• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
62
27. zář 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
antony: ty kombinézky já mám jednu malinkou bílou 56 ta bude tak do jednoho měsíce. Pak mám větší, ale nejraději bych hodila mikšu a kalhoty a do fusaku, na kombinézky moc nejsem. Ale jestli bude fujavec tak mi nic jiného nezbyde. A myslím, že ty možná užiješ ty malinké víc, 4kg ty tvoje holčiny mít určo nebudou. Případně bych brala tu 62.

Kojící podprdu mají pořád ve Intersparu hned v regálu naproti zelenině, ne až u oblečení. Je tam plno věcí i na mrňouse. Podprd tam mají ještě dost i maxi velikosti. Jednu jsem vzala, kabinky na zkoušení jsou zas v oblečení. Mají bílé a černé ze 100% bavlny, moc příjemné, široká ramínka i zapínání snad na 3 nebo 4 háčky, já si vzala jedny "stany" 90E je mi ještě hodně volná, ale bůhví jak dopadnu tak raději volnější než malou, že? Ale je to hroznej pohled mít takovou velikost v ruce, na ostudu. Ale za 300,- nekup to. Přemýšlím, jestli si nemám zajet ještě pro jednu menší, zkoušela jsem i 90D ta byla taky dobrá ale tak na teď možná dýl. I kdybych ju vzala tak pořád nejsem na té šílené částce co za ně chtějí u Gymplu. Hmmm asi pro ni ještě sfrnknu. :angry:
27. zář 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
antony : já koupila kombinézku,sice ne úplně tlustou ale teplou chlupatou ve velikosti 68.je 48 cm dlouhá od ramínek na konec nohavic a nohavice se dají ještě spustit o 5 cm.měli i menší ale.... nekupujte ty vrchní věco moc malý!!!mimino se narodí v prosinci a vy tu kombinezku budete potřebovat do března.sice můžou bejt mimina drobný,ale musíš je oblíct ještě dospod a miminu nebo svetříček ,slabou čepičku a pak tlustot a ten kravál u oblíkání....ono se to nezdá ,ale počítejte jak dlouho to bude mimmouš nosit.vím to podle peťe...nekecám.to jsem chytrá co?většinou se mimina do šesti týdnů spraví tak že ta 56-62 je malá,ale je taky těžký to odhadnout.
¨jo v tom sparu měli takový overaly froté na zip od včera 4ks každej jinou barvu za 249,- což je hodně dobrá cena.

s tím pobolíváním podbřišku... dneska jsem to měla taky.a vůbec mi bylo dnesdka šoufl,ale určitě je to tím,že i takový blbý počasí.celý odpoledne jsem spala.může to bejt taky tím jak se děloha zvětšuje a jak mimouš roste ,ale kdyby to pobolívýání bylo častý nebo moc tak valím k dr.
27. zář 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla dneska ve městě a zas něco nakoupila, teď už vybírám jen ty nej kousky, koupila jsem troje lehčí tepláčky v obchůdku pod Fialem po 47kč. Krásné barevné, pak jednu košulu do porodky pro návštěvy :grinning: . Některá jste tu psala o capáčkách tak já mám ukázkový z obchodu nahoře na Horním náměstí, jak se tam jde dolů po těch dřevěných schodech, mají tam hlavně spodní prádlo. Krásny capáčkový botičky různý barvy po 35,- nekupto!! Pak tam měli i dvě úžasný frajerský minimikiny, něco pro mě! sice po 120,- ale pěkný, po Vánocích už je navlíknem.
No a po cestě dolů městem jsem ještě našla dvě pěkný třička s dl. ruk. vel 62, za 40,- a tepláčky teplejší taky pidi. za 70,-. Tak mám zase co prát a komoda se mi pěkně plní, kupuju jen to malý, na větší se kouknu pak průběžně a bude i jinej výběr pak na jaro a tak. :slight_smile:
27. zář 2007 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
innka: no možná se tam sejdem,já bych tak rodila nejradši v termínu,moc se mi přenášet nechce.jeden mám 28. 12 . druhý 1.1.08.
s těma chlapama u porodu... hlavně nenutit násilím,potom tam moc nechcou jít.ale nutit tak nějak dobrovolně a pak jsou sami šťastný,že tam byli.mě manžel moc pomohl,najednou to cizí prostředí,cizí personál,pořád se ve mě hrabali jak to vypadá...kdyby nebylo jeho tak by tam se mnou nikdo nebyl,asistentka v prd... Přehazoval mi do sprcháču balon,podal napít , no moc mi pomohl,že tam vůbec byl ,nebála jsem se tolik.a teď už dopředu hlásil,že taky půjde,že je to samosebou.
no jak já závidím kackad ten její skoro konec....
27. zář 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, zas tu sedíš stejně jak já? Nám se v rodině rodí samé takové vyzáblinky, oba bráši měli mimča kolem 3kg. Tak beru malý věci, ale větší taky mám a teplější beru větší jasně, pak navrch na body nebo tak. Stejnak nemám představu kolik bych toho měla navlíkat na zimu. stačí bodýčko, kabátek nebo mikša, nebo svetr a do kombinézky?? a co dolů? Dupajdy na to teplý kalhoty, nebo lacláče? Fakt nemám představu. :frowning2:
27. zář 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já myslím,že v tý zimě budu oblíkat takhle:body s dlouhým,punčocháčky (zavrhla jsem dupačky,mám jen nějaký na doma),kabátek nebo mikinu a teplý kalhoty a na to navlíknu ten teplej overal.mám i body s rolákem a na hlavu určitě dvě čepičky.mám takový lehký jako spodní bavlněný a na to tlustou teplou.na nohy ponožky a teplý capáčky.pak mám od pho po malým Tomáškovi tu flaušovou rychlozavinovačku do aoutosedačky a asi ju i použiju do kočárku místo fusaku.fusak mám,ale vzhledem k tomu,že to co mám vyhlídlí není s moc velkou korbou se mi tam fusak asi nevejde.a zahuhlám do tlustý deky.
zeptej se pak na UTZ v 30-32tt kolik váží malej,můžeš podle toho typnout jaká bude vyzáblinka,ať ti tam pak dr poradí jak asi velkej bude.
27. zář 2007 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jaký máte jména? prosím vás hlavně nedávejte chudáčkům jména třeba jako Nicolas Topolánek.... chudáci děti a sranda na matrice....Myslím,že tam někdo psal že to bude Matyáš,to se mi moc líbí.Já dám asi Sára nebo Barbora ikdyž chudák holka narozená v prosinci a ještě Barbora .... nebo Jan ,ale kluka ještě nevím přesně.
27. zář 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme zatím Deniel /Deny/ na kluka a kdyby náhodou tak Terezka. :sunglasses:
27. zář 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem fotečku dnešního nákupu do galerky se Srazíkem.
27. zář 2007 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matyáška jsem psala já. Jméno bylo jasný už od 6. týdne :sweat_smile:
27. zář 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lenčit,ty věcičky jsou krásňoučký,taky bych už něco takovýho kupovala,ale....?
Ale řeknu vám,že až se zadaří,a budu těhu,tak mě se líbí na holku Adélka,a manža si vybral na kluka Aleš.No,už v tom máme aspoň jasno,no ne?
Ono stejně jmen pěkných je spousta,a každý si vybere to ,co jemu se líbí.
Tak holky zítra hezký den a užijte si ho v poho.Pa Milus.
27. zář 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jono ,ale u mě je potíž v tom,že si pod každým jménem představím známýho nebo nějakýho idiota a je po výběru.Adélu mám protivnou neteř a Aleše ještě protivnějšího bratrance.A pak vyber jméno.Sáru ani Barboru žádnou neznám a Honzíka sice jo ,ale to by šlo.Sice mu neříkají Honza ale Jeník ,ale to já už si je převychovám.Kdyby mu chtěli říkat Jeník tak to bych je musela zdrbat....
28. zář 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, hlásíme návrat z Brna. Vykoupili jsme jim, co se dalo. :grinning: Největší radost mi udělala ta KIKA, lehačky měli skutečně za 699,00 a daleko hezčí než na obrázku a taky ten vršek na přebalovací pult jen za 220,00 Kč! Takže jsme nelenili, čapli to a vydali se na kočárky. Ukázalo se, že je v Brně skutečně jen jeden obchod, kde je mají jakž takž pro dvojčátka na prodejně. Byla jsem ale i tak dost zklamaná, protože podle internetu jsem si sice vybrala, ale skutečnost byla trochu jiná. Zvlášť kvůli velikosti jsem musela některé moc hezké zamítnout, pak byl třeba hezký a praktický, ale taková drobnost, že hluboká verze se nedá nastavit tak, abych do kočárku viděla. No to bych nepřežila. Takže jsme vybrali jeden, který se už nevyrábí, je to rakouská výroba, ale přes net se ještě objednat dá. Existují ale jenom tři barvy, nehezká šedá a pak něco mezi černou a modrou a červený. Ale vzhled bude muset jít stranou, hlavně, že vypadá prakticky. Ale ani tenhle nesplňuje úplně všechny požadavky, ale myslím, že do něj nakonec kvůli jeho velikost (vlastně maličkosti :dizzy_face: ) půjdeme. No a ta hromádka oblečení co tu přibyla! Tatínek byl jak u vytržení, musela jsem ho krotit. Byli jsme v CaA a pak v Tescu, ale tam co kus, to byla nádhera!Ještě přemýšlíme, zda koupit ty slevněné autosedačky z Intersparu, myslím, že tam zkusím zajít, jestli je ještě budou mít. Oni to průběžně doplňují. To by byla úspora taky velká. Uf. To jsme toho napsala, teď jdu odpočívat, aby se holky nezlobily.
29. zář 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HLÁSÍM TAKY NÁVRAT Z BRNA... KOUPILA JSEM JEN LEHÁTKO TAKOVÉ TO PŘENÁŠECÍ S HRAZDIČKOU MOC PĚKNÝÝÝÝ... TAK JSEM RÁDA.KOUPILA JSEM HO V OLYMPII V HRAČKÁRNĚ POMPO TAM JAK MAJÍ JEZDÍCÍ SCHODY DO PATRA A TAM MAJÍ VŠECHNO OPRO MIMINA.TAKY TAM MAJÍ TEN MŮJ VYSNĚNEJ KOČÁREK A O 1000,- levnější než v chiccu a dávají k njěmu zimní fusak.... no tak nekupte to!ale ještě jsem ho nevzala ,ten měsíc to ještě vydržím,ach ty pověry...
jo a ještě jsem si koupila odsávačku na mlíko,taky mi moc padla do oka tak snad ta mlíkárna bude plná....
antony: ty autosedačky bych vzala,viděla jsem je tam.bez toho vlastně nevyjedeš,když pominu ,že to ukládá zákon (ten toho ukládá...)tak bys nemohla sama a vlastně ani s řidičem nikam jet.a jde taky o to bezpečí,děcka ti nikde nenakukujou,nikde nelezou...jsem striktně toho názoru ,že děcka mají v autě sedět připoutaný v sedačkách.nikdy nevíš co se stane.já teda jezdím moc,pořád jezdím měsíčně aspoň 1000km (dokud mi to břuch dovolí...) a ikdybch na chleba neměla ,sedačku koupím.jednou jsem vezla od kamošky děcka,peťa byl v naší sedačce,ale ty její ne,protože jsme jeli jen do města a u benziny ČAS tam u nás (teď je tam novej kruhák)pod baumaxem ,jsem musela prudce zabrzdit a harant si rozrazil čelo.no kraválu z toho bylo...
akorát si moc lidí neuvědomuje,že malý děcka v těch sedačkách "košíkách" musí sedět opačně v protisměru,ne po směru jízdy.hlavička je v poměru k tělu veliká a vlastně kdyby došlo k i kmalýmu nárazu,může si zlomit vaz.takže jen opčně v protisměru...
ten výběr kočárku ti nezávidím...ale na druhoun stranu buď ráda,že nejsou tři.na dvojčata ještě něco seženeš.Budeš je taky dávat ještě do teplýho fusaku?vejde se ti do tý korby?
29. zář 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Už jsem dlouho nepsala :slight_smile: .
Taky pěkně utrácím, možná trošku méně jak má mamča. To je sní strašné, líbila se mi na internetu rychlozavinovačka z fleece - už ji mám doma, mamča mi ji koupila při služebce v Litomyšli (395,-)a to není jediná věc (tetra osušky,deku do kočáru,...). To víte mánie budoucí babičky - když ono je to tak krásné,že neodolá. Tak už jsem všem oznámila stop stav z nakupováním. Už mám plnou skříň.
Jen jsem si dnes objednala přes internet 4D sadu do postýlku a kojící polštář (já mu říkám náhradní chlap :grinning: ).
Kočár nakonec bereme z Bambína - Oxford, modrokrémový.
Jinak malej má už přes 1,5kg, poloha hlavičkou nahoře, po pravé straně - v průkazce mi to dr. červeně označila. Dost už sebou mele a pěkně mi kope do střev :grinning: . Vyfotit se nechtěl, musel se zrovna zakrývat ručičkou.
Příští týden mám lítání po doktorech,zas mi budou brát 2-3zkumavky krve:frowning2:
Véé..lice mě to baví, ale snad ty problémy po porodu zmiznou.
Holky už vás začala palít žáha? Mě teda strašně, po každém jídle, pokaždém pití. V posledním trimestru že prý je to normální jev. Dost mi pomáhá vlažné mléko, musím se však poradit s dr. z infekčního. Minule mi poradila na zácpu sušené švestky s kyškou.
Budu končit nebo se mi to zase neodešle :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. zář 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
gabim : na pálení žáhy si myslím,že klidně můžeš RENIE tablety nebo jak se to jmenuje.radši se teda ještě poraď ,ale to brala kamoška a měla to od dr doporučený.ty už jsi 30tt,na to já se těším,až půjdu na UTZ.Jsem zvědavá na váhu mimouša.když má to tvoje te´d 1,5kg,neříkala dr kolik asi bude mít až se vyklube?já myslím,že tak 3-3,30kg.Hlavně aby to moje nemělo 5kg...
29. zář 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eps - Evi, já se dost těžko dostávám z baráku. Pokud něco někde potřebuji, přemísťuji se autem (řídit taky nesmím) nebo musím jít s někým. Já z toho baráku vylézám jen vyjímečně. Tak že omlouvám se, ale vypadá to, že Madlenku uvídím až o Vánocích. V říjnu nám mají přijít dělat rekonstrukci koupelny, a potom chceme aspoň vymalovat i chodbu. A to má manža ještě dělat vestavné skříně v ložnici a přebalovák pro mimčo. Plánu moc, času málo. Do poloviny listopadu to musí být komplet hotové, uvidíme :sweat_smile: . Když tak se přestěhuji o patro níž k rodičům :grinning: nebo k ségře, místo mají.
29. zář 2007 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že jste se všechny s nákupama pěkně rozdjely :grinning: .
To já to beru tak průběžně co jak padne do oka, velké věci už naštěstí máme.
Jinak žáha mě asi taky začíná pálit, aspoň myslím že to je, nikdy předtím jsem to neměla. Jen takovej tlak a pálení nad žaludkem a jde to nahoru, ale zatím mi stačí párkrát polknout a je to pryč.
Ještě se chci zeptat, nevíte co to je? Bolí mě břicho nad pupkem jakoby trošku vlevo od středu spíš jakoby břišní sval. Bolí jako když jsem dřív dělala sklapovačky a druhej den se nehla. Nevím jestli jsem se někde nenatáhla. Když se hodně narovnám nebo až zahnu tak je to hodně cítit. Tipuju to na ten nataženej sval, co myslíte? Dost mě to bere i když něco nesu nebo tak. V PO se zeptám Dr. jdu si pro papír na peníze do práce.
:wink:
29. zář 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi, neboj, Madlu uvidíš, my přijdem za tebou, však naše babička je naproti! Takže můžem spojit oboje.

No, to je blbý, že fakt nic nesmíš! Já se autem ještě odvezla v den porodu na kontrolu k doktorce :grinning: Ale předtím jsem taky asi měsíc za volantem neseděla, byla jsem riziková, tak si mě hlídali (tchán - vozil mě do školy na zkoušky a čekal tam a mě). A už s Madlou jezdím zas, po doktorech, na sociálku...jen parkovat moc neumím, takže parkuju na pá místech, a občas se do centra ještě projdu (když zaparkuju u Rozvadovské, už do centra dojdu, nevezu se někam blíž).

Kamčo, malá měla poslední odhad 3300 a nakonec měla 2840, takže půl kila sem, půl kila tam...
29. zář 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eps: jééé tak to se třeba vejdem pod 4kg...kéžby...
lencit: to klidně může bejt nataženej sval,taky to může souviset s tím jak ti roste břicho a vlastně se teď ještě tlačí nahoru pod žebra,za měsíc už se bude jem vyboulet dopředu,pak by to mělo přestat.ale opravdová úleva bude až po porodu....
29. zář 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem složila to lehátko,co jsem koupila.no krása... kdybych nebvyla lemra,mohla jsem ho vyfotit a dát si ho do alba,nic tam zatím nemám.
jinak jsem taky měla takový jajko menstr bolesti jak popisovala kackad nebo innka,už nevím ,která...ale dneska nic,tak taky nevím jestli mám dělat planej poplach.
29. zář 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eps:tak jsem, ti koukala do alba...no madla je k sežrání,teď po šestinedělích už s ní bude jen sranda.A máš ji tam v takovým lehátku co jsem si dnes koupila,s hrazdičkou.já mám akorát od chicca červený v kombinaci s bledě modrou a je do toho ještě pro úplný mimina taková ta podpůrná vložka ,ale ta se pak když jsou větší vyndá.ale jinak bych řekla že až na tu barvu je to stejný.
29. zář 2007 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám lehátko ABC Design, přes net za 1100 s poštovným. Mě se líbila ta tyrkysová, jinak jsem měla vyhlídlý červený taky s hrazdičkou. Líbí se jí v tom, a hlavně, když nespí, tak si v tom 20 minut (dýl jsem zatím nenechala- pak už chce většinou spát, ale nesouvisí to s délkou pobytu v lehátku, celkově s kojením je tak hodinu vzhůru, pak chce odpočívat) vyhraje sama a já si něco udělám, a mám ji na očích.
29. zář 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkýý, kamco, já jsem myslela, jestli koupit ty autosedacky ze Sparu nebo nekde jinde. Varianta, že by jezdily bez autosedaček u mě nepřipadá v úvahu! Na to je mám moc ráda. Jen jsem si říkala, jestli jsou dost kvalitní.Tak jsem před chvílí mrkla na internet, trochu jsem porovnala ceny a už jsem hnala naše, aby mi je šli koupit. Bohužel už měli jen jednu,ale snad by měli ještě dostat. Když takhle nakupujeme všechno dvakrát, tak už se to opravdu vyplatí.Taky už jsem nakoupila zásobu kojících vložek a tááák, no zkrátka všechno možný co tam měli slevněný.
Nějaká maminka psala, že se jí do toho kočáru, co jsem si vybrala normálně vešly i ty fusaky od emitexu, tak jsem moc ráda. Normálně jsem ale nesehnala ty kombinézky, budu je muset objednat přes internet, ale ještě udělám všechno možný, jestli neseženu dvě stejný hezký přes mimibazárek, přeci jen z toho rychle vyrostou. Jo, holky nevíte, jak dlouho ten fusak z emitexu vydrží? Když je to ten odepínací, tak by mohl i déle než jednu zimu, ne? :confused:
29. zář 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, dnes jsme se tu pěkně slezly :slight_smile:

Soni, já myslím, že na MMB seženeš 2 stejné kombinézky, mám dojem, že jsem na jedny včera narazila, ale neprocházela jsem to moc důkladně. A hlavně myslím, že zimní zboží se teprve objeví...

Jo, do alba mi nejdou uložit popisky, tak zatím bez nich, sorry!
29. zář 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony: čauky, ten fusak by měl být i na další zimu, já si objednala v Bambinu ten odepínací aby šel do nosičky. A do kočárku se taky vejde spíš jen ten odeplej zkrácenej, a příští zimu nastavím zbytek a do kočáru posadím.
Kamčo: no myslím že to břicho mám asi natažený, myslím že to začlo ve čtvrtek, dost jsem plavala pozádech a asi jak jsem ho zatínala... no a pak jsem ještě stříhala jabloně na zahradě, Xkrát věšela prádlo, vytírala, uklízela, byla na houbách... no asi si dám zítra povinně lehací den. Jenže tu mám bednu jablek na přesnídávku, takže zas mám o práci postaráno. Nějak nemám čas odpočívat :frowning2:
29. zář 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY: KAŽDÁ AUTOSEDAČKA MUSÍ MÍT ATEST A KDYŽ SE VE SPARU¨NA INFORMACÍCH ZEPTÁŠ,MUSÍ TI HO UKÁZAT.TOHLE ZBOŽÍ PODLÉHÁ SCHVÁLENÍ A IKYDŽ JE V AKCI ZA JAKOUKOLIV CENU ,MUSÍ BÝT KVALITNÍ.LEVNÁ CENA JE TŘEBA PROTOŽE JE TO STARŠÍ TYP,DOPRODEJ ZÁSOB NEBO ZBYTKŮ,AL E URČITĚ MUSÍ BÝT KVLITNÍ A PROVOZUSCHOPNÁ,MÁŠ TAKY NA NI ZÁRUKU.DNESKA TAM VALÍM PRO CHLEBA TAK SE TAM KOUKNU.
30. zář 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky,tak píšu jak jsem dopadla v pátek u té léčitelky.No a abych to nemusela psát znovu,tak která jste zvědavá,tak juknite do téma SNAŽILKY ZNOJMO A OKOLÍ.pa
30. zář 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY:TAK JSEM BYLA VE SPARU PRO CHLEBA A TY SEDAČKY TAM UŽ NEMĚLI ,MĚLI JEN PRO TY VĚTŠÍ DĚCKA.TŘEBA DOPLNÍ...
30. zář 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek