• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
ty a slůně ?!?!?!?! :grinning: :grinning: :grinning: Mě zase ten můj pořád říká, že mám malé bříško a já už sotva funím. :angry: Nevím, co by si pro ty svoje princezny představoval. Asi bejvák 3+1, aby měly pořádně prostoru. :wink:
30. říj 2007 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No neměl s kým srovnávat, tak teď mu sklaplo. Taky mu říkám, jo nejmenší břicho jsem měla, ale určitě největší celulitidu, tak říkal, že s tím si poradí on po šestinedělí. Už se fakt těším, mám ju hroznou snad den ze dne. Budu chodit na masáže snad 7x v týdnu. :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dámy... to by ti vaši manžílci měli vidět mě jak se vlím a humor by je přešel...slůně...
30. říj 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sory ... jak se valím... oprava!
30. říj 2007 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak protože už mám něco za sebou ,můžu dělat chytrou...
s tím chlapem u porodu ... není to o tom jestli když nepůjde k porodu bude zbabělej srab.je to o tom ,že si s váma prožije ty chvíle hezký i ty na první pohled vošklivý jako krev , vyšetřepí PA apod...První doba porodní je dlouhá a manža semnou byl od 18h a malej se vyklubal v 22,21h.takže taky dost dlouho,ale moc mi pomohl.Už jen top vědomí že tam se mno je mi moc pomohlo.Jasně ,napít nebo něco takhle by mi ta PA asi taky dala,že ... ale tohle je jíný.Moc to pomůže psychicky a máte pocit bezpečí.Navíc když už tam s váma jsou v první době porodní tak na tu druhou dobu "vypuzovací" snad nikdy nezdrhnou.Ta je nejhezčí i pro ně ,sice ten první pohled nic moc ,ale pak už jsou jen šťastní.Slyší to plakat,dostanou to umytý nebo někdy ještě neumytý do náručí a to se na to škaredý co viděli zapomíná.A že by nějakej omdlel nebo si to rozmyslel si myslím,že se nestává.To by tam vůbec nelezl kdyby fakt nechtěl.Můj manža to bere automaticky že půjde se mnou,ani jsem se nemusela ptát.Myslím že i pro ně jsou to chvíle na který budou vzpomínat,ikdyž třeba o tom neklábosí jako ženský.
30. říj 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten můj ze začátku nechtěl jít, měl strach že by se složil, ale začla jsem trochu vyvádět a pomohli mi hodně všichni naši známí /asi 4/ ti byli u porodu všichni a v pohodě, tak se s nima o tom bavil. Pak byl tak na 80procent. No a teď že půjde. Myslím, že se mu moc nechce, ale kvůli mě půjde a je moooc zvědavej na malýho a nakonec už by byl před kámošema pěknej srab, kdyby nešel, že? :sunglasses: Teď už se aji těší, dneska jsem sledovala reakce na sálu, jestli se mu nedělá špantě a tak, ale byl v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: .
30. říj 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, koukala jsem po tatíncích, jak se tak všeobecně tváří a byli to všichni hrdinové. :wink:
30. říj 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já myslím,že pak není na nějaký "skládání" se čas.ikdyby se mu omdlet chtělo ,jsou to situace kdy to prostě nejde.v tý druhý době porodní za první fofr a za druhý to napětí a očekávání mu to prostě nedovolí.Hlavně by měl jít k porodu kvůli sobě a ne kvůli tomu ,že by před kámošema vypadal jako srab.
škoda že u císařů tady ve ZN nemůžou bejt tatínci.Kamošce cv Třinci to povolily a ten její mamlas byl s ní a držel ji za ruku.Normálně u u císaře ,sice nic neviděl,je to jakoby odělený plentou tak jak u operace,ale byl tam s ní přímo na sále.
takže porodům ZDAR!
30. říj 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik, tak jsem zpátky z kontroly, světe div se, u Rozvadovské byla naprosto prázdná čekárna, jsem myslela, že se mi to zdá, byla jsem objednaná na desátou, přišla ve čtvrt, málem si ani nestihla sundat budnu a už jsem byla vevnitř. Tak by to mohlo být pořád :slight_smile: Jinak vše OK a malej váží 1800 g a pořád je hlavičkou dolů, stejně jako při minulé kontrole, on to je asi lenoch po tatínkovi a říkala doktorka, že si myslí, že už se neotočí, tak to jsem ráda. Na další kontrolu zase za měsíc - ach jo, sem myslela, že to teď bude častěj. Kami prosím můžeš mi připomenout, kolik jste posledně vážili vy a kterej to byl týden, jen tak pro srovnání, děkuji :slight_smile:
Jinak jsem jí říkala že mi hrozně moc natýkají nohy, i lýtka a bolej mě děsně kolena, až mě to budívá ze spaní, tak říkala, že je mám opravdu moc nateklý, že je to tou zátěží, ale pokud by se mi začali dělat mžitky nebo jiskřičky před očima, tak mám hned vyrazit na pohotovost. No už se vidím, jak tam jedu, že mi jiskří před očima, to by mě rovnou odeslali na psychynu :grinning:
31. říj 2007 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
INNKA: na ty nohy toho moc nezmůžeš,zkusila bych si je denně namasírovat třeba tím chladivým gelem modrým.ale chce to odpočívat a vydržet.mě teda až tak moc nenatýkají,občas ale bolí chodidla jako čert.Zato jsem si zase 3xdenně naordinovala magnesko,protože jsem dneska byla ve městě jen na otočku a tak mi ztvrdlo břicho že jsem myslela ,že UŽ JEDU...přidala se k tomu taková jakoby menstruační bolest a trvalo to asi takových 5 min než se to rozešlo,no na můj vkus moc dlouho.po obědě jsem vytuhla a pak šla na wc a zase... je pravda že mám takový pohyby,že snad fakt vyskočí ven,úplně mám dojem že se snad obrací ještě hlavičkou nahoru a dolů,ale neumím to přesně odhadnout,jinak mám dojemže ty nohy mám nahoře.no kdyžtak zejtra zkusím jít k dr.jinak moje mimino mělo 1800g ve 29+4tt,to jsem byla na kontrole naposledy.mám jít na další až 19.11.což mě tak blbě objednala sestra.teď si myslím už jen podle těch pohybů že má asi o půl kila víc,těch 2300g.ale to si myslím.těch 1800g ve 29+4tt mám zvážených od dr.ale moc to neporovnávej,do porodu to může taky dohnat a když máš 1800,- ted ve 31tt je taky dobrý,třeba to nebude takový veliký jako to moje.když ted máš 1800g ,odhaduju ,že do porodu ještě to tvoje přibere 1,5kg,takže se neboj že by bylo malinký nebotak ,určitě těch 3300g přio porodu bude mít.na druhou stranu je radost ttuhle váhu rodit...to moje asi půjde rovnou do školy.....
31. říj 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
INKKA:máš taky takový "poslíčky"? zatím nevím jestli to jsou poslíčky nebo co jestli spíš bolesti,ale u malýho jsem to tak neměla.měla jsem poslíčky ale až později a jiný a občas a ne takhle skoro denně.obden určitě.nevím jestli mám ze sebe u dr dělat blázna nebo dělat jako že je to normální.
31. říj 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem čuměla na koníka jen tak a našla diskusi maminek na ten můj vysněnej kočárek X-Lander XA.no takže zase nic...píšou tam maminy co ho mají rok a jaký s ním mají zkušenossti a co je to za hrůzu.prej má potom během používání moc vad,prosklá rukojeť,nebezpečná opěrka zad u sportovní verze (skřípnutí rukou u dětí) a jmenujou tam další...no je to na draka... asi to budu nosit v nůši...
31. říj 2007 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo říkala jsem si že si už vyperu aspon plínky.snad nedopadnu jako antony...
31. říj 2007 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
antona: máš taky ty plínky s potiskem? na koli stupnů si je prala?
hergot tady dneska píšu jen já....
31. říj 2007 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tvá samomluva byla vyslyšena :grinning: , plíny s potiskem nemám, jenom tetra osušky mám s potiskem. Myslím, že obyčejný bílý plíny stačí a vzhledem k tomu, že je chci používat především na to ublinkávání atd. tak se aspoň budou hodit ke všemu a budou se dát v pohodě vyvařit. Teď přiznávám, že jsem všechno prala jen na 40 stupňů. Říkala jsem si, že když to vyžehlím, tam se to tím případně dovydezinfikuje. Snad teda. Hlavně mi neříkejte, že ne, protože já už je znova žehlit nebudu. Ne ne. :angry: :sweat_smile:
31. říj 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem byla na krásný procházce, sluníčko svítilo a nebýt toho, že mě pobolíval kotník, tak bych to nemusela obrátit a vrátit se. Šla jsem tady dole hezky podél řeky, příroda vlevo, příroda vpravo, šípky, ptáčci. Romantiiiika. :slight_smile:
31. říj 2007 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to já navzdory počasí měla tak blbej depresívní den...přesně tak jak píšeš:ptáci řvou ,kytky smrděj....

jinak ty oblečky asi fakt stačí prát na 40,plínky vyperu na 60 ,mám nějaký bílý a nějaký s tím potiskem,takl aby mi neslezly obrázky.
31. říj 2007 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
obleční normální taky vyperu na 40,na 60 nevím jak bby některý věci vypadaly,asi by se vatáhli nebo tak.ale dvakrát máchám,to mám vyzkoušený po Peťovi.
31. říj 2007 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hodím kluka do kung-fu a pak ještě napíšu.
31. říj 2007 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny, tak má rýmu jako trám, z nosu mi jen leje, nechci vidět dnešní noc, asi to budu brát jako trénink na malýho. Ale zas jsem říkala manžovi, že jsem ráda, že to přišlo teď něž těsně před porodem, rýmě se nikdo v zimě nevyhne a aspoň jednou ju chytne. takhle budu na pár měsíců snad vyléčená a určitě si ju ještě stihnu vyměnit s manželem a do porodu budem snad jak rybičky.
Jo dneska bylo fakt krásně, škoda,že jsem si to moc neužila a raději jsem doma, piju hektolitry čaje s citronem, akorát jsem teda vyžehlila, aby se neřeklo.
Plínek mám asi jen deset a všechny jsem dala na 90. Jinak mám dovezené třikrát tak tlustší s krásným barfevným potiskem ze zahraničí. Jsou super a z těch českejch mi naskakuje spíš vyrážka, hlavně když jsem v létě potkala pár mamin a měli to hozené přes kočár a ne moc zrovna čisté. Ale mamka s tchýní mi jich pár vnutily, tak jsem je přemáchla a nacpala dozadu do skříně. :sunglasses:
31. říj 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prala všechny bodyčka co jsem koupila u "ťamanů" /kamčo nic proti manželovi, ale fakt nevím jak jinak se říká těm obchodům/ na 60 a jsou krásný, žádny nepustilo barvy a to jsou na nich dost kontrastní, bílá a pestré barevné. Jen jsem se je snažila trochu oddělit, zelené, modré, žluté, bílé. Ale jsou krásny a po 40,- nekupto!!
31. říj 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Kami tak já jsem přesně 30+3 takže to je rozdíl o týden, tak to není tak moc :slight_smile:
31. říj 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem teda koumala a koumala a nemůžu přijít na to, jak se dává na mé pračce dvojnásobný máchání. Podle ikonek to tam zkrátka není. :unamused: Tak to mi trošku vadí.
Já mám teda plínek 40, ale myslím, že normálně vám tak těch 20 stačí, když člověk používá jednorázovky. Říkala jsem si, že se neztratí a případně hader není nikdy dost že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2007 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony: myslím, že dvojí máchání není nikde. Já to jen nechám doprat a pak to posunu o jedno zpět a ono to napustí, protočí a vypustí jen čistou vodou. Tomu já říkám "dvojí máchání" :wink: .
31. říj 2007 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a v jakém prášku perete?? mě hodně doporučovali tekutou lovelu, ale je rozdělená na bílý a barevný prádlo a když mám býli dupky s barevnejma obrázkama, tak ji mám prát v čem :astonished: ??
31. říj 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
innka: aha tak já myslela že jsi tak jak ti to počítá nahoře.tak to je super,to bude taky pěkná váha.já jsem dneska 31+5.ale do porodu to může být všechno jinak,že ...
no já mám těch potištěnejch úplínek víc a mám i vy bílý a celkem asi 40.je to lepší, hodně jsem je používala k dr nebo na utírání nebo pod hlavičku,ty se vždycky hodí.švagrováí jich měla málo a měla je věčně jako prase.
když jsem měla starou pračku musela jsem vždycky otočit knoflíkem znovu na máchání ale teď mám BOSHKU a tam je přímo tlačítko dvojitý máchání.takže by to mělo dvakrát máchat po sobě,ale jinak je herka.... stará dobrá Vhirpoolka.
31. říj 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já peru v Persil sensitive a aviváž Batole a dvakrát máchám.
31. říj 2007 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s tím pr práškem... já jsem omylem vyprala bílý v tekutým prášku na tmavý prádlo a zežloutly mi na dobro dumy u kalhotek a už se to nevypralo.nejlepší je použít pr prášek univezsální aby byl na oboje.já mám persil sensitiv a obzor baby.lovela sensitiv je taky dobrá ,ale je dražší.dobře perou i ty obzor baby a mimino,mám vyzkoušený.nebála bych se těchle značek,jsou testovaný.třeba i senza pro děti je dobrá.tekutá lovela je dobrá tak na třeba chlupatý věci nebo deky a tak aler na bavlnu je asi lepší nějakej ten sypkej.
31. říj 2007 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo batole je taky dobrý.tuhle jsem se já blbec nechala zlákat reklamou a koupila lovela sensitiv aviváž.vyprala jsem si v ní chlupatej župan do nemocnice,kdyby něco,protože jsem byla zvědavá jestli voní miminkama.kulový....dokonce mám dojem že ten župan po ní moc elektrizuje,před tím mi to nedělal.takže už ju asi nekoupím až ju vypleskám.
31. říj 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
s těma plínkama... já jsem je moc ze začátku potřebovala taky na kojení,bryndák to bylo o ničem,to by musel bejt velkej asi jako stan.z jednoho jsem kojila z druhýho mě to teklo ,že jsem byla zapraskaná....takže radši dokupte,budou se hodit.
31. říj 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek