• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
z toho úplně prvního ano, zkusím ji dát do galerky, ale ještě nevím jak na to, tak se teď budu pár minutek potit. :grinning:
18. kvě 2007 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JÁ FOTEČKU NEMÁM,NIC TAM PODLE MÉHO NEBYLO VIDĚT TAK JSEM SI ANO O NI NEŘEKLA.MÁM JÍT ALE V PO NA KONTROLU KVŮLI TOMU ŠPINĚNÍ A TAK UŽ BY MIMINO MĚLO MÍT DO 1 CM TAK UŽ BY MĚLO JÍT NĚCO VIDĚT.JO ,MÁ SE NA UTZ CHODIT VÝČŮRANÁ ,JE VŠECHNO LÍP VIDĚT.CHA CHA .... TAKY TO MÁM OD ROZVADOVSKÝ.
18. kvě 2007 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO FOTKY SE ASI VKLÁDAJÍ NAHOŘE VÉ SVÝM NASTAVENÍ.MYSLÍM
18. kvě 2007 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem všechno našla, ale fotečka je dvakrát větší než připouští pravdidla a tak moc ji zmenšit neumím. :frowning2: Ale můžete se na ně podívat tady:

http://foto.dama.cz/foto.php?f=106773
18. kvě 2007 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO PARÁDA!!!! ALE KDYBY TO ASI UKÁZALY MĚ ,LYSKLO BY TO SE MNOU...JAK SI REAGOVALŮA,KDYŽ TI ŘEKLI ,ŽE JSOU DVĚ?ASI SI TO MOHLA TUŠIT,ALE PŘECE...MĚ BY MÁZLO.
18. kvě 2007 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HOLKY,NEČTETE TAKY WWW.EMIMINO.CZ ? TAKY JSOU TAM DOBRÝ PŘÍBĚHY A ZKUŠENOSTI.
18. kvě 2007 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ta pravděpodobnost, že budou dvě byla malá, ale zaváděli dvě embrijka, protože to tak zvětšovalo pravděpodobnost otěhotnění na 51 procent. Kdo by do toho nešel, když při jednom zavedeném by to nebylo ani 30 procent. To už se mi zdálo málo, no a navíc ... nám se to nemůže stát. :grinning: :grinning:
Ale když jsem je měla u sebe, tak jsem je chápala obě jako součást sebe, takže když mi řekli, že jsou dvě, byla jsem ráda. Všechny ty komplikace o dvojčatech jsem četla až potom. A je to dobře. :sunglasses:
18. kvě 2007 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Máš pravdu Kamilo, mně kdyby řekli rovnou dvě, tak nevím nevím :slight_smile: Jsem ráda za to jedno. Já mám taky fotku z 12tt, tak to sem zkusím nějak naskenovat.
18. kvě 2007 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://dev.emimino.cz/ TO JE ASI LEPŠÍ ADRESA. TO JE JASNÉ,ASI BYCH TO V ČEKÁRNĚ ROZDEJCHALA A PAK UŽ BYCH SE JEN TĚŠILA.TY NEMÁŠ ŽÁDNÝ DĚTI?
18. kvě 2007 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROMIŇ JESTLI JSEM MOC ZVĚDAVÁ,TAK NEMUSÍŠ ODPOVÍDAT,JE TO NA TOBĚ.
18. kvě 2007 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ještě nemám žádný.
18. kvě 2007 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, mně to nevadí, asi jsem z vás nejmladší.... Neva teda že tykám?
18. kvě 2007 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JÁ STRAŠNĚ RÁDA ZVPOMÍNÁM NA POROD,IKDYŽ BYL Z MÝHO POHLEDU HROZNEJ.A MYSLÍM ,ŽE MAMINY CO RODÍ CÍSAŘEM A JAKO O NIČEM NEVÍ TAK JSOU O HODNĚ OŠIZENÝ.MÁM SICE TROCHU CHVÍLE KDY SI NIC NEPAMATUJU,V TÝ BOLESTI MI BYLO TAK ZLE ,ŽE JSEM OKOLÍ NEVNÍMALA.ALE PAK JSEM SE NA ZPOUSTU VĚCÍ ROZSPOMĚLA A KDYŽ TI HO POTOM DONESOU UKÁZAT ZABALENÝHO V TÝ PLÍNCE....DLOUHO JSEM, SI HO PROHLÍŽELA A HLADILA,ONI MAJÍ TAKOVOU ZVLÁŠTNÍ POKOŽKU.A NAJEDNOU JE TADY A TY HO DRŽÍŠ V NÁRUUČÍ .AŤ JE POROD HROZNEJ ,VŽDYCKY TO STOJÍ ZA TO.
18. kvě 2007 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jak jsem tak procházela netík, tak jsem zjistila, že přeci jen štěstí, že dvojčátka máme jako první, protože si to nedokážu představit, jedno dítě a pak k tomu ještě dvě. A ten šok. No, já jsem o dvojčatech nechtěla v životě ani slyšet. Říkala jsem si všechno možné, hlavně, že bych se jim tolik nemohla věnovat, a spoustu jiných důvodů, ale teď kdybych o ně nebo jedno z nich přišla, tak by mě to hodně vzalo. Navíc jsou to vymodlené děti a možná už nebudu muset absolvovat nikdy ten kolotoč stimulace, čekání a nervů, jestli to vyjde nebo ne.
18. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TADY SI ASI NIKDO NEVYKÁ CHA CHA ...MĚ JE 31 A V DEN PORODU MI BUDE 21. TAKY CHA CHA ...
18. kvě 2007 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, to bude asi překlep nebo už mi to přestává myslet! :grinning:
mě je 27, ať v tom máme pořádek. :grinning:
18. kvě 2007 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PODÍVEJ,JÁ JSEM TROCHU SKEPTIK V POHLEDECH NA ŽIVOT A CINIK.PODLE TOHO MÉ PSANÍ TAKY BER.KDYŽ JSOU DVOJČATA VŽDYCKY JE TO URČITÝ RIZIKO,MŮŽE STÁT ,ŽE JEDNO PROSTĚ NEBUDE NEBO TŘEBA BUDE NEMOCNÝ.ALE PROSÍMTĚ NEBER TO JAKO STRAŠENÍ!!!! VĚDA JE DNESKA HODNĚ MOCNÁ A UMÍ DOST POMOCT.ZNÁMÁ MĚLŮA DVA KLUKY A TEN JEDEN BYL O DOST MENŠÍ A VYVOLAL BRZY POROD,ALE BYLY OBA ZRALÝ TAK TO BYLO V POHODĚ.A DNESKA NEPOZNÁŠ ,ŘE SE NARODILY DŘÍV NEBO ŽE BYLY V INKUBÁTORU.ALE TY SE SPÍŠ ZKUS TĚŠIT A NE SE STRACHOVAT.BER VŠECHNO CO TI ŽIVOT DAL A DOPADNE TO DOBŘE.
18. kvě 2007 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO NASMÁLA BYCH SE ,KDYBY SI MĚLA TŘEBA ZA PĚT LET DALŠÍ PŘROZENOU CESTOU.....
18. kvě 2007 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
už je mi jasný, že s komplikacema na konci těhu musím počítat. Bohužel. Přála bych si, aby celé to těhotenstív proběhlo bez komplikací, ale dvojčata, to je holt pro organismus zátěž, nevyhneme se předčasnému porodu, nízké váze, zřejmě inkubátoru, dalším nervům, ale co s tím, když už tady jsou. Já jsem bojovník. Uplakanej, taková bolístka, pokaždé když se něco stane, ale bojovník.
18. kvě 2007 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
a navíc, pravděpodobnost dvojčat asi 7 procent - no copak byste do toho nešli?
18. kvě 2007 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si musíte představit, že za každý nevydařený pokus 25.000 a jsou jen tři, které doplácí pojišťovna, jinak celý ten cyklus vyjde samplátce až na 80 tisíc. Lékaři nás varovali, že máme brát ten první pokus spíše za zkušební, že se podle něho bude odvíjet dávkování léků při dalším pokuse a ono to takhle vyjde. A navíc, když vidím rodinu jak je z dvojčat šťastná (oni si nic jiného neuvědomují, než jéééé dvojčááátka!), jenom máma je skeptická, ale je hodná.
18. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak mně je 25. A chodila jsi na ty předporodní kurzy? Doktor mi doporučil že je jeden v nemocnici a druhej někde za billou.
18. kvě 2007 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JO SICE NA KONCI JE PŘEDČASNÝ POROD ,INKUBÁTOR...ALE STAČÍ ABY MIMINA BYLI ASPOŇ TROCHU ZRALÝ A MĚLI TAKY ZRALÝPLÍCE,ZBYTEK UŽ V TOM INKUBÁTORU DOŽENOU.HLAVNĚ TO DÝCHÁNÍ A ABY BYLI ZDRAVÍ,ŽE BUDOU TŘEBA MALINKATÝ ,TO DOROSTOU.KDE BUDEŠ RODIT? TADY VE ZNOJMĚ? SICE PŘEDČASNÁ OTÁZKA ,ALE MYSLELA JSEM ŽE BYCH SE PŘIŠLA NAKOUKNOUT DO INKUBÁTORU S BŘICHEM....CHA CHA .
18. kvě 2007 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
JO DO KZURZU SE CHYSTÁM ,JESTLI SE TEDA NEROZTEČU .....ALE AŽ ASI AŽ TAK V SRPNU ZAČNU CHODUIT ZA TI BILLU,TA PANÍ JE PREJ SUPER.
18. kvě 2007 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak poznáte že napsal někdo další příspěvek? já z toho musím pořád vyjíždět a najíždět znova, nevyznám se tady. Mně to nenaskakuje totiž samo.
18. kvě 2007 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
A ZASE JSEM NEJSTARŠÍ....
jako že bys tam viděla ty mý prcky, jo? no, to vy se termínu určitě dočkáte. Myslím, že jsem ochotná poslední měsíce polehávat, jen aby vydrželi co nejdéle. Pro mě je to teda na psychiku děsný, potřebuji se něčím zaměstnat a byla jsem cel šťastná, že nemám těhu nevolnosti a můžu chodit do práce, ale už si musím sakra uvědomit, že to asi nebude jen tak a vydržet to doma.
autor
MĚ TAKY NE ,NAKLIKÁM SE JAKO BLÁZEN.ODESLAT A PAK ZASE ZPÁTKY.
a nejzkušenější .... :slight_smile:
když píšete přízpěvek, tak to ani jinak nejde, ale když čekáte na odpověď, tak stačí nahoře zmáčkou "aktualizovat"
18. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek