• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
hlasím návrat z nákupů :grinning: V obýváku mám asi šest plných velkých nákupních tašek, samý hezký věcičky. Musím moc pochválit nejenom paní tchýni, ale i obchůdek ve Višňovém, kde jsme to všechno nakoupily. Mají tam skutečně všechno vybaveníčko, co jsem potřebovala, navíc se vším mi paní prodavačka pomohla - je to tedy moje známá, ale myslím, že se tak věnuje každému, kdo potřebuje, takže jsem skutečně nadšená. Peněženku jsem provětrala o 7,5 tisíce, ale na to množství si myslím, že jinde bych platila daleko víc. Je to přeci jen velkosklad. A pořád mi ještě zbývá nakupování oblečeníčka, takže o zábavu nepřijdu, ale deky, rychlozavinovačky, osušky, plenky a všechno možný už je doma, tak to je fakt super. :dizzy_face:
18. zář 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že Antony už taky začala s výbavičkou :grinning: .

Včera nečekaně byl manža doma, tak jsem toho zneužila. Byli jsme v MB Ance i v ZN v Bambinu na kočárkách, je tam výběr a ochotně vám vše ukážou. Jenže mi zase nasadili brouka do hlavy - trojkolka.
Tak že teď rozhoduji mezi - Oxford(trojkolka s hlubokou korbou, sporťákem, autosedačkou), Roan Marita(hluboká korba,sporťák a možnost dokoupit autosedačku s adaptérem) nebo Bambi(či jiné tomu podobné, jenže už se na podvozek nedá dát autosedačka). Cenově se dostáváme pořád ke slušným 11tis.
Já snad půjdu a stáhnu z půdy starý hluboký kočár po nás a bude to.:grinning: :sunglasses:
18. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
GABIM,VEM TEN PRVNÍ,MÁŠ VŠECHNO NA JEDNOM PODVOZKU A SEDAČKU BEZ ADAPTERU,COŽ JE VÝHODA,JEŠTĚ SE BUDEŠ OTRAVOVAT S ADAPTEREM...NENÍ NAD TO MÍT VŠECHNO PŘI RUCE A JEDNODUŠŠÍ.OPRAVDU SE TI TO VYPLATÍ.POZNÁŠ TO PAK V PRAXI,MOC TI TO USNADNÍ JEŽDĚNÍ A MANIPULACI.
ANTONY: TAK VIDÍŠ,ANI TO NEBOLELO... A ZA TY PENÍZE TO JDE.MOŽNÁ BY PRO TEBE BYLO DOBRÝ ZAJET DO MAKRA PRO DĚTSKOU KOSMETIKU A PLÍNKY,MAJÍ TAM MOC DOBRÝN CENY A BALENÍ JE JEN PO DVOU KUSECH OD DRUHU.BRALA JSEM TAM ZBOŽÍ DO DROGERIE ,ALE OD TÝ DOBY CO MÁM TREN PUPEK TAK TO UŽ NETAHÁM.NEBO SE OBRÁTIT NA NĚJAKÝ VELKOOBCHOD,PROTOŽE TŘEBA PLÍNEK BUDEŠ POTŘEBOVAT HOOOODNĚ....
18. zář 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
i na plíny mám už svý agenty. pšššt, ale je to tajný, taky je zřejmě budu mít za velkoobchodní cenu. :confused: :grinning:
18. zář 2007 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně tu vidím nějakou aktivitu!
Chválím Antony, že se konečně rozhoupala a začla nakupovat, dneska jsem byla zas cvičit a přišla konečně i ta Vodičková tak jsme trochu pokecaly. Bude cvičení a mezi tím přednášky pro ty co mají nejbližší termín. Je tam hodina i s tatínkama a prohlídka porodního sálu. Byla tam zas ta jedna vychrtlina, je ve 38 týdnu, břicho menší než já!!! A má mimčo otočený koncem pánevním, tak jde v pondělí na císaře, ale cvičila jak o život.
Ty dvě s dvojčátkama chodí plavat pravidelně, jedna už je ted taky veliká, jedna menší. Jestli ti to Dr. dovolí tak určitě přijď - te. Je to mnohem příjemnější a ještě lepší než cvičení. Další je teď příští pondělí v 13.30 hod. Já tam určo budu s kámoškou, jestli bude moct, lítá jí tlak kolem 200na90 :astonished:
S těma kočárkama vám nezávidím, já mám od známé za 1500kč krásnej zababušenej na zimu a dá se i na sporťák. První fotku mám v galerce, ale je teď celičkej vypranej takže mnohem krásnější se zářivejma barvama. Jezdil jen 4 měsíce přes jednu zimu.
18. zář 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já včera byla na třetím ultrazvuku na ovulaci a nic... :fearful: takže otěhotnět možná bude problém... teď mi dal 3 měsíce oddech a pokud do začátku prosince neotěhotním, tak mi nasadí prý nějakou lehkou levnou 5ti denní hormonální podporu v tabletách... zatím jsem začala s bylinkami... kontryhel, řebříček, šalvěj a hluchavka... uvidíme...
18. zář 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte jaký vložky jsou dobrý do porodnice po porodu?? Vím že maji přímo takové v tom obchůdku u gymplu, ale jsou tam šílené ceny. To jsou nějaké speciální? A mají je i jinde?A jak se jmenujou?
Další dotaz, budete kupovat pro mimouše ty s výkrojem na pupík, nebo normální malé? Ty 2 - 5kg??
A ty síťovaný kalhotky, mají taky jinde než u Gymplu?? Třeba v lékárně je nemají? Díky za odpovědi.
18. zář 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele lenicit, tady to mají.. nevím kolik to stojí v obchůdku u gymlu, ale tady je to pro srovnání.. teda ty kalhotky.. vložky jsem zatím nenašla..
http://www.babyexpert.cz/produkt/elasticke-sitovane-kalhotky-4-ks/
18. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na ty druhé koukám, mají i nohavičky, vypadají pěkně divně, ale asi budou potřeba. Zítra oběhnu město a kouknu, kdyžtak bych objednala tyhle.
18. zář 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a o těch vložkách... nejvíce tak nějak doporučují (co už to mají za sebou - porod...) tyto...
http://www.lekarna.cz/vlozky-porodnicke-samu-20ks/

jinak píší, že by se to mělo normálně dostat ve zdravotnických potřebách... tak ty jsou ve Znojmě v zóně (pasáž mezi Vídeňkou a Tovární - snad nepíšu blbost.. - tam jak je gynda - Puček - Pučková)...
18. zář 2007 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY....
KONTRYHEL,HLUCHAVKA,ŠALVEJ.... FUUUUJ.JO KDYBY TO BYLO PROLOŽENÝ KLOBÁSOUTAK BYCH DO TOHO ŠLA TAKY...NO KDYBYCH NEMOHLA OTĚHOTNĚT,TAK BY MĚ HUMOR PŘEŠEL,ŽE,???ALE VÍC BYCH SE SPOLEHLA NA TY HORMONY,JESTLI FAKT NEMÁŠ OVU TAK PROSTĚ BEJBY NEBUDE.ALE CHCE TO ČAS A TRPĚLIVOST,TÝ NENÍ NIKDY DOST.

JINAK JÁ JSEM U PETŘÍKAS NEMĚLA ANI SÍŤOVANÝ KALHOTYK ANI EXTRA VLOŽKY A ODRODILA JSEM TAKY.KDO TY PENÍZE MÁ ,URČITĚ SI TO KOUPIT MŮŽE.NEVÍM,JÁ MÁM NA TO NÁZOR TAKOVEJ ,ŽE AŽ TO NA MĚ PŘIJDE,TAK SI KOUPÍM BAVLNĚNÝ S LYCROU ABY TROCHU STAHOVALY,NA BOKU VYŠŠÍ TAK TROCHU BABKOVSKÝ,ABY STÁHLI I BŘICHO A K TOPMU KLASICKÝ STAHOVAČKY (TY MÁM V KRÁMĚ A STAHUJOU VÝBORNĚ+).PROTOŽE BUDOU POTŘEBA VÍCE NEŽ JEDNY DENNĚ TAK BYSTEJICH MUSELI MÍT KDOVÍ KOLIK A TO ŠESTINEDĚLÍ JE DLOUHÝ,IKDYŽ SE SÍŤOVANÝ POUŽÍVAJÍ JEN PO PORODU.VLOŽKY ŘÍKAJÍ ŽE JSOU DOBRÝ OD FIRMY SAMU Z LÉKÁRNY,ALE DĚLAJÍ TEĎ JEN TY MENŠÍ,TY VĚTŠÍ UŽ PREJ NEBUDOU,TAKŽE TAKY NIC MOC A CENA JEŠTĚ VĚTŠÍ NIC MOC....TAK SE KOUPÍ CO??? MÁM RÁDA ALWAYS NEBO CAREFEE,TAK VEZMU NĚJAKÝ NIGHT EXTRA DLOUHÝ NA NOC,NĚJAKÝ VELKÝ PŘES DEN A POTOM NORMAL.FAKT JE ŽE U PEŤE JSEM AŽ TAK EXTRA NEKRVÁCELA,ALE TO NIC NEZNAMENÁ,TEĎ TO MŮŽE BÝT HORŠÍ.

A PLÍNEČKY PRO MIMINO.... PŘIJDE NA TO JAK VELKÉ DÍTĚ HODLÁTE PORODIT.KUPTE I TY NEW BORN 2-5KG,ALE MOC NE ,MIMINA PAK PŘIBÍRAJÍ A PŘES BŘUCH BYSTE JE NEMUSELY ZALEPIT NEBO JEN BLBĚ.DOBRÁ VELIKOST JE PAK MINI A TY JSOU VĚTŠINOU 3-6 KG.TAKŽE ZASE ZEJTRA...
18. zář 2007 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo, na Roan Maritu se přijď podívat ke mně, vyzkoušíš, povozíš v klidu, vyzkoušíš do kufru (samozřejmě Madlenku si nejdřív vyndám :grinning: ), s ostatníma neporadím, ty neznám, s adaptérem není problém...

Vložky i síťované kalhotky jsme měla z Macešky, kalhotky dvoje po 20 Kč (bohatě stačí a jsou fakt lepší než klasické, aspoň první dny po porodu), vložek jsme měla 15, ještě mám 2 doma (někoho podaruju :grinning: v rodině budou další 2 mimča do konce roku), pak jsem přešla na velké noční... Ty vložky vyšly na 160 Kč, což je dobrá cena, u gymplu je prodávají jen mysílm po 30 a za draho, poptejte se nejdřív! I v lékárně, měli by je mít!

Plínky bez dírky, není potřeba, a zbytečně daržší než klasické, a pro jistoti jeden balík 2-5 kg, nám bohatě stačily 3-6, ale záleží na značce, Pamprsky jsou menší než Huggisky, mám takový pocit. Ale my stejně začínaly na Nappy (z Macešky).

Do porodnice je zbytečné brát kosmetiku pro mimčo, vše dostanete, maximálně něco lepšího na prdelku, tam bude k dispozici Rybilka. Na koupání taky vše dají, pro mimi opravdu jen plíny a vlhčené ubrousky! A pak oblečení na cestu domů. Pro maminky je zbytečná noční košile, jsou lepší erární, kvůli krvácení a kvůli tekoucímu mlíku, až se rozjede laktace. Co vzít, tak podprdy a vložky do ní! Já měla kojící podprdu, jak začne týct mlíko, jsou OK, s vložkama od Fixies, ale pokud budete mít hodně mlíka, tak jsou dobrý Chicco (nejlepší!). Ještě se klidně ptejte. Foťák určitě, nabíječku na mobil a nějaký blok, třeba si budete chtít poznamenat své dojmy...
18. zář 2007 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,....Madlenku si taky půjčím :grinning: .
18. zář 2007 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je dobrá cena za ty kalhotky.... to koukám,mě říkala známá jak to není drahý... kecá...
jo ale na mě síťovaný kalhotky,jo?Jestli budu takhle přibírat tak abych někde na hřišti šlohla síť na volejbal....
19. zář 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsme měla do porodnice taky těch 15 vložek z Macešky, ale bylo to pro mě málo, používala jsem i erární a ty malé Samu, ale ty byly fakt nedostačující. Doma jsem ještě spotřebovala balík a půl těch od gymplu. Kalhotky mají ve zdravotnických potřebách ty síťované mylím za 15 Kč jedny. Stačí vám dvoje. Košili jsem používala ze začátku erární, pak svoji. ¨
Na mimčo jsem měla plínky Sleep and play 3-6 kg, ubrousky a Bepanthen na zadeček a mě na bradavky. Tampóny do podprdy jsem nepotebovala vůbec a kojící podprdu jsem si koupila do porodnice a vůbec ji nepoužívám, mám normální bez kostic z mirkovlákna a bavlněnou a tu jen vyhrnu na kojení a je to. Jsem ráda, že jsem nevyhodila prachy za podprdu např. od Anity. Ale já mám malý prsa, tak to jde. Na mimčo jsme oblečení dostali, ale takový hóóóódně jetý. Dupačky bez knoflíků, nebo s knoflíkama tak vyjetýma, že se nedaly zapnout, bez rozepínání mezi nožičkama, košilky plátěné a sešly by se ponožečky a čepička. Kdybych tam šla znovu, něco na mimčo si vezmu ať je jako z cukru a ne jak sociální případ (ale to je jen můj názor).
19. zář 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, neboj jsou dost elastický, v práci jsme je používáme pro částečně inkontinentní pacienty. Bábinky byli spokojeny, dali si jen malou ink.vložku a nemuseli se cpát do těch otřesných ink.kalhotových plen. V práci jsme je brali od Hartmanu a pac. jsme doporučovali prodejnu na Vídeňské a ještě jednu na Jiráskově, ty se však měli přestěhovat někde na Dvořákovu - www.handicapzn.cz . Ale v lékárnách by měli být schopni to objednat.
19. zář 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak mi dorazil už druhý balíček z MMB, tak koukám, že budu muset brzdit s tou výbavičkou. Napřed jsem myslela, že nic moc nemám, ale teď už snad jen nějaký dupajdy a vycházkový oblečky a i s oblečením budu hotová. Pak samozřejmě ještě hromada takových těch zajímavých věcí, co lezou do peněz - postýlky atd. Ale z toho aspoň za chvíli nevyrostou. :grinning: Jinak mě postihuje asi těhu-demence, přijela jsem do Znojma bez bundy a zapomněla jsem si i boty, takže budu chodit v černých kalhotech a zelených botaskách. Tak až uvidíte takovýho exota, tak jsem to já.
Jinak díky zkušeným maminkám, přemýšlela jsem, jestli když si vezmu do nemocnice nějaké své oblečeníčko, jestli tam nebudu vypadat moc namyšleně, že nechci erár. Ale vzhledem k tomu, že jsem naučila mužíčka prát, tak si nemusím dělat starosti, že by se mi to doma nakupilo.
Bříško se nade mnou včera slitovalo, tvrdlo jen málo, dala jsem mu taky volnější režim, tak snad už to bude dobrý. Taky jsem si snad už konečně vybrala nějaký ten kočár, ale uvidím, jak bude vypadat ve skutečnosti. Kéž by se vešel do auta, to by bylo vyřešeno spoustu starostí.
19. zář 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY:URČITĚ VYBER KOČÁR CO SE VEJDE DO AUTA,PODLE TOHO BYCH ASI TAKY ROZHODOVALA.TO JE DOST DŮKLEŽITÁ VĚC,PŘECE JEN OBČAS BUDEŠ POTŘEBOVAT VYRAZIT DO MĚSTA NEBO NĚKAM JET.
S TĚMA VLASTNÍMA OBLEČKAMA DO NEMOCNICE.... TAKY JSEM PŘEMÝŠLELA ,ŽE SI TAM NĚCO VEZMU SVÝHO,ZA PETŘÍKA TO VŮBEC NEBYLO ZVYKEM.SICE JAK ŘÍKÁ ANTONY,ABYCH NEVYPADALA JAKO MOC NAMYŠLENÁ,ALE JE FAKT ŽE TY FOTKY Z PORODNICE JSOU PAK O MNOHO LEPŠÍ.ALE UR¨ČITĚ SI VEZMU TU NOVOU FROTÉ RYHOZAVINOVAČKU,CO SE S NÍ VŠUCE CHLUBÍM.TU MILUJU A A JE MOC PRAKTICKÁ A TAKOVÁ HEZOUNKÁ.NOČNÍ KOŠILE SI ALE RADŠI VEZMU TAM ,ERÁRNÍ,POTŘEBOVALA JSEM JICH MINULE HODNĚ.MĚLA JSEM JE OBČAS ŠPINAVÝ OD KRVE ALE HODNĚ OD MLÍKA,IKDYŽ JSEM MĚLA VLOŽKY DO PODPRSENKY,PŘI KOJENÍ JSEM JE VŽDYCKY ZAPRASKALA.TOLIK KOŠIL DOMA NEMÁM A NAVÍC BYCH USELA MÍT DO PORODNICE LOĎÁK.
19. zář 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zdravím, dneska jsem trochu nakupovala, jestli mi nadáte že draho tak už je pozdě, mám to doma. :grinning:
Takže mám troje síťové kalhotky z lékárny myslím za 140,- jsou s nohavičkama a docela příjemné a trošku stahující na břicho. Na netu měli 4 za 250,-.
Pak jsem objevila v drogerce mokré ubrousky od Nivei jen za 69kč, tak jsem vzala jedny, používám je i já sama a krásně voní a nic nesvědí :wink: . V Kaufu jsem pak našla jedno balení Pampersek 2 - 5kg teda za 199,- 44ks což je síla, ale nevím jestli to třeba není dobrá cena a měli v akci Huggiesky 3 - 6kg dvoje balení za 279,- 66ks, což si myslím že je dobrý. Tak jsem taky jeden dvojbalík vzala.
Taky jsem v lékárně ještě pořídila vložky do podprdy od CHicca myslím za 200,- 60ks, vzala jsem ty lepší, protože s mýma dojákama je asi budu potřebovat, nebo možná budu dodávat mlíko do nemocnice, prý dobře platí. :grinning:
19. zář 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENCIT: S TĚMA VLOŽKAMA DO PODPRDY JE TO TAK,ŽE JICH BUDEŠ POTŘEBOVAT VAGON.... JESTLI SE ROZKOJÍŠ A BUDEŠ CHTÍT KOJIT DÝL,60KS ZA 200,- SE MI ZDÁ MOC,ALE TO VÍŠ JÁ TO VŠECHNO VIDÍM OČIMA BYZNYSU.JÁ TENKRÁT KUPOVALA FIXIES,KOLIK JICH TAM BYLO NEVÍM,ALE STÁLA TA PIKSLA KOLEM 90,-.
JO JINAK SNACHA OD ZNÁMÝ TED PORODILA TAKY MALÝHO SVIŠTA A ŘÍKALA ,ŽE JI V PORODNICI ŘÍKALY,ŽE KDYŽ MÁ MAMINA MOC MLÍKA MŮŽE HO TAM PRODÁVAT A ZA PĚKNEJ RANEC.PRÝ (SNAD NEKECÁ)1 LITR ZA 1000,-.KDYBYCH MĚLA TOLIK MLÍKA JAKO U PEŤE TAK BYCH HO TAM VOZILA.NO ALE UVIDÍME.
TAK JEN NAKUPUJTE, NAKUPUJTE ....UŽ SE NÁM TO KRÁTÍ,CO?
19. zář 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s tím mlíkem jsem to právě taky slyšela že dávají fakt dost, problém je v tom, že dlouho nevydrží a musí se tam vozit snad každý den, mamina dostane takovej speciální chlaďák, kam to skladuje. Jenže jak budu vypadat, když budu tolik "mlíkařit"?? Abych nedopadla jak nějaká afričanka s vytahanejma nudlema. Uvidíme, kdyždak porodné si schovávám na plastiku.
Ty vložky jsem koupila na zkoušku, pár mi jich dala kámoška. Až je spotřebuju tak určo koupím levnější, nebo prací. Jen si chci ten začátek trochu zpříjemnit kvalitnějšíma vecičkama. :wink: :grinning:
19. zář 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prala jsem povlečení z bazárku v Goldu ale dala jsem dvojí máchání a dětskou aviváž, myslíte že to mám ještě prat jednou v dětském?? Oblečení budu, ale povlečení snad nemusím ne? stejnak dám pod hlavičku plínku.
19. zář 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO TO CO JE PŘÍMO NA TĚLÍČKO BYCH FAKT VYPRALA V DĚTSKÝM PR PRÁŠKU,ZBYTEK UŽ NEMUSÍŠ.ZÁLEŽÍ NA TOM JAK MOC BUDE MIMINO CITLIVÝ ,ALE STAČÍ SE JEN TROCHU ZPOTIT A MÁ MIMO POTNIČEK TŘEBA ZARUDLOU KŮŽI,EKZÉM NEBO JAKO REAKCI NA NĚCO.A MÁCHÁNÍ TAKY FAKT DVAKRÁT,NIKDY NEVÍŠ,JAK SE TEN PRÁŠEK VYPLAVÍ Z PRAČKY.JÁ JSEM JEŠTĚ NEPRALA ŽÁDNÝ OBLEČKY , NECHÁVÁM TO NA POSLEDNÍ CHVÍLI.
19. zář 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vložky od Chicca jsou prý nejlepší, neprotečou, ale jsou drahé, já mám jen poděděné, co už nespotřebovala švagrová. Mně běžně stačí od Fixies, ty stojej 80 Kč/30 ks, teď je od pátku akce v Tetě za 60 tak jdu pro ně! Ty prací mám půjčené od sousedky, abych ušetřila za papírové, ale vůbec mi nevyhovují, nesedí, koušou mě, ujíždí v podprdě. Jo, kojící podprda není nutnost, já mám nakonec jen jednu, ale dobrou, a ani to není Anita, stála mě 300 od Astratexu. Měla jsem ještě jednu bavlněnou taky z tama, ale párala se mi hned na 3 místech, tak jsem ji reklamovala a čekám, jak to dopadne. Ale prsa se zvětší (i když já mám normoš malý, tak jsem musela o ždibek větší podprdu pořídit) a než stejně kupovat kvalitní podprdu, tak už rovnou kojící. Z původních mi je jen jedna.

Povlečení už bych znova neprala, ale pak už prát radši jen v dětském. Já peru v Lovele.

Za mlíko nevím, kolik se platí, jedna holka ze Srpna měla u druhého dítěte přebytek 17 litrů za týden!!! (její maximum, jinak samozřejmě míň). Takže teď je zas mlíkárna a odváží to někde v Praze, už nevím do kterýho špitálu, cenu nevím, zeptám se jí...To u mě nehrozí :grinning: , Madlenka má akorát, něco málo by se našlo, ale že bych nevěděla co s ním, to teda ne...
19. zář 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, včera jsem měla maxitúru, ujel mi autobus, tak to bylo do města a zpět pěšky a ještě po nákupech. Byly to tři hodinky a jen tak tak, ale procházka to byla úžasná.Dneska jdu na tu přednášku v macešce o kojení, šátcích a jiném. Mám to od sestry povinné :grinning: , ale neva, bude zase kulturní akce a zítra cvičeníčko, protože bříško už nezlobí, tak ať se trochu protáhne.
Jinak už jsem měla od podrážděných potniček na bříšku pokoj, tak jsem včera zase bříško trochu promazala a v noci jsem si užila. Takže aspoň mám představu, co ti naši prďoušové potom prožívají a raději bych prala ve speciálním prášku. Ale v noci jsem naštěstí dostala nápad - z nouze cnost a našla jsem co tu mám ubrousky pampers sensitive a okamžitě se mi ulevilo, tak na tom asi něco bude. Pa pa. Přeji hezký den. :dizzy_face:
20. zář 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Nevíte kde bych sehnala ve Znojmě levnou kojící podprdu, u gymplu mně přijde že to tam mají strašně předražený. A hlavně jakou velikost, ale to mi asi poradí v obchodě ne? :rolling_eyes: Kupovala jsem tam poporodní vložky za 300! (30ks). To mně přijde fakt předražený. Tak mi zbývá 6 týdnů... snad... Dneska jdu k zubařovi, vůbec se mi nechce. Už máte zjištěný, kam budete chodit k dětský doktorce?
20. zář 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackad: u gymplu jsem si taky zkušela kojící podprdu, sice pro mě je ještě na ni brzo, ale i D mi byla malá a vůbec jsem se v ní necítila, jo a stála snad 900Kč!!! Hrůůůza. Myslim že PHO tu psala že má normální, jen bez kostic, ale ona má malý prsa takže to vytáhne a hotovo :grinning: to já budu potřebovat snad eFko a pořádnou podporu abych je neměla za chvíli jak kokršpaněl uši. Zítra jedem do Brna tak projedu net kde josu jaký obchody a kdyžtak bych koukla tam, pak dám vědět.
Ty vložky jsem taky koukala, ale v lékárně měli jen malé, že velké se už nedělají, moc hodná paní mi radila ať si koupím normální Alwaysky na noc, že jsou dost dlouhý, že žádný ti stejnak nezaručijou jestli protečeš nebo ne a kdyžtak dvě za sebe, ale určitě to nebude taková pálka jak za ty u Gymplu.

Doktorky jsem obvolávala u Mikiška mám zavolat později, že je ještě brzo, Puchnerová nebere vůbec pokud tam už jednoho mimouše nemáš. Petr není k zastižení ordinuje jen snad hodinu a půl brzo ráno. Frindovou mi několik lidí rozmluvilo. Tak jsem volala Mernové a mooooc příjemná sestřička, že klidně berou, že moc rádi. Pak jsem si vzpoměla, že jsem k ní chodila jak děcko, tak půjdem k ní, říkala, že i kdyby nikdo neměl místo, tak že se pak oni obvoďáci musí mezi sebou domluvit a vzít tě.
Včera jsem si objednala v Bambinu fusak, je kombinovanej se zkracovacím spodkem a jde i do nosičky i na větší mimi, má díry na popruhy, moc kvalitní, sice za 1200kč, ale fakt dobrej.
20. zář 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK JSEM NAŠLA TOHLE, JDU NAJÍT MAPU A ZÍTRA NĚCO OBJEDEM JESLTI BUDE ČAS, MÁME JEN DOPOLEDNE.
* TVERET - Velký Špalíček (Brno), 1. patro, tf. 543 237 347, otevírací hodiny: Po-So 9-19 hod, Ne 10-19, těhotenské a kojící podprsenky od firmy Anita, těh.plavky, oblečení od firmy Tveret
* B.N.Pavlovská pro - mami - Obchodní galerie Orlí, Orlí 3, Brno, tf. 542 516 603, otevírací hodiny: Po-Pá 10-19 hod, So 9-13, veškeré těhotenské oblečení (včetně těhotenského spodního prádla a kojících podprsenek) a šátky na nošení dětí (cena 2230,-),http://www.pavlovsky.cz/
* LIBA - Dům pánů z Lipé, 1.patro, náměstí Svobody 17, Brno, tf. 532 292 212, otevírací hodiny: Po-Pá 9-19 hod, So 9-14, veškeré těhotenské oblečení (včetně těhotenského spodního prádla a kojících podprsenek) a něco málo z oblečení pro kojence,web
* Obchodní dům Josefínka - 1.patro, Josefská 8/10, Brno, těhotenská móda, kojenecké potřeby
* LENY - OC OMEGA, 1.patro, náměstí Svobody 9, Brno, tf. 542 213 682 nebo 774 226 634, otevírací hodiny: Po-Pá 9-21, So-Ne 9-19, web: http://www.leny.cz/, sortiment: těhotenská móda, kojenecké zboží - kojenecké soupravičky, zdravotní hračky, chůvičky, lahve, baby vak, kojící polštář, kosmetika, atd.
:slight_smile:
20. zář 2007 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A TADY ALE CENY TAKY NIC MOC, http://www.tveret.cz/nahled.php?p=19999
20. zář 2007 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek