• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
autor
JENŽE KDYBYS CHTĚKLA CHODIT K NĚKOMU JINÝMU TAK KE KOMU.... DOBREJ DR NEBERE A TAKOVÝ EXEMPLÁŘE JAKO JE DR ZDRAŽILOVÁ.... ZEPTEJ SE ANTONY ,TA TAM CHODÍ.NEMÁ U SEBE ŽÁDNÝ VYBAVENÍ A NA VŠECHNO MUSÍŠ DO N NEMOCNICE.KAŠŠAI JE MOŽNÁ TAKOVEJ FLEGMATIK A SNNAŽÍ SE NA TEBE NEHÁZET HRŮZU,TO JE TAKY NĚKDY DOBRÝ.JÁ CHODÍM K DR ROZVADOVSKÝ A JSEM TAM MOC SPOKOJENÁ,AŽ NA TY FRONTY CO TAM JSOU ...TAKŽE SI ODE DNEŠKA DEJ ZÁVAZEK,ŽE SE PŘEDČASNÝM PORODEM BUDEŠ ZABÝVAT MINIMÁLNĚ,A ZAČNI TŘEBA S VÝBAVIČKOU...
30. srp 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky,tak jsem dnes do práce nejela,chytla mě hnusna migréna,už na to trpím tak 7 roků.ale mám na to čípky,ty zatím zabíraj,a už je mi lépe.
kami-moc díky za vyčerpávající odpověd,ty testy koupím,i vícero,bude to poprvé,tak at mám zásobu.určitě dám vědět,jak mi to jde.já jsem se totiž na to nikdy moc neupínala,ale až ted co jsem na koníkovi,tak zkouším co se dá.piju kontryhelovy čaj,je pry na to dobrý,polykám mumio,taky mě poradili,že pomáhá,a+kys.listovou,E400,baby calibrum...no je toho dost.tu BTzatím budu měřit a uvidíme + ten ovu test.ten bych měla co nejdřív,protože mi MSzačla 17.8.,no a 12.den cyklu je,byl včera.no však jsme se večer snažilkovali.třeba....?
30. srp 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leniku,tu bazálku budu měřit a přikoupím ovutesty.my se taky tak nějak2,5roku snažíme.byli jsme i dvakrát na ivf na Unice,ale nic.manža je o.k.,ale já mám nízkou hladinu hormonů,ale stejně věřím i na zázraky,takže to furt zkoušíme.ted vzáří se chci objednat na 3pokus,ale do Repromedy,už jsme se tam byli ptát,a líbijou se nám.
víš,jak su stará,tak i bl...,protože jsem si nikdy nehlídala,kdy vlastně tu ovulku mám.a mimo ovulku se mužu snažit jak chci a nic...
jo kami,nejsi nejstarší,mě je ,letos bude 37.
30. srp 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,Leniku vidím, že máme od sebe termín 3 dny, tak pokud budeš rodit ve znojemské nemocnici, třeba se potkáme :grinning: Jinak ještě k tomu razítku z plicního, já chodím k p.dr. Rozvadovské a tam ho chtějí. Známá mi říkala, že pokud bych ho v průkazce neměla, nedají mi mimčo na kojení, tak nevím co je na tom pravdy. :unamused:
Ještě jsem se vás chtěla zeptat, čekáme první mimi, první pohyby jsem měla 31.7. (17+2) a mimčo kopkalo každej den, ale teď už druhý den ani jeden kopaneček, jen občas citím, ale jen hodně málo, jako by se uvnitř otočilo nebo tak něco, ale nejsem si vůbec jistá, jestli je to opravdu miminko a začinám mít pomalu strach :frowning2:
30. srp 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
innka: ahoj mě začal mimouš kopat v 19. a kope pořád, jeden den taky vynechal a večer jsem na něj čekala... sprchovala se... šťouchala do něj... až v 11 večer se probral a fatk se mi ulevilo. Měl by se pohnout každej den aspoň trošičku, někdy když jsem hodně v pohodě, tak ho taky skoro necítím, když mám nervy tak kope jak o život. Možná se ti otočil a kope někdě vzadu, to se mi taky stává a cítím jen takově dunění. Ale určitě brnkni Dr. ať na tebe koukne, jestli se ti to fakt nezdá, za zeptání nic nedáš. Udělá ti kontrolní utz. a budeš v klidu.

Taky jsem nahlášená na ten kurz v nem. první je 11.9. v 13.40hod. Nemají ale teď bazének, překopávají ho. Tak jen cvičení a možná ho opraví. Ptala jsem se jestli nemají plno a sestřička tam volala a řekli jí že se většinou sejde tak 8 - 10 mamin, nemusí se chodit pravidelně, jen podle toho jak se chce a probírá se to co maminy chtějí vědět a tak. Je to zadarmo.
30. srp 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dnes byl článek v denním tisku v Rodince o stravě dle krevních skupin-léčí neplodnost.našla jsem si tam tak nějak info na www.dadamo.cz,ale špatně se mi v tom orientuje,nenašla jsem co potřebuji.
Lenčit,kami,innko,no prostě holky neslyšely jste o tom některá,nebo nějaká zkušenost?Budu ráda za každou radu,nebo i odkaz.díky díky
30. srp 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO KONEČNĚ JE TADY NĚKDO STRARŠÍ !!!! HURÁ !!!
MILUS: JESTLI MÁŠ NÍZKOU HLADINU HORMONŮ TAK TO ASI SAMO NEPŮJDE,ALE UVIDÍŠ,TŘEBA SE TO TO V REPROMEDĚ POVEDE.JEDNA HOLKA PSALA ŽE SE JIM TOM POVEDLO JEŠTĚ PŘED IVF PŘIROZENOU CESTOU...ALE TO JE ASI VÝJIMKA.
S TĚMA POHYBAMA JE TO RŮZNÝ,JÁ TD CÍTÍM POHYBY UŽ NĚKDY OD 17tt COŽ JE DOST BRZO ,ALE U PETŘÍKA TO BYLO AŽ VE 20-21tt.MĚLO BY BÝT CÍTIT DENNĚ ALE MOŽNÝ ŽE MÁ SPACÍ KLIDNĚJŠÍ OBDOBÍ NEBO SE OTOČÍ OBLIČEJEM Z PÁTEŘI A NENÍ TO TAK ZNÁT.KDYŽ SI ZKUSÍTE JEMNĚ RUKOVOU POOTOČIT BŘICHO TAK SE URČITĚ PROBUDÍ.
30. srp 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus, fakt nevím, my do toho spadli po 3 měsících zkoušení, tak jsem se o to ani nezajímala. :wink:
30. srp 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, to co jsi zkusila si nedokážu ani představit.Dnes už by nám snad o ty prcky bojovali...Pořád mu domlouvám, ať se nikam nežene, líp než v bříšku by se určitě nikde neměl, tak snad vlastní maminu poslechne. S tou výbavičkou je to bezva nápad, ale my už vlastně skoro všechno máme. :grinning: Začali jsme postupně - z každé výplaty něco a teď jen doladíme pár maličkostí a hotovo. Kočár včera přivezl manžel k jeho rodičům - měli ho v akci o pět tisíc levnější, neodolali jsme.
Kaššai je fajn, má veškeré vybavení, jen jsem měla strach, aby něco nepodcenil. Takovou zkušenost jsem měla s Rozvadovskou a to má také UTZ i monitor.
Innka: Sice všichni říkají, že do ledna určitě nevydržíme (prcek je už teď min. o týden větší), ale jsem rozhodnuta udělat všechno proto, abychom se tam v lednu sešli. :grinning: Pokud se Ti ale zdá, že necítíš pohyby, raději bych si tam zkusila zajet. Dr. mi říkal, pokud jeden den nebudou pohyby, jeďte na kontrolu do nemocnice, hlavu vám neutrhnou. Líp by se Ti spalo.
30. srp 2007 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenik27 : hele ber to tak : ikdyby byl nějakej problém a nerodil se dřív tak ho vypiplají,ale neměl by se narodit před 32tt,to už se bere jako silně nedonošený a je to o něco horší.a vůbec když to vypadá že je o týden starší.já měla ovu v cyklu pozdě a tak mám o týden míň.hlavně to vydržet ,aby po porodu ty plíce moc nezlobily .sdasmozřejmě ideální je vydržet do termínu ,ale někdyy to nejde.ale nebála bych se ,kolkrát ty nervy jsou zbytečný a moc ti to nepřidá.
já jsem už začala taky s vvýbavičkou a taky pomalu co se mi tak líbí,protže najdenou je to moc. kočár už mám vybranej ,ale koupím ho až tak v říjnu listopadu.podle toho jak se odstanu do brna a jak na tom budu.
do tý nemocnice se nebojte jet,ikdyby se šklebily musí vám udělat utz a monitor,to je neubyde a za tu jistotu to stojí.
30. srp 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencit nevadí,třeba někdo..? a jinak jsem viděla v tvém albu,že máme stejné miláčky...jorki...aspon ja jsem z ní pos...á.mame jí od ledna,jmenuje se Meggie,a ted jak píši mi leží v klíně a spí,a taky hřeje.Fakt je to miláček.
...no,až po manžovi,at ho neurazím.jsme v baráčku pořád sami,tak aby jsme se starali o někoho dalšího.a to ti povím,jak jsem psa do baráku nechtěla. a ted...už bych jí za nic na světě nedala.
a co ten váš,jak mu -jí říkáte?
30. srp 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik27: já se na to raději moc nesoustředím, protože jedna holčina kope poctivě a ta druhá je trochu lenoch. Tuhle v noci jsem se probudila ve čtyři hodiny a vzpomněla jsem si, že včera nekopala, tak jsem ji přemlouvala a čekala, až konečně sebou trochu zamlela. Tak ona asi bude víc noční ptáček a protože holky tam asi nemají moc místa, tak pořád kopou hodně něžně a v noci mě neprobudí. Taky mi říkala dívčina, že její prcek začal pravidelněji kopat až kol. 24-25 týdne a předtím se třeba dva dny neozval, tak mě to uklidnilo a nestresuji se.

Dneska jsem poprvé procházela město a koukala po oblečkách, ale jenom koukala :sweat_smile: A taky jsem zabrousila do jednoho obchůdku nad Dyjí a byla tam taková paní a bavila se s pokladní, měla účes coby Kamča a moc příjemný hlas, ale nechtěla se pořád ke mě otočit, jestli je těhule nebo ne. Tak nevím, bylas to ty - či nebyla? :sweat_smile: :confused:
30. srp 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus: ta naše je Nelča a je mých rodičů, já si ji občas beru na pomazlení na noc, ale to se moc nevyspím, strašně se roztahuje a v k ránu se stěhuje mě na hlavu. Koupila jsem jim ju co jim umřela 12ti letá jezevčice. Nedalo se na ně koukat. Na jaře jí byl rok a rozmazlenějšího pejska jsem neviděla. Je 3x horší než dítě. Pořád jen chovat a chovat a muckat se. :grinning:
30. srp 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
antony: byla jsem tam v poledne paní vystřídat na oběd a protože jsem byla cv týdnu u holiče mám nově na ofině do červena odbarvenej "flek",ale jinak pořád hustej melír.měla jsem na sobě černý tepláky a pruhovaný béžový tričko pro těhule.možná jsem stála zády ale jinak z boku nebo ze předu už to břicho nepřehlůídneš.jestli si to byla ty tak to je škoda.zítra bych tam měla být skoro celý den ,protože ta druhá paní jde na pohřeb.kdyby náhodou tak se určitě hlaste!!!
30. srp 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamila: ahoj zítra se za tebou možná stavím, jestli neva. Mám v plánu vzít útokem nějaký obchůdky doteď jsem vystačila se svým oblečením, ale teď jak se ochladilo potřebuju nějaký delší trika přes pupek, je mi na něj zimina. :slight_smile:
30. srp 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: přechází mě ta šílená rýýýýma. Dr. mi včera napsala sprej do nosanu, prvně jsem nadávala, že jsem si ho spíš ještě víc ucpala, ale stříkla jsem si na noc a dneska celej den dýchám v pohodě. Jmenují se Tafen a jsou na předpis. :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, jo, tak pruhovaný triko tam bylo a zrovna jsi odcházela, mohlo být něco kol. čtvrt na jednu, ale já jsem prosím taková lehce nesmělá, takže bych tě asi určo neoslovila. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. srp 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to je škoda,že ses neozvala.... minule se pavla ta co už má toho klučinu 4měs.ozvala a bylo to fajn.byla jsem tam s peťem a šli jsme na oběd.škoda,hele smělá nesmělá, máš říct heslo modrý koník a je to jasný.já mám asi 3 dioptrie ,ale nosím čočkyx,ale i tak jsem pořád slepoň.nevím,jestli bych tě sama poznala.ale příště se určitě ozvi.
budu v krámě od 9h asi až do 16h,tak se klidně stavte.
30. srp 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, ty si asi pohybů moc neužiješ, holčiny mají málo místa. A když si nějaké udělají, tak to ani tak na vyskakování nebude. :grinning: Jsem zvědavá jestli si z Unicy přivezeme napodruhé také dvojčátka. To by byl mazec - tři po sobě.
Kami: Tak už vím, odkud Tě znám! Z obchůdku u Dyje! Pořád jsem přemýšlela nad školou..., už v tom mám jasno. :slight_smile:
30. srp 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik, což o to, když vy si příště dovezete dvojčátka, tak budete mít tři, ale co když mi si zase přivezeme dvojčátka!!!! A kdyby to byly zase ženský, tak to manža nemůže přežít. Já bych chtěla tři děti, čtyři si tedy nedokážu představit, ale i tak se mi moc lidí diví, že bych šla do toho dál, když už dvě budeme mít. No, kdo ví, třeba změním názor... :grinning:
30. srp 2007 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, kolegyně s patnáctiletým synem se ve čtyřiceti rozhodla, že si pořídí ještě mimčo "na rozmazlení" a povedla se jim hned dvojčata. Když jim bylo asi půl roku zjistila, že kojení opravdu antikoncepce není a povedla se jim trojčata. Naposledy jsem ji viděla před pěti lety, usínala i u nádobí a na venku na zahradě měla pletivem vyhraničený výběh s pár pařezy a pískem (králíky nechovají :slight_smile: ). Prý se tam těch pět prcků docela vyřádí. Vážila sice asi 45 kg, ale vypadali i s manželem děsně spokojeně. :grinning:
31. srp 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tý bláho, to je tedy něco. Myslím si,že něco vydržím, ale bojím se, že to by bylo tedy i na mě moc. :confused: Ale je pořád dobré vědět,že se dá zvládat i větší zápřah a že dvojčátka jsou vlastně sranda. :grinning: :grinning:
31. srp 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JSEM V PÁTEK V KRÁMĚ MLUVILA S LENKOU (LENCIT ), A ZNÁM TAKY PAVLU ,CO MÁ TOHO MALÝHO KLUČINU.TAKY ZNÁM OD VIDĚNÍ TU PANMÍ CO JÍ DRNDALA KOČÁREK.
NO UŽ ABY BYL SRAZ....
1. zář 2007 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamilo, paní co mi drndala kočárek, je moje mamka. Tak jsem ti teda chtěla tykat, a ty jsi na mě vyjela s "dobrý den", tak to bylo zase v háji.Tak se zatím všechny mějte,nemám moc času,měnili jsme okna tak jdu douklízet, dokud prcek spí.
1. zář 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PAVLI, TO JE ČISTĚ PROFESIONÁLNÍ DEFORMACE.VÍŠ,KOLIK LIDÍ JÁ DENNĚ ZA TĚCH PÁR LET V OBCHODĚ POTKALA? A TAK "DOPBRÝ DEN" ŘÍKÁM KAŽDÝMU UŽ ZE ZVYKU.ALE TYKÁNÍ MĚ VŮBEC NEVADÍ,MŮŽEME TO PŘÍŠTĚ NAPRAVIT.MAMINKU ZNÁM OD VIDĚNÍ UŽ DLOUHO.MÁŠ SE ,ŘE TIO ASPOŇ POMŮŽE S MALÝM.
1. zář 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju krásný sobotní večer, v pátek jsem zašla za Kamčou, poznala mě hned ve dveřích, čím to?? Asi jí bylo divné, že na ni tak upřeně koukám :grinning: :grinning: :grinning: .
Kamča je moc příjemná upovídaná mamina. Moc se těším na sraz a na ostatní. :slight_smile:
1. zář 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamila 3: tak vidím že zrovna taky sedíš u PC no stihla jsi napsat o dvě minuty dřív než já :grinning: . Kalhoty co jsem u tebe koupila se manžovi moc líbily. Můj malej dneska kope jak o život, asi mu svědčí to chladno.
1. zář 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ukecaná jsem asi taky z profesionální deformace,protože tolik let v obchodě člověka nutí s kdekým klábosit.teˇv těhu jsem ale pořád trochu protivná a citlivá,někdy mě lezou lidi na nervy a nevím proč.asi hormony...poznala jsem tě protože mi paní říkala ,že mě tam někdo hledal a já jsem si to myslela že jsi to ty .a pak podle fotky na koníkovi jsem tě poznala.
včera jsem zas byla pracovně v brně a přibrzdila jsem zas na vaňkovce.zase jsem táhla něco pro mimino a vezmu si od nás body s roláčkem ,to určitě užiju.
2. zář 2007 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že to tady pořádně jede.... Jinak jsem byla v pátek na kontrole a od zítřka jdu na mateřskou :slight_smile: . Takže žádný kontroly a vycházky :astonished: . No a na ultrazvuk za 14 dní, strašný... Naposled jsem byla v nemocnici někdy ve ca 23.tt, a u svýho doktora asi ve 13.tt. Takže nedoporučuji moc doktora Podzimka. V tomto fakt dodržuje předpisy nebo co. A taky jsem se chtěla omluvit, protože na sraz nemůžu dojít, povezem rodiče na letiště, ale budu ráda, když ukážete fotečky, aspoň budu mít představu kdo jak vypadá. A v tom bambinu mají opravdu ten kočár co jsem si vybrala, jen se 4 kolama, já si objednala se 3. Tak se zatím mějte a blíží se nám to vinobraní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2007 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak jsem zase strávila šíleně moc času, než jsem to tu přečetla. Vidím, že je vše v pohodičce a v klidečku. To jsem ráda.
Soni: Ten výprodej oblečení v Dukle byl teď ve čtvrtek a pátek. Musíš tam hned ten první den ráno a dlouho hrabat, aby jsi něco našla. Málem jsem tam sice omdlela z toho vzduchu, ale pak jsem sklidila ovoce. Utratila jsem tam 400 Kč za 12 věcí na mimčo. Nakoupila jsem tam skvělé mikiny, tepláčky, ty polodupačky, kalhoty atd. A vše ve velice dobrém stavu.
Leni: Ano to byl Ruda na té fotce.
Jo, jinak nám, jak na potvoru, přehodila Macešku na středu. Ale prostě 12. 9. to nějak udělám a samozřejmě dám přednost vám.
3. zář 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek