit. Platit si celý kurz u Burianové asi určo nebudu. Ale spoustu lidí si to tam chválí. Já ještě pořád nevím, jak se budu dostávat do Znojma. Autem už mi to nejde dál než 10 minut a autobusem mě manža nepustí. Přeci jen se sem jede skoro tři čtvrtě hoďky. No tak jsem zvědavá, jak to stejně dopadne. :sweat_smile:
24. srp 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JSEM SE CHTĚLA VČERA PŘIHLÁSIT ,ALE KONÍK NĚJAK STÁVKOVAL.UŽ MÁM VÝSLEDKY Z GENETIKY,JSOU NEG A JAK PÍŠE DR PLOD NYVYKAZUJE DOSTUPNÝMI TESTY ŽÁDNÉ ZNÁMKY ČEHOSI....A VČERY JSEM BYLA V BRNĚ NA POSLEDNÍM VYŠETŘENÍ NA UTZ A DR TAKY ŘEKL ŽE TO JE ÚPLNĚ V ÚPOŘÁDKU A ŽE NEVIDÍ NIC ABNORMÁLNÍHO.UKAZOVAL MI TŘEBA MOZEK ,JAK ROSTE A JAKÝ VÝVOJ JE NORMÁLNÍ,ŽE TŘEBA PODLE TOHO SE POZNÁ HYDROCEFALUS,UKÁZAL MI 4 SRDEČNÍ KOMORY A DAL MI HO TAKY POSLECHNOUT,KLEDNINY ,MOČ MĚCHÝŘ.... NO JSEM TEĎ TAK VYŠKOLENÁ.... AKLE MOOOC SE MI ULEVILO,POŘÁD JSEM SI ŘÍKALA CO KDYBY....
A TAK JSEM DNESKA KOUPILA NÁDHERNOU PEŘINU A POLŠTÁŘEK PRO MIMINO A K TOMU POVLEČENÍ,A SOPUPRAVIČKU A ČEPIČKU A BAVLNĚNÝ PLÍNKY.... SORY,ŽE SE TAK CAMRÁM,ALE MÁM TAKOVOU RADOST A NEMÁM SE O NI S KÝM PODĚLIT.... PO PEŤOVI TOHO MÁM MÁLINKO ,SPÍŠ MC A TAK ZAČÍNÁM ZNOVU.
JO TAKY SE MĚ VČERA DR PTAL JESTLI JSEM SI TO NEROZMYSLELA A JESTLŮI NECHCI VĚDĚT POHLAVÍ.TAK JSEM MU ŘEKLA ,ŽE MI ÚPLNĚ STAČÍ ŽE TO JE ZDRAVÝ TAK SE SMÁL...ASI JSEM RARITA ,ŽE NEZNÁM POGHLAVÍ.
ANTONY : TO JÁ JSEM BEZ AUTA JAKO BEZ NOHY...JEZDÍM POŘÁD HODNĚ ,ZATÍM MI TO NEVADÍ,MOC RÁDA JEZDÍM VELIKOU DODÁVKOU,TA JE NOVÁ A JE TAM VÝBORNÁ SEDAČKA A SEDÍM TAM ROVNĚ,TAK MĚ NEBOLÍ ZÁDA.ALE JE TO PRO OKOLÍ DIVNÝ,ŽE TĚHOTNÁ JEZDÍ TAKOVÝM "AUTOBUSEM".
24. srp 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uznávám, že jezdění mi tedy moc nejde. Bříško je už přece jen větší, takže když sedím v autosedačce a mám mačkat pedály, tak je to přesně ten pohyb, který mi nedělá dobře. Navíc od té poslední květnové jízdy do práce, kdy mě chytly na dvě hoďky nepříjemný bolesti, už mám zkrátka strach, aby se to neopakovalo, takže se uvolňji řídit jen z oslavy domů.
Jinak moc gratuluji k výsledkům. Škoda že sis musela dělat tolik vrásek, ale my ti držely moc pěsti. Zajímavý je, že první věc, kterou jsem tento týden chtěla koupit bylo právě povlečení do postýlek, ale ještě jsem se kousla do jazyka. To musí počkat. Já vlastně nemám doma vůbec nic a taky nemůžu čekat, že bych po někom dědila, tak to bude pořádný nákup, než to dáme všechno dohromady. Ale už se moc moc těším. :wink:
24. srp 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak si ráda Kamčo? Takhle tě vystrašit že? :angry: Není ten kurz docela pozdě? Říkala mi začátek září a nakonec je v říjnu. Tak si říkám jestli to má cenu abych tam vůbec chodila, vždyť už bych mohla pomalu rodit :slight_smile: . No ještě nevím teda. Počítala jsem s tím zářím.
24. srp 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
On teď zrovna jeden probíhá :slight_smile: . - Kurz předporodní přípravy začal
- 23.7.2007 - od 09.00 -12.00 hod. a 24.7.2007 -od 16.00 -19.00 hod.
24. srp 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO JÁ JSEM TAKY CHTĚLA CHODIT DO NĚJAKÝHO KURZU,ALE ZATÍM NĚJAK NEÁM MOC ČASU.KLUK PŮJDE DO ŠKOLY,SMOLÍM POŘÁD TU ANGLIČTINU ,DO TOHO PRÁCE ,OBJEDNÁVKY REKLAMA....NO JSEM ZVĚDAVÁ JESTLI BUDU MÍT ČAS ASPOŇ PORODIT.ALE ZASE BYCH PŘIŠLA MEZI NĚJAKÝ TĚHULE,
KAM VY NĚKTERÁ UŽ CHODÍTE NEBO CHODIT BUDETE? ŽE BYCH SE K NĚKOMU PŘIDALA.

ANTONY: JAKO JÁ DĚLÁM VYÝBAVIČKU PRO JEDNO A JE TO DOCELA RANEC,JAK ŘÍKÁM PO PETŤOVI NEMÁM SKORO NIC A SPÚOLÝHAT SE NA TO CO PAK DOSTANU,TO NEJDE.NAVÍC NA MALÝHO JSEM DOSTALA SPOUSTU VĚCÍ CO UŽ NEOBLEKL,PŘECE JEN JSME ŠLI Z PORODNIOCE A MĚL 4,10KG.TAKŽE TO MOC NÁHODĚ NENECHÁVÁM.PAK BUDOU VÁNOCE ,OBCHODY NARVANÝ A NA POSLEDNÍ CHVÍLI TO NECHAT NECHCI,CHCI TAKY MÍT TROCHU SVÁTKY A POHODU A KDYBY SE TO NÁHODOU VYKLUBALO DŘÍV....MOŽNÁ BY SE TI VYPLATILO KOUPIT OD NĚKOHO VÝBAVIČKU PO DVOJČATECH A PAK TŘEBA DOKOUPIT JEN NĚCO NOVÝHO K DR A TAK.OD PANÍ Z PRÁCE PANÍ Z BARÁKU TAK PRODÁVALA CELOU VÝBAVIČKU TAKY PO DVOJČATECH ,BYLI NĚKDY NA PODTIM A BYLO TO CELÝ ZA PÁR KORUN,PĚKNĚ POSKLÁDANÝ ,VYPRANÝ.NO JE TO NA ZVÁŽENÍ,JESTLI BUDEŠ KUPOVAT VŠECHNO NOVÝ TAK TĚ ASI MÁZNE....
JINAK TO POVLŮEČENÍ JE SUPER,TAKOVÝ MODERNÍ JEDNOBAREVNÝ BÉŽOVÝ A LEMY OKOLO PEŘINY A POLŠTÁŘE JSOU LEMOVYNÝ TMABVŠÍ BÉŽOVOU A NA PŘINĚ JSOU KRÁLÍCI NBA OBLÁČKU NAŠITÝ JAKO APLIKACE,NO MOC PĚKNÝ.KOUPILA JSEM TAKY POLŠTÁŘ A PŘINU BÍLOU A TEN POLŠTÁŘ JE EXTRA PRO MIMINA ,JE ÚPLNĚ PLOCHEJ A PĚKNĚ OBŠITEJ.TAKM MÁM RADOST.PEŤA SE NARODIL V DUBNU TAK JSEM TOHLE ANI NEMĚLA ,ALE TEĎ BUDE JINÝ POČASÍ,ŽE...
ONO SE TO PAK NAJEDNOU ŠPATNĚ KUPUJE,NEŽ TO VŠECHNO POSHÁNÍŠ NEBO MŮŽEŠ BÝTT PÁR DNÍ V NEMOCNICI...IKDYŽ SE TI TO ZDÁ BRZY,MOŽNÁ NĚCO POMALU UŽ KOUPIT MŮŽEŠ.ASPOŇ TO NENÍ TAKOVÝ BALÍK NAJEDNOU.JÁ MÁM TROCHU VÝHODU,ŽE SE DOST DOSTANU DIO BRNA ,ALE TAKY NA TOM MŮŽU BÝT HŮŘ A MOŽNÁ TO UŽ TAK NEPŮJDE.MOOOC PĚKNÝ OBLEČKY MAJÍ TAKY V H+M V OLYMPII,ALE TAKY ZA CENOVĚ NIC MOC,OBČAS SE DÁ VE SLEVÁCH DOST NAKOUPIT,ALE TO JE VĚTŠIBNOU UŽ PO SEZONĚ.
24. srp 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, tak jsem byla včera v Brně a zašla s manžou i do toho C&A jak se tu někdo zmiňoval. Moc tam toho nemají, ale určitě tam mají lepší věci než u Gymplu tady ve Zn. Mají modernější, jak kalhoty, super kapsáče, tak i halenky a trička. I ceny jsou o dost nižší. S manžou jsme našli super béžové manžestrové kalhoty co mi budou akorát na zimu a snad i až do konce. Stály 750,- :grinning: což je oproti Znojmu super. No a skončila jsem u velikosti 36 :astonished: a to mám v tom "vaku na břicho" tolik místa že dozadu si můžu dát svačinu a dopředu nacpat svetr. Ale počítám že se teď rozjedu, začínám 7. měsíc.
KAMILA: moc přeju ať už máš jen takové dobré výsledky, a žádné nervy!!!!
KACKAD: ten záříjový kurz začíná, ale v nemocnici, ne v Macešce a je na něj potřeba doporučení od DR.
ANTONY: to si teda troufáš a nechápu jak jsi to vydržela zatím nic nenakupovat. Taky doporučuju začít, jestli už jsi na tom tak pohybově tak ať něco stihneš sama, jestli teda nechceš všechno nechat na manželovi, ale upozorňuju, že někteří ani neví jaký je rozdíl mezi zavinovačkou a plínkou. :grinning: A taky z finančního hlediska, pak buchnout takovou pálku naráz asi by mě švihlo.
25. srp 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
antony: ještě jsem si vzpoměla, jsem fakt spokojená s věcma co jsem si objednala z www.mimibazar.cz chce to hledat, ale jak natrefíš na ženskou co má pěkné oblečky a pěkné ceny tak se vyplatí jí to vybrat vše co se dá. Mám dvě super zimní kombinézky jsou jako nové po 200,-. Jestli teda nevisíš na tom, že chceš vše nové. Ale některé věci mi přijdou, že je zbytečné kupovat nové když jsou třeba jen na měsíc a tak. Taky jsem tam narazila, ža prodávají i celé výbavičky po dvoujčátkách. Tak to zkus projet. Nejlepší je zadat nové fotografie a jak něco zahlídneš, tak klikni pod fotku na Zobrazit celou fotogalerii a ono tě to hodí do galerky té prodávající. Mám odtamtud super lacláče po 30,-, bodýčka po 40,-, teplákovky za 80,-, dupačky...Je tam dost i značkové zboží.
25. srp 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je hrůza! Manžel mi sebral na celý týden PC a teď chce zase, i když jsme se dohodli, že ho bude mít - týden on a týden já. Hrůza je, že než přečtu všechno, co jste napsaly za celý týden, tak jsem úplně hotová. Jinak ten kurz v Macešce stojí opravdu 1200,-, ale mně na to přispěla pojišťovna 500,-. Jinak už jsem se potkala s PHO - s Pavlou a znám Lenču, tak jsem celkem zvědavá na co ještě příjdeme na tom srazu. Znojmo je totiž malé. A MILUS ty hezky přijď, ať se od nás nakazíš. Už jsem nakazila asi 4 kámošky a jedna dokonce otěhotněla i přes prášky. Od té doby se se mnou nechtějí některé kamarádky scházet. :grinning: :wink:
25. srp 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Antoni sušičku jedině doporučuji. Když jsem bydlela u mamky, tak jsme měli pračku se sušičkou. A třeba někdo si něco chtěl obléknout na nějakou oslavu a bylo to ještě mokré či špinavé, tak se to rychle (vypralo) vysušilo a za půl hoďky se mohlo vyrazit. Paráda. Taky chci.
Gabim: a my se asi taky známe. Jestli jsi to ty, tak děláme pod stejným zaměstnavatelem, ne? Já dělala akorát na Hradišti ve staciku.
A minule jsem tě viděla u Dr.
25. srp 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, až bude víc času, tak ti pošlu ten porodní pokoj. Je to tam hezké. Není se čeho bát, krásné prostředí.
25. srp 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
noninko, svět je malý. U té dr. jsem byla pěkně nervozní, tak se nediv, že jsem si vůbec nevšimla. Na fotečce mi připadáš povědomá :slight_smile:. Klidně se ke mně všichni hlaste. Mám dost velký baťůžek :grinning: .
25. srp 2007 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
noninka: ahoj, jen pošli ráda kouknu, teď jsem byla za manžou na 430 včera objímal záchod celej den tak jsem ho večer vezla na pohotovost a nechali si ho tam, celou noc jsem nespala a malej se ve mě kroutil o stošest, dneska už je manža dobrej, a zítra asi půjde domů, ale to prostředí tam je hrůza. Potrhaný žaluzky, omlácený okna a zdi. Už aby byl doma. Jen jsem koukala, nemají na pokoji TV tak jsem mu řekla, že se aspoň odnaučí na ni furt čučet a dočte všechny ty rozečtený knížky co se tu válí, hned jsem mu jich tam teď pár dovezla.
Gabim: možná se tam v prosinci potkáme já mám termín 13. podle UTZ. :grinning: A taky budeme mít klučinu. :wink:
25. srp 2007 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noninka: díky za fotky, jsou super, hele není to na té jedné u té sprchy a vany Kájin manžel?
Ta porodní koza je krásná i když je to hroznej název, páni to budu muset tak široko roztáhnout nohy??? :grinning: měla bych začít trénovat ne? :sweat_smile: Jen doufám, že je to opravdu sál kde se rodí a né jen ten ukázkovej pro návštěvy. Aby nás pak nedali do nějaký vykachlíkovaný tělocvičny. :angry:
A o tom poporodním, to by si spíš měli dát záležet ne? Pochybuju že si některá z nás bude všímat jaký je to kolem při porodu. :unamused:
25. srp 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencit, neboj sa, na porodním sále jsem jako doma, mají to tam všude moc hezký. Teď je dokonce jeden úplně novej nadstandartní pokoj, tam bych si chtěla lebedit ne jako na nadstandartu na ženským. Tam chudák manžel spal na takovým křesle (sice bylo nový, ale ráno by potřebovat rehabilitaci, aby mohl vstát). Ty nadstandarty mají stejně obrovskou výhodu v tom, že může manžel přijít kdykoli a zůstat jakkoliv dlouho. To se mi fakt líbilo. :wink:
25. srp 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem nevěděla že tam manža může i spát?? NO jsem zvědavá, ten můj je zatím tak na 90procent, že by šel. Ale má z toho asi pěknej vítr, možná víc než já. Mluvila jsem ale s PA co je taky těhule a říkala, že se vždycky snaží tatínka tam dostat, prostě bez odmlouvání šup šup. :grinning:
25. srp 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda, že to asi není zvykem, ale pokud vím, někdy tatínek může i přespat. Jenže na to pokoje ve Znojmě nejsou moc vhodné, protože jsou malé, ale jsou porodnice, kde je to celkem zvykem. Manža spal se mnou na ženském, ale to mě přivezl po půlnoci a šlo zrovna do tuhého, tak si nikdo nedokáže představit, jak velkou oporou mi tam byl. Vůbec si to tam bez něj nedokážu představit a ty další dny ode mne odcházel taky až kolem 22 hodiny a sestry z toho vůbec nic nedělali. Zkrátka se zeptal a jelikož tím nikoho nerušil, tak nikdo nebyl proti.
25. srp 2007 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY,
NO KOC JSEM PRO TY NADSTANDARTY NEBYLA,POŘÁD JSEM SI MYSLELA ŽE JE LEPŠÍ BÝT S NĚJAKOU MAMINOU NA POKOJI ,ALE ZASE KDYŽ TAM MŮŽE PŘIJÍT RODINA KDY CHCE A NA JAK DLOUHO.... MOC O TOM UVAŽUJU.ALE MÁM DOJEM ,ŽE MI KAMOŠKA ŘÍKALA,ŽE TO SNAD STOJÍ DENNĚ 500 A ONA TAM LEŽELA PO CÍSAŘU 10 DNÍ ,MĚLA NĚJAKÝ KOMPLIKACE A TAK BY JU TO VYŠLO NA 5000,- COŽ JE PRO NI RANEC.TAK TO RADŠI VYDRŽELA NA NORMÁLNÍM POKOJI.
NO ALE MOC BUDU UVAŽOVAT.
BYLA JSEM VČERA V BRNĚ V OLYMPII V H+M A ZAS TAM KOUOPILA NĚCO NA MIMOUŠA,ZAČÍNÁM BÝT POSEDLÁ...AKORÁT NA LEVO RŮŽOVÝ , NA PRAVO MODRÝ A NEUTRÁLNÍHO AŽ TAK MOC NENÍ.NO ALE I TAK JSEM MĚLA RADOST.
26. srp 2007 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eps: :grinning: Máte pěkný fotky na obecních stránkách z vítání občánků.
26. srp 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi dík, koukala jsem tam dopoledne a nic, až pak po tvém upozornění...Z těch prvních maminek a miminek znám jen jednu! A to tam nebylo žádné mimi, o kterým vím, my asi byli nejmladší (přesně měsíc)...
26. srp 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eps: :grinning: Taky jsem se divila, že jsi na vítání občanků tak brzy. Neteře s neteřma tam ségra byla až tam v půl roce. Asi až je dost dětí, tak to udělají :grinning: .

Holky ať taky nejste ošizeni, u nás na obci probíhá vítání občánků slavnostní formou - zpěv,básničky,vítání starostou a zápis do knihy. Úchvatné. Kamarádka, která se k nám přistěhovala ze Znojma a narodilo se ji mimčo, žasla, vůbec o tom nikdy neslyšela. :dizzy_face:
26. srp 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami: Ohledně barev pro novorozence jsem taky dost nespokojená. Když to nemají v růžové nebo modré, mají to jen v bíle. Oni asi zapomínají na ostatní barvy.
Po neteřích jsem dostala pěkné věci, co bylo moc růžové a holčičí jsem dávala bokem. Ale dupačky růžové s indiánem jsem nechala, ty malému budou slušet, ne?! :grinning:
26. srp 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
GABIM: TY VÍŠ CO TO BUDE?HOLKA NEBO KLUK? JÁ SE CÍTÍM TROCHU JAKO RARITA,PROTOŽE VYPADÁM JAKO ŽE JSEM JEŠTĚ TECHNIKOU NEDOTČENÁ A NEVÍM POHLAVÍ DÍTĚTE.V TOM H+M MĚLI MOC PĚKNÝ OBLEČKY ,MODERRNÍ A FAKT PŘESNĚ TAKOVEJ MŮJ STYL,ALE FAKT RŮŽOVÁ NEBO MODRÁ.PAK MAJÍ BOKEM JAKO VYSTAVENEJ NEUTRÁL A TAM JSEM KOUPILA TEPLOU SOUPRAVIČKU BÍLOU (JAK JINAK JINÁ NEBYLA)MIKINKU S KAPUSÍ NA TIP A KALHOTKY DO PASU , NA ZÁDECH VYŠITÝ Z APLIKACÍ ZVÍŘÁTKA A MĚLI K TOMU SE STEJNEJM A ZVÍŘÁTKAMA 2 BODY ZE SILNÝ BALVNY A DVOSE FROTÉ FUSEKLE,TAKY SE STEJNÝM ZVĚŘINCEM,TRAKŽE TO VYPADÁ FAKT DOBŘE.A AŽ TAK DRAHÝ TO TAM NENÍ,ALE NECHTĚLA BYCH OBLÍKAT JAKO ANTONY DVOJČATA,PETŘÍKOVI BYLO V MOMENTĚ VŠECHNO MALÝ A TAK JSEM KUPOCVALA VĚCI O DVĚ ČÍSLA VĚTŠÍ A ZAHRNOVALA,ABY TO UNOSIL.
OD ŠVAGROVÝ MÁM TAKY PÁR VĚCÍ CO MI VRÁTILA MOJE A PŮJČILA JEJÍ,ALE JAK UŽ JSEM PSALA JE TO HRŮZA .PROŠLO TO 4 DĚTMA A FAKT SE Z TOHO MOC POUŽÍT NEDÁ,NAVÍC JAK PÍŠEŠ MÁ VŠECHNO RŮŽOVÝ ÚPROTOŽE VĚDĚLA ŽE TO BUDE HOLKA.A TAK DRUHÝHO SYNA OBLÍKALA DO RŮŽOVÝHO.NAVÍC TY DĚCKA BYLO V JINÝM ROČNÍM OBDOBÍ TAKŽE NA MIMINO JSOU TAM OBLEČKY TAK NA KVĚTEN....

KROMĚ ZÁCPY A BOLESTI ZAD SE MĚ STRAAAAŠNĚ ZAČALO HEJBAT MIMINO.JE TO NĚCO ,MÁM DOJEM KOLIKRÁT ŽE VYLETÍ VEN.A TO JSEM TEPRVE 23TT.
UŽ SE TĚŠÍM BNA TEN SRAZ,MĚLI JSME TEĎ SE SPOLUŽÁKAA ZE ŠKOLY SRAZ V SOBOTU A JÁ JAKO RARITKA S BŘICHEM ,JINAK MAJÍ SNAD VŠICHNI DĚTI ASPOŇ DESETILETÝ.A JÁ MÁM DOJEM ŽE TEPRVE ZAČÍNÁM RODIT A UŽÍVAT SI TOHO.KDYBY TEBN ŽIVOT NEBYL TAK HEKTICKEJ A O PENĚZÍCH....CHTĚLA BYCH DĚTI I TŘI ,VŮBEC BY MI TO NEVADILO,ALE JAK ŘÍKÁM NENÍ TO JEN TAK.KDYŽ CHCETE DĚTEM NĚCO KOUPIT,VÁNOCE ,ŠKOLA ,DOVOLENÁ,KONÍČKY.....
NO BUDEM DISKUTOVAT ZÍTRA ,JDU SPÁT...
26. srp 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooojký, tak pročítám to nakupování výbaviček a zjistila jsem, že jsem úplně vedle z toho, kolik toho budu potřebovat. Musím rozhodit sítě, něco načíst na diskuzi o dvojčátkách, protože jinak nemám představu kolik a jaká čísla budu potřebovat do zásoby. No zkrátka prvorodička a navíc většina známých ještě není ani vdaná a ty co jsou tak se teprve o mimouše snaží nebo staví, takže asi z nich budu postupem času "nejchytřejší" :grinning: a budu moct rozdávat rady. Vím, že je to děs běs, nelogické, ale když budou holky úplně malé, tak bych chtěla věci nové. Hlavně by to totiž neprošlo u tatínka, ten je na tyhle věci moc citlivý. Až budou holky nějaký ten měsíc tak už budu víc nakupovat stilem minibazárku atd.
Jo a říkala mi jedna maminka dvojčátek z Dobšic, že prý jsou ve Znojmě každý měsíc v Dukle trhy s použitým oblečením pro dětičky. Nevíte o tom něco?
Taky ty moje holčiny už mě pravidelněji večer oťukávají, okopávají, ale asi nemají tolik místa, aby se mohli moc hemžit, takže naštěstí žádný velký kotrmelce nemetají. Poslední noci ale špatně spím, tak se jdu ještě zahrabat, snad z toho něco bude. :slight_smile:
27. srp 2007 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem tu konečně po 4dnech zpátky,v sobotu jsem byla na vyletě s kamoškama v Praze,a měla jsem problém s obrazovkou na pc,ale vše je už o.k.a mužu číst a psát.zrovna jsem to narychlo pročetla a musím pádit do práce,tak večer když nebudu moc znavená ,tak písnu.pa všem.
27. srp 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, klučinu mám potvrzeného i geneticky - karyotyp XY,normální mužský. I na ultrazvuku byl vidět. Jak mi říká při každé kontrole doktorka, nic se nezměnilo, má ho tam pořád. :grinning:
Znám pár případů, kdy to byla třeba pupeční šňura. Ale snad, když už to máme i z genetiky, tak to bude klučina.
27. srp 2007 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
antony: no to já mám taky mini oblečky nové, něco jsem si dovezla ze zahraničí kde jsme pobývali. Ale nějaký lacláčky a mikinky jsem si objednala z mimi.cz. No a když je tvůj manža citlivej a chce raději nové, tak ber nové, pokud teda není taky moc citlivej na peněženku, protože to bude pěknej vítr!!! :grinning:
Ty tvoje mrňky budou asi malinké tak určitě budeš potřebovat hodně bodyček 56 a 58, ale možná i 52 ale ty nejsou k sehnání. Vem si jestli budou mít blinkací dny a ty budeš kojit 9x za 24 hod.. a převlíkat skoro každej grkanec...
No ale určitě pak ještě víc budeš potřebovat větší velikosti, z těch mini rychle vyrostou. A jak psala myslím Kamča, tak raději větší a ohrnovat.
Takže bodyčka s dlouuhým rukávem hoooodně. Pak dupačky, já preferuju teda tepláčky kterejch tu taky moc nemají. Kabátky... světříky... no je toho moc a moc... určitě jsi našla seznamy výbaviček, každej dávají jinej, ale tak zhruba střední cesta. :wink:
27. srp 2007 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek