• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Ahoj holky, všechny zdravím! Fotečky máte krásný :slight_smile: S tím přebalovacím pultem-koupili jsme komodu se šuflatama (v brně ve scontu) a manžel mi k tomu udělal přebalovací pult, takže nás to vyšlo asi na 2500kč. Ten přebal.pult je oddělávací, takže pak nám zbyde jen komoda. :slight_smile:
12. zář 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,tak jsem domu z práce dorazila kolem 18.h,jak jsem předpokládala,nezvládla jsem srazík.Ale mrzí mě to. holky s mimouškama -jste pěkny,fotečky se vydařily.Jen doufám,že příští srazík mi klapne a vezmete mezi sebe dlouhodobou snažilku.
Mimochodem na ovu testu mám tu čárku slaaabouuuulinkou,ale trochu se rýsuje.Tak to vypadá,že snad ovu bude.jen at nejásám před¨časně.je to vlastně 26.den od MS.
tak zatím pa pa
12. zář 2007 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík byl skvělej. Takové odreačko. Taky to byl můj nápad, skvělej nápad, ne? :grinning: :zipper_mouth: Holky jsou fajn, příjemné, dobrá zábava. Za fotečky Leni děkujeme. Ta maminka s Tomáškem se jmenuje Pavla a ta v černém je Peťa.
Neúčast určitě omlouváme všem, moc nás to mrzí, stejně jako vás, že jste nedorazily. Doufejme, že příště to výjde. Kamčo, moooooooc pozdravuj Péťu, je to šikovný kluk. Na té předposlední fotce si tak připadám spíš já, Soni. Ale ne, všem nám to tam moooooc sluší.
Pro úspěch bychom si už měli začít hledat další termín, ne?
Gabi, doufám, že to bude lepší, držím palce a 24. mi to u Dr. povykládáš. Ježiši to už asi dostanu mateřskou. Kudla to to ale pěkně uteklo.
Zdravím novou slečnu/paní. A doufám, že se tu brzy nakazí těhulkovstvím.
12. zář 2007 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
lencit, doufám, že se tu dnes objevíš. To cvičení je 13:40??? Jinak já nevím, jestli dorazím, protože ta KRÁ.A si mě na dnešek objednala a vezme si na týden dovolenou a tak nemám ten poukaz na rehabilitaci. Nevím, jestli ho mám někde shánět nebo to nechat na příští týden. Chjo. Já mám dneska den blbec.
13. zář 2007 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem podlehla nátlaku a holky dneska dostaly za odměnu každá bodýčko s dlouhým rukávem. Nakonec jsem byla u Půčkové, přeci jen mi to bříško trochu nepříjemně tvrdne a vypsala mi i ten poukaz na rehabilitaci, takže pokud jsem nepopletla čas, tak se zítra dostavím! :dizzy_face:
13. zář 2007 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony: to cvičení je v 13.40 a posledně se začínalo skoro přesně, já tam budu už o půl s velikou kámoškou. Moc se mi nechce když je to vynobraní, ale manža má stejně klienta tak pak vyrazíme na večer spolu a taky se na zítřejším cvičení máme seznamovat a dovědět co a jak bude, to jsme v úterý nestihli.
13. zář 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEŽÍÍÍŠ VINOBRANÍ S TVRDÝÝÝM Y... PARDOOON. :grinning:
13. zář 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
skoro jsem si ani nevšimla :wink: :wink: :grinning:
13. zář 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY: PREJ VELRYBA... PROSÍMTĚ MÁŠ V BŘICHU DVĚ ,JÁ MÁM JEDNO A VYPADÁM ,ŽE TAM MÁM TŘI...
TU KOMODU SI ASI OBJEDNÁM TADY VE ZN U PÁNA CVO MI DĚLAL STŮL DO PRACOVNY,BUDE TO NA MÍRU A STEJNĚ POTŘEBUJU NĚKAM DÁT OBLEČENÍ PRO MIMINO.
TAK ZASE ZÍTRA .VINOBRANÍ ZDAR !!!
13. zář 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byl někdo z vás v nemocnici už na tom 4D ultrazvuku? My máme jít dneska, tak už se nemůžu dočkat. Ať vím, na co se připravit :wink:
14. zář 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tam byla několikrát, je pátek, to tam bude nejspíš Pavková, moc milá. Ten 4D je úplně super, navíc tam mají novou velkou obrazovku, takže můžeš opravdu vše sledovat. Užij si to, já už se moc těsím až půjdu na další. :dizzy_face:
14. zář 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to úplně normální utz na bříšku, jen se jim to tam zjevuje plasticky, jako bys viděla prostě dítě jako narozené (no, tak jak to je v bříšku možné) :wink:
14. zář 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé díky za odpověď. Jestli tam bude Pavková, tak to je super, chodím totiž k Rozvadovské a někdy i k ní, když tam R. není a je fakt moc milá. Jen mám obavu, jestli to není teď ve 24 tt moc brzy? Ty jsi byla kdy? A taky se při mým štěstí bojím, aby mimčo nebylo natočené zádičkama. :confused:
14. zář 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau, dneska jsem taky byla v nemocnici na tom ultrazvuku... na tu ovulaci... Pavková tam opravdu byla... :wink:

já nic moc výsledky... no tenhle měsít na 99% neotěhotním... :unamused:
14. zář 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevíš prosím přesně cenu? myslím, že dvd stojí kolem 300 a 1 fotka 100,-, nebo ne? já koupila dvd.
14. zář 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj DVD mají napsáno, že 300Kč + vlastní nosič a foto 4D 100 Kč - hlásit ještě před vyšetřením... :wink:
14. zář 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to si asi nechám udělat oboje, a nevíte jestli se to bude platit i když třeba nebude nic vidět, když bude mimi zádičkama, já mám totiž z toho strach, protože poslední dobou citím hrozně slabě pohyby, tak jestli není otočený k páteři
14. zář 2007 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že když to máš na to DVD tak se skutečně snaží, abys tam něco viděla. Mě udělala normální vyšetření a pak dodala, že si ještě trochu s holkama pohraje, aby tam byly hezky vidět. Záleží kolik má asi času. Já jsem měla štěstí, protože tam hodinu přede mnou nikdo nebyl a potom tam taky nikdo nečekal.
A 24tt určitě není brzy, tento utz je zaměřený speciálně na srdíčko, dělá se tak mezi 20-24tt a další ultrazvuk až 30-32 tt.
Platit asi budeš v každým případě. :wink:
14. zář 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dnes u svýho doktora na ultrazvuku, tak je to opravdu holčička a má 1850g. Prej je to na ten týden co jsem normální. Brali mi dneska zase krev, jinak nic. Chtěla jsem fotku, ale malá by tam nebyla celá, a ani nejde (teda aspoň jsem to neviděla) vidět co vlastně co je. Na tom 3d nebo 4d (nevím jaký je mezi tím rozdíl) to bylo lepší. Já jsem byla na ultrazvuku v nemocnici někdy ve 20.tt. Jinak se nám dělá krásný počasí na to vinobraní :slight_smile:
14. zář 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
přišla jsem teď domů z vinobraní a mám tak ušlý nohy.... Chceme jít na ten noční průvod,ale nevím nevím...jinak jsem dneska byla na kontrole u dr,o váze se ani nebudu zmiňovat,jen mi udělalo radost že má děložní čípek 6cm a to je prý hodně vysokej nadstandart tak jsem moc ráda,že se to nehodlá předčasně otevírat.jinak mimouš má 850g,což je taky akorát,ani moc ani málo ,tak jsem nakobnec byla ráda,že jsem to nenechala na týden po vinobraní.až půjdu na další kontrolu to už budu 30tt.šmarjáááá to to utíká....
14. zář 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky - tak jsem na tom stejně, byla jsem na vinobraní oba dva dny. Fakt nevím, každej rok je to stejné, stejné stánky a žrádlo, ale člověk tam stejně leze a chodí a chodí a chodí. Já byla včera s manžou tak jsme se nabaštili sladkého pandreku a čokoládových placek a Štramberských uší, spapali i trošku masika a kukuřice a langoše, mňááám. Taky jsem si trošku zvrtla kotník, ale neotekl ani nezmodral, jen trochu píchá tak jsme stihli i noční průvod a dneska jsem vyrazila zas s rodiči. Koupila jsem si novou kabelečku a manžovi další CD indiánů do studia pro relaxaci klientů, taky jsem koupila pár formiček na perníčky.
Uchozená jsem teda fest a dneska mě už nikdo nikam už nedostane. :slight_smile:
15. zář 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všechny???? :frowning2: :frowning2:
16. zář 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu zkusit to plavání do lázní, tak pak napíšu. Jen nevím kam do plavek nacpu ty svoje kozy!!! Asi vezmu kameru a pošlu to do Neváhej a toč, to bude pohled, ale myslím, že nebudu sama tak drže palce ať nejdu hned ke dnu. papa
17. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: lencit, tys nám dneska pojedla vtipnou kaši. Jak tohle může říkat člověk, který se vejde ještě do svých kalhot. :wink: To já chodit nemůžu, protože bych musela pořídit plavky úplně nový a to by bylo trochu drahý.
Jinak o mě se přes víkend pokoušela angína. Poctivě jsem se nakazila od svého mužíčka, ale ještě poctivěji jsem mu lhala, že mi nic není. Moc mi tedy nevěřil, zvláště když jsem si ráno, odpoledne, večer i v noci vařila teplý čajík s medem. Včera v lékárně mi na to ani pořádně nechtěli nic prodat, jen nějaký výrobek z propolisu. Tak jsem pořídila nový šátek a cumlala Propolki a jsem zase mezi zdravýma. Jupí. Ale bříško mi pořád tvrdne, včera večer to bylo dost nepříjemný. Myslela jsem, že ze Znojma ani domů nedojedu, naštěstí jel manža celou cestu 40 km/h, ale i tak to bylo drsný. Zítra bude akce "výbavička", tak mi držte pěsti, ať bříško netvrdne, ať si ty moje treperendy taky mají na sebe co navlíknout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
lencit.... ty máš o dva týdny víc než my a jsi poloviční...to já už jsem si těhu oblečení koupila azačíná mi být zoufale malý... natož plavky... cha cha ... antony na to tvrdnutí je moc dobrý meagnesium , já beru MAGNESII LACTICI 0,5 a beru třikrát denně 2n tablety,jak mi to dr naordinovala a je to super.skoro mi už netvrdne,jen málokdy.dr říkala,že to můžu brát i dvakrát denně ,ale předávkovat se nemůžu,tak si to taky můžeš naordinovat.jinak bych to nachlazení v těhu nepodceňovala,ikdyž se vám bude zdát ,že to nic není.jednak vám nic moc dr napsat nemůže ,všechno vstřebává placenta a jednak to může pěkně otrávit těhu,může se to někde vrazit,do kloubů nebo i i sednot na srdce a to pak stojí za pendrek.měla jsem známou která takhle skončila s nachlazení ve špitále,protože se jí pak nedařilo se toho zbavit a sedlo jí to na průdušky a musela co??? jít na infuze... taky se můžete dopovat vitaminem c,to mám vyzkoušený.
jinak tu výbavičku ti schvaluju,toto mě moc baví lítat po obchodech a kupovat oblečky....
17. zář 2007 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
magnézko mám naštěstí napsané už od minulého týdne, ale připadá mi, že se to lehce zhoršuje. Vůbec si nedokážu představit, jaké by to bylo bez toho magnézka. Dneska mi to dělá snad každou hodinu, ale naštěstí ne moc dlouho.
Výbavička by mě taky moc bavila, což o to, ale nebudu na to zítra sama, ale podlehla jsem a dělám radost tchýni, která se dušuje, že mi do toho nebude mluvit, no ale znáte to - dobrých rad není nikdy dost. Takže mi držte pěsti, ať jsem zítra fit a mám pevné nervy. :sweat_smile: :dizzy_face:
17. zář 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hele každou hodinu to je moc,nevím,nechci být chytrá...pravda je že jsou dvě a že děloha reaguje na pohyby,možná jsi na to citlivější ,ale nevím,nevím,až půjdeš k dr vyřvi si kontrolu dělůožního číprku,aby se náhodou nezkracoval.mě ho teď dr měřila ultarzvukem a mám 6 cm,což se úplně hodilo do pohody.no já jen tak pro kontrolu.... trochu byc´h se bála , nemusí to nic znamenat,ale každou hodinu myslím,že je to moc.no uvidíš.
jinak¨zdar tchýním.....
17. zář 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holčiny, tak jsem doma, ještě jsem manžovi musela vzít 4 klientky, jel do práce na noční.
Plaváníčko bylo super, super a super!!!! Sice jen půl hoďky, ale stačilo bohatě, vedla ho ta z Macešky, vybrala 25kč a šlo se, prvně jsme si plavaly jen tak pak nám rozdala žížaly z té plovací hmoty a chvilku cvičily, byla to sranda. A nakonec zas plavaly jak kdo chtěl.
ANTONY:!!!!! chodí tam dvě maminy s dvojčátkama!!!!!
Ve vodě bylo úžasně lehce, jak jsem pak vylezla ven tak jsem se chvilku nemohla unést, ale bylo mi krásně. Když jsme pak vyšly ven na sluníčko, nemělo to chybu, taková unavená, ale příjemně a odpočatě. Fakt jen doporučuju, plavky tam měly normální v celku některé dvojdílné, ale žádné extra těhu. Jestli máte nějakou známou XXL tak si je vyžebrejte na půjčení a příští ponděllí letím zas. Teď ve čtvrtek tam myslím nejsou, je nějaká přednáška v Macešce. Ale v PO jsem tam jak na koni.

Jo a zítra jdu cvičit, Soni jestli to máš tak často tak bych skočila za Dr i mimo objednání, to je divný. Já zatím nevím co to je tvrdnutí, ani pálení žáhy.
17. zář 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím tvrdnutím počkám ještě, jak se to bude vyvíjet dnes a zítra a jinak k dr. zajdu. Budu se trochu šetřit a uvidím. Včera jsem proseděla dlouho u počítače, protože jsem hledala pro neteřinku ubytování v Brně a možná jsem to přehnala. To plavání bych možná zvážila, ale zřejmě si ještě raději počkám na 30tt, aby prnďulky něco přibraly, kdyby měla přijít nějaká ta infekce. Uvidím i tento pátek, jestli se to zlepší s tím břichem, tak bych na cvičení určitě chtěla. Vždyť minulý týden jsem byla tak krásně protažená, to bych došla pěšky z nemocnice až k nám na Dukelskou, ale pro jistotu jsem to nechtěla přehánět a nasedla jsem u lázní na autobus. Já vím, že si kde kdo musí klepat na čelo, že se tak opatruju, ale mým heslem je: raději se dva tři měsíce šetřit než je prosedět před inkubátorem. Ony totiž dvojtěhulky, co jsem znala porodily všechny kolem 30tt a to z ničeho nic. Samozřejmě, že chci věřit, že mě to nepotká, ale když, tak ať mají holky co největší šance. Za to mě musíte omluvit, už jsem holt taková. :wink:
18. zář 2007 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to s tím inkubátorem.... to máš svatou pravdu.a co výbavička ,napiš na co jsi trefila ať se můžu ještě inspirovat.Teď mám sice víc práce ,připravuju v krámě dušičky .... jinak mi opět začíná bejt všechno malý,asi budu muset vzít útokem nějakej obchod.moc by mi bodla mikina nebo svetr,ale normální netěhulkovský hadry jsou mi krátký přes břicho.přece pro těhule je to jinak šitý,no uvidíme...
tak nakup pěkný oblečky.
18. zář 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek