• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
autor
JINAK MĚ ZAS DNESKA BOLÍ ZÁDA,ŽE TO SVĚT NEVIDĚL...NO JO ,PRŠÍ.
26. zář 2007 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co těhulenky? Odpočíváte? :wink:
V pátek jedu do Brna k jedné léčitelce,tak uvidím ,co mi poví.Už po telefonu mi řekla,že mám špatně posazenou pánev,blokaci krč.páteře-což má pravdu,to vím od své masérky. A že mi špatně pracují vaječníky-to nemohu posoudit.Tak jsem zvědavá,co mi poví při osobní schůzce.Co vím,tak je zaměřena dost na odblokace a cvičení.Trvá to 3měs,na čež jí klientky do těch 3 měs. otěhotní,nejdéle všal do roka.Ale s Mojžíšovou to prý nemá nic společného.Tak mi držte palce a uvidím co dál. :wink:
Jinak na to IVF jsem se ještě neobjednala,nějak pořád vyčkávám,a to jsem si řekla do konce září.Už to asi nestihnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pa pá a pěkný těhulkování.
Milus
26. zář 2007 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha ha prý odpočíváme, já si teď od rána poprvé sedla a naobědvala se, od rána vyklízím skříně a komodu, aby bylo místo na miminkovské. Mám 4 krabice na schování s letním oblečením. Myslela jsem, že se tu z toho nevyhrabu. Ještě budou asi dvě krabky dek co nepoužívám a jen zabírají místo. V komodě už mám na mimouše vypráno a vyžehlíno ještě se tam vejde tak peru další barvu.
Mám dost, jdu si konečně dáchnout. zatím se mějte... :slight_smile:
MILUS: držím palečky, jen prosím nenaleť a necpi jí tisíce jak tchyně když jezdila k "léčitelovi" a prd.
KAMILA: když tě berou záda tak dojdi na masáž, manža ti je projede. Ta těhula co byla min. týden včera přišla a objednala se znova. Posledně tam byla hodinu a půl. Pokud jsi v pořádku, nelítá ti tlak nebo netvrdne břicho nějak moc, a je ti dobře tak klidně můžeš. Dostaneš těhu polštář, lehneš na bok na vyhřívanej stůl. Udělej si hoďku čas a dojdi, fakt to stojí zato. Jo a ten průjem prý taky dost řádí, my to měli asi 3 dny, ale já vždycky jen ráno, vzala jsem si Endiaron a v poho, pak mi DR. řekla, že ho nesmím tak mi předepsala hořkou čokoládu a bílej jogurt a rohlíky. Dva dny jsem konzumovala jen toto a je mi tááááák dobře. Vše přešlo a já jsem pěkně pohyblivá, žádná pořád nafouklá jak předtím. Někdy se průjem fakt hodí :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ MILUS:
ŘÍKAJÍ ŽE TA MOJŽÍŠOVÁ MÁ TAKY NĚCO DO SEBE,HODNĚ ŽENSKEJCH PO TOM OTĚHOTNĚLO.ALE FAKTEM JE ŽE IKDYŽ ČLOVĚK NENÍ ZROVNA TALENT NA SPORT MĚL BY SE ASPOŇ NĚČEMU OBČAS VĚNOVAT,PROTÁHNE SVALY ,KLOUBY,PÁTEŘ TO POŘEBUJE JAKO SŮL.A ONO OD PÁTEŘE SE TOHO PAK V TĚLE BLOKNE HODNĚ.JÁ JSEM ZAČALA NA AEROBIK CHODIT KDYŽ BYLI PEŤOVI 3,V TĚHU JSEM MĚLA SLABŠÍ DĚLOŽNÍ DNO A HROZIL MI PŘEDČASNÝ POROD A TO TAK ŽE DOCELA VÁŽNĚ.TEĎ MÁM ČÍPEK 6CM!!!! KÉŽBY TAK CHTĚL ZŮSTAT ....URČITĚ JE TO TÍM CVIČENÍM,DOST SE TAM POSILOVALO A NA STŘÍDAČKU AEROBNÍ POSILOVÁNÍ S KALANETIKOU.MOŽNÁ BY TI JEDNA HODINA TŘEBA I LEHČÍ KALANETIKY MOC PROSPĚLA.TEĎ NECVIČÍM,ŽE .... ALE AŽ TO "VYKLOPÍM" TAK UŽ SE DO TOHO MEDIKLUBU TĚŠÍM.ODPOLJSOU TAM I HODINY S DĚTMA S HLÍDÁNÍM.TAKY JSEM CHODILA S KÁMOŠKOU NA SQUASH TAK SNAD SI NA MĚ JEŠTĚ TEN ČAS UDĚLÁ.
ALE DOBREJ LÉČITEL JE TAKY DOBREJ POKUS.URČITĚ TO ZKUS ,ALE DO TOHO BRNA BYCH SE TAKY OBJEDNALA.
Kamča: hele píšem ve stejnou minutu :grinning: :grinning: :grinning:
autor
CO DĚLÁŠ? JÁ JSEM DNESKA JAKO VYVORANÁ MYŠ.CELÝ DOPOLEDNE JDEM SPALA.V NOCI OPĚT OD 1 DO 3 VEJRÁM DO TMY.
26. zář 2007 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já spím jak mimino.... teda hooodně spavý a hodný mimino. :grinning: v jedenáct lehnu a v deset dopoledne vstávám. :wink: Spím pořád na břiše tak jsem spokojená.
26. zář 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to budeš určitě rodit ve tři ráno :sunglasses:
26. zář 2007 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CHACHA CHA .... A PRVNÍHO NA NOVÝ ROK MÁM DRUHEJ TERMÍN TAKŽE CHCEŠ ŘÍCT CO JAKO.... ŽE BUDU MÍT ZADARMO TY POPELNICE ,KDYŽ PORODÍM PRVNÍ VE TŘI RÁNO???!!!
26. zář 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PEŤE JSEM PORODILA VE 22h 21min, A NEBYLO TO ŠPATNÝ .NIKDO TAM ZROVNA NEBYL A V NA NOC KLID,ŽÁDNÝ BOUCHÁNÍ DVEŘMA ŽÁDNÝ SESTRY...
26. zář 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO DNESKA JSEM SI OBJEDNALA U OBCHOĎÁKA PLÍNKY DO ZÁSOBY.BELLA HAPPY NEW BORN DO PORODNICE (SNAD TO NEBUDE MÍT PŘES 4KG A NEBUDOU MALÝ) A PAK TU VELIKOST MINI.
26. zář 2007 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám jedny Pampersky ty pidi 2 - 5 a pak dva balíky Huggiesek 3 - 6kg. Tak budu zkoušet.
26. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenčit a Kami,díky za podporu,sama jsem na to mooc zvědavá.,
S tím cvičením máš Kami pravdu.Moc bych to uvítala,ale v prvé řadě si musím udělat čas,a v druhé si k sobě někoho najít.Ono je to cvičení aspon ve dvou vždycinky lepší.A nutí se jedna druhou.Já jsem tady teprve 5 roků,ale spřízněnou duši nemám.Aspon na to cvičení.Chodívala jsem se sestřenicí,ale ta má 9měs. holčičku.
Jo a Kami,prosím ,kde je ten Mediklub?A co stojí,a kdy mají hodiny?
26. zář 2007 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám na netu jaké jsou dobré čaje pro těhu. Našla jsem, že dobrý je šípkový čaj /babička mi dala sušené šípky/, je dobrý v období chřipek a nachlazení. Pokud se dělá z celých sušených tak se prvně převaří a voda se vyleje, další odvar už se pije, takhle můžeme stejné šípky převařit i 3x, 4x. Čim víc šípky vaříme, tím je silnější. Už mi tu jeden stojí.
Pak píšou že se může lipový čajík, taky mám nasbíráno a nasušeno.
Jinak po dokončení 36 týdne budu pít čaj z maliníku, je dobrý pro lehčí porod. :wink:
26. zář 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MILUS:
JÁ JSEM TAKY ZAČÍNALA CHODIT S KOLEGYNÍ Z PRÁCE ,ALE PO 3 HODINÁCH ODPADLA.ALE MĚ TO NEDALO A TAK JSEM PAK CHODILA SAMA.CELÝ 4 ROKY AŽ DO TOHOP OTĚHOPTNĚNÍ.I TEN BLBEJ SQUASH JSEM KOLIKRÁT HRÁLA SAMA,JEN TAK JSEM MLÁTILA MÍČKEM O ZEĎ.KDYŽ JSEM SI FAKT CHTĚLA PROTÁHNOUT TĚLO TAK ZROVNA NOKDO NEMĚL ČAS.
MEDIKLUB JE KLUB SPROTOVNÍCH NEADŠENCŮ VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ A VŠECH SKUPIN.CHODÍ TAM HOKLY ZE ZDRAVKY , JE TO VLASTNĚ KLUB PŘI ZDRAVOTNÍ ŠKOLE,AŽ PO STARÝ BÁBY DŮCHODKYNĚ.ALE ZDATNÝ....JE TO VCHOD Z ULICE HAVLÍČKOVÉ NAPROTI KUCHYNÍM KORYNA,VEJDEŠ DO PRŮJEZDU A DO TĚLOCVIČNY.JE TAM VELIKÁ NÁSTĚNKA S PROGRAMEM,HODINAMA A CENAMA.TO MOJE STÁLO 40KČ ZA HOD.CVIČENÍ JE TAM PRO KAŽDOU NĚCO,I PRO ZAČÁTEČNÍKY I PRO PROFÍKY.JÁ JSEM MOC RÁDA CHODILA NA DITU V ÚTERÝ OD 18h A VE ČTVRTEK OD 20h,ALE TO JE FOFR AEROBIK.TEĎ NEVÍM PŘESNĚ JAK TY HODINY MAJÍ,ALE URČITĚ SE TAM NA TU NÁSTĚNKU ZAJDI PODÍVAT.MIMO AEROBIK JE TAM KALANETIKA,CVIČENÍ S BALONAMA,AEROBIK PRO ZAČÁTEČNÍKY , V PATŘE JE SPPINING .KDYŽ TAM VLEZEŠ NAVEČER JE TAM VŽDYCKY NĚKDO ANEBO TI PORADÍ I CVIČITELKY SAMI,JAKÁ TA KTERÁ HODINA JE . HLAVNĚ SE NENECH ODRADIT,MUSÍŠ VYZKOUŠET CO TI SEDÍ ZA CVIČENÍ.CHODÍ TAM BABY V SUPER OBLECÍCH NA AEROBIK,ALE I NORMÁLNĚ V TRIKU A TEPLÁKÁCH,AKORÁT SE TAM PŘEZOUVÁ A NEJLÍP BOTASKY SE SVĚTLOU PODRÁŽKOU.
ŠÉFUJE TOMU TAM PANÍ BEINHAUEROVÁ,BLONDÝNA TÉMĚŘ STOLETÁ,ALE VŮBEC NA TO NEVYPADÁ,SUPER VZHLED A FIGURA.TÝ SE TAKY TAKY MŮŽEŠ ZEPTAT,TA JE RÁDA ZA KAŽDOU DUŠI.
ŠMARJÁ..... JAK JÁ BYCH ŠLA CVIČIT....
26. zář 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla dneska ve sparu a koupila za 300 peřinu a polštář do postýlky, sice měli jen barevnou, ale stejně ji budu povlíkat. Tak mně všichni straší, že mám břicho nízko, že mám už fakt strach a měla bych si zbalit tašku do porodnice. Jinak už mám zamluvenou doktorku, tak nakonec tu Svobodovou, prej je dobrá. Jinak záda zatím nic (musím to zaklepat). Taky se chystám na ten čaj z maliníku, ale zeptám se prvně doktora. Jo a taky nevíte do kdy se má brát to magnezium? Já slyšela že do 35.tt a ten můj doktor mi řekl že pořád. Zítra se ho radši ještě zeptám. Lenčit: ty spíš na břiše???? a to ti jde? Já jen na boku a na zádech, ale to mám pod nohama polštář. Slyšela jsem, že se nemá spát na zádech. Jinak mi chybí už jen ta podprda :cry: . Příští týden musím vyrazit na nákupy...
26. zář 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KACKAD: ŽE TI SPADLO BŘICHO TO JE MOŽNÝ A UŽ BYCH SE TOHO TOLIK NEBÁLA,PŘECE JEN JSI UŽ 365tt , NE?JESTLI TI TO NAHOŘE POČÍTÁ DOBŘE.POKUD TĚ DR VYŠETŘÍ A NIC EXTRA NESHLEDÁ TAK TO NEŘEŠ.PROSTĚ TO BER TAK ŽE TEORETICKY ZA 14 DNÍ MŮŽEŠ PORODIT... PROSTĚ JSI SKORO U KONCE.
TO MAGNESIUM MŮŽEŠ BRÁT,JE TO I VÝÁBORNÁ PREVENCE KŘEČÁKŮ A URČITĚ TI TO NEUBLÍŽÍ.
TAKY JSEM DNESKA BYLA VE SPARU A KOUPILA TAM 4KS FROTÉ OVERAL ZA 399,-,CELKEM PĚKNÝ A CAPÁČKY.
NA ZÁDECH SE LEHAT NEMÁ JEDINĚ HODNĚ VYSOKO JAKO POLOSED,TLAČÍ TI TO NA P=LÍCE A NEMUSELA BY SI SE NADECHNOUT.TŘEBA VE SPÁNKU SE MŮŽE ZHORŠIT DÝCHÁNÍ A DOJDE K MENŠÍMU POŘÍSUNU KYSLÍKU.NA DRUHOU STRANU KDYŽ SE TI LEŽÍ V NĚJAKÉ POLOZE DOBŘE PROČ NE.NENÍ NAD TO SI LEHNOUT POHODLNĚ.
26. zář 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska začínám 36.tt. Ale v tom sparu to bylo docela probraný. Měli tam mít i tu podprdu za 300 a už jsem ji nenašla. A to akce začíná odedneška. Je to jak v kaufu když se tam naženou důchodci :slight_smile: . Tak se zatím měj
26. zář 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedívaly jste se teď na ČT2?? Byl tam porod, chytli jsme už jen konec, sedla na stoličku, manžel za ní, zatlačila vylezla kousek hlavička, ukazovali všechno!!! Zatlačila podruhý, hlava byla venku a napotřetí celý mimčo. Dost u toho řvala tak se manža netváří moc vlídně, ale špatně mu prý není :grinning: :grinning:
26. zář 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TU PODPRDU JSEM TAM VIDĚLA ,BYLA DOLE V REGÁLE.

JO PORODY ON-LINE JSOU MOJE.... VIDĚLA JSEM TO A KÉŽ BY I TEN MŮJ POROD BYL TAK JEDNODUCHÝ.PODLE MÝHO OKA ALE TEN CHLAPEČEK BYL DOCELA MALEJ,PROTOŽE HO MĚLA V NÁRUČÍ JAKO UZLÍČEK,NÁSTŘIH ANI NEBYL POTŘEBA A FAKT NA TŘI ZATLAČENÍ BYL VENKU.PŘESNĚ TOHLE BYCH SI PŘÁLA....JESTLI SE S TÍM BUDU MORDOVAT JAKO S PEŤEM TAK BUDU JEČET ASI STOKRÁT VÍC.LEPŠÍ NEŽ U TOHO TAKHLE JEČET JE SE ZAMĚŘIT NA TLAČENÍ A SOUSTŘEDIT SE NA TU POSLENÍ FÁZI PORODU,ALE TO JE ŽENSKÁ V TAKOVÝM DELIRIU,ŽE SI VLASTNĚ MOC NEUVĚDOMUJE CO SE S NÍ DĚJE.ASPOŇ JÁ NA TOM TAK BYLA, IKDYŽ SI TO MOC NEPAMATUJU MOC JSEM NEKŘIČELA.ŘVALA PO MĚ ASISTENTKA JAK A KDY MÁM TLAČIT A NA NĚJAKÝ AU MĚ NEZBÝVAL DECH.... ALE TA STOLIČKA BYLA FAJN A NE JAKO KLSICKÁ PORODNÍ KOZA.
HELE IKDYŽ SE MANŽA MOC NETVÁŘIL,U PORODU PAK BUDE SICE TROCHU VYKULENEJ ALE URČITĚ NAKONEC MOC RÁD,ŽE TAM BYL.TO VÍŠ PRO CHLAPA JSOU TAKOVÝ CHVÍLE JINÝ NEŽ PRO TEBE,VŠUDE KREV,BOLESTI ,ALE PAK MU HO DAJÍ DOI NÁRUČE JEN TAK V PLÍNCE A BUDE CELEJ POSRANEJ ,ŽE TO MÁTE ZA SEBOU.A KDYŽ UŽ JEDNOU S TEBOU PŮJDE TAK UŽ Z TÝ NEMOCNICE NEUTEČE.MÁM KÁMOŠA A TEN KDYŽ JEHO ŽENA RODILA PRVNÍ ,STÁL U CENTRÁLNÍHO PŘÍJMU A KOUŘIL.PAK PŘIŠEL NA SÁL AŽ BYLO PO VŠEM A TVRDIL,ŽE TO NESTIHL,ŽE BLOUDIL A NENAŠEL PORODNÍ SÁL.VŮL...ASI NEMĚL TOLIK ODVAHY ABY ZA NÍ ŠEL.JE TO NA KAŽDÝM CHLAPOVI JAK SE S TÍM SROVNÁ.MŮJ MANŽA PAK LÍTAL PO POKOJI S KLUKEM V NÁRUČÍ,BLY SICE UMYTEJ ALE JEN TAK ZABALENEJ V NĚJAKÝ VELIKÝ PLÍNCE A BYL NA NĚHO TEDA POHLED....POSRANEJ CHLAP A BYLA NA NĚM ZNÁT DALEKO VĚTŠÍ ÚLEVA NEŽ NA MĚ.
27. zář 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik :wink: Holky mě se teď poslední dobou stává, že mě semtam během dne začne bolet břicho jako při MS, docela silně, ale za chvilku to odezní..máte to některá taky??Nevím,jestli s tím plašit u doktorky.
Jinak v sobotu má ségra tu svatbu, naštestí už jsem něco na sebe sehnala, ale z botama byla potíž, mám 40 a teď jak je mám nateklý, tak jsem se nevešla aní do 42 :confounded:
27. zář 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak jsem psala o tom 4D, tak to dopadlo dobře, mimís se zádičkama neotočil a konečně víme, že čekáme chlapečka - oba dva jsme si ho přáli, tak jsme byli šťastní jak blechy, bude to Matyášek :slight_smile:
27. zář 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami a kde máš obchůdek jestli se můžu zeptat? Jinak jsem tě zahlídla na vinobraní a podle fotečky hned poznala :wink:
27. zář 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÉ MĚLA SI SE OZVAT KDYŽ JSI MĚ POZNALA,ŠKODA...OBCHOD MÁM V DYJI,TA ČÁST MEZI OBCHOĎÁKEM A TRŽNICÍ.
HELE JESTLI TĚ POBOLÍVÁ PODBŘIŠEK NEBO TĚ TAM PÍCHÁ,VŽDYCKY JE LEPŠÍ JÍT K DR NA KONTROLU.NEKDY NEVÍŠ CO SE TAM DĚJE,ABY TI DOBŘE DRŽEL ČÍPEK.JDE JEN O KONTROLU CO KDYBY NÁHODOU A TO TĚ MUSÍM DR ZKONTROLOVAT.KE KOMU CHODÍŠ? JÁ K ROZVADOVSKÉ A VŽDYCKY MI ŘÍKALA ŽE MŮŽU PŘIJÍT KDYKOLIV KDYŽ SE MI NEBUDE NĚCO ZDÁT.ŽE SE PODÍVÁ A VŽDYCKY JE LEPŠÍ VIDĚT NA ČEM JSI.SAMOZŘEJMĚ TO NEMUSÍ NIC ZNAMENAT.KDY MÁŠ TERMÍN? VIDÍM,ŽESI SKORO JAKO JÁ ...
27. zář 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím taky k Rozvadovské, byla jsem tam právě minulou středu a říkala, že je všechno v poho, tak abych zbytečně neplašila :unamused: Teď už mi to teda 2 dny neudělalo, tak ještě počkám. Ale musím říct, že za chvilku budu na štíru i s chozením, když si vykračuju trošku dýl, tak mě začně bolet a tvrdnout břicho, že je pro mě každej krok problém. Možná tam pro jistotu zajdu, ale asi až příští týden, protože bych nerada před svatbou skončila ve špitále.
Jinak termín mám 6. ledna, takže o týden, se třeba i v porodce potkáme :wink:
27. zář 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo: tak ten porod jsme zahlídli jen náhodou, jak manža lítal s ovladačem při reklamě. Ale dneska ráno jsem se ho narovinu ptala jestli s náma půjde rodit, tak hnedka řekl, že asi jo, a byl i veselej, tak mi spadl na chvilku kámen ze srdce. Myslím, že taky bude z malýho posr... Teď to třeba nedá najevo, snaží se chovat jako "dospělej" ale jak ho bude mít v náručí tak už slyším to "ťu ťu ťu, ti šeš ale kuš chlapááá" :grinning: :grinning: .
Inko: k té Dr. zajdi jestli tě to zas chytne, vyhodit tě nemůže a pro klid duše bych šla. Taky to může být tím počasím, když už není tak hezky, nebo jsi se vynervovala.
Na oteklý nohy je super kaštanový gel, máme 300ml za 130Kč a i větší. Je super, vyzkoušenej, je i na prevenci křečáků. Kdybyste měla některá zájem tak dejte vědět, někde se sejdem a já doručím osobně. Nechci otravovat pořád s masážema a gelama, ale to jsou fakt věci co pomůžou a když už si to těhulkování můžem nějak ulehčit tak proč toho nevyužít ne? PS: po 6ti nedělí já tam budu pečená vařená a manža ze mě bude tvrdě vyhánět "ducha celulitidy" ať už ručně, mašinama či krémama. Zas ze mě bude pokusnej králík, ale před těhu fungovalo všechno super. :grinning:
27. zář 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já dneska spala 12,5 hodiny, to je síla. Malej ve mě málem umřel hlady. Teď to doháním a za chvilku jdem plavat, sice by stačilo vystrčit hlavu z okna a jsem mokrá, ale v bazénku je přece líp. Venku je tááám hnusně. :frowning2:
27. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, já dost objenávám přes net, třeba www.caryfuk.cz, pro holčičky tam mají krásné dupajdy i bodyčka, a neboj, určo i víckrát :grinning: ...mám to vyzkoušené, chtěla jsem od nich i lehátko, ale nakonec ho měli vyprodané, tak mi vraceli peníze. Do pár dnů, a to my ještě sami volali, jestli si vyberu něco jinýho nebo chci peníze zpět...

Innka, to mohly být už klidně poslíčci (klidně 2 měsíce před porodem, nebo až v den porodu), já měla takové porodní bolesti :grinning:
27. zář 2007 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jo jo, čáryfuka už jsem taky prokoukla, asi mi nic jiného nezbyde. Ale mají tam dost slušné ceny. A propos, kojící podprsenka za moc dobrou cenu: zašla jsem dnes do svého oblíbeného obchůdku na Dolní České a mají tam dvě, jednu takovou nic moc za 120 Kč, ale druhá za 190 Kč a látka super, dala bych si hned říct, ale největší velikost C, tak nevím nevím, jestli by mi byla. Pršelo a neměla jsem chuť si něco zkoušet, tak snad až se počasí umoudří. Je to většinou polská (ale i česká) výroba, co jsem si tam koupila, tak to mi stále drží a to peru podprsenky v pračce, i když se to nemá a jsou stále jako nové.
Jinak jsem byla právě na kontrole, všechno je o.k., příště mi vezmou krvičku a na ultrazvuk skutečně až po tom 30. týdnu, já už bych šla nejraději hned.
A včera byla akce "kdo nekope s námi, kope proti nám", poprvé, kdy se holky spojily a mlátily do mě hlava nehlava, až mi z toho bylo špatně a nevěděla jsem, jak je uklidnit, ale dneska zase sekají latinu. :grinning:
27. zář 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla jsem se zeptat,jakou velikost kombinézky budete kupovat?? 56 je podle mě malá, ale není 68 velká? Nebo je něco mezitím - 62???
27. zář 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek