• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Byla jsem u Dr. minulé pondělí. Mám nahoře 12 kg a malej má 900 g. Jinak mě poprvé po hodně dlouhé době vyšetřovala i vnitřně. Vše je prý v naprostém pořádku. To jsem jí teda mohla říct taky, když se tak cítím, ne? :grinning:
3. zář 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě vyšetřuje dr. pokaždé. Asi jestli čípek drží nebo ne. Teď mám kontrolu až po třech týdnech místo obvyklých 14 dnů, tak jsem z toho vedle. Holky se moc nechcou vrtět, docela mě to znervozňuje, ozvou se opravdu jen sem tam, aby se neřeklo. Už bych je docela ráda viděla na ultrazvuku. :pensive:
3. zář 2007 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY,
JÁ CHODÍM K DR JEDNOU ZA 3TÝDNY,KDYŽ TEDA NIC NEPOTŘEBUJU.A ČÍPEK MI VYŠEŘUJE ULTRAZVUKEM,POHMATEM SI SNAD ANI NEPAMATUJU.MÁM JÍT K NÍ TĚSNĚ PŘED VINOBRANÍM TAK POPROSÍM ,ABY MI MIMOUŠA ZVÁŽILA.VZHLEDEM K VELIKOSTI BŘUCHU MÁ UŽ ASI SNAD KILO...DNESKA JSEM VE MĚSTĚ POTKALA KAMOŠKU A ŘEKLA MI OKEM ODBORNÍKA ,ŽE TO BUDE VELKÝ MIMINO.... TAK MĚ MOC HUSA NEPOTĚŠILA,TO JE PRÁVĚ TO ČEHO SE TROCHU BOJÍM.PORODU VELKÝHO PLODU....SNAD SE DO 4KG VEJDEME.
3. zář 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Kackad: já chodím k Dr. Růžičkovi každy 3 týdny automaticky mě tak objednává a vyšetřuje vždy vnitřně čípek a prohmátne břicho, ale za 15 sekund jsem dole.
Byla jsem na utz ve 21. a teď prý až v 34, to je hrůza to už budu skoro rodit. Chtěla jsem i mezi, ale říkal že kdyby měl vlastní utz tak že jo, ale když mě posílá do nem. tak že už jsem měla dva navíc než normálně, tak že až v tom 34. :frowning2: Jinak mám nahoře asi 6,5kg. Tak se snad moc nerozjedu a mimouš bude akorát.
3. zář 2007 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda chdím k Dr. po 4. týdnech. Asi se nechce dívat na ten můj ksicht. Ale nám to neva, my se cítíme dobře. Akorát na té její váze trochu vrávorám, když vidím po měsíci to čílo. To pak ale nějak zvládnem shodit, ne? A manželovi se to mooooooooc líbí, hezounky si mě dobírá (v dobrém a pak se na mě alibisticky podívá a končí slovy, že mu to vůbec nevadí). Třeba když jsme uprostřed nakupování v Hypernově, tak se na mě najednou otočí a s takovým starostlivým obličejem (projevuje jako zájem a soucit) se zeptá: Kolik že jsi to přibrala, miláčku? Pak následuje to, že se honíme mezi regálama a strašně se tomu smějeme. Jestli nás někdo pozoruje, tak si asi musí pomyslet, ale my jsme taková kopa veselá a jiní už nikdy nebudem. My si života prostě užíváme plnými doušky.
Jo Kami, to byla ale husa. :wink: Ty lidi si někdy nevidí do pusy, že? :grinning: Já to taky říala s mamkou, když mě kdosi řekl, že spíš můj obličej vypadá na holku (jako že mám špatnou pleť). Upřímnost nade vše, ale všecho moc škodí. :grinning: :grinning: :grinning: Ne, vážně, dobře jsem se tomu zasmála. Stejně nemá vliv, jak moc přibereš ty. Já přibrala dost a mimčo je na spodní hranici. Tak neklesej na mysli ono se to vyčíslí.....
3. zář 2007 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zdravím všechny,tak jsem sem ze zvědavosti vlezla a četla a četla a četla.Mám za sebou teprve pár týdnů,ale nebojím se ono to uteče!!!Souhlasím s Noninkou,že dr. Pavková je víc vysvětlující než dr.Rozv. můžu posoudit a dr.Růžička mi málem "pochoval" malou u porodu.Takže samé pozitiva,že?
Kami vůbec nezáleží kolik přibereš,je to u každého jiné já přibrala 7 kg a malá byla obr(4,25) švagrová přibrala 18 kg a malá měla 2,85.
3. zář 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO TAK ZDRAVÍM MARSY....
JINAK PŘIPOMÍNÁM : SRAZ BŘICHATEJCH SE BLÍŽÍ A JSOU ZVÁNY I NOVÉ ÚČASTNICE!!!
STŘEDA 12.09.2007 V 15h V CAFÉ PORT,ULICE ČESKÁ

PORODU VELKÝHO PLODU SE BOJÍM JEN KVŮLI HEMEROIDŮM A ŠITÍ,PEŤA MĚL 3,90 A STAČILO MI TO .... ALE ŠVAGROVKA MĚLA PRVNÍHO SYNOVCE MALÝ SLŮNĚ 5100 G A PAK HOLKU 3500 G TAKŽE ASI SE NEDÁ ŘÍDIT PODLE NIČEHO.JEN KDYŽ VIDÍM TO SVÝ BŘICHO....
JÁ CHODÍM K ROZV ,ALE VYCHYTÁM TAM TAKY PAVKOVOU.JÁ JSEM S OBĚMA MOC SPOKOJENÁ,MOŽNÁ MÁ NĚKDO HORŠÍ ZKUŠENOST ,LE U PETŘÍKA JSEM NEZAŽILA.TO JSEM CHODILA K DR ŠTIMPLOVI A ZDALEKA JSEM TAKYOVÝ VYMOŽENOSTI NEMĚLA.UŽ JEN TA PROTIVNÁ STARÁ SESTRA .... ALE NEBYL ZLEJ NEBO TAK ,JEN ULTRAZVUK JSEM MĚLA ZA TĚHU SNAD JEN DVAKRÁT A ČÍPEK MI HLÍDAL ODHADEM...NĚJAKÝ VYSVĚTLOVÁNÍ,UKAZUVÁNÍ NEBO PŘÍPRAVA NA POROD SE TAM NEPĚSTOVALI.
JEN SE MODLÍM KDYŽ MÁM TENTERMÍN TAK MOC SVÁTEČNÍ ( 28.12.)AŤ MÁ MŮJ PORODNÍK DOBROU NÁLADU A JE TO ASPOŇ TROCHU ODBORNÍK,PRO PŘÍPAD KDYBY NĚCO....PŘEMÝŠLELA JSEM TAKY ,ŘE BYCH SE DOMLUVILA DOPŘEDU S PAVK NEBO S ROZV NA TOM ABY MI BYLI U PORODU,IKDYBY TO NĚCI STÁLO,ALE NEVÍM JESTLI TO DĚLAJÍ .A NAVÍC JE OTRAVOVAT NA VÁNOCE....
JINAK PEŤA SE NARODIL NA VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ A TO SE I PERSONÁL TVÁŘIL,JAKO ŽE SE DNESKA NERODÍ....
3. zář 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Marsy!!
Tady ve Znojmě rodí Porodní asistentky, doktor chodí jen když je problém nebo na šití. Jinak to tam zvládají ty holky a jsou prý profíci a kdejaká je lepší něž nějakej doktor. Vzít si tam svého doktora na vyžádání, tak to nevím jak chodí. Můžu se poptat.
Takže já vezmu na srazík foťák ať kouknou ty co nemohly jo? :sunglasses:
3. zář 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky předem za fotečky... Já jsem v 33.tt a zatím!!! ca 7 kg nahoře, ale teď to půjde asi pořádně nahoru, ještě necelý 2 měsíce a je to za mnou... Mně doktor vyšetřuje vnitřně pořád, nebo spíš "šahne" do mně a zatlačí na břicho nebo co, změří tlak, moč, váhu a to je vše. A takhle to mám od začátku. Ale zase jsem slyšela, že kdyby byl v porodnici nějaký problém, tak by tam za mnou přijel. No, doufám, že žádný nebude :wink: . Jinak jsem zvědavá kolik malá váží nebo měří, snad mi to příště už řekne! A nevíte kdy se dostává takový ten papír kam se vypisuje jméno, jaký jste měly nemoci atd.? Abych si nakonec o něj nemusela říct. A taky jste tady psaly že se musí zajít na to plicní, to mi taky neřekl, tak se ho musím zeptat. A takovou tu sladkou vodu pít to musí každá? To je kvůli té cukrovce?
4. zář 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackad: ahoj na té diabetologii jsem byla já, dr. mě tam poslal, prvně jsem ho podezřívala, že je to naschvál protože mi nemůže nic najít. Ale diabetoložka ho moc chválila, že mě poslal, že se může vyskytnout nějaká těhotenská cukrovka, a že se jí stalo že ženská, která neměla vůbec žádný předpoklady aby ji měla, ji nakonec fakt měla. Že je dobrý to zkontrolovat. Cukrovka u maminy tak u dítěte se může začít projevovat po 24. týdnu.
4. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info a měla jsi nějaký příznaky? Zrovna dneska říkali v televizi, že snad nějaký svědění na břichu nebo co...
4. zář 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackad: ne nic mi nebylo, ani v rodině nemáme ani náznak cukrovky, byla to jen prevence, chodím k Růžičkovi a že on posílá všechny své pacošky.
Břicho mě svědí, ale to je tím jak se šponuje, mažu dvakrát denně, i prsa. Poslední dny mě bolí žebra jak se hrbatím u PC tak se musím snažit rovně, asi se malej už hodně roztahuje. Dneska ale ještě nekopal, poslední dva dny řádil jak divej. Tak budu zas čekat jestli se ozve. :slight_smile:
4. zář 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom tvým doktorovi jsem slyšela, že je hroznej pesimista :confounded: . Já se taky mažu, snad už od 3.měsíce, ale zatím žádný strie, používám elasti-q. Mně malá kope snad pořád, hlavně se neustále obrací, tak to bude asi pěkně živá :slight_smile: . Přišel mi manžílek, tak se odpojím... Tak se měj
4. zář 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem a vítej Marsy. Leni, pozdravuje tě Kájinka a přemlouvám ji, aby šla na sraz 12.9. se mnou. Je už v devátém měsíci. Ještě přinejmenším tak 14 dní a může to přijít. Už má ale vše nachystáno, tak je v klidečku. Konečně nám přišel nábytek do ložnice, tak se těším až ho dovezem, vystěhujem se z pokojíčku konečně do ložnice a začneme taky trošku chystat děcák. Stejně to zatím asi moc velké změny nebudou, ale musím vše vyprat a vyndat naše oblečení ze skříní a dát tam věci na mimčo.
Mám teď nějaké spací období. Pořád se mi zavírají oči. Nevím jestli to je z počasí nebo to tak prostě v těchto týdnech těhu chodí.
5. zář 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO SPANÍ .... TO JE MOJE.DR ŘÍKALA ,ŽE SI TĚHOTNÁ MÁ LEHNOUT TAK JAK SE JÍ CHCE ODPOČÍVAT.KDYŽ JSI UNAVENÁ TAK SI LEHNI ,JE TO TAKY O POČASÍ ,TLAKU A TAK .JÁ BYCH SE NEJRADŠI PROBUDILA AŽ O ADVENTU....
TAKY CHCI NĚJAK PŘESTAVĚT SKŘÍNĚ,NEMÁM KAM DÁT VĚCI NA MIMINO A TAK ASI DÁM NA PŮDU STARÝ ŠANOBNY S ÚČETNICTVÍM A BUDE HNED JEDNA ALMARA K MÁNÍ.KOUPUILA JSEM VČERA V BRNĚ TU MOU VYSNĚNOU ZAVINOVAČKU AKORÁT NEBYL MEDVĚD,TAK JSEM VZALA PSA,TAKY DOBREJ...DOCELA SE MI TO UŽ ZAČÍNÁ RÝSOVAT CO MÁM A CO NE.
5. zář 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,unava je děsná věc nejradši bych ležela pořád... :slight_smile: .Je to legrační vy nemáte kam dát oblečení pro mimi a my jsme před měsícem a půl přestěhovali ložnici tak,že se nám tam nevejde postýlka(doteď tam byla a mimi nikde,tak jsme ji vyhodili no a po 4 letech se podařilo, paradox,že? :grinning: ). Ale zatím se tím moc nechci zatěžovat,abych něco nezakřikla!!Jinak je mi statečně blbě a už se těším až to přejde,kéžby už zítra!!! :frowning2:
5. zář 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy se máte, nemáte místo na oblečení pro mimča a my málem neměli místo ani na toho mimouše. :grinning: postýlka se nám vešla na cenťák přesně. Manža měl v jednu chvíli u nápad, že postýlka půjde do kuchyně pod okno. :angry: :frowning2: Ale vešli jsme se, stříně mě taky čekají, jen ještě chvilku čekám jestli se vrátí teplo nebo už mám letní zabalit. Plánuju to tak na příští týden. Mělí jsme venku pořád celoroční oblečení, jen jsem přehazovala komínky zepředu dozadu. Teď bude potřeba místo na miminovské, tak si taky máknu. :unamused:
NONINKA: Tu Káju určitě dotáhni, moc ráda ju uvidím. :slight_smile:
5. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MARSY: MLŮŽU SE ZEPTAT KOLIK TI JE A ODKUD JSI? NEMUSÍŠ ALE ODPOVÍDAT,JE TO NA TOBĚ.JINAK MĚ BYLO TOTÁLNĚ BLBĚ AŽ DO 17tt TAKŽE LOVU ZDAR ....SICE JSEM TOLIK NEZVRACELA,ALE TOTÁLNÍ NOČNÍ NESPAVOST,VELIKÁ ÚNAVA PŘES DEN,ŽÍZEŇ,ŽE TO SVĚT NEVIDĚL (AŽ 5L DENNĚ),HROZNĚ MI VADILY AVIVÁŽE,PRACÍ PROSTŘEDKY ,PROTIVNÁ PODRÁŽDĚNÁ ,STAVY NA OMDLENÍ,CO JEŠTĚ.... JO SVĚDILA MĚ KŮŽE NA TĚLE.JINAK MI TEĎ MOMEBTÁLNĚ ZŮSTALA JEN ZÁCPA,BOLESTI ZAD A HORŠÍ SPANÍ,ALE TO SE PODSTATNĚ ZLEPŠILO PO TOM 17tt.TAK JESTLI JE TO BLBĚ TAK SI Z TOHO NIC NEDĚLEJ ,MŮŽE BÝT I HŮŽ.
TO JSEM OPTIMISTICKÁ,CO?
5. zář 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všechny zdravím,kamilku,lenčit,noninku,kačkad,marsy a ostat.
Tak si představte,že jsem si koupila ty ovu testy,jak si mi Kami psala,a měřím-a pořád druhá čárka nic.Zaráží mě to,že jsem už v 19.dni cyklu a žádný náznak.Tak bud dělám něco špatně,a nebo nakonec zjistím,že neovuluji,ale MS mám každý měsíc.Kopila jsem si 2 bal. a vypadá to ještě na třetí.Vůbec nevím,co si mám o tom myslet.Minulý měsíc jsem měla cyklus 29 dní.
Kami,ty si asi nevzpomeneš,když si začla měřit,v ktery den,a kdy ti to ukázalo //?
Když vás tak čtu,tak bych brala mít vaše starosti,ani nevíte jak!
Tak zatím,holky držte se ,jste šikulky.
5. zář 2007 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
milius, raději to zkus pár měsíců po sobě. Mě se druhá čárka bohužel neukázala nikdy. :frowning2: A to jsem měla taky mens. každý měsíc.
5. zář 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nO JO ANTONY,ALE JÁ BYCH NEJRADŠI HNED!
Ale ovulovala jsi,ne?
5. zář 2007 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus, bohužel ne :frowning2: :frowning2: , ale to pro tebe nic neznamená. Každá žena má za rok jeden až dva cykly bez ovulace. Cenu to má zkoumat, až po roce snaženíčka, nebo pokud by ti testíky půl roku nic neukázaly, tak bych taky pádila k dr.
6. zář 2007 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milus: menses můžeš mít pravidelnej jako hodinky,ale jde o to jestli u tebe dochází k ovulaci a jestli to vajíčko ,které při ovulaci "pustíš" je vyzrálé a schopné oplodnění.pak není teoreticky problém.menses můžeš mít ,ale nemusíš mít v pořádku ovulaci.U dr by ses pak měla na to zeptat ,že máš obavu že u tebe nedochází k ovulaci a obna by ti pak měla udělat další vyšetření,dělá se taky ultrazvuk těch vajíček a tam přesně dr vidí,jaká jsou ,jak jsou velká ,jak ta ovu províhá atd...
já se měřila první měsíc: od 10dne cyklu,ovu jsem měla 12-13 den cyklu,tedy dva dny,měřila jsem se jednou denně nejlíp zhruba ve stejnou dobu /já to dělala po obědě) a nikdy ne z ranní moči,vždycky přes den.ten hormon v moči je ráno zanedbatelný,takže bys nic nenaměřila.
druhý měsíc: jsem se měřila stejně 10.den cyklu ,ale ovulaci jsem měla až 20.den cyklu!!! Takže každej cyklus je jinej a ovu nemusí být ve stejnou dobu.menstruační cykly jsem měla 29-30dní,ne víc ,ne míň.A ten druhý měsíc jsem otěhotněla.
Na tom testun stačí když se ti ta druhá čárka objeví třeba jen slabě,některý ženy ji mají tlustou stejně zbarvenou jako kontrolní,někdo ji má jen slabou ,ale i slabá čárka ukazuje na probíhající ovulaci.síla té čárky je podle množství toho hormonu v moči.
K jakýmu dr chodíš?Možná ti po jednom měsíci měření řekne že zatím o nic nejde,ale moc bych to nepodceňovala.Určitě by to měl poradit a jestli se snažíte už dýl o mimouša tak bych se zkusila s ním domluvit na nějaký vyšetření.jak říkala antony,můžeš mít v roce několik cyklů bez ovulace ,je normální a stává se to ,ale jde o to ,aby si ovu vůbec měla.Hlavně se neboj a nestresuj se ,nepřidá to na psychice a ta je na celým početí nejvíc důležitá.
jo taky něco pro zasmání...Ta má kámoška co čeká ty dvojčata co máá doma tu žabku 9 měs.měla vlastně pohlavní styk úplně řekněme náhodně ,narychlo,docela "odfláknutej",žádná vášeň,romantika,prostě jen s partnerem narychlo než odjede do práce a ejhle....pak přišla na kafe a vytáhla test,brečela že je to brzy ,navíc je po císařu,ale pak už byla šťastná.V 10tt musela do nemocnice ,měla jakýsi problém a až tam ji na utz řekli ,že jestli to ví ,že jsou dvě...Samozřejmě nevěděla,protože dr růžička ji na utz neposlal a ani jí nevzalm krev na hcg,takže byla vyvalená jak pondělí...a opět volala a polakala,že takovej šok ,že jsou dvě.
Proto tom chce být v pohodě ,moc neřešit a nepřepínat,přece to musí přijít samo,ne?!...
6. zář 2007 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MÁM CHVÍLI ČAS TAK PÍŠU.MUSÍM VALIT DO ČISTÍRNY PRO VESTU A MANŽOVI PRO KABÁT NEŽ MI TAM ZPRONEVĚŘÍ.
JINAK TEDY KOSA JAKO BLÁZEN,ALE TOPIT UŽ TAK BRZY SE MI ZDÁ BLBÝ,NE?ZAPRVNÍ SE MI NECHCE ŽIVIT PLYNÁRNY A ZA DRUHÝ CO BUDEM DĚLAT V ZIMĚ... ALE ASI TO VYŘEŠÍM PŘÍMOTOPEM ASPOŇ PEŤOVI V DĚCÁKU.
JINAK MANIAK ZASE VČERA KOUPIL DĚTSKÝ PUNČOCHÁČE V DYJI U PANÍ CO TAM MÁM TEN SPORT POD SCHODAMA,KRÁSNÝ FROTÉ PRO MIMINA MALINKÝ A OBRÁZKEM NA NOŽIČKÁCH A NA PRDÝLCE....NO MĚLA JSEM Z NICH TAKOVOU RADOST.JINAK MĚ V NOCI PROBUDILY POHYBY,VĚTŠINOU TO CÍTÍM VN TŘÍSLECH NEBO V PODBŘIŠKU,ALE TOHLE BYLO AŽ U PUPKU ,ASI SE TO OBRÁTILO HLAVIČKOU DOLŮ.

JINAK DÁMY POZORUJETE JAK NÁM TO UTÍKÁ?JÁ DNESKA ZAČÍNÁM 25tt,COŽ JE PODLE CHYTRÉ KNIHY TŘETÍ A TEDY POSLEDNÍ TRIMESTR,ANI TOMU NEMŮŽU UVĚŘIT.SOTBA JSEM S HRŮZOU PŘEČKALA KRITICKÝ 12tt A PAK TU ZATRACENOU PLODOVKU A UŽ JE TADY TŘETÍ TRIMESTR.AŽ NA TO ŽE SI NEMÁM CO OBLÝCT,KOUPÚILA JSEM SI SICE TĚHU RIFLE A SVETRY CO MÁM DOMA SE NATÁHNOU ,I MIKINY ASI 3 OBLEČU ,ALE S BUNDOU JE TO HOŘŠÍ.NIOSÍM TEĎ BÍLOU PROŠÍVANOU CVESTU,JE DELŠÍ PŘES ZÁDA ,ALE STEJNĚ JI NEZAPNU.V ZIMĚ ASI BUDU NOSIT MANŽELOVU PÉŘOUVOU SPORTOVNÍ BUNDU,SICE UŽ TROCHU JETOU,ALE JE VOLNĚJŠÍ A DO TÝ SE SNNAD VLEZU.V C+A B OLYMPII MĚLI PRO TĚHULE TAKOVEJ KRÁSNEJ FLAUŠÁK,KRÁTKEJ PLÁŠŤ ,NO MOC SUPER,ALE KUPOVAT HO ZA TAKOVÝ LOVE NEMÁ SMYSL.TAK TO MUSÍM VYDRŽET.
TAK PIŠTE ,AŤ MÁM CO ČÍST.
ANTONY ,UŽ SI ZAČALA S TOU VÝBAVIČKOU?JÁ UŽ JSEM MYSLÍM ASI V PŮLCE,NO A BĚHEM ZÁŘÍ A ŘÍJNA TO DOKOUPÍM A KOČÁREK VEZMU ASI V LISTOPPADU.UVIDÍME PODLE POČQSÍ A ČASU.ALE TAKY UŽ MÁM PLÁN NA DÁREKY VÁNOČNÍ,TAK TO UŽ TAKY ZAČNU POMALU KUPOVAT.ASI SE VÁM TO ZDÁ BRZY ,ALE JÁ TO TAK DĚLÁM KAŽDEJ ROK A NEMŮŽU SI TO VYNACHVÁLIT.ŽÁDNEJ SHON ,ŽÁDNEJ KRAVÁL,JEN DOKOUPÍM DETAILY A JE TO .A ZBYDE ČAS I VÁNNOČNÍ KONCERT NEBO CUKROVÍ,TO MUI POMÁHÁ DĚLAT PEŤA.
7. zář 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
s výbavičkou jsem více méně ještě nezačala, jen fakt pár drobných kousků. Jsem tak za 14 dní domluvená s jednou paní, že mi některý věci vezme z velkoskladu. Sice se s ní osobně neznám, ale mařenka - moje tchýně - je její dobrá známá. Tak ještě čekám, jestli z toho něco bude nebo ne.
Jinak dělám už rešerši na kočárky. Už druhý den, ale je to fakt děsná bída. :unamused: Kdybychom bydleli ve Znojmě a nepřejížděli, tak by to bylo o mnoho jednodušší. I tak budu muset slevit z nároku, že by se mi měl ten kočárek líbit, protože mám skutečně jen pár drobných požadavků a zatím jsem našla 1-2 kočárky pro dvojčata, které je splňují. A samozřejmě stojí přes 25 tisíc. Taková samozřejmost jako nacvakávací systém na autosedačky má z nich jenom jedna. Sice už jsem sehnala i jen ten podvozek zvlášť, použitý, ale zase je to až někde v Praze. No děs běs. O víkendu musím hodit vážný pohovor s manžou, jestli půjdeme do toho drahého kočárku, nebo to nějak spytlíkujeme. Ono totiž se zdá, že koupit ten drahej je děsná blbost, ale zase je z něho i sporťák, takže koupit levnej, bez možností nacvaknout autosedačky a potom kupovat sporťák je možná ještě dražší varianta. No, jde mi z toho hlava kolem. Ale co tě nezabije, to tě posílí, že? :sunglasses:
Jinak holky už nějak asi sílí, to jejich bubnování přidává na intenzitě, až jsem tu jednu včera musela krotit. (no, normálka jsem ju zalehla sestřičkou :grinning: )
7. zář 2007 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, teda takové romány Kamčo, kdo to má číst?? :grinning: Ale vidím že máš stejnej problém jako já. Kalhoty mám dvoje těhu, jedny světlý a jedny rifle, nakonec jsem teda koupila u gymplu, nikde jinde neměli. Jsem zvědavá jak je budu mít dlouho jsou mi akorát, ale jsou elastický tak uvidim, jinak vytáhnu tepláky, kupovat další za tak šílenou cenu na to prostě nemám. No a skončila jsem u toho, že nemám co nahoru... svetry co jsem nosila vloni mi z nich leze celý břicho, takže to vidím taky tak na nějakou vytahanou mikinu :grinning: . A to mi mamka tuhle říkala ať si konečně koupím něco těhu ať vypadám jak dáma. ha ha ha no v kalhotách možná, ale s tou mikinou nevím :grinning: . S bundama jsem na tom stejně, o nějakým saku z loňska nemůže být řeč. Takže jsem už vytáhla zimní větrovku mám tam asi 3 cenťáky místa tak tak na měsíc bude. Jinak to taky vidím na manžovu péřovku. Stavila jsem se v obchodě se záluskem na tu teplou vestu, no XL byla super, ale kam nacpu břicho že? Tak jedině rozeplou a to se moc dlouho nezahřeju. Tak říkám paní, nemáte s víc X? No a ona, ne tyhle se větší nedělají :angry: . Prostě mám smůlu. A to mi říkají, že nemám břic ho, fakt lituju ty co mají víc kileček nahoru, to je tak na kompletní novej šatník ne?
Taky nám dneska začli topit, včera jsem tu už klepala kosu, tak tu mám Floridu :sunglasses: .
Náš mimouš taky nabírá na síle. Včera večer skákal až se manža smál, no když už to bylo moc, tak do něj šťouchnu a on se odstěhuje jinam. Taky kope hlavně ve slabinách, asi dvakrát ráno jsem ho citíla u žeber, jinak dole a jakoby někde vzadu až to duní. Jen nemůžu pochopit jak rychle sebou musí mrskat, že to dělá takové rány. Kdyby se protahoval tak to není tak rychlé ne? :wink:
ANTONY: s tou výbavičkou si fakt dáváš na čas, myslím že se pak z toho po..., fakt je toho strašně moc, pro jednoho, natož pro dvě. A to to beru tak, že já měla plno věcí dovezených ze zahr. už dýl, takže nejedu úplně od píky. No přeju GOOD LUCK. :grinning:
7. zář 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!!!!!!!!SRAZ TĚHULÍ I SNAŽILEK VE STŘEDU 15.00 CAFE PORT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. zář 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY: TEN KOČÁREK STOJÍ ZA UVÁŽENÍ.JÁ NA PEŤU KOUPILA : PRVNÍ HLUBOKEJ (TO NEBYLI KOČÁRKY JAKO DNESKA ) CHICCO ZA 9500,-,KRÁSNEJ ,ALE PO 5 MĚSÍCÍCH SE DO NĚJ NEVLEZL TAK JSEM V BRNĚ KOUPILA POTOM SPORŤÁK ZA DALŠÍCH 10 000,-,TAKY BYL SUPER ,ALE VE FINÁLE SE MI MOC HODIL HJEŠTĚ GOLFÁČ ZA 3500,- A TAK JSEM VLASTNĚ VELKEJ SPORTÁK KE KONCI NEPOUŽÍVALA,K TOMU JSEM KOUPILA NA MIMINO AUTOSEDAČKU 3000,-.TAKŽE CO ...KOČÁRŮ MILION A NA DRAKA.

KDYŽ KOPUPÍŠ CELEJ KOMPLET I SE SEDAČKAMA JAKO ŽE JE BUDEŠ MOC POTŘEBOVAT,PŘEHODÍŠ POTOM V LÉTĚ KORBIČKLY Z HLUBOKÉ NA SPORŤÁK A BUDE TI SEDĚT VŠECHNO NA JEDEN PODVOZEK,MŮŽEŠ TO JEN VYHRÁT.A BUDEŠ URČITĚ SPOKOJENÁ.K NOVÝMU MÁŠ TAKY SLÍDU A TAŠKU A URČITĚ NEJAKÝ PŘÍSLUŠENSTVÍ TAK SE TÝ SUMY NEBOJ.KDYŽ TO BUDEŠ "LEPIT" A SHÁNĚT PO TROCHÁCH TAK TY PENÍZE TI ASI STEJNĚ SEŽERE A.MÁM ALE DOJEM ŽE JSEM V TO CHICCU VIDĚLA KOČÁRKY NA DVOJČATA I LEVNĚJŠÍ ,ALE JE TO NA TOM CO OD KOČÁRU ČEKÁŠ.TAM TEDY CELKEM VÝBĚR MĚLI A ASI BY SE DALA I NĚKTERÁ VARIANTA OBJEDNAT.MNOHDE JSEM VIDĚLA UŽ V PŘÍSLUŠENSTVÍ I FUSAK NEBO ASPON FLAUŠOVOU TEPLOU VLOŽKU TAKŽE PÁTREJ A PÁTREJ A PÁTREJ....
7. zář 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jé jak já bych si už přála abych se sem alespoň na chvilku každý den mrkla,ale to né mě prostě musí být šoufl,je to přesně jak říkaš Kamčo,jen ta žízeň není tak velká!!Jinak je mi 34 a bydlím v Božicích.
7. zář 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO !!! TAK NEJSEM NEJSTARŠÍ,JEŠTĚ JEDNA TADY JE 37 LET ,ALE NEVIÍM PODLE JMÉNA TEĎ KTERÁ.MĚ BUDE NA VÁNOCE 32 A JSEM ZE SUCHOHRDEL.
NEBOJ TO SE TI ULEVÍ,TŘEBA TO BUDE DŘÍV,VĚTŠINOU UŽ TO OPADNE KOLEM 12tt.

DNESKA JSEM BYLA U TÉ MÉ KÁMOŠKY CO ČEKÁ TY DVOJČATA.MÁ CHUDÁK NĚJAKOU VYRÁŽKU,CELÁ SE DRBE A KOŽAŘ NEVÍ CO TO JE .JEDNÁ ALE S NEJVĚTŠÍ PRAVNDĚPODOBNOSTÍ O TĚHU VYRÁŽKU A CELKEM JÍ NA TO NIC DÁT NEMŮŽE,JEN NĚJAKEJ SÍROVEJ PUDR.JINAK DVOJČATA (KLUCI) JSOU V POHODĚ ,NA TO ŽE MAJÍ JEN JEDNU PLACENTU JSOU OBA STEJNĚ VELCÍ,NAŠTĚSTÍ JEDEN DRUHÝMU "NEUJÍDÁ" A PREJ SI JAKO RARITA ZACHOVALI KAŽDEJ TEN SVŮJ OBAL,ŽE SE JIM NEBUDE MOTAT PUPEČNÍ ŠŇŮRA A ASPON TOHLE RIZIKO JIM ODPADÁ.JINAK KYNE PODOBNĚ JAKO JÁ ,ALE TERMÍN MÁ AŽ 27.1.08,ALE DVOJČATA BEJVAJÍ DŘÍV A DR SI MYSLÍ,ŽE KDYŽ NEBUDE PROBLÉM ,TAK KOLEM VÁNOC JSOU VENKU.TAKŽE SE V TOM ŠPITÁLE SEJDEM....
7. zář 2007 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek