• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
no teda já jsem ostuda, napsat bílý a přehodit i, se stydím :frowning2:
31. říj 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám doma koupenou lovelu a docela mě to překvapilo, že ani nebyla nějak drahá. Pravda, byla kupovaná v akci, kilo vyšlo něco kolem 40 Kč, což si myslím, že je spíš na té spodní hranici.
A jinak, jestli budu mít mlíko, tak se nemusím bát, že bych z toho druhého musela zachytávat do plíny. Tam bude taky jeden uřvanej krk. :grinning:
31. říj 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslíte, že by se i pro novorozeňátka mohlo prát v persil sensitivu, když dám dvojitý máchání
31. říj 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ano, ale nevidím důvod, proč nekoupit aspoň na začátku něco speciálního pro mimča, je to přeci jen víc testované. Ale záleží na broukovi, jak bude "sensitive" :grinning:
Jinak, právě že já na té pračce nemůžu posunout žádným kolečkem zpět. U našich vím, že to jde, ale na mé pračce jednoduše nacvakám číslo programu a tím to končí. Žádné kolečko. :angry: Žádný speciální knoflík na máchání. :angry: Nebo to zkusím ještě jednou proštudovat. :sweat_smile:
31. říj 2007 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony: už máš natrénováno na "dabl kojenní"?? To bude taky veselý, bylo by super, kdyby ti šly kojit zároveň, super je na to ten kojící polštář.
Mluvila jsem s tou mojí kámoškou, malýmu bude už měsíc. Je PA a je dost na prášky, malej má pořád prdíky, koupila mu nějaký kapičky za 600,- a ty prej pomáhají, ale malej nespí a nespí. Holčina usíná i když ho má řvoucího v náručí. :astonished: Nejhorší je to prý v noci, nespí ani za nic. Od narození malýho spala vtahu nejvíc 3 hodiny. Tuhle jí ho manžel vzal aby se vyspala a ani si to nepamatovala jak ho vzal, usnula tak jak seděla na posteli, jen padla nabok a nohy ani nestihla zvednout. Malej je hodnej jedině když jedou autem nebo v kočáru, tak prý nakoupí benzín a bude asi jezdit kolem baráku, prý už je fatk v koncích. Poradila jsem jí přesunout noční postýlku do jinýho rohu, jestli není ve špatný zoně. Přes den ho má jinde a tam spí. Tak jí přeju ať se jí to zlepší. :slight_smile:
31. říj 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, leni, popravdě, nevím, jak mám trénovat, ale kdyby to šlo, tak trénuju poctivě každý den. Říkám si to alespoň pokaždé v noci, když jdu na záchod, že je to trénink na noční vstávání. Poprvé, podruhé mám ještě energii, potřetí a počtvrtý jsem ráda, že tam dorazím a jdu se zavřenýma očima zpět a to to máme hned vedle ložnice. A to nemusím nic víc udělat než se posadit na glazuru. :grinning:
Chudák ta tvá kámoška, doufám, že se nám prdíky vyhnou nebo to bude ve snesitelném množství, když jsou to dvě kočky. Jinak startuju auto a objíždím vesnici (ale při stoupající ceně benzínu je to dost nevýhodné) :unamused: :sweat_smile: :confused:
31. říj 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když máte pr prášek označenej jako sesitiv tak se v něm pro mimina prát může.dokonce ten persil sensitiv je pro "smrkoně",akorát jde o to jak ta pračka máchá,fakt by to mělo bejt dobře vymáchaný.
já myslela že jako až ti ta dávka celá dopere tak dáš program znovu jen na máchání .ono se u praček nemůžeš nikam "vracet" s čudlíkem.bejvá dneska u praček že je máchání a i ždímání samostatnej program a je možný ho požít zvlášť.prostě je vymácháš.
s tím kojením si mě antony rozesmála....když budeš mít snahu a trpělivost tak kojit budeš.nejhorší jsou ty tři první dny než se to naučíš ty a mimina,ale paj to většinou jde.ikdyby si rodila císařem musíš si vydupat aby ti je nosily na kojení často a nedokrmovaly je moc.nebo aspon odstříkávat,kde není poptávka není nabídka,jinak mlíko nebude.oni jsou tam sestry lemry a je to pro ně moc pohodlný jje nakrmit z lahve než aby maminám pomohly.
31. říj 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý mý kámošce malou nosily málo a potvory většinou když spala a neměla hlad,jakoby úplně mimo kojení.po císařu je to takový horší ten začátek kojení ,ale fakt bych si to tam vyřvala.neříkám,že budeš mít mlíka pro obě dost ,ale aspoň něco.zaprvní ta umělá výživa leze tak do peněz.... a za druhý mámino mlíko je mámino mlíko...já jsem měla mlíka hodně a i teď to vypadá že ho bude dost.ale pravda je že mi s tím taky v porodnici nepomohly,pomohla mi ta paní co jsem ti říkala ,že umřela.musí se přikládat k prsu vždycky když se mimino ozve že má hlad,po porodu taky jí nepravidelně a samo si pak urovná režim.je taky nutný ho přikládat správně ,ale to vám asi na kurzu říkaly.
31. říj 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám dvě nové pupkaté fotky v Lencit galerce. A to jsem si říkala, že už nerostu, poslední byla před dvěma mšsíci. :astonished: :astonished: :astonished: Ještě že nejsme těhotné rok!! :grinning:
31. říj 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, než jsem to všechno přečetla... Jste se rozepsaly... Mám takovou blbou otázku, je možný aby dítě mlaskalo :confused: , asi za poslední týden prostě jdou ze mně (z břicha) takový divný zvuky jakoby mlaskání nebo co. Nedovedu si to jinak vysvětlit. Že malá škytá to poznám, ale tady toto je fakt jak mlaskání. Dneska mám termín a zase nic... ach jo... Jinak já prala všechny oblečky včetně plinek na 40°. Nohy mi naštěstí nenatýkají, strie mám jen na zadku, na břichu se mi už asi neudělají, doufám.
31. říj 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackad: tak o mlaskání jsem opravdu nikdy neslyšela :grinning: A neplácá náhodou ručičkou na stěnu, jakože už chce ven? :grinning: :grinning:

lencit: no prcek roste, to je znát. Stejně když člověk porovná tu úplně první fotku s tou dnešní, to je něco.

Já tady zase sedím s mokrým kapesníkem na břichu. Zapomněla jsem si svůj krém, tak jsem plácla na bříško nějaký speciální "sensitive" pro mimina. Myslela jsem si bláhově, že to nemůže způsobit nic špatnýho a břicho mám zase červený jako blázen, svědí to, kouše to. Brrrrr. :angry:
31. říj 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
antony: zkus si plácnout ten vzorek z toho konopí jak jsme dostaly, jeden je na vyrážku opruzeniny a podrážděnou pokožku a plno těch nepříjemností. Třeba to pomůže. Za zkoušku to stojí ne? :sweat_smile:
31. říj 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, na to jsem úplně zapomněla, ale teď ještě počkám, je to hodně rozmokvaný, tak až to trošku zaschne. A nebo mě napadá, že tu mám ten bepanthen. Tak napřed zkusím to konopí, podle toho usoudím, jestli je fakt tak dobrý. Jinak ta paní mi připadala tak trochu mimo. Já mám totiž na přednášející na různých prezentacích poměrně vysoké nároky. Naposledy se je podařilo splnit jenom té paní, co přednášela výrobky medely na té přednášce o kojení. Jinak mi vždycky stojí vlasy hrůzou. Asi se v tomhle ve mě probouzí nějaká nemoc z povolání. :astonished: :sunglasses:
31. říj 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli se to po tom konopí ještě zhorší a nebudu moct v noci už vůbec spát, tak ti budou celou noc prozvánět na telefonu a budit tě. To víš, mám fenomenální pamět a pamatuji si, jak jsi diktovala své telefonní číslo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
... ale moc tomu nevěř. :grinning: :grinning:
31. říj 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měěě??? To bys měla té přednášející ne? nebo přímo výrobci! :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak dej vědět jestli ti to pomohlo. Teda to natírání, ne to prozvánění. :wink:
31. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, holky můžu poprosit o podporu známé v jedné soutěži o kočárek?
Stačí když kliknete na fotografii č. 4, to je její dcerka. Má docela slušné šance, tak kdybyste si vzpomněli každý den, tak by to bylo super. Díky.

http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/
31. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
antony ty chodíš na dáma.cz?? včera tam tady ta lítala po diskusích a zháněla hlasy. :slight_smile:
31. říj 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, přiznávám, že vás podvádím s dámou.cz, tohle je shodou okolností maminka miminka narozeného od stejných pánů doktorů jako budou ty moje treperendy, proto se jí snažím pomoct a je moc hodná, myslím, že si to zaslouží.
31. říj 2007 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem jí dneska a včera taky, vidím že s přehledem vede. Má to v kapse.
31. říj 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam chodím na Yorkies o jorkšírácích, pak na kytky a focení a tak všelijak. :dizzy_face:
31. říj 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli to zítra stihnem tak půjdu na UTZ už zítra dopol. :grinning: Musím si nachystat do DVD na vypálení. :sunglasses:
31. říj 2007 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zkouším malýho ještě trochu vykrmit aby mu to na UTZ slušelo. Hádejte co mám! Tlačenku s cibulí a octem a chlebik. :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2007 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenčít,kam že to prosím chodíš na ty jorkšírky?
Jinak zravím i všechny ostatní mamulenky.
A děkuji za odpověd. Pa pa Milus
31. říj 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lencit: právě že nevede, je druhá, proto oroduji, jinak by to nepotřebovala. Ale i tak dík dík.
31. říj 2007 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miluš: semka je to na dáma.cz a tady je přímo ta diskuse http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=728
chodí tam hlavně mamka je JITULA vloni jsem jí koupila jorkšíračku, když jim umřela po 13ti letech jezevčice. mají ji jak děcko. A šije krásný oblečky, tak jí kdyžtak řekni.
1. lis 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím, že to bříško bylo tak hrozný, že jsem to s tím konopím raději neriskovala a sáhla hned po bepanthenu a dostal ode mě jedničku s hvězdičkou. Červený to sice zůstalo, ale vydržela jsem téměř do rána neškrábat, ráno jsem namazala ještě jednou, tak už to začíná blednout a aspoň to nesvědí. Ale jinak by to včera stálo za foto, aby holky viděly, jak jsem kvůli nim trpěla. Třeba by se mi takové foto hodilo jako důkazní materiál, až budou v pubertě. :wink:
1. lis 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně, že ti pomohlo aspoň něco. Mě se nikdy ještě naštěstí nic nevyrazilo ať na sebe napatlám co chci. Tak snad malej nebude poďabanej jak bacil až se narodí. :grinning:
1. lis 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata, byla jsem na UTZ a hádejte kolik malej má. Prý je o týden větší :astonished: :astonished: :astonished: to za prvé a vážíme asi 2500g :astonished: :astonished: :astonished: to za druhé, takže žádní trpaslíci taky nebudeme. :grinning:
1. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek