• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
No budu muset taky začít cvičit doma, po městě lítám pořád ani mamka mi nestačí, říká že letím jak splašená. Ale co se týče síla jako taková nic moc. Hlavně ruce, hrůza. Kde jsou ty časy co jsem dělala 40 chlapskejch kliků, malýho asi ani neunesu, tuhle jsem kupovala meloun a jen tak v ruce jsem ho nesla na kasu, měl 5 kilo a mě málem upadla ruka. Asi vytáhnu činky. :sunglasses: Taky jsme dělaly jeden cvik, ležíš na zádech, bokem si přitáhneš jedno koleno k rameni, pak druhý a k tomu zvedneš hlavu, prý cvik na kozu!! byla to makačka a asi budu trénovat tu "roznožku" jinak mě tam ani nedostanou. :grinning:
11. zář 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencit, buď ráda, že lítáš jako splašená. Já jsem teď vyrazila na procházku a předháněli mě snad i důchodci. Po domě se pohybuju jako king, vůbec mi to nepřipadá, ale jak vyrazím do terénu, tak to poslední týden za moc nestojí. Ale snad se to zase obrátí, tak jako už častokrát.Když si vzpomenu na srpen, jak jsem nemohla dojít ani 10 minut. Naštěstí jsem pak zase nabrala novou sílu. No, hlavně ji budu potřebovat na ty nákupy!!! :grinning: Příští týden budu opuštěná, tak se nechám odvézt k rodičům do Znojma a začnu poběhávat po obchodech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
antony: no já tuhle letěla až od spodního kaufu nahoru k hornímu a za půl hoďky jsem byla tu. Ale kopce a schody funím příšerně. Nic mě nebolí, jen nestačím dýchat.
11. zář 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO BABY FIZIČKA JE MOC DOBRÁ VĚC,JEN NEZAPOMEŇTE,ŽE SE NEMÁ LÍTAT A PŘETĚŽOVAT SE.MŮŽE DOJÍT K ZTENČENÍ DĚLOŽNÍHO ČÍPKU A MOHLI BYSTE SE ZAČÍT OTVÍRAT.TAKŽE CO? VŠEHO S MÍROU,JEN CO ZVLÁDNETE A NEMĚLI BYSTE SE ANI ZADÝCHAT.JAKO ŽE TO PO PROODU NESHODÍTE SE NEBOJTE... JÁ U PEŤE MĚLA NĚJAKÝCH 18KG A DO 2 MĚS BYLI V POHODĚ DOLE A TO JSEM KVŮLI KOJENÍ I VÍC JEDLA,ABY BYLO DOST MLÍKA.DNESKA JSEM K VČEŘI PEKLA RYBU A SEDĚLA JSEM NA ŽIDLY,UDĚLALO SE MI TAK ZASE NA OMDLENÍ.... TAK JSEM RYCHLE VYBĚHLA DO PATRA DO OBÝVÁKU NA POSTEL ,ZELENÁ JAK SEDMA .A TO JSEM NIC NEDĚLALA JEN SEDĚLA NA ŽIDLI.
ANTONY : NEVÍŠ KOLIK TY HOLKY KAŽDÁ VÁŽÍ? TÝ MÝ KÁMOŠCE ŘÍKALA DR ŽE TO JSOU PĚKNÝ MACCI,ŽE VŮBEC NEJSOU MALINKÝ.
11. zář 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkně se na zítřek našlechtěte, jdu vyleštit objektivy a nabít baterky do foťáku. :wink:
11. zář 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
už máte nachystanou tašku do porodnice?? Teď to probíráme na Prosincovkách. Asi budu potřebovat loďák. A nezapomeňte plavací kruh. :grinning:
11. zář 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, pak mi napiš, co vše chceš brát do porodky a já ti určo u poloviny napíšu, že je úplně k ničemu!

Kruh jedobrý, pokud si hodně šitá, jinak není potřeba, a lepší je prý si pod zadek dát 2 srolované ručníky.
11. zář 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps: no ten ručník mě taky napadl, udělat z něj rulu a do kruhu.
zatím co mě jen tak napadlo: kosmetiku, mastičku na bradavky, košilu, kalhotky na jedno pužití a svoje, tlusté vložky a tenčích pár, teply ponožky, pantofle, pak ty všechny doklady co píšou, toaleťák extra měkkej, vložky do podprdy,...
Pak pro malýho nějaký bodýčka a dupajdy a ponožky, něco na cestu domů, kosmetiku pro něj, balík miniplínek. A FOŤÁÁÁÁÁÁk!!!!! Určo jsem na něco zapoměla, ale tohle mě teď jen napadlo.
11. zář 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamco, jak jsou holky velky, bohuzel nevim, tusim ze na dalsi utz půjdu až v tom 30tt, takže ještě pět týdnů. Ale vím, že mi holky zase trochu povyrostly, neb jsem si libovala, jak září přežiju ve své červené zimní bundičce, když z ní vyndám vložku - no a bude to zázrak, jestli ji ještě posledního září zapnu. Naštěstí jsem objevila ve skříni jednu manžovu sportovní, tak aspoň něco. :sweat_smile:
Jinak já jsem dnes jak praštěná, doufám, že se z toho vyhrabu a zvládnu dorazit. Hrozně se mi motá hlava, tak to si budu muset dát štamprdličku na zlepšení tlaku. :grinning: :grinning: :grinning: (tak kakaa nebo limošky)
12. zář 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Doufám, že nevadí, když se k vám tady přidám aníž bych byla těhule... chtěla bych, ale zatím se ještě nezadařilo (snažíme se od 05/2007) a dneska se akorát chytám na ultrazvuk k Půčkovi jestli mám v pořádku ovulaci.
12. zář 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny a omlovám se, že se dnešní sešlosti v Café Portu nezúčastním. Mám nařízeno od interních dr. klid na lůžku - jak si to mé tělo nezvládá se dělit s tím našim macíkem :slight_smile:. Z takovou vůbec nevím, kdy budu kupovat věci na mimčo (ještě, že mám mamču).
12. zář 2007 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Gábi... jak je to Znojemsko malé... Vsadím se, že Hodonice a Tasovice tu mají nejvyšší účast... :wink:
12. zář 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
o je, gabim, jak ti na to přišli? Měla jsi nějaké potíže?
Zdravíme maxkatku, jasně že sem patří i snažilky. Ovulaci zdar! :grinning:
Intenzivně se od rána dávám do kondičky, abych zvládla cestu bez omdlení. Už se tlak začíná zlepšovat, vypadá to nadějně. Už se těším na banana dream a nebo horký čaj??? :sweat_smile:
12. zář 2007 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kati. Tak tě vítám :grinning: .
12. zář 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
abyste byly v obraze... s Gabkou jsme skoro příbuzné... ale tady sem jsem přišla náhodou... :wink:
12. zář 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoji, holky prosím vás nevíte někdo, do kdy mají otevřeno v tom Dětském ráji na Jarošce v těch nových domech? Sháním nějaké oblečení na tu ségřinu svatbu a zatím bezúspěšně.
12. zář 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 17,00 hod. Moc výběr tam není, jen na mimina.
12. zář 2007 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Gabi, tak to ještě zkusím v tom Babyline nebo jak se to jmenuje, i když tam si taky moc velký šance nedávám a jinak už nevím. Asi se pojedu podívat do Moravských Budějovic, tak je prý jeden prima obchod.
12. zář 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony: Na začátku jsem měla jen vysoký krevní tlak - hypertenze gravidit, k tomu se přidalo hepatopatia gravidit (kvůli tomu musím držet přísnou jaterní dietu) a abych se nenudila, tak s ekg to taky nemám moc dobré. Všechno způsobuje mé těhotenství. Doktoři mě uklidňují, že po porodu bých měla být pořádku. Doporučují mi však porod císařem, uvidím :confounded: .
Mimču zatím nic neschází, moc u maminky líbí, 27.8 jsme měli 850g (25tt), už je zněj malej cvalda. Podle stavu mého břicha odhaduji, že teď už jsme na kilečku :grinning: .
12. zář 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innko: Zkus to i v butikách pro "normální"- dobře jsem nakoupila i na Velké Michalské u KB, máš tam tak 4butiky.
12. zář 2007 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, zkusím. Myslím, že třeba nějakou tuniku nebo tak bych tam sehnala, ale kalhoty nebo sukni asi ne, protože už mám docela pupek, já už ve 4. měsíci vypadala na 6. a to na tý svatbě budu skoro na konci 7. :grinning:
12. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže vás dámy všechny zdravím !!! tak jsme byli dneska v tom cafe portu a nevím jak ostatní ,ale já myslím ,že super... asoň mě se to moc líbilo,Lencit fotila tak tam zejtra bzudete mít fotky.bylo nás nakonec 5 z koníka a 2 navíc z macešky.moc jsm,e si pokecaly a kdyby se vám ještě chtělo,tak to můžem zopáknout.holky mě moc padly do oka a fakt to není špatný občas vypadnout ze stereotypu a běžnejch starostí.

antony: vidíš,vždyť nám se blíží 30tt... a to bude další UTZ,já měla pořád čas a ono pendrek.jestli já budu mít čas aspoň porodit....
12. zář 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo fotky jsou tam.... já tam mám ale pecku ,co? moc se povedly ,hlavně se mi líbí ta první ta společná.
12. zář 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím že je Kamča už objevila, takže u mě v Albu jsou fotečky z dnešního příjemného srazu, tak koukněte. Kdo má zájem o větší a kvalitnější třeba na vytištění tak dejte vědět, pošlu mejlem.
12. zář 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo nevíš jak se jmenovala ta Pěkná mamča jak jsem pojmenovala tu fotku a jak se jmenovala ta maminka od malýho Tomáška? Doplním to tam.
12. zář 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencit, super fotečky. Asi začnu nosit tmavší oblečení, vypadám tam jako velryba. :sunglasses:
12. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JMENOVALA SE PAVLA,JINAK NA KONIKOVI PHO.
JDU SPAT TAK ZEJTRA.
12. zář 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo, jo a srazík byl výbornej!!! :dizzy_face:
12. zář 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vypadáte na fotečkách výborně :sunglasses: . Zavidím, jak jste se dobře bavily.
12. zář 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na přebalovací pulty - www.babycar.cz/index.php?sekce=11&sortiment=64&kategorie=174&vyrobci=&pocet_zaznamu=16 a je to obchod v Brně
12. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek