• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Ahoj těhulky a maminky...

Jaká značka těhotenského testu je dle vás nejlepší???

Díky Katka
2. říj 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím o obchůdku - Tak je té Hvězdově u parčíku(zastávka na Přímětické,naproti u rest.Bristolu). Je to malej obchudek s nostalgickými kočárky, ale prodávají tam i dnešní kočárky. Dále prodávají miminkovské oblečení. Prostě vše co je na minibazar.cz - hana351. Jinak mají otevřeno do 17hod, v pátek do 15hod.
2. říj 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi a stojí to alespoň za to??? Nepřeháněla babička a nebo si představuje, že budeš mít nostalgický kočárek???
2. říj 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
maxkatka: s tím těhotenským testem je to úplně jedno, jestli koupíš dražší nebo levnější, citlivost je nastavená stejně, záleží jen na způsobu použití. U těch dražších to máš jednodušší, protože nemusíš moč "trefovat" do kádinky :grinning: , ale přímo na test. I když i tahle schopnost se ti potom v těhu vyplatí. :grinning: :grinning:
2. říj 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony díky...
mám ještě tento...
http://www.lekarna.cz/tehotensky-test-best-2-testy/

ono to taky leze dost do peněz, když jich mám občas takovou spotřebu...
2. říj 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamila: na holení je nejlepší něco přímo pro ženy a nový strojek ne půjčený manželův!!!, tady je jeden co jsem používala ze začátku http://www.kosmetika-drogerie.cz/gel-na-holeni-gillette-w-floral-pasion-200ml/d-69550/
Holím se pořád i když už to začíná být obtížné, ale zručně jedu už i poslepu :grinning:
Nakonec to bude asi na manžovi. :grinning: Fakt ale DOPORUČUJU jestli jste se nikdy předtím neholily tak začít dřív než před porodem, jinak pak zešílíte. Je to tak když jste se poprvé oholily pod paží. Trochu to pálí :angry: . Aby si pokožka zvykla, myslím že bohatě bude stačit šití, než se pak ještě otravovat s čerstvě rostoucími chloupky. Dobré je taky se pak namazat obyčejným dětským olejíčkem, nebo nějakým nedráždivým krémem. Teď už používám na holení jen sprcháč od DOVE a taky stačí. :sweat_smile:
2. říj 2007 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kati, když tak milé babičce vydrhnu kočár po mě a bude to :grinning: . A novej už je objednaný. Jen jsme se tam s manžou byli podívat, abychom uspokojili rodinku. A zase utratili za něco - krásné tmavězelené,bílé dupačky se srdíčky :slight_smile: (neodolejte :grinning: ). Máte je v albu.
2. říj 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, že by??? Myslíš, že babička bude vozit??? Doufám, že mluvíš o Znojemské babičce a né mamince... :wink:
2. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Gábi, doufám, že když u nás jednou bude mimi, tak že budeš hodná teta a půjčíš pak pár krásných věciček po Štěpánkovi... :grinning:
2. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a paní Velichová už si Štěpánka taky zamlová, zachvilku budu dělat pořadník :sunglasses: . Dále přišla kamoška, že si zamlouvá i pro Tomáše, 11letý syn, že chce sám taky vozit Štěpánka. A ty nejsi v pořádníku?! :grinning: :grinning: :grinning:
Uvidím, jak vám to dlouho vydrží :grinning: :grinning: :grinning: .
2. říj 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že si Štěpánka příjdu pomuchlat hned jak dorazíte z nemocnice... to se říká, že je to tzv. "nejnakažlivější" pro ostatní maminy... :sweat_smile: a třeba to více chytne i Jarka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, ano, jsem mediální hvězda. Je to ve Znojemském týdnu (nebo tak nějak). Ještě jsem tu fotku neviděla. Bylo to z té konference na podporu kojení. Vidíš Soni, kdyby jsi tam ještě vydržela, mohla jsi být taky v novinách. :wink: Po ničem jiném určitě netoužíš, viď? :sweat_smile:
2. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ta sestra je na ranu, když se blbě vyspí. Ale snad nás nenasere taková protivka, ne?
Ten obchod na té hvězdově je ale malej a hlavně se mi zdálo, že je tam draho a ta paní teda v ten den, kdy jsem tam byla já, tak nebyla zrovna moc dobře naladěná. Nebo takové typy přitahuju.
Dnes jsem byla zase na dlouhé procházce a bylo to skvělé. Mě ty procházky hrozně psychicky pomáhají.
2. říj 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
noninko: ta sestra mě sice nemůže vyvést z míry ,ale jestli bude otravovat každou kontrolu tak mě trefí...naštěstí jsou tam 3 tak na ni trefím je občas,ale astojí to za to.jakoby se těhulím mstila...
2. říj 2007 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tato sestřička je tak normální pořád, i na netěhotné. Jen do telefonu je milá. Ale pak tam dojdeš a pěkně tě sjede. Užasné. :confounded:
2. říj 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je prostě na ranu. A příjemná do telefonu? To asi, že nevidíš ty její ksichty :angry: :grinning:
2. říj 2007 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK VÁM POVÍM,ŽE JSEM TAK NASTYDLÁ ,ŽE SE NA TO VYS....MÁM PRAVOU NEFALŠOVANOU KEJCHACÍ RÝMU, Z NOSU MI TEČE A TŘEŠTÍ HLAVA.NO LEÉŠÍ UŽ TO ASI NEBUDE....
3. říj 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kami, to tě lituji. Zkus si koupit Vaporizing Rub mast (stojí tak do 100,-), můžeš ji inhalovat nebo se sní mazat. Při nachlazení mi dost pomáhá, jen budeš pěkně vonět mentolem :grinning: . Ale klidně můžeš použít i paralen (panadol). V lékárně ti rádi poradí.
3. říj 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím jestli jste se tady o tom už nebavili, ale jakou velikost oblečení převážně kupujete??? Já mám třeba vyhlídlé v Bambinu nádhorné dupačky a cena teda moc nízká nebude, chtěla bych je do porodky a nevím jestli 50, 56?? A dvoje se mi za tu cenu kupovat nechcou :unamused: Vůbec se teď chci vrhnout pořádně na nákup a s těma velikostma fakt nevím. Čekám 1. mimi, tak nemám zkučenosti. Jinak teď ve 27 tt vážíme 1 kg, tak to je asi normal, že?
Jinak gabi kde jsi koupila takovou hezkou soupravičku do porodky? Fakt je parádní :slight_smile:
3. říj 2007 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
innka: určitě kup tu 56, já čekám dvojčátka ale velikost 50 vůbec nekupuji a od 56 mám taky jen pár kousků. Zrovna jsem se vrátila z bambina, budu tam asi objednávat kočár, ten pán se mi tam zdá docela schopnej a akční, takže v případě nějaké reklamace tam nebudu čekat měsíc, ale říkal mi, že to do týdne zvládají opravit. Teda raději ťuk ťuk, aby ani žádná nemusela být. A ty dupajdy tam mají skutečně drahý, ale pěkný.
No a naštěstí jsem si vzpomněla na přísloví "líná huba, holý neštěstí" a zeptala jsem se, jestli se do těch tašek na mimča vejdou fusaky od emitexu, tak mi odpověděl, že se tam ten fusak vejde, ale mimčo už ne. :grinning: Takže musím objednat maximálně takovou tu zavinovačku do autosedaček, co mají v emitexu. Tak jsem zvědavá, jestli se mi do toho vejdou i s kombinézkou. Musí. Nemají holky na výběr. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je kočárek objednanej, možná trochu brzy, ale byl to poslední komplet. Nakonec jsem neměla moc na výběr, modrý měli jen jako sporťák, takže budeme jezdit v červeným.
Jo a taky jsem pěkně nešťastná, protože už nemůžu moc pro prnďolky utrácet, už toho mají tolik, že to ani neunosí. Naštěstí jsem nakupovala i větší velikosti, takže tak do půl roku jsme lehce zajištěni. Raději jsem si to ale nakoupila sama a příbuzenstvu řeknu, že už toho mám hromadu, než abych se spoléhala na jejich vkus - který bohužel znám :angry: :sweat_smile: :grinning:
3. říj 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Já velikost 50 nemám vůbec a 56 jen fakt málo, spíš už tu větší. (přinejhorším budu ohrnovat a ohrnovat...) Zítra musím na kontrolu, tak snad mi řekne, kolik malá váží a hlavně kdy to přijde :slight_smile: . Naposled mi řekl, že ještě ne. Už aby to bylo za náma :confused: . To se asi s váma s nikým nesetkám v porodnici že? Už mám vše nachystané, tak teď můžu jen čekat a čekat :slight_smile: . To je to nejhorší !
3. říj 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
naopak, teď už jsi v 37tt, to je úžasný a pak už budeš mít broučka u sebe. :wink:
3. říj 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se nemůžu dočkat. Právě jsem četla diskuzi o striích, to je zajímavý, někdo se vůbec nemaže a nic nemá a někdo se maže i 3x denně a má jich plno. Taky jsem teď četla, že se jedný udělali až po porodu (před je neměla). To musí být šok se podívat pak na břicho a mít je celý popraskaný. Já se mažu elasti-q a zatím nic, jen pár na zadku, ale tam jsem se moc nemazala.
3. říj 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky rodí mi kamarádka ve Zn nemocnici tak držte prosím palečky. Chytlo ju to dneska v poledne. Je ve 39. týdnu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím na ni ať to má brzo za sebou a co nejdříve drží v náruči toho svého drobečka... :slight_smile:
3. říj 2007 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxkatka: do kanclu bych tam ani nešla, taky mi to nabízeli, ale nešla bych ani za nic.
3. říj 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lencit, proč? To jsou tam tak šílený vztahy??? Já tam zažila Petru jako vedoucí a Katka a já druhá Katka a pak nastoupila ještě Eliška... ale příjmení po mě nechtěj, ty si už nepamatuji... :wink:
3. říj 2007 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra šla myslím do Prahy, Katka tam je, ta je skvělá, Eliška ujde, a je tam jich víc, ale vztahy fakt nic moc. A hlavně mají blízké vztahy z říďou.... :grinning:
3. říj 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
innka:
já taky nekupuju vel.50 a 56 mám nějaký ale ne moc,jen pár věcí.spíš kupuju vel.62 ,fakt si myslím,že to nebude moc drobný a tak radši zahrnu a stejně jako u Peťe , z toho mimino rychle vyroste.Navíc se to špatně oblíká když je to na knop a mimina ječijou.... jinak já jsem byla u dr v pondělí a to moje vážilo 1030g a to jsme jen týden od sebe,takže taky to nebude žádnej chcípáček.počítám,že až půjdu za měs na kontrolu bude mít tak 1900-2100g,zhruba.záleží jestli se pak přenáší nebo kolik ke konci přibere.

Antony: fakt je že ten chlap v bambinu je ochotnej a mám tam moc ráda tu černovlasou paní,ta druhá je teda hrozná.Ale s tou reklamací se tě snaží trochu udyndat,reklamace se vyřizuje do 30 dnů a oni kočárky posílají v rámci reklamace na servis nebo k výměně a to nezáleží na něm.záleží to na tom jak rychle firma od který berou kočárky bude rychlá.Stejně tak je to s vrácením peněz.Ale zase moc reklamací n tyhle věci nebývá,snad... já měla na Peťu taky od nich první kočárek od chicca a úúúúplně v pohodě.tak se neboj.a oblečků buď taky ráda když budeš mít víc,fakt...já měla hodně a i teď mám víc než asi unosí ,ale nejsi otrok a stávit půl dne praním a žehlením.... nezapomen že budou dvě a ty něco počůrají a poblinkají.ikyž máš sušičku,přece jen to musíš vyžehlit a vyprat.tak budeš mít dost práce...
no tak jdu léčit tu mizernou rýmu...
3. říj 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek