• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Ahoj holky, UF tak jsem teď dočetla, co jste napsaly, bylo toho fakt hodně. K tomu praní. Já jsem vyprala všechno v Lovele, ale pak jsem přešla když byly malému asi 2 měsíce na Persil Sensitiv a aviváž dávám Lovelu a super. Používám ho i pro nás. Jinak kojící podprsenky mají i v Bambinu bavlněné i z mikrovlákna, cena 300 - 400 (tak nějak) a taky v Příměticích mívali V tom AZ marketu. Kdybych chtěla nějakou drahou, radši bych počkala až po porodu, jak se zvětší prsa. Mě všichni tvrdili i v obchodě, že mám vzít větší a teda prsa se mi moc nezvětšili, jen obvod hrudníku, ale to už v těhotenství.
Lencit, ten fusak je od Emitexu že? Ten je super. Taky jsem ho nejdřív chtěla objednat, ale pak jsem sehnala v bazárku tady na koníkovi taky takovej od Emitexu za 400,- ale ten normální, ne odepínací dole, tak jsem ráda. My už ho moc neužijem, asi jen tuhle zimu, tak je škoda za něj dát tolik peněz.
Jinak ta doktorka Mernová je fajn, chodíme tam s Tomáškem, i já a brácha jsme tam chodili a je OK. Ta Puchnerová taky neví co chce. Děti mých kámošek na začátku roku vzala v pohodě i když je to jejich první dítě nebo mají jedno dítě jinde. Když ale kámoška chtěla přehlásit i to starší dítě k ní, měla problém, že to nejde, že si nebudou doktoři přetahovat děti. To teda nechápu. Snad máme právo se rozhodnout, kam bude dítě chodit ne? Prý je dobrá doktorka taky někde na Holandské, ale nevím jak se jmenuje a taky chodí kámoška ke Krkoškové, tak je ve školce na Dělnické a je taky prý fajn a v Příměticích je prý taky dobrá. Záleží, kam to máte blízko.
Tak se zatím mějte, jdu užívat klidu - malý spinká.
20. zář 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TA DR DĚTSKÁ NA HOLANDSKÉ SE JMENUJE VAŇKOVÁ A TAKY JSEM SLYŠELA,ŽE JE DOBRÁ.JINAK S TOU PRODPRDOU.... JÁ MĚLA JEDNU NA PĚŤU DO PORODNICE VELIKOSTI 80 E ,BYLO TO V DOBĚ KDY JSEM SE ROZKOJILA A MĚLA JSEM TUHLE VELIKOST ASI 3MĚS.PAK UŽ TROCHU MĚNŠÍ.JE TO NA KAŽDÉ JAKÝ MÁ PRSA,ALE RADŠI JE LEPŠÍ KOUPI DRAHOU A KVALITNÍ ,PROTŽE TY PRSA POTŘEBUJOU OPORU ABY Z NICH PAK NEBYL "KOKRŠPANĚL" JAK PSALA LENCIT... A VYPLATÍ SE TO.JE TO SICE PÁLKA... JINAK DOBRÝ KOJÍCÍ PORDPRDY MAJÍ I NA KOLÁROVÉ ULICI,POD VLKOVKOU,TAK MOC RÁDA CHODÍM.I MAJÍ LEVNĚJŠÍ I DRAŽŠÍ.
TAK JDU VAŘIT....
20. zář 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V přiměticích je prý doktorka Svobodová, a taky dobrá.
Zas jsem koupila něco do porodky, tentokrát ty vložky, našla jsem v Rosmanovi Always Night na noc, s nějakým gelem uvnitř, jsou obrovské, měli v akci dvojbalení za 77Kč 14ks. I když vezmu dvoje a dostanu se skoro na ten počet 30ks co mají u Gymplu tak pořád nejsem na té šílené ceně 300Kč, co tam chtějí.
Taky jsem vyhrabala krémy a vložky do podprdy co jsem si dovezla ze zahr. a koukám, že tím fakt hodně ušetřím. Mám tam malýmu na prdýlku, sobě na bradavky, i krém na celého mimouše...soupravu nůžtiček, pinzet, kartáčů, odsávačku, kapátko, teploměr, no za to bych se tu nedoplatila. Fakt jsem ráda, že jsem tak šílela a nakoupila kupu všeho tak dopředu.
Jen ta podprda mě asi čeká... :confounded:
20. zář 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Představte si, byla jsem teď u manži na masáži celého těla :sunglasses:, hodinu a půl, super a jak odcházím tak šla po mě další a najednou koukám a ona to byla těhule z kurzu v nem. co chodím cvičit. Je v osmém měsíci. Antony, jestli si ju pamatuješ, taková menší docela drobná s velkým břichem. Dost namalovaná a pěkně oblečená. Tak jsem zvědavá jak dopadne. Já si to teda užila, úplně jsem chrochtala blahem. Zadíčka mě už hodně bolela.
20. zář 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oprava: Alwaysky na noc dlouhé mají ve Sparu za 66kč 2x7ks.
20. zář 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tveret je drahý jak potvora, v Leny na Svoboďáku toho moc nemají, já z tama mám jedny kraťasy za 700 (!).

Na kojící podrpdy doporučuje net, Anita je drahá, zbytečně! Tu mají u toho gymplu. Dnes si tam paní kupovala v E, za 750 (fujky fuj). Možná nenápadně vyzkoušet jakou velikost (doporučuje se o číslo větší) a najít si na netu. Já mám z Astratexu, ale co tam mají bavlěno, myslím se jmenuje Mama, tak ta mi absolutně neseděla, má krátký ramínka a párala se...Ale dá se to do 14 dní vrátit a vyměnit, pokud by byl takový problém...
20. zář 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Masáž? Dala bych si líbit, bolí mě celej člověk...už jdu, dobrou! Sorry chyby v předchozím příspěvku.
20. zář 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulenky.Tak u nás nic,dostala jsem mrchu a už mi aj končí.Tak zas nakoupíme ov.testy a budeme měřit :frowning2:
Jinak dávám za pravdu-masáže jsou super.Chodím každých 14 dní pravidelně,jinak bych se z té mé krč.pát.zbláznila.A vidím,že se chodí i v těhu,to je super.Tak babulky těhulky držte se,dobrou.
20. zář 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. Tak k těm podprdám, koupila jsem kojící podprdy na České v obchůdku Vše za 39,- a jsou fakt super. Jedna stála 86,- To byl ale kauf. Určitě si zajděte ve středu do Macešky, fakt se tam vyplatí koupit si ty kalhotky a vložky - jsou dobré a hóódně levné, taky plíny na novorozence se tam moc vyplatí (kvalita, např. 60 ks za 190 kč = 3,16 kč za kus - to nikde nekoupíte). A když tam budete, tak si hned kupte čajíčky (na přípravu na porod, po porodu na kojení, mě pomohl čaj proti křečem v lýtkách v těhu,...) a olejíčky (na miminka, proti striím a na mazání hráze - olivový, mandlový, dýňový,...). Teď jsem tam koupila mýdlo na mimi (že prý se má koupat max. 2x-3x za týden a jen vodou či popř. takovýmto mýdlem od Elinoru). Ty vložky do podprdy jsem koupila taky v Macešce, ale u gymplu mají taky za velice dobrou cenu (3 páry asi za 320, v Macešce 2 páry za 290)- tedy prací - jsou prodyšné! Prát jsem slyšela v dětském prášku a pokud možno bez aviváže, dobré jsou ty prací ořechy. To je ale hodně individuální- nevíme, jak budou ty naše mimátka reagovat na prací prostředky, tak to zase moc neřešte, ono se uvidí.
Soni, dnes jsem tě zahlídla na konferenci, ale asi jsi zrovna odcházela, protože pak už jsem tě nenašla. Přednáška pana Dr. Bloudíčka mě překvapila. Myslela jsem, že je to nudnej blb a on dnes sršel ftipem a jeho názory - super, pokrok. No a představ si, že jsem tam koupila ten Baby vak a pelíšek do 5 let. Rozhodovala jsem se už dlouho mezi šátkem a tím Baby vakem. Jo, taky nakupuji v MMB a MMA - je to droga. Mám už toho spoustu a jsem fakt spokojená s věcičkama. Třeba jem tam koupila úplně novou zimní kombinézu vel. 50-56 za 200 Kč. Je jak na panenku. Včera manžestrové kalhoty a tričko (krásné) za 110 kč atd. Jen nakupuj, ať jsou holky šik baby. Ve Višňové jsem taky byla a nechala tam hned 900,- , i když jsem tvrdila kámošce, se kterou jsem tam jela, že se jedu jen podívat, co tam mají.
Jinak mi taky pěkně tvrdne břuch a mám asi cvičné stahy (au!). Ale to zvládnem. Jsem zvědavá, co řekne dr. v pondělí a jestli už dostanu mateřskou.
Hezky si zacvičte, odpočněte, milujte a prostě pa
21. zář 2007 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Soni taky jsem tě tam viděla, ale hned na začátku, pak jsi odešla zkoumat ty šátky a už jsem tě nemohla najít. Chtěla jsem si taky poslechnout taky toho Bloudíčka, ale udělala jsem velkou chybu, místo abych si sedla na míč, tak jsem seděla na té tvrdé židli a po dvou hodinách mi už nebylo do zpěvu. Pěkně jsem si nadávala, protože jsem pak byla ráda, že jsem sotva došla k lázním a přitom bylo táááák nádherně a já se chtěla procházet, ale fyzicky to bohužel nebylo možny :frowning2: Ale čekají nás ještě prý nějaké slunečné dny, tak si to vynahradím.
Ty kombinézky z MMB se fakt dají, hlavně všichni říkají, že jsou většinou v super stavu. No to je jasný, protože se nosí krátce a pak už se do nich mimča nevejdou, ale já mám ten problém, že aspoň kombinézky bych chtěla stejný. Sice nejsem fanda stejného oblíkání dvojčat, ale snad když budou úplně maličký, tak jo. Jinak jsem včera koupila na MMA nový sterilizátor se slevou. Nevím, jestli to budete používat, ale já jsem si říkala, že přeci jen nevím, jestli ti naši prckové se nenarodí malincí, tak raději ať to mají vydezinfikované a ať s tím má mamina, co nejmíň práce. Vzala jsem ten do mikrovlnky, přeci jen je 3x levnější.
Tu kojící podprdu jsem ještě neřešila, ale koukám, že asi budu muset. Kupujete ji o číslo nebo dvě větší?
Jo, a s těma "cvičnýma" stahama bych byla opatrná a raději všechno konzultovala s dr.
Mějte se, Lencit, dnes na cvičení se doufám uvidíme. Zlákala jsi mě i na to plavání, ale čekám na utz ve 30tt a pak skáču šipku do bazénu (samozřejmě obrazně :grinning: )
21. zář 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy se všechny máte, na utz jdete ve 30t. To já se už dvakrát ptala toho mýho prďoly DR. a řekl, že půjdu až v 34t.!!! Tak to si ještě počkám a pak půjdu skoro hned rodit. :frowning2: .
Do toho Brna jsem nejela, v noci jsem nemohla spát asi jsem měla energii po té masáži, oči jak tenisáky a hned bych něco dělala. Manža mě pak ráno nemohl vzbudit, otevřela jsem jen jedno oko a jak mě viděl, tak že ať se dospím, že jede jen na otočku. :grinning: Stejnak už jsem většinu nakoupila tady do porodky, i prášek jsem vzala ten Persil sensitive jen dvoukilovku na zkoušku tak jdu asi něco vyhrabat z toho pytle a hodit prát. To bude praček, mám strach aby se mi něco nezapralo, tak musím vše moc třídit, naštěstí mi jde pračka i na poloviční dávkování vody, tak to snad půjde.
Venku je tak krááásně, jdu taky dneska cvičit. Ta druhá těhu si masáž moc chválila, chtěla hned příští týden znova, ale máme dost plno a nemohla najít čas co by se jí hodil. Tak jsem zvědavá co řekne mě
:grinning: jestli manža nekecal. Ale já byla jak znovuzrozená.
Jdu něco dělat, tak zatím pa.
21. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si koupila prášek lovela, už jsem si stihla všechno vyprat, vyžehlit. Tak snad už jen nachystat kabelu a hurá do porodnice :slight_smile: . Jinak mi fakt asi už jen chybí ta podprda a zajistit doktorku pro malou. A co strie? Máte? Já se mažu, poctivě :wink: , na břiše zatím nic, jen na zadku jich mám pár, ale to je moje chyba, nemazala jsem se. Jinak se cítím zatím fajn, žádný bolesti zad atd... zatím... Příští týden jdu k doktorovi na kontrolu, tak se ho zkusím zeptat, jestli by mi nedoporučil nějakou dětskou doktorku. Nevíte kde ta Svobodová v Příměticích je? Slyšela jsem taky, že je docela dobrá. Tak se zatím mějte a užívejte sluníčka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY
KACKAD: STRIE MÁM PO PETŘÍKOVI A UDĚLALY SE MI ASI AŽ 4 DNY PŘED PORODEM.IKDYŽ JSEM SE MAZALA,PROSTĚ UŽ TA KŮŽE TEN TLAK NA BNŘIŠE NEVDRŽELA.ALE JE TO TAKY TROCHU O DĚDIČNOSTI A O TOM TĚHOTENSTVÍ,KDYŽ TEN PUPEK NEMÁŠ TAK VELIKEJ ,TAK SAMOZŘEJMĚ TO NENÍ PRO KŮŽI TAKOVEJ ZÁHUL.ALE URČITĚ JE DOBRÝ SE MAZAT TAK JAKO TAK.
S TOU PODPRDOU BYCH MOŽNÁ JEŠTĚ CHÍLI POČKLALA,KDYŽ KOUPÍTE MOC BRZY NEMUSÍ PAK SEDĚT VELIKOST ,ÄLE TŘEBA TO ODHADNETE.JÁ MĚLA DO PORODNICE 80 E,BYLA HANBA TU VELIKOST VYTÁHNOUT,ALE JAK JSEM BYLA RÁDA ,ŽE JI MÁM....A TEĎ SE DOSTANU URČITĚ NATU SAMOU VELIKOST.
KACKAD: JAK TI TO ZÁVIDÍM,MÁŠ TO ZA PÁR....
21. zář 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím strie nemám, a pracně mažu dvakrát denně, nebo i během. Mamka je neměla, tak se mi to snad vyhne. Dost jsem před těhu posilovala, to prý taky pomáhá proti, tak uvidíme.
Mamina co byla včera na masáži byla spokojená, dneska jsem s ní mluvila na cvičení, prý ju můj manža pěkně rozmazloval!!! :angry: :grinning: :grinning: :angry:
21. zář 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem taky chtěla na nějakou masážičku zajít,ale nějak pořád nemám čas.asi je to tím,že mám už toho Peťu a s ním mám moc aktivit a pak ten byznys....
Jina jedu zítra do brna ale mám tam málo práce tak potom zkusím vzít útokem Olympii,je tam otebvřená ta nová Kika a 40 dalších obchodů takl třeba tam něvo pořídím pro těhule a pro mimina.Teda dámy nevím jak Vám,ale mě je všechno zoufale malý.... Dneska se mě známá paní v Dyji v papírnictví ptala,jak dlouho přenáším.... No kopla bych ju do prdele....Tak jsem jí na drzo řekla ,že to bude až na vánoce,zrudla a snažila se to zamluvit.Pravda,nemohla za to ,opravdu tak začínám vypadat...
21. zář 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strie jsem neměla a nemazala, ale je to asi genetika, mamka po 3 dětech taky ne...ale jen mažte, pokazit tím nic nemůžete, zabránit jim aspoň trochu jo!
21. zář 2007 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, jestli jedeš do té Kiky a potřebovala bys ještě lehačku, tak ji tam mají v akci i s hrazdičkou za 699 (sleva 700Kč), jestli mi ji nevyprodají, tak ji tam budu určo pořizovat. :dizzy_face: Taky tam mají nějaký slevy na bodýčka a celý dětský pokojík /přebalovací pult, postýlka a velká skříň/ jen za 7,500 - to je bezva cena. :dizzy_face:
21. zář 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska prala první pračku bílého, krásně to vypadá, nejsrandovnější jsou ty ponožtičky, asi 2,5 cm, pověsila jsem je na ten kolotoček s háčkama, tak se manža smál jaký mám "velký" prádlo.
Kamčo a manža nehlídá? Pořád vidím, že je Péťa s tebou a nákupy taky taháš sama? Asi má fakt dost práce co? To ti nezávidím, to já manžu tahám kde se dá abych se nemusela tahat a aby si taky zvykl, že to ženská nemá lehký. I když má dvě práce tak to snáší docela dobře a občas se i nabídne, že nakoupí sám. :wink: Já za to zas jsem ve studiu jak spí po noční. Tak to máme všechno tak 50 na 50. Jednou jsem ho i přistihla jak žehlí, to jsem se teda musela chytnout futer aby mě to nesložilo :grinning: :grinning: :grinning: Je zlatej, když nemám čas tak i uvaří. :sweat_smile:
21. zář 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny? Mám vyžehlíno bílé a suším modré. :slight_smile: Zjistila jsem že nemám nic moc teplého, nějakou mikinku nebo něco, jen bodýčka s dlouhým a nějakej ten bavlněnej nebo plátěnej kabátek, žádnou mikinu nebo něco. A kalhoty mini jen asi dvoje teplejší. Budu muset vzít město útokem jestli už něco vytáhli zimního. :unamused:
22. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo manža je taky zainteresovnej jinak by to asi nešlo,ale třeba domácnost,nákupy a tak tak tam ho pustit nemůžu.umí jen výborně vařit tak to jo ,ale to ostatní je tragedie.z nákupu mě donese polovinu a doma pak po něm nemlůžu nic najít.u náss je to spíš o tom že se někdo musí starat vě firmě o zásobování.já objednám , on naloží a rozveze.když jsem nebyla těhu tak mě to moc bailo,do skladu pro zboží,taky tam znám moc lidí.... ale teď jen třeba objednávám mejlem nebo taky osobně,ale už nenakládám.máme spoustu jiný práce v podnikání a tak se to snažím doma dělat sama.
tak zas zejtra nebo ještě napíšu večer.
23. zář 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamča: tak to schvaluju, když to máte aspoň nějak rozdělený. Znám případy co manžel přijde domů bouchne do stolu a "kde je jídlo" a ženská semůže přerazit aby mu posloužila. Jeden je dokonce v důchodu a chodí a ťuká na hodinky, ať žena nezapomene že za deset minut musí být na stole, a nedej Bože aby to nestihla. Takovýho chlapa bych nakopala někam... Nechápu jak některý ženská snese takovýho chlapa v dnešní době.
Jinak dneska byl krásnej den, vyrazila jsem s našima na houby a ani ne za dvě hodinky jsme měli plné koše a museli domů. Sice jen babky /my říkáme máslovky/, ale krásny, takovy ty malinkýý, černé a jasně žluté zespodu, taky pár suchohřibů. Parádní na zavařování, tak mám v troubě 6 skleniček, v zimě budem mlaskat. Akorát, že rostly v takových větších borových školkách a člověk se musel pěkně ohnout aby tam mohl procházet, já nakonec skončila na kolenách, nakonec jsem si do nich sedla a sbírala kolem, no a skončilo to vleže natahováním kolem sebe. Zítra se asi nepostavím, kolena se mi klepou ještě teď ono dělat dvě hodiny žabáky a dřepy s deseti kily na břiše dá zabrat. :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra jdu plavat už se moc těším. Jdu odpočívat, večer ještě kouknu, papa
23. zář 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme byli dnes s manželem na houbách, aby jsme měli oběd :grinning: a našli jsme koš bedlí a pár žampionů, obalili a ještě teď jsem je dojídala. Jsem nacpaná, byly staršně dobrý a není mi vůbec špatně :slight_smile: Zítra jdu k Dr. Jsem zvědavá, co řekne. Měla jsem nějakej dohněda výtok a ty cvičný stahy, tak snad to nic nebylo a bude to dobrý. Jinak mě dnes v lese vytočil jeden blb. Jel autem v lese strašně rychle a já chtala psa. Tak jsem na něj mávla, ať spomalí, aby nám ho nepřejel a on nezastavil a pořád do nás najížděl autem, tak jsem na něj dělala, že jestli je normální a on stáhl okýnko a řval, že máme mít toho psa na vodítku. Já na něj, že tam nemá co dělat s autem v národním parku a ještě jet jak prase a on že má povolení, já že do nás nemá najíždět a on že nenajíždí a tak deset centimetrů kolem nás zase profrčel pryč. Ten mě tak dožral, debil. Policajty na něj. Kdyby tam stálo místo psa děcko, tak ho asi vytáhnu z auta a vyliskám a to měl vedle sebe sedět asi 15ti letou dceru. Už ani v lese nejste v bezpečí. Tak vám přeju hezčí zážitky a pa.
23. zář 2007 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, téda, právě přemýšlím, jak by to vypadalo, kdybych vyrazila na houby :grinning: To bych jich sice mohla najít poměrně dost, jen bych je tam musela všechny nechat, protože než bych se pro ně ohnula, tak bych si to raději rozmyslela. :grinning:
Tento týden se dostanu do Znojma už v úterý ráno, takže vyrazím cvičiti i v úterý, tak to bude zase energie na rozdávání. Minule jsem capkala hezky z Nemocnice až na Dukelskou. Trvalo mi to sice o něco déle, ale super procházka. Kéž by tohle počasíčko vydrželo co nejdéle, ale obávám se, že v pátek už taková procházečka z nemocnice nebude možná. :unamused:
24. zář 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ HOLKY,NEVÍM PROČ,ALE HOUBY VŮBEC NEJÍM.MOŽNÁ JEN TAK HOUBOVOU POLÍVKU A OBČAS ŽAMPIONY,ALE JINAK K TOMU NEMÁM VZTAH.ASI JE TO TÍM,ŽE JSME TO ANI DOMA MOC NESBÍRALY.
JINAK V SOBOTU V TÝ OLYMPII JSEM KOUPILA JEN SVETR PRO SEBE ,ALE NENÍ PRO TĚHULE , JE Z NEW YOURKERU ,ALE DOBREJ E DELŠÍ TAK MI NEBUDE ZIMA.JINAK PRO MIMINA NIC ,JEN JSEM OKOUKLA KOČÁRKY .V TÝ NOVÝ PRODEJNĚ KIKA ,JAK ŘÍKALA ANTONY ,ŽE TAM BY MĚLI MÍT NĚCO PRO MIMINA SLEVNĚNÝHO JSEM NEBYLA,KDYBYSTE VIDĚLI TY LIDI CO TAM DĚLALI.... MÁM JEN JEDNY NERVY.VEZMU TO ÚTOKEM TŘEBA V TÝDNU,URČITĚ ZAS POJEDU TAK TAM SNAD BUDE MÍŇ LIDÍ.POŘÁD PŘEMÝŠLÝM O TÝ KOMODĚ NEBO PŘEBALOVÁKU.TŘEBA BY TAM MĚLI NĚCO NA ČEM BY SE MIMOUŠ DAL OPŘEBALOVAT,NO UVIDÍME.
JINAK MI ZAS DNESKA KAMOŠKA ŘEKLA,ŽE TO BŘICHO MÁM NĚJAK DOLE.UŽ MĚ TEDA SEROU.... MÁM STRACH ABY TO NEBYLO PŘECE JEN NA PŘEDČASNÝ POROD A ONI MĚ TO TAK FURT ŘÍKAJÍ.BYLA JSEM ALE U DR NA VINOBRANÍ A TA NIC EXTRA NESHLEDALA,I TEN ČÍPEK MÁM 6CM,COŽ JE HODNĚ ,ALE TO OKOLÍ MI NEDÁ POKOJ.SNAŽÍM SE BEJT V POHODĚ ,UŽÍVAT SI TOHO BŘICHA,PROTŽE TO UTÍKÁ.A VŽDyCKY SE NAJDE NĚJAKEJ IDIOT....
JO JINAK KDYŽ SE PODÍVÁTE DÁMY DO KALENDÁŘE TAK ¨PŘESNĚ ZA 3 MĚS JSOU CO? VÁNOCE.TAKY JSEM V TU SOBOTU KOUPILA PRVNÍ VÁNOČNÍ DÁREK.STÁLA JSEM S PEŤOU V HRAČKÁRNĚ SPARKYS A MĚLI TAM COKOLIV OD SPIDERMANA,STÁL TAM A HLTAL AŽ MĚ HO BYLO LÍTO.TAK SI JAKO VYBRAL CO BY OD JEŽÍŠKA CHTĚL A PRODAVAČKA MI TO TAJNĚ ZABALILA.NO MÁM Z TOHOP DOBREJ POCIT,JAKO ŽE UŽ NĚCO MÁM....
24. zář 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, víte co je skutečná tragédie??? Když máte energii, peníze v kapse a elán utratit je a nikde nikde v celým Znojmě neseženete dvoje stejný dupajdy, který by se vám líbily. Pozor, až na jednu výjimku - u Kamči jsem narazila na takové, které odpovídaly, takže aspoň ty mám. Dokonce ani v tom bambinu, kde jsou 3x dražší neměly dvoje stejný parádnický, takový ty na návštěvy. A to jsem byla ochotná utrácet a nic. Ale i tak jsem nakonec 500 Kč v obchodech nechala, ale to mám pro každou jen halenečku a 2x dupajdy - no jasně, to všechno dvakrát, proto ta cena. Ale co jsem koupila, to se mi líbí, tak mám aspoň důvod zítra vyrazit znovu, třeba zase něco objevím. :grinning: Když já jsem dnes úplně opuštěná od celýho světa, tak naštěstí bylo to cvičeníčko a Léňa mě hodila autem do města (tímto ještě jednou díky), tak mám ještě energie na rozdávání. :dizzy_face:
25. zář 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Kami,ty se umíš tak pěkně rozčilovat,že mě to vždycky rozesměje.
..joo,chtěla bych mít tyto starosti.
antony:ahoj antony,hezoufej,určo toho ještě nakoupíííš,aspon tě to bude postupně bavit a máš se furt na co těšit.
Škoda ,že už má být hnusně,ale o to víc si vychutnáme tu domácí pohodičku s hrnkem dorého čaje a za oknem at se žení čerti.A už se začínám těšit na vánoce.Jsou tu coby dup,jak psala Kamča.
Tak pa pá všechny zdravím, Milus.
25. zář 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak jsem konečně doma a zítra mám volno, fakt nevím co s tolika volným časem budu dělat. :grinning: Asi se vrhnu na ty skříně a udělám místo na věci pro malého. Dneska byl prý poslední hezký den.
Cvičeníčko bylo super, krásně jsem se zas protáhla a přišla na jiný myšlenky.

Ve čtvrtek plaváníčko a v pátek zas cvičení, fakt nějak přestávám mít čas se nudit. :grinning:
25. zář 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, nezapomeň, v pátek je státní svátek, cvičeníčko nebude, ale plavání si užij. Už se těším, až taky hupnu do bazénku (asi trochu stoupne voda) :grinning:
25. zář 2007 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaahaaa, pořád mi to zapomíná, my ve studiu masírujem pořád tak svátky neberu. :slight_smile:
V pátek bude spouuuusta pohádek, tak zakotvím u telky s něčím mooooc nezdravým na papu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AOJ HOLKY,S TÍM OBLEČENÍM PRO DVOJČATA JE TO TROCHU DRAMA.NEVÍM JAK V BAMBINU ,ALE JÁ KUPUJU VŠECHNO ZBOŽÍ V BALENÍ,NEJČASTĚJI 24KS,A TO ZNAMENÉ,ŽE TAM JE TŘEBA 6 BAREV A 4 VELIKOSTI.tAKŽE NEHROZÍ KOUPIT DVĚ STEJNÝ,TO BYCH MUSELA VZÍT DVĚ STEJNÝ BALENÍ A TO SE BERE MÁLOKDY.TAKŽE SE MUSÍ KOUPIT JINÁ BARVA NEBO JEDNA VELIKOST VĚTŠÍ.NĚKDY SE ALE STANE ŽE BALENÍ VĚTŠÍ ,TEĎ JSEM TAK MĚLA DĚTSKEJ OVERAL A BYLO TAM 40KS,TAKŽE Z TOHO SE UŽ VYBERE.
JINAK KLUK MÁ NĚJEJ PRŮJEM A MUSELA JSEM HO DNESKA VZÍT ZE ŠKOLY DOMŮ,TAK SNAD HO TO PŘEJDE ...
26. zář 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek