• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Kamča: když se k tomu nebude mít tak mu řekní, že jinak tě bude holit hnusnej oplzlej starej chlap na sále a další tři na to budou koukat, třeba ho to donutí. :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!!!!SRAZ VŠECH TĚHULÍ, SNAŽILEK I MAMIN TUTO STŘEDU 24.10. OD 15.00 V CAFE PORT!!!!!!!!!!!!!!
22. říj 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem taky byla dr. Rozv.. Malej se přetočil do správné polohy hlavou dolů. Nic nového, už se mě asi tak třikrát otočil (jednou je na pravém boku, někdy leží). Pořád je v pohybu.
Když jsem byla v čekárně tak se zrovna taky přetáčel, no hrůza, pěkně jsem se šponovala, pořád přesedávala. Drobeček mi tím zvedal tlak. Ale jinak máme 2400 g.
Holit se, to bude boj. Velké zrcadlo před sebou a nebo ideálně s pomocí manžela. :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cha cha... lencit,ty si mě teda dostala... chtěla jsem se tě zeptat jestli ten starožitnej trychtýř na tebe vytáhl jako na mě u Petě starej Štimpl,ale jaksi jsem si fakt myslela ,že už je to k vidění jen muzejích... a hle , stále je trychtýř používán...
no já jsem zkoušela po hmatu jestli jsem schopná se oholit a asi jo... ale zkusím tu opliku.no ještě uvidím.
jo jinask ta má kámoška co čeká jako antony dvojčata je na tom zle... je teprve 27tt a strašně se jí zhoršila ta těhotenská vyrážka až tak ,že ji budou dávat kortikoidy a musí do špitálu do Brna.Pořád se drbe vypadá jako kdyby měla lepru a nespí,je hrozně unavená.No není jí co závidět.je to nějaká ojedinělá vzácná forma těhu vyrážky a asi se jí jen tak do porodu nezbaví.no uvidí se.

kackad:lactacyd já používám a je super a taky mám intimní gel (to stejný v bledě modrým...) od Carefree,taky bezva.Ale po porodu bych se s tím nemydlila,budeš se sprchopvat mockrát denně a nejlepší je jen voda.Já jsem teda ani nebyla schopná se "toho" dotknout jak to je všechno živý než se to zhojí.ještě si koupím v lékárně takovej gelovej polštářek ,kterej se chladí v lednici a vlastně se přikládá na na rány nebo otoky a pod.měla jsem ho v porodnici a přes vložku jsem na něm seděla a výborně chladil,aspoň na chvíli se ty rány zchladí a nebolí to tak.bezva věc.jinak bych šla klidně rodit za tebe.já ještě 9tt...
22. říj 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej, kamčo, tak to mě mrzí s tou tvou kámoškou. To víš, je to má spřízněná duše. :wink: Taková vyrážka se mi udělala dvakrát, ale z krve se nic neprokázalo a už je to zase dobrý, takže to byla spíš reakce na parfémované tělové mýdlo.
Dneska jsem zase trochu při zemi, už zase mi dalo tělo vědět, že se mám na všechno vykašlat, tak pro jistotu ležím. Zítra budeme s mamčou prát pro mimča, ale moc se toho účastnit nemůžu. :unamused: Už jsem si dneska říkala, že je mi všechno jedno, ať si mě třeba zavřou do nemocnice, ale ať to holky ještě vydrží.
Trychtýřek na mě vytáhla dokonce Půčková, to Zdráža už má moderní odposlouchávací zařízení. Aspoň něco. :grinning: Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak snad to bude dobrý. Ale pro jistotu už jsem si nachystala zavazadlo první pomoci. :grinning: :grinning:
22. říj 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamča: s tím trychtýřem ono asi někdy není nad starý osvědčený metody. :wink:
22. říj 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky... mám prosbu, jaké nosní kapky mohu používat... Jsem zvyklá na Nasivin, ale dočetla jsem se, že v těhoteství jen po poradě s lékařem.... No kdybych měla dodržovat vše "jen po poradě s lékařem" tak neustále visím na telefonu a ptám se...

Jo to jsme my začátečníci...

Stejně si myslím, že mě to nakonec to nachlazení skolí... ale snad vydržím až do čtvrtka...

Katka
23. říj 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maxkatka: to s těma kapkama do nosu je to jako se vším ostatním... cokoliv rozbalíš tak tam máš nesmí se v těhu užívat,poraďte se s lékařem.taky jsem nic nemohla, obvodní dr mi nic nedala a vidíš,beru do středy penicilin...je to těžký,hlavně ze začátku těhu do tioho 16tt pak už můžeš toho víc.ale kapky můžeš to se neboj.chce to ale fakt odpočívat a vitamíny .hlavně se vyvaruj lékům od bolesti,maximálně paralen.

antony: ta kamoška chtěla přijít zítra na srazík,ale nevím jak jí bude.bylo by to fajn přijít mezi lidi ,moc teď taky paty nevytáhne a je doma zavřená s malou,tak to víš že jí to leze triochu na budku.moc ten kočárek s malou nechce tahat na dlouhý tůry,přece jen je to těžký a neměla by se tím tahat.Sice tam za ní chodím,ale jksem taky pořád v trapu nebo mám práci a tak myslím,že i na ni jde taková ta špatná nálada.Ten její mamlas jezdí s kamionem a je doma max jednou za 6t.Navíc mi včera volala že ji Růžička jednoznačně poslal do Brna že tady to kožní je nic moc a že by si s ní neporadily.takže pojede do brna ležet.Růža má strach ,že jak je unavená a nespí jak ju to drbe že by mohla být vyčerpaná a předčasně porodit,což by by se rovnalo tragedii,že ...asi by to nemělo ani kilo a je to moc málo.oni jí dělaly všechny vyšetření ,na diabetologii byla ,játra má v pořádku,že to není špatzná funkce ani jater ani lednin,cukr dobrej,alergie ani na potraviny ani kosmetiku.Prostě ta těhu vyrážka která se objevuje fakt zřídka,ale je komplikovaná v tom,že se špatně spí nebo nesí,svědí a hrozně vysušuje.takže taky na hovno...
ty už máš aspon 31tt,což je taky sice málo,ale kdyby něco už je to pro ně lepší.ale ona je teprve 27tt,no vlastně o 4tt míň.no držím jím palec.
23. říj 2007 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o víkendu razím nakupovat oblečení a drogérku pro mimi, máte nějaký dobrý tip na obchůdek??

Jinak já bych na ten srazík hrozně ráda, ale z práce dřív, to bohužel nepůjde :o(
23. říj 2007 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já jsem začala nakupovat pomalu od toho asi 25tt,protže je lepší nakupovat pomalu a vždycky jak něco dostanou.já jsem taková mrcha že co se mi nelíbí tak nevezmu ani z nouze.takže jak jsem měla čas tak jsem něco po něčem kupovala.najednou to stejně nekoupíš a je to taky ranec peněz.moc ráda chodím do toho obchůdku ke gymplu,ale tam je to dost drahý,občas tam sice něco vezmu,ale některý ceny teda jsou vysoký.ale má tam mooooc pěkný zboží,takový moderní.jinak jsem hodně nakoupila v brně v olympii,ale taky ne etapy ,jak co dostaly.jinak mám, oblečků hodně taky osd nás takže jsem skoro už u konce.
drogerku už taky mám,mám něco od Batole (výborná česká řada),jeden olej od Sebamedu,Rybyilku a Ondřejovku masti na opruzeniny,obyčejnej olej slunečniocovej z lékárny na tělíčko (mám výborný zkušenosti),a šamponek,pěnu a mlíčko na tělíčko od Johnsonu a olej ,celá řada byla v říjnu v akci za dobrej peníz v drogeriiích jasmín.taky se moc vyplatí kupovat třeba vlhčený ubrousky v akcích,mám taky od Johnsonu a od Linteo baby (obopje jsou kvalitní,žádnej papír)a taky byli ve výhodným balení za dobropu cenu,takže se ti to vyplatí sledovat a kupovat tohle v akcích.Ono po porodu ty kosmetiky bude potřeba moc a proč zbytečně platit,že ...stejně tak jsem vyřešila plenky,mám New Born a Mini od firmi Bella Happy,byli taky v akci pampers sleep and play balení jen za 199,- ale ty moc neznám,zase se vyplatí koukat po akcích nebo k nim dostaneš zdarma ubrousky.
Ještě mě čeká lékárna,sice část už mám ,ale nemám :
fialovou vodu na afty
sterilní gázu a lepicí pásku na pupíček
salicilovej líh na desinfekci pupíku
kapky do očíček ophtalmo septonex
Pupík-gel proti bolení bříška
Sab simlex-kapky na bolení bříška
čajíček pro mě a mimmino -od narození (kdyby mu to chutnalo,peťa to ani za boha nepil)
bepanthen mast (vyplatí se větší bal.)pro tobe na prsa
no asi zbytek nouzově po porodu nebo od dr na recept.
takže vysyp prasátko a hurá do obchodu...
jo dobrá je taky kosmetika značky Hipp a Bubchen a i Nivea,ale to už je jen na peněžence.
23. říj 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO DNESKA JSEM BYLA S OBCHOĎÁKEM Z DROGERIE V cAFÉ PORT A BYLI TAM MAMINY A S DĚCKAMA V SEDAČKÁCH,ASI SE TAM TAKY SLEJZAJÍ A BYLI ASI TAKY JAKO TĚHULE.
23. říj 2007 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Innka: přijď klidně po práci, posledně jsme tam byly až do půl sedmé a to nás tam bylo jen sedm. Zkus se stavit určo nebudem končit dřív.

Maxkatka: nosní kapky pro těhule jsou PINOSOL, přímo píšou vhodné pro těhotné a kojící, smrdí jako krém na boty ale pomůžou. Jinak mě dala obvoďačka na předpis TAFEN a za dva dny jsem měla po rýmě. Taky jsou OK pro těhule. Tak se poptej.

Kamča: no teď jsi mě vyrazila trochu dech s tou lékarnou pro mimouše. To mě ani nenapadlo, že bych tolik věcí mohla potřebovat. Tak se budu muset pokouknout co je fakt potřeba. Jinak kosmetiku se chystám na Bubchen mám kámošky co ju používají a vše OK a ten peníz zas není tak strašnej, vše je těsně kolem stovky a krásně voní. Koupím ale jen základní řadu a prvně vyzkouším vzorky co mi dají v porodce, pak bych dokoupila značku která bude OK.
23. říj 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony!!!!!!!!DNESKA NA CVIČENÍ TA CVIČITELKA ČETLA VZKAZ OD VODIČKOVÉ, ŽE PŘÍŠTÍ ÚTERÝ 30.10. VE 14.15 JE SRAZ S TATÍNKAMA V KINOSÁLE V NEMOCNICI. JE TO HNED JAK VEJDEŠ TAK NĚKDE VLEVO VEDLE TRANSFUZKY. BUDE TAM NĚJAKÁ PŘEDNÁŠKA A PAK ASI PROHLÍDKA PORODNÍHO SÁLU, ČETLA JMÉNA KDO TAM MÁ PŘIJÍT NAVÍC, JDE PRVNÍ SKUPINA A PAK ČETLA MĚ A PÁR DALŠÍCH JEN NEVÍM JAK TY JSI PŘÍJMENÍM, ALE ASI TAM PATŘÍŠ TAKY. MANŽA UŽ JE NASTARTOVANEJ A MÁ ZAPSÁNO V DIÁŘI, TAK JSEM ZVĚDAVÁ.
23. říj 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LENCIT: NO TO VÍŠ VYCHÁZÍM Z TOHO CO JSEM POTŘEBOVALA U PEŤE.A VZHLEDEM K TOMU ŽE BUDOU SVÁTKY A KDOVÍ JAKÝ BUDE POČASÍ A TAK TO NAKOUPÍM UŽ TEĎ.PAK DO MĚSTA SICE PŮJDU,ALE ŠTESTÍ PŘEJE PŘIPRAVENÝM...TAKY JSEM JEDNOU LÍTALA VEČER PO LEKÁRNÁCH KTERÁ MĚLA POHOTOVOST,ABY MI TO PRODALI KDYŽ MI NĚCO CHYBĚLO.
TAKŽE JEŠTĚ LEDNOU LÉKÁRNA:
(PŘEBERTE SI TO BABY JAK CHCETE,TOHLE JSEM JÁ POTŘEBOVALA)
TEPLOMĚR "RYCHLOBĚŽKA" (OBYČEJNEJ ,ALE DOBŘE MĚŘÍ)
OBYČ ODSÁVAČKA HLENŮ (SMĚS HADIČEK...)
STERILNÍ GÁZA ČTVEREČKY - NA PUPÍK A NA VITÍRÁNÍ OČÍČEK (NEPUŽÍVAT VATU-NECHÁVÁ CHLUPY!!!)
POZDĚJI GÁZA ČTVEREČKOVÁ NESTERILNÍ
PÁSKU LEPIČKU NA ZALEPENÍ PUPÍČKU (PEŤA MĚL PUPÍČEK ŠKAREDEJ A MUSELA JSEM HO PAK LEPIT A ČISTIT)
SALICILOVEJ LÍH- NA PUPÍČEK
OPHTALMO SEPTONEX - NA KAPÁNÍ OČÍČEK
SAB SIMLEX-KAPKY PROTI BOLENÍ BŘÍŠKA (MAJÍ UŽ DNESKA MOŽNÁ VÍC DRUHŮ)
PUPÍK-GEL NA BŘÍŠKO
ČAJ PRO MAMINY (NEMUSÍ ´BEJT...)
FIALOVÁ VODA NA AFTY NA VITÍRÁNÍ PUSINKY (MAZALA JSEM SI S NÍ I PRSA KDYŽ MI BOLAVĚLY A MALÝMU ZADEK ,JEDNOU BYL MOC OPRUZENEJ,MOC SE HODÍ)
VATOVÝ TYČINKY A VATU
NĚCO NA OPRUZENINY
NĚCO NA TĚLÍČKO -OLEJ MLÍKO
ŠAMPONEK
NO MĚ SE MOC HODIL DO PORODKY TEN CHLADÍCÍ GELOVEJ POLŠTÁŘEK
A TREFILA JSEM NA VLHČENÝ UBROUSKY OD CHICCA PRO MAMINY NA PRSA,OTÍRAJÍ SE PO KOJENÍ HLAVNĚ ZE ZAČÁTKU KDY JSOU PRSA MOC NÁCHYLNÝ NĚKDY BOLAVÝ,JSOU NAPUŠTĚNÝ NĚJAKÝM HOJIVÝM SAJRAJTEM A NEBUDETE MÍT TAK BOLAVÝ BRADAVKY ZE ZAČÁTKU.
NŮŽKY A HŘEBÍNEK PRO MIMINO (KDYŽ BUDE PLEŠATÝ TAK JEN NŮŽKY...)
NO A JINAK DLE FANTASIE...ALE TU LÉKÁRNU BYCH NEVODFLÁKLA,TY VĚCI SE MI MOC HODILY
JINAK HURÁÁÁÁ K PORODU....
23. říj 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO ZEJTRA JDU VO PŮL DRUHÝ K HOLIČOVI A PAK NA TEN SRAZ.TAK UVIDÍTE JAK TO HVĚZDĚ SLUŠÍ...
23. říj 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK JDU SI TO OPSAT A ZÍTRA ASI VYRAZÍM I NA TU KOSMETIKU. DÍÍÍKY :slight_smile:
23. říj 2007 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mYSLÍM, ŽE KDYŽ V LÉKÁRNĚ ŘEKNU, ŽE CHCI TO ZÁKLADNÍ PRO MIMOUŠE TAK URČITĚ PORADÍ. :grinning:
23. říj 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ASI JO TO TI PORADÍ,ALE PŘIJDE NA TO CO OPRAVDU BUDEŠ POTŘEBOVAT.ONA TA LÉKÁRNA JE TAKY DOBREJ BYZNYS...TOHLE JE ZÁKLAD A ŘÍKÁM,MĚ SE TO MOC HODILO A STEJNĚ BY TI TO DR DOPORUČIL.MOŽNÁ NĚCO Z TOHO BY BYLO NA RECEPT,ALE STEJNĚ SE DOPLÁCÍ . A NENÍ TO ZAS TAKOVÁ SUMA.
23. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě si taky nechám poradit, ale díky tobě mám aspoň přehled, co je základně potřeba. Tak mě snad moc nezblbnou a nenechám tam majlant....
Sakryš že bych taky zašla ke kadeřnici ať tam nejsem jak šedá myš?? :sunglasses: :sunglasses: Jen přemýšlím, jestli se mám tahat s foťákem, ale kdyžtak bych vzala jen foťák samotnej do kabelky, ne celou kabelu. Budete se chtít fotit??
23. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, fotečka musí být :wink: Ale já už to k holičce nestihnu, tak to budu zase kazit foto :unamused: :angry: :sunglasses: :grinning:
23. říj 2007 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych s kosmetikou a lékama pro mimi počkala, napíšu, co zatím máme, co bylo akutní...a z toho, co psala Kamča vybírám, co je velká pravděpodobnost, že se vám bude hodit.
-Bepanthen mast určitě už do porodky
-nůžky, kartáček (i na plešaté dítě, masírujeme se mu pokožka hlavičky), ale v porodce vám půjčí, no, můžete mít svý, je to asi lepší
-smotky (mám klasické vatové na tyčince, ne ty široké)
-olejíček na tělíčko
-teploměr
-odsavačka hlenů (mám, ale doufám, že ji nebudu muset vůbec použít, než se naučí Madla smrkat!)
- buničina (v podstatě gáza-čtverečky), my na pupík (jen vytírat na sucho, bez použití lihu, ten nemám!) a očička.
-oční kapky až bude problém, nekupovala bych do zásoby, jinak napíše doktor
-fialová vodička-taky nemusí být, my ji nemáme a zatím nepotřebujeme, kdyžtak předepíše doktor
-Sab Simplex (na prdíky) preventivně ano, jinak budete asi brzo běhat po lékárně, zase, napíše doktor, vyjde to o ždibek levněji
a víc toho vážně nemáme!
-dudlík (některé dítě po něm chnapne, jiné odmítá i 10 druhů). My začali s dudlem po 9 dnech, nedalo sejinak, je to na uklidnění, chtěla jsem to zvládout bez dudla a teď jsem ráda, že ho máme.
23. říj 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a rovnou se omlouvám,nepřijedem na sraz. Mají k nám konečně přijít známí za Madlenkou,ještě ji pořádně neviděli, a to jsou místní. Pořád se to přesouvalo, rušilo, a už mi je to blbý znova posunout, nehledě na to, že ve ČT budem jezdit po doktorech, to bude Madla protivná, natož nějaká návštěva a o víkendu nás čekají dvoje narozky (tchýně a moje ségra). A další týden už snad konečně naušničky!
23. říj 2007 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste zlatíčka, zrovna takovejhle seznámek jsem mooc potřebovala, díky :slight_smile: :grinning:
24. říj 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ten salicilovej líh není až tak nutně potřeba,pupíček se dá vytírat na sucho ,ale peťa měl pupík škaredej a dýl su mu hojil tak jsem musela tím lihem ... a dudlík jsem mu krkavčí matka nedávala tak se na něj ani nenaučil a vůbec ho neměl.Ikdyž myslím,že jsem jeden měla koupenej.
antony: kazit fotku vůbec nebudeš,ikdyž si nebyla u holiče.já když se budu fotit od prsou nahoru tak tu fotku budu obohacovat,ale jak to vezme od prsou dolů... je díle uměleckém...
už se ne sraz těším,musím zase vzít Peťu sebou a v šest ná dole na loucké kung-fu tak musím pak vypadnout.
24. říj 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jdu dneska koupit tu komodu,konečně... chtěla jsem vyprat mimoušovi oblečky ,ale nemá je kam dát tak musím prvně pro tu halmaru...nebudu ale kupovat klůasický přebalovák,vymyslela jsem to jinak.mají v nábytku moc pěknou a velkou komonu se 4 zásuvkama a je i dost široká a na to mi truhlář udělá jednoduchou desku,širší a delší než je komoda ,aby se mi tam cešla i vanička a vedle poduška na přebalování a pak až "smrkoň" vyroste tak tu desku sundám a zůstane mi zas je komoda na oblečení.sem chytrá co???cha cha ....
24. říj 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě taková otázečka, jaké budete kupovat plínky, myslím značku???
24. říj 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ze zkušenosti vím že za pendrek stojí pampers,ale to musíš vyzkoušet s jakejma budeš spokojená.já mám koupený od firmy Bella Happy a pak asi taky budu kupovat Huggiess.Ty první jsou dobrý ,nepročůrávají se mimina a pěkně sedí.Do porodnice mám velikost 2-5kg a jsou označený jako New born,ale těch moc nemám mimina rychle přiberou ,pak mám velikost Mini 3-6kg a jsou a i větší přes břuch.
musíš vyzkoušet jaký ti budou sedět.ale vědu z toho moc nedělej,ona veliká reklama třeba na pampers nebo i najiný plínky láká a nakonec kvalita stojí za ho...maminy kupujou i v intersparu ty špárovský ,nevím jak se jmenujou přesně ,ale to je asi horší kvalita.zkus prvně koupit meší balení třeba dva druhy a pak uvidíš.kdyby byli blbý ať jich nemáš mega v zásobě.
24. říj 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty hugiess dostaneš skoro všude,ty Bella Happy mají drogerie "jasmín" což je v Dyji,nebo droxi a hypernova.Možná i kaufland ,ale nevím.
24. říj 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím že jsem ještě pořád ! doma. Včera večer mně trošku pobolívalo v podbřišku, tak jsem si myslela, že už... a přešlo to a zase nic. Zítra jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá co mi řekne. Jinak já mám do porodnice nachystané hugiess plinky a doma mám ještě koupený fialový z tesca. Uvidíme co bude vyhovovat. A z tý kosmetiky mám co píše eps, jen na ty prdíky zatím nic. Ale to koupím asi později, uvidíme. Jinak eps, za jak dlouho se pak jde k dětský doktorce, hned druhý den po puštění z nemocnice? Nebo později? Tak se zatím mějte :slight_smile:
24. říj 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kackad: k dětské dr se jde do tří dnů od propuštění,ale běž i dřív když budeš něco potřebovat.hlavně choď vážit jestli ti bude dobře papat a přibírat.

antony:neměla jsem v Café portu odvahu,ale hádej dvakrát,kdo mě rodil Peťu...ta co tam byla s tebou (myslím sestra)ta PA.To je co???...
24. říj 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek