• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
A neslyšely jste o tom kurzu v nemocnici? Tam za Billou se prý platí (co jsem slyšela tak cca 1000 kč měsíčně).
18. kvě 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a po odeslání příspěvku neklikat na název diskuze vlevo, ale vpravo na jméno posledního příspěvku.
18. kvě 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO CIZÍ MIMINA ,TO JÁ RÁDA....MĚ TŘEBA BAVILO PLETENÍ A VYŠÍVÁNÍ,ALE JEŠTĚ RADŠI JSEM MĚLA KNÍŽKY.A TAKY SE ODREAGOVÁVÁM ANGLIČTINOU A JÁ MÁM UŽ TOHO 7.LETÝHOÉ PEŤU DOMA ,TAK UŽ TEN ČAS ROZDĚLÍM I S NÍM.
18. kvě 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO JÁ BYCH ASI CHODILA JEN NA TO CVIČENÍ A PLAVÁNÍ CHCI CHODIT S KLUKEM ZVLÁŠŤ,ON MILUJE VODU ALE DO TAKOVÝHO KURZU TO NENÍ PRO NĚJ.KOLIK SE PLATÍNEVÍM,ALE ZKUSÍM SE ZEPTAT JEŠTĚ V MEDIKLUBU (TEN MILUJU) JESTLI TAM NENÍ NĚCO PRO TĚHU.
18. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si dovolím jedno zprostředkované - ten kurz za billou (jestli je to ta maceška), je pro ženský prý velmi příjemný, ale často tam cpou do hlavy úplný nesmysly. Viz má sestřenice - šla rodit s prvním dítětem a měla v hlavě vsugerovaný, že děloha je jako srdíčko, sval, a tudíž nemůže bolet. Tudíž když jí bude při porodu něco bolet, tak to není v pořádku. No nekleplo by vás z toho! Ten kurz v porodnici prý vede poměrně profesionální porodní asistentka (pokud se nemýlím Vodičková), ta takový kydy (píše se to s měkkým nebo tvrdým "i"). Jo a jinak se omlouvám za hrubky. Za všechny předešlé i budoucí.
18. kvě 2007 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, chtěla jsem napsat: že takový kydy do hlavy nikomu necpe.
18. kvě 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO SCHVÁLNĚ SE JDU PODÍVAT DO PRŮKAZKY CO MI´DALA SESTRA ZA TU VIZITKU ...
18. kvě 2007 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to plavání radši chodit nebudu (záněty apod.) Co jsem slyšela tak si ten kurz za billou chválí. Ale znám jich hodně co nechodily nikam a taky neměly problémy. Jinak za ty hrubky se taky omlouvám předem....
18. kvě 2007 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dostala taky vizitku - nějaká Věra Burianová porodní asistentka a pak mi dal číslo do porodnice. Asi se uklikám, nemůžu najít nikde to aktualizovat
18. kvě 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že ten kurz je hlavně dobrý v tom, že se člověk potká s dalšíma těhulema. :grinning:
18. kvě 2007 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktualizovat je standartní ikonka internetu, nahoře, na liště, jak je šipka zpět, šipka vpřed, tak to bývá zatím, vedle domečku "domovská stránka"
18. kvě 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, že netvrdne doma sám :slight_smile:
18. kvě 2007 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO JASNĚ BURIANOVÁ ZA BILLOU...TO PLAVÁNÍ JE SUPER VĚC,HLAVNĚ VÝBORNÁ PŘÍPRAVA NA POROD.JÁ CHODIT BUDU TAKY PROTOŽE BYCH MOHLA BÝT JAK PARNÍ VÁLEC....MÁM RÁDA TŘEBA BAZÉN V HOTELU PRESTIGE,TAM JE TO SUPER ČISTÝ.HOLKY MUSÍM JÍT KOUPAT KLUKA TAK ZEJTRA NAVEČER...
18. kvě 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že se taky musím už do něčeho pustit. Tak referujte o novikách a samý dobrý zprávy, jo?! :grinning:
18. kvě 2007 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mějte, já jdu udělat nějakou večeři. Tak zítra...
18. kvě 2007 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO KDYŽ JSME U TÝ VEČEŘE...TUHLE JSEM MĚLA TAKOVOU CHUŤ NA TOPINKY.NEBYLA JSEM LÍNÁ JET DO KAUFLANDU PRO ČERSTVEJ CHLEBA,ALE TY BYLI...NAHORU JSEM SI USMAŽILA 2 MÍCHANÝ VEJCE S PAPRIKOUA SAMOZŘEJMĚ S PEPŘEM A PAK CELÝ DALA DO MIKROVLNKY ZAPÍCT SE SEJREM.NO JAK MI PAK BYLO ZLE ANI NEMUSÍM LÍČIT,ALE ZA TU CHUŤ TO STÁLO.MYSLÍM,.ŽE POP PORODU BUDE MEDIKLUB MŮJ DRUHEJ ŽIVOT... TAK ZÍTRA.
18. kvě 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám,že jste tu včera nebyli.já jsem byla včera v Brně přijela jsem odpoledne mrtvá...unavená jako kráva.dnes jsem vstávala až v 9 a jakosi zle mi je pořád,ale totálně mě přešla žravá,nemůžu se na nic podívat a teď jsem z nouze snědla trochu vývaru ,ale jedla jsem ho po trochách asi hodinu...a všechno mi začalo smrdět....co to zase je ??!!U Ptříka mi bylo taky zle ,ale tohle je zas jiný,navíc mám takovej pocit,taklovýcítění že to bude holka.Nevímn,jestli je možný to takhle vycítit,ale prostě si to myslím.no uvidíme na silvestra...
20. kvě 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mně zase strašně smrděla lednička když jsem ji otevřela, fuj, ale po třech měsicích to bylo dobré. Já mám zase takový tušení že to bude kluk, nevím proč, ale myslím si to. Dneska ráno když jsem ležela v posteli tak jsem měla na pravé straně břicha bouli, že by hlavička ??? Pak jsem se převrátila a už bylo zase všechno v normálu... :confused: Řekla bych, že mi začíná pěkně růst to moje bříško :slight_smile: Za pár týdnů budu jak koule :frowning2:
20. kvě 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
koule nekoule, jen ať se pěkně kulatíme, holky.
Smrdí mi taky vybrané věci a vcelku úděsně, dneska už podruhé snídám, trochu se mi motá hlava, ale kdyby chtěl být někdo tam nahoře na mě hodnej, tak ať na mě íc nevolností a nepříjemností neposílá prosím. Dneska docela oceňuju, že jsem doma, moc si sebe samotnou v práci nedokážu představit. :sweat_smile:
21. kvě 2007 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdoooo? :sunglasses:
21. kvě 2007 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjjjááááá jsem tadyyyyyyy!!!! kdybych nechrápala ,byla bych tady už drřív.
21. kvě 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manžel mění v akváriu "evženovi" vodsu,tak je nejvyšší čas se zdejchnout.Nemám tu rybu ráda.zejtra jdu na kontrolu k rozvadovský tak jsem zvědavá.Dneska jsem si oblíkla takový bílý sportovní kalhoty a když jsem ráno sedla do auta,tak mě hrozně tlačily v podbřišku,udělalo se mi zle a musela jsem si za jízdy rozepnout zip.jsem teprve těhu ze začátku,ale asi že mám už druhý dítě tak se roztahuje děloha nějak rychle.je to hrozný ,už podle břuchu vypadám na aspoň 3měsíc.

kackad:tohodle období si považuj,je to nejkrásnější období,dítě je malé,dobře se spí,nikde nic nedloube a přitom ho cítíš.
21. kvě 2007 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak jsem se dívala na porod na videu,www.zuzinka.eu,jsou tady videa amatérská i odborná a je docela dobrý vidět ,do čeho jdete.akorát to není pro slabší nátury,protože se mi udělalo na omdlení.taky jsem někde našla porod císařským řezem,asi to byl záznam pro odbornou veřejnost.tak jestli chcete ,aby ti vaši mužíčci šli sváma k porodu,tak jim to radši neukazujte,chlapy by to asi nepochopily takhle dopředu.Můj manžel u Petříka u porodu byl,pravda je ,ře tam na omdlívání nemá nikdo čas a ty nervy a ten šrumec kolem vás je dost zaměstnávají.byla jsem moc šťastná,že tam se mnou byl.
21. kvě 2007 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je dobrý, ty můžeš aspoň to svý bříško nějak porovnávat, jenže já nemám vůbec tušení, jak má vypada bříško s dvojčátkama. Prohlížela jsem si jen fotky z posledních týdnů před porodem a ten pohled je dost děsivej, jak to tak jen může strašně moc vyrůst???? A ty videa díky, ale raději ještě ne, nějaký nafilmovaný porody už jsem viděla, a ty tak to raději nechám, abych si nepřidělávala noční můry. Stačí že mám starosti o ty dva drobky, aby se měli dobře a vydrželi to se mnou ve zdraví až do konce.
Jinak mě děsně bolí hlava, myslím, že ji strčím pod sprchu, to bude jediný možný řešení dnes.
Zdravím těhulky!! :grinning:
21. kvě 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO HORMONÁLNÍ ZMĚNY JSOU HORMONÁLNÍ ZMĚNY.... TAKY MĚ BOLÍ HLAVA A JE TO I TÍM POČASÍM,JE PŘÍLIŠ TEPLO.VEČER SEDNU K ANGLIČTINĚ TAK SNAD MI TO BUDE MYSLET.JO U pETŘÍKA JSEM ZAPLA STARÝ GATĚ JEŠTĚ VE ŘČTVRTÝM A TO MI BYLO DIVNÝ ŽE JAKO NIC NEROSTE,ALE HODNĚ MAMIN TO ŘÍKÁ,ŽE U DALŠÍCH DĚTÍ TA DĚLOHA ROSTE DALEKO RYCHLEJI.tY MÁŠ ASI VÝHODU,MYSLÍM,ŽE JE UCÍTÍŠ DŘÍV NEŽ JÁ JEN JEDNO.
21. kvě 2007 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HELE HOLKY,MÁM DOTAZ,MOŽNÁ JE PŘEDČASNÉ O TOM MLUVIT,ALE....NEPŘEMÝŠLÍTE O ODBĚRU PUPEČNÍKOVÉ KRVE?
21. kvě 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
stojí to nějaký korunky, asi to vypadá, že to nepodstoupíme.
21. kvě 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO JÁ ZATÍM NEVÍM A ANI NETUŠÍM ,CO TO STOJÍ A U VÁS JE TO KRÁT DVĚ ,ŽE...!!?!? TEĎ JSEM SE DÍVALA NA ČT 2 NA TO CVIČWENÍ AEROBIKU,JAK TO UVÁDÍ TEN KLUK NEBO HANA KYNYCHOVÁ.LIDI ZLATÍ,JÁ BYCH TAJK ŠLA DO MEDIKLUBU CVIČIT............ TOHLE BYL MŮJ ŽIVOT A VODVAZ OD STAROSTÍ A PROBLÉMŮ,V ÚTERÝ A VE ČTVRTEK CVIČÍ DITA A VE STŘEDU JANA.....
21. kvě 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
chi chi, za chvíli se můžeš přihlásit do cvičení pro těhotné, tak vydrž...
21. kvě 2007 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aerobik? Ani náhodou, na to já nejsem... Mně snad to břicho roste ze dne na den. Je možný že už bych to malý v sobě cítila? Dneska ráno jsem měla takový pocit jak kdyby se přemísťoval. O tom odběru jsem teda ještě neuvažovala, musím si na netu o tom něco přečíst. A ten porod jsem už taky viděla, jak normální, tak císařák. Je to děs, já mám vlastně dobrý, že pořádně nevím do čeho jdu. Ale manžel u porodu bude určitě, to mi hlásil hned na začátku, vlastně ani nepochyboval že by nešel. :slight_smile: Ani si nedovedu představit jaký bych měla břicho s dvojčatama :grinning:
Kamila3: zkus se mi prosím zeptat ty tvý doktorky, jestli chodí kontrola na těhotný??? Slyšela jsem hodně názorů že ne, ale když ten .... mi teď napsal vycházky, tak nevím.
21. kvě 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek