• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
!!!!!!NEZAPOMEŇTE!!! SRAZ TĚHULÍ I SNAŽILEK VE STŘEDU 12.9. V 15.00 V CAFE PORT!!!!!
8. zář 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, mám poznamenáno, uvidíme s Madlenkou podle počasí, ve slejváku nejdeme! A ještě mi napište, kde to přesne je, ať pak neprocházím celou Českou...

A jinak, čtu vás pravidelně, ale nepřispívám,přece jen už řeším prdíky, kakání, píchanec po TBC a podobné věci, a s kočárkem na dvojčata už neporadím vůbec.

Jo, spolužačka čeká trojčátka, Znojmačka, ale už bydlí na Olomoucku, mají se narodit v prosinci, takže pokud vydrží do listopadu, bude to zázrak, 2 kluci a holčička. Přirozené otěhotnění! Nabídli jí redukci, ale odmítla, taky bych to neriskla. Prý už má bachor až hrůza :grinning: , chtěla bych ji vidět!
A od kamarádky brácha taky čeká mimčo, po 2. pokusu (umělé), ale už taky nebydlí ve Znojmě. Ti to mají až po novém roce, ale termín nevím. Konečně jim to taky vyšlo!

Jsem ráda, že jsem nosila břuch přes jaro-léto, protože mě napadlo stejně jak vás, co na sebe? Bundu jsem oblekla sice do konce, ale naštěstí nebyla potřeba moc často (jarní-podzimní), zimní by byla bez šance, tu mám tak akorát normálně...A snad nebudete zadržovat vodu,b ývá to častější v létě, ale holky neobuly nic, kromě žabek!

Madlenka už spí hodinu a půl, myslím, že bude každou chvíli vstávat. Tak papa.
9. zář 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps: ahoj, dlouho jsi tu nepsala asi tě malá pěkně zaneprazdňuje co? Z toho já mám taky strach, jsem hroznej spáč a ráda mám pár hodin taky jen pro sebe, tak jsem zvědavá jak to budu zvládat, ale manža je super, tak pomůže.
Dneska jsem zavařila 11 sklenic paprik tak můžem v zimě mlsat, příští rok toho asi moc nestihnu. Tuhle jsem dělala i broskve, manža prvně říkal, že se na to nevykašlu, tolik práce, ale už si byl dvakrát pro skleničku a jen mlaskal.
Ten Cafe Port je prý úplně nahoře na České, říkala Kamča, myslím že je to nahoře jak se to zužuje na levé straně když jdeš nahoru. Kamčo mám pravdu????
9. zář 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
v úterý jdu na ten kurz do nemocnice začíná v 13.40, jdete ještě některá???
9. zář 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky eps, to by ses pěkně prošla, kdybys šla zespodu. Musíš jít od komerčky, to je asi 500 m.
Lencit, já budu chodit asi v pátek (jestli tedy budu mít do doporučení, protože má gyndr. se na mě tvářila dost divně, co to po ní chci a že prý to po ní nikdo ještě nechtěl :angry: Ale dej vědět, myslím, že to má být napřed nějaký cvičeníčko a ta asistentka začně s těma přednáškama až v říjnu. Ale není to zaručená informace. Aspoň mi řekneš ve středu víc. Když budu ve Znojmě, tak určo přijdu. :dizzy_face:
9. zář 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten cafe port je hned pod bankou asi jen 50m,antony se asi upsala.na kurz bych taky šla ,ale asi na to nabde nějak čas,musím ještě pořád (sice už málo ,ale přece jen ) honit byznys a navíc ještě žužlám tu angličtinu.mám už úposlední učebnici a snažím se do porodu co nejvíc udělat,ikdyž to as celý nestihnu.do toho makle a škola,jde mus to sice skoro samo ,ale musí se na něj dohlídnout a pomoct mu.navíc se mi sype auto a asi budu do konce roku potřebovat nový tak asi z tý práce nevyjdu....

nemáte některá přehled o úpřebalovacích pultech? v brně v chiccu drahý,v Ikea jen jeden a hroznej,Asko nevede...moc by se mi hodil takovej ten se zásuvkama,nemám kam dát pro druhý dítklo oblečky a pak by mohl zůstat jako kus nábytku.na petříka jsem měla jen kuchyňskej stůl a byl taky dobrej ,ale dala jsem ho švagrové (to jsem charita ,co... blbá)když se stěhovali a teď mám kulový.

jinak středa se blíží....
9. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo: čauky, já přebalování vyřešila jednou komodou co máme v pokoji dvě stejné, jen mi manža ještě dá suché zipy na podložku aby se nešoupala a na zeď poličku na ubrousky, pudr a krémik. Bude zdobená těma šnekama co jsem malovala.
Dala jsem si fotečku do galerky, tak koukni, taky tam mám dnešní břuch, no už je pořádnej.
O to doporučení jsem si normálně řekla, protože jsem slyšela že ho tam chtějí a pak i sestřička tam volala tak to potvrdila. Je to normálně velkej A4 papír s názvem POUKAZ NA VYŠETŘENÍ. A je tam Prosím o psychoprofylaktickou přípravu k porodu, cvičení, plavání.
Kamčo co vyvádíš s tou angličtinou?? Můžem ve středu pokecat, já mluvím docela plynně byla jsem 5 let v USA, pořád se kopu ke zkouškám na FCE, ale nějak nemám sílu.Gramatika mi chybí srovnat v hlavě. Mám i pár ang. knížek, detektivky, Harlekíny a tak. Jestli chceš půjčit. To se učíš jen tak pro sebe? Nebo kvůli namželovi?
9. zář 2007 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj. Kdepak času mám celkem dost, malá spí pěkně, ale spíš jsem s holkama na Srpnu, přece jen máme stejné problémy...Ale na seminárku do školy už čas nemám :unamused: :grinning:

Jo, AJ, kdysi jsem ještě mohla říct, že "umím", teď už to teda pravda není, strašně jsem zapomněla, nikdo to po mně nechce, jen překládat texty z Aj do školy, prostě porozumět problému a materiály jsou jen v AJ. Otrava. :angry:

Komodu doporučuju nechat udělat, já tu svoji vyfotím a napíšu rozměry (mám obrovskou), dala jsem za ni 2800, chybí úchyty, nevěděl, jaký chci... Mám šuplík, a pod tím skříňku, jedna police, vlezou se tam na sebe 4 balíky plen, taže fakt velká! Oblečky ty co Madla nosí mám v šupleti (je jich tam hooodně :grinning: )a pak mám skříňky z Rembrandta, časem chci úplně jiný pokojík, až budou dvě děti, takže jen dočasně. Nafotím, ale dnes se mi už nechce, tak sorry, pak napíšu, ať nehledáte marně. Jo, nahoře je samozřejmě přebalovací deska a podložka...

Jo, takže zkusím zaparkovat u lázní a dojdem...za příznivého počasí, ale na 100% neslibuju...
9. zář 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, ještě k tomu přebalovacímu pultu, nebo spíš komodě. Dají se koupit krásné, ale počítej s cenou nad 6 tisíc. Já bych teda chtěla, aby to byla komodka, je to praktičtější než ty levnější šílené plastové pultíky, ale ta cena je hrozná. Manža zapátral v paměti a vzpomněl si, že jeho sestra takovou měla (sice její děti mají už dvacet let), ale mrkneme na ni a když bude držet pohromadě, tak ji případně přetřeme nebo přelepíme samolepící tapetou. No, ještě jsem ji neviděla, ale byla by to úspora dobrá. Jo a včera jsem vyhrála pomocí své něžné ženské přesvědčovací taktiky sušičku na prádlo, takže do konce září bude doma. Super!
10. zář 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem jednu stránku a tam ty komodky nejsou tak drahé, tak zkus na ně mrknout:
http://www.babyrenka.cz/nabytek/prebalovaci-komody.htm :wink:
10. zář 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, koukla jsem na ty komody, to jsou teda pálky, a kde jsou levnější tak nemají ani obrázek :grinning: :grinning: :grinning: . Já za tu co mám ve fotogalerii dala 2800,- na té ulici co je Keramika hned u Vídeňky za bývalým Snackem. Není sice přímo na mimčo, ale jak je vidět na fotce, je přesně velká na podložku plus 4 veliký šuplíky. Vysoká 85cm, široká 75 a hluboká 45cm. Plínky budu mít pár v zásuvce nebo povešený v zásobníku, nahoře poličku na kosmetiku a oblečky hned dole, takže nebudu muset odbíhat do skříně. Myslím že to tak bohatě stačí ne?
O těch plastových skládacích nebo jaké to jsou jsem šlyšela, že některé nesplňují normy tak pozor na to a taky by mi asi vadilo kdyby se to mělo viklat. :unamused:
10. zář 2007 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teprve teď jukla na tu tvoji komodku, sestra má stejnou ložnici i s tou komodkou doma, taky jsem ji původně chtěla. Máte to teda hezky nachystaný. To mě včera manža říkal, že postýlky bude skládat, až budu v porodnici, tak jsem na něj koukala jako na puka. Jen jsem se v duchu usmívala, no to jistě!!! :grinning: :grinning:
10. zář 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no jo chlapi. Já průběžně začínám i prát, jak mám čas a náladu tak šupnu jednu přačku dětskýho, ono to není zas tak jednoduchý, nový věci můžou pouštět barvu tak musím všechno třídit, bílý zas peru v zázračným Persilu Gold, kterej dělá ze starých věcí nové i při 60stupních /reklama?/, aviváž mám miminovskou. Jak to uschne nažehlím a dám do pytle aby to nevyčuchlo. :grinning:
10. zář 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla zkoušet pláštěnku na kočárek co jsem koupila v pátek, stála 200,- vydřiduši a na sporťák stojí přes 350,- to nás vyjde skoro dráž než kořárek. :grinning: Ale sedí perfektně a je to potřeba tak nic nenadělám. Ještě budu kupovat fusak, mají je dostat v polovině září, byla jsem v Dyji. :slight_smile:
10. zář 2007 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ BABY,TAK ZA PRVÉ ....LENCIT SE PTALA KVŮLI KOMU DĚLÁMTU AJ.MOŽNÁ JSEM ZŽ O TOM PSALA ,ALE JÁ JSEM UKÁZKOVEJ WORKHOLIK.NEUMÍM POŘÁDNĚ ODPOČÍVAT A MUSÍM BÁÝT NEUSTÁLE ZAMĚSTNANÁ.BOHUŽEL JE TO TÍM ,ŽE JSEM OD 18LET V BYZNYSE A TO UŽ LERPŠÍ NEBUDE.TAKŽE I KDYBYCH UŽ TU AJ UMĚLA TAK SE BUDU ASI UČIT ČÍNSKY.... KDYŽ JSEM LETĚLA V ROCE 2004 KE TCHÝNI,ZABLOUDILA JSEM V PAŘÍŽI NA LETIŠTI A JAKO MALEJ ČESKEJ ČLOVÍČEK BLBEČEK JSEM SE NEUMĚLA ZEPTAT NA SPRÁVNOU CESTU.JE TO OPROTI RUZYNI MEGA LETIŠTĚ A PROTOŽE JSEM LETĚLA TAM SAMA TAK JSEM BYLA VYVALENÁ JAKO PONDĚLÍ.ZPÁTKY JSEM LETĚLA S MANŽOU A KLUKENM,TAK TO UŽ ŠLO.JINAK MOC RÁDA JEZDÍM S PEŤOU NĚKDE DO TEPLEJCH KRAJIN A I TAM JSME TŘEBA NAPOSLEDY LÍTALY S PADÁKEM NEBO ASPOŇ PROHÁNĚLY SKŮTR,TAKŽE ANI NA TÝ PLÁŽI NEVYDRŽÍM V KLIDU LEŽET....

JINAK PŘEBALOVÁK JSEM DNESKA PÁTRALA,V NÁBYTKU V ŠALDORFĚ MI UDĚLAJÍ JAKEJ CHCU NA MÍRU ZA ZHRUBA 4 000,-,ALE JE TO UŽ KVALITNÍ PRÁCE A JE TO VYROBENÝ U TRUHLÁŘE A JINAK KÁMOŠKA VIDĚLA V IKEA ZA 2500,- A PREJ TAKY PĚKNEJ,MAJÍ TAM MÍT NOVÝ ZBOŽÍ TAK NEVÍM,TEN JSEM NĚVIDĚLA.ALE JÁ BYCH RADŠI S NĚJAÝMA ŠUPLÍKAMA A ÚLOŽNÝM PROSTOREM,PŘECE JEN UŽ TĚCH 1500,-NEHRAJE ROLI ,KDYBY BYL LEPŠÍ A VYPLATILOP BY SE TO.

LENCIT: IDEÁLNÍ PRÁT VĚCI PRO MIMINO JE JEN V DĚTRSKEJCH PR PRÁŠCÍCH,URČITĚ ! PERSIL GOLD JE SICE SUPER ,ALE TROCHU BYCH SE BÁLA.MŮŽEŠ KOUPIT PERSIL SENSITIVE,LOVELA SENSITIV,VÝBORNÁ JE ČESKÁ ŘADA BATOLE A MIMINO A JSOU K NIM I AVIVÁŽE TAKY SENSITIV NEBO OZNAČENÝ JAKO PRŘO MIMINA.
NORMÁLNÍ PR PRÁŠEK MŮŽE BÝT KVALITNÍ ,ALE MIMINO SE ZPOTÍ NEBO MŮŽE NA NĚJ REAGOVAT RŮZNĚ,IKYDŽ BUDEŠ MÍT DOBŘE VYPRÁNO.JÁ JSEM PRO PEŤU POUŽÍVALA TAKY MYSLÍM LOVELA SENSITIV A DVAKRÁT MÁCHALA.ALE UVIDÍŠ.JO A TAKY JE DOBRÁ SENZA PRO DĚTI ( PRÁŠEK.)

ANTONY : TU SUŠIČKU TI TROCHU ZÁVIDÍM!V ZIMĚ SE BUDE HODIT....
10. zář 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENCIT: JO JINAK AŽ UVIDÍŠ MŮJ BŘUCH... TOHLE NEMŮŽU DO ADVENTU PŘEŽÍT.UŽ MÁM PROBLÉM ZAVÁZAT SI BOTY,ASI SI KPUPÍM NA SUCHÁČ,PROTŽE TO NENÍ MOŽNÝ.TAKHLE BUDETE VYPADAT AŽ PŘED PORODEM A JÁ MÁM JEŠTĚ 3,5MĚSÍCE PŘED SEBOU....NO VŠAK SE UVIDÍME VE STŘEDU.
10. zář 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo: ahoj s tím praním teda experimentuju, tak trochu počítám že to budu pak přepírat v dětským, ale ten Gold beru na první praní protože mám věci z bazárku a některý jsou trochu zapraný, a taky nové peru v něm, kromě barevných. Jo a máchám taky dvakrát i když nedobrovolně, pračka mi odmítá dávat aviváž, tak to většinou nechytnu takže to dopere a já pak dávám teprv aviváž a zas máchám.
Zítra teda koupím dětský prášek a ty nové a čisté věci přemáchnu jen v něm s dětskou aviváží. Ale to z bazárku stejnak vezmu prvně Goldem.
:slight_smile:
10. zář 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO TO MÁŠ PRAVDU,OBLEČKY CO MÁ Z BAZÁRKU URČITĚ MŮŽEŠ VYPRAT PRVNĚ V GOLDU ,ALE NA TĚLÍČKO BYCH SE TROCHU BÁLA TO OBLÍCT.MOŽNÁ JSEM OD PANÍ DR TAK MOC NAUČENÁ,ALE VŽDYCKLY ŘÍKALA,ŽE TO MIMINO IKLDYŽ SE NAROPDÍ ZDRAVÝ BEZ EKZÉMU A TAK TAK SI HO PAK ZBYTČENÝM DRŽDĚNÍM MŮŽE VYVOLAT NEBO REAGOVAT MOC CITLIVOU POKOŽKOU.NO A UŘVANÝ MIMINO S EKZÉMEM NENÍ NIC MOC....JÁ JEŠTĚ NEPERU ,ASI TO NECHÁM AŽ NAJEDNOU VŠECHNO NARÁZ.ALE NBÁLA BYCH SE TĚCH MIMI AVIVÁŽÍ,KRÁSNĚ VONÍ A TŘEBY PLETENÝ VĚCI NEBO CHLUPATÝ A TAK TO KRÁSNĚ ZJEMNÍ.NO UŽ SE TĚŠÍM....
10. zář 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
NĚCO JSEM NAŠLA, JESTLI SI CHCETE POROVNAT PUPÍK TAK NAJEĎTE SEM
http://pregnancy.baby-gaga.com/photos/model1950
VLEVO OD TÉ BRUNETKY V KVĚTOVANÝCH ŠATECH SI VYBERETE TÝDEN A PAK VPRAVO KLIKÁTE NA OBLIČEJE. TY POSLEDNÍ TÝDNY TO JE TEDA SÍLA DO JAKEJCH ROZMĚRŮ POROSTEME???!!! :astonished: :astonished: :astonished:
10. zář 2007 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencit, tak to jsi ještě neviděla pupík v posledních týdnech s dvojčatama. Manžílka připravuji na všechno, ale tohle jsem se mu ještě neodvážila ukázat. :grinning: :grinning:
Včera (já magor) jsem četla zase nějaké zkušenosti s dvojčátkama a nakonec jsem našla takovou debatu, kde maminkám umřelo jedno z dětí, probrečela jsem u toho pět kapesníků, naštěstí zrovna přišla návštěva, tak jsem se vymluvila, že se mi spustila rýma, že jsem vypila horký čaj a v noci se mi pak zdálo, že mi gyndr. říká, že holky bohužel už neporostou. :astonished: :astonished:
11. zář 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
antony: na to vůbec nemůžeš myslet....samozřejmě ,že se to může stát,já měla takovýho spolužáka ve škole ,ale to by si se do porodu utrápila. a aty sny.... dneska se mi zdálo,že jsem se s někým prala už jako těhotná ,ale to byla rvačka....nehtama jsem ho škrábala hrozně jsem seč bránila, kopala boxovala,břicho se mi třepalo...no úplněj děs.ale já mám takový sny od začátku,fakt děsys.u petříka jsem je ale neměla.je to takový podvědomí ,taková obava ,aby to všechno dobře dopadlo,je to prej úplně normální,ale bophužel to teda děsí....ber to tak že dvojčata jsou vždycky riziko,ale pokud si od začátku v pohodě a nejsou problémy tak bych se toho vůbec nebála.rodit stejně budeš asi císařem tak se jim ani při porodu nic nestane a jinak sdvojčata chodí brzy na monitor a zárověň na dopler,což normální mimina nechodí nebo chodí až později před porodem ,tak se toho neboj.kdyby něco tak je určitě zachrání ,narodily by se dřív a pak je vypiplají.začni radši s tou výbavičkou....to je daleko příjemější...cha cha ..
jinak se na vás zítra tolik těším!!!!
11. zář 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj antony,víš,že spousta neduhů se léčí psychikou,a ty si tím moc nepřidáváš. Na takový věci nemysly a honem je haž za hlavu. musíš myslet hlavně pozitivně .Vem si,že seš v poho s holkama,a máš myšlenky ,jako bys problémy nějaké měla,tak se přece ZBYTEČNĚ netrap a nestresuj. :sweat_smile: I Kamča ti to píše.Tak na tebe 3krát pliv,pliv pliv pro hodně štěstíčka!!!
11. zář 2007 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, už to začínalo být lepší, i s těma snama. Vím, že je to potlačená psychika a v noci se to vždycky pěkně vyřádilo, ale dala jsem si termín 24.-25. tt a pak už budu v pohodě a je pravda, že od té doby mám sny hezké. To jen včera, jak jsem četla ty příběhy. Stát se může opravdu cokoli, ale vůbec si to nepřipouštět je nejlepší varianta.
11. zář 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zítra poznávací znamení: červená hlava, červená bunda, černý kalhoty a velikánskej břuch. :grinning: :grinning:
11. zář 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony,já světlá hlava,bunda nevím,břuch žádný,aspon né ten těhotenský.Já mám břuch jen z toho ,že necvičím,ač bych ráda,ale není času.A taky nevím,jak to zítra za vámi všemi zvládnu.Většinou se vracím z práce tak kolem 17.00-18.00,jak kdy.No uvidíme,ráda bych se s vámi všemi setkala,i když víc čtu,než přispívám. No,však se snad taky dočkám.
11. zář 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cha cha .... no co já budu mít na sobě ví jen pán bůch... ale ježatá hlava s melírem a na ofině růžovej flek a asi bílá prošívaná vesta´,kterou nezapnu.no asi tam zkusím zavolat jestli by nám neudělali rezervaci,co?ikdyž nemá vůbec představu kolik nás bude.
11. zář 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se na zítřek mooooc těším. Bude to fajn. Já jdu něco dělat. Máme nový nábytek v ložnici a všude po baráku bordel jak v tanku. Stejně toho moc nezvládnu. Musím počkat až zase prijede manža a přemístí nábytek v děcáku.
11. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak dámy nedalo mi to a udělala jsem v cafe port radši rezerbvaci , mají tam odpol narváno a určitě by nás nikde neusadily.je to teda rezervace v patře ,protože dolů se asi nevejdem a je to pro zhruba 10 lidí ,ale není problém přidat .mívají odpoledne prej tak plný ... myslela jsem ža tam je moře lidí jen na oběd.
takže zítra v 15h v patře v café port...
11. zář 2007 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau maminy, tak jsem byla na tom kurzu v nemocnici, byla to pěkná rychlovka, PA přišla pozdě, tak nás předtím vzala nějaká jiná do tělocvičny a jen jsme se stihly převlíct a už nás hnala na žíněnky a cvičily jsme, protažení, rozdýchání, trochu posilování pánve atd, ale byla sranda. Nakonec tam už tloukla nějaká ženská na jinou rehabilitaci tak nás vyhnali, PA se moc omlouvala, že v pátek to bude lepší, že se společně představíme a proberem co se bude dít. Ten bazén teda asi nebude, ale doporučila plavání v lázních, ale víc se dozvím až v pátek. Celkem jsme tam byly asi 45 minut a bylo nás tam 12. Některý měly pěkný břicha, jiný malinký, ale nevím v kolikátým kdo je.
Zítra pokecáme už se těším, možná dovedu Vééélikou kámošku. Chudák je v 32 a má 15 kilo nahoře. Sedí furt doma, že ju pořád něco bolí, tak ju vytáhnu mezi lidi. :slight_smile:
11. zář 2007 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš,tak už jsi byla v kurzu... tak aspoň poznáš další těhule.tu kámošku vem,když bude sedět doma ,od bolesti jí to nepomůže.já jsem taky u peťe seděla doma (sice z jinýho důvodu) a pak jsem u porodu neměla fizičku ,byla jsem unavená a vyčerpaná a měla jsem dojem,že to nezvládnu.teď se snažím aspoň chodit a procházky ,ikdyž mě taky někde dloube.
11. zář 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek