• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Noninko: snad nevadí, že jsem dala některé ty tvoje fotky ze sálu kemě do galerky, kdyžtak je smažu, tak řekni.

NONINKA SE NEOZÝVÁ, ŽE BY "UŽ"!??? JÁ PŘECE PSALA TIP NA DNEŠEK VE 22.15HOD, NE? :grinning: :grinning:
8. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jistě, že mi to nevadí (ty fotky)!
No, já jsem dnes byla u Dr. a tak, že už si prý tajně myslí, že se příští týden neuvidíme (Pavková). Nevíte kolik max. má být to CS? Mě tam napsala CS9 (minule CS5 - prý o teď jde rychle) a šáhla si na hlavičku, že jsem pootevřená. Tak snad do toho termínu, déle doufám ne.
Lencit: Já jsem se cítila naprosto skvěle a pak se to úplně obrátilo a je mi na draka. Na dnešek jsem vůůůbec nespala, až teď odpoledne. Prostě to nešlo a pořád se mě navalovalo, tak jsem dost seděla a chodila čůrat ... Bylo to děsný. Dr. říkala, že si mám brát normálně cokoli na žáhu i to kombinovat třeba po hodině, hlavně ať se teď vyspím a odpočnu.
Ten čaj - na někoho to působí a na někoho ne. Na mě teda jo. Cítila jsem silněji poslíčky. Ale nepiju ho tak často, prostě když si vzpomenu (3x - 4x do týdne). Taky ještě prý jak uvolňuje ty svaly, tak přispívá k lepšímu vyprazdňování před porodem.
Tak si myslím, že 11. 11. je pěkné datum, ne? To by šlo. Tak si ho objednávám.
8. lis 2007 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lencit, zkus nové datum a čas termínu. Máš druhý pokus. Ale je pravda, že jsem dnes opravdu, 8. 11., chtěla rodit. měla jsem z osobních důvodů zálusk na toto datum. Teď se mi líbí datum 11. 11., ale další datum, z os. důvodů mám vyhlídnutý 17. 11. Už mi z toho dobře hrabe, co? :grinning:
Mě by vážně zajímalo to CS. Nemůžu to nikde na netu najít. Akorát jsem se dočetla, že je to nějaká tabulka, dle které Dr. určuje ty body, nebo co.
Třeba nás poučí Eps či Pho, alespoň jestli neví, kam až se vyšplhaly s CS.
9. lis 2007 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze stránek: http://www.ordinace.cz/clanek/prukazka-pro-tehotne/?increase=1
U donošeného těhotenství informuje CS o připravenosti porodních cest. Pokud je hodnota CS vyšší než 7 bodů, lze uvažovat o indukci porodu = umělém vyvolání porodní činnosti.

To nechápu.
9. lis 2007 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2007 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noninka: nejvyšší mo6né CS je myslím 10. Pak už rodíš. To co sis přečetla, že od 7 je možné umělé vyvolání porodu, to znamená, že pokud by se jim něco nezdálo, tak při CS 7 už můžou porod vyvolat tabletama, infuzena atd., už jsou porodní cesty dostatečně připravené. Při nižším CS by museli udělat císaře. Už jsi blízko!!!!!!!!
9. lis 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to CS nikde nevidííííím!!!

Antony: jdeš dneska cvičit?? Já bych možná i šla, a mamka chce objednat na mamograf, tak bych jí tam skočila.

Noninka: tak další datum jo?..... hmm.... tak to bude 13.11. o měsíc dřív než můj termín. :wink:
9. lis 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já už chodit cvičit asi nebudu, mám za úkol vydržet ještě měsíc, tak to chci zvládnout. Pokud se nic nezmění, tak od zítřka za 4 týdny bych mohla mít termín plánovanýho císaře. Naposledy byly holky obě příčně, tak uvidíme, jak se nám ještě pomelou, ale i ten měsíc je důležitý, aby něco nabraly, tak nechci vůbec nic riskovat.
Noninka: To cervix score je nejvyšší 10, jestli se ti to takhle rychle změnilo, tak tipuju, že toho 11.11. by mohlo být aktuální. :wink: Už máš vše připraveno? :wink: :dizzy_face:
9. lis 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky moc za informace. Tak to mám asi opravdu zapár, co? Dnes prijede manžel, takže se to asi brzo vyvolá. Už se moooc těším.
Antony: VYDRŽ. Držím ti palce, ať se ti to povede, jak si přeješ.
9. lis 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Leni 13. 11. beru v úvahu. :grinning:
9. lis 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se šíleně hnízdím. Četla jsem, že tomu nesmím podléhat. Jsem nesvá, že nemám všechno vyžehleno (ale musím si asi říct, že to je jen oblečení pro mě a manžela, že to kdyžtak manža vyžehlí), píšu manželovi, co je potřeba zařídit, zaplatit.... Já jsem lehce nervózní, ale vím, že není z čeho. Manžel je strašně šikovnej, na všechno myslí a já jsem 4-5 dní 100% postradatelná, ne?
9. lis 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím, že tady vedu depresivní monology. Tak a dost! Chce to pozvednout si náladu. Za chvilku je tady manžel, tak s ním plánuji společnou procházku se psem pro oběd. Budou domácí buchty, mňam, to mě zase bude strašne špatně. :grinning: :grinning: :slight_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, monology nevedeš :grinning: Z buchet mě taky vždycky pálí žáha, ale kolikrát si myslíš, že jsem odolala? :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HOLKY SORY,ALE ASI ODEDNEŠKA NA KONIKA MOC PSÁT KOMENTÁŘE NEBUDU.BUDU PSÁT TAM KDE STE DOSTALI DO INTERNÍ POŠTY ADRESU.MOC BYCH BYLA RÁDA KDYBY STE SE TAM PŘEHLÁSILY,PROTOŽE JE TO TAM UZAMČENÉ AN IKDO JINÝ NEŽ TY POVOLENÉ (VLASTNĚ CO SE ZNÁME)TAM NEMŮŽOU NIC ČÍST.JE TO JEDNODUCHÝ JAKO TADY SE ZAREGISTROVAT.BOHUŽEL JSME PŘIŠLY NA TO ŽE TO ČTOU LIDI KTERÝM JE PO TOM KULOVÝ...A OBRÁTILO SE TO PROTI MĚ A MOOOC MĚ TO MRZÍ,PROTOŽE JSEM MĚLA Z TÉHLE DISKUSE VELKOU RADOST A I Z TOHO ŽE SME SE UŽ DVAKRÁT SEŠLI.NO MRZÍ MĚ TO O TO VÍC ŽE JSEM TUHLE DISKUSI ZALOŽILA.ALE VAŽMĚ SI DOBRÝCH NEPŘÁTEL A DĚKUJU ZA TO ŽE JSEM SE TO DOZVĚDĚLA.
UŽ JE TO ZA MNOU...
TAK HURÁ DO TÉ NOVÉ...
9. lis 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě sem, než se všechny sejdem jinde...

Soni, CS je 10 maximum, jsi blízko... já v den porodu ráno měla 10, a to mi Rozvadovská řekla, že vše jak minule a pak jsem doma koukala, co mám v kartě a CS 10...a do pár hodin kontra :grinning:

Kamarádka měla termín 7. a pořád nic, je mi jí líto, protože čekala, že to bude dřív, asi jí to řekla MUDr. nevím, nebo si to sama vsugerovala, protože jí říkali, že je malý o týden starší. Problém je, že má muže cizince, pracuje v zahraničí a teď je doma a čekají na porod...v neděli odlítá a pak zas až v lednu.
9. lis 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kdo už jste registrované, pošlete mi do IP váš nový nick, ať si vás tam přidám... já mám stejný
9. lis 2007 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
Noninko,držím ti palečky at je vše o.k.
Kami,a co to čtu za novinky.Dlouho jsem nepsala,jen trochu do našich snažilek,a takovéto změny!No,jestli máš ted nejakou špatnou zkušenost,tak se ti nedivím.Jestli se ti bude chtít,tak mi písni zlehka co se stalo do IP,jestli se mám něčemu vyvarovat.Každá zkušenost at už dobrá ,či zlá může pomoct.Když né,nic se neděje.
No a to už si s vámi ani nepokecám?I když tak často nepíši,tak jsem pořád s vámi.
No,snad se mi některá ozvete.PA M.
11. lis 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás všechny maminy co to máte za pár,mrzí mě co se tady přihodilo,protože i když jsem nepsala,protože jak vidíte jsem hodně za vámi,tak jsem četla a snažila se vaše rady dostat do hlavy,no co, už to teď budu muset zvládnout sama.Přeji vám i vašim mimouškům zdravíčko a štěstíčko!!Mějte se krásně!!
12. lis 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele baby,už je to za mnou... psala jsem dneska maxkatce jak to všechno bylo...
scházíme se jinde ,do IP nahoru (interní pošta )vám to napíšu co a jak.je to jednoduchý a i o dost lepší....za chilu to tam máte.
12. lis 2007 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte znojemské spolutěhule! Co se tu děje? Vrátila jsem se z výletů po nemocnicích a málem jsem tohle téma ani nenašla! Hrozil předčasný porod, ale už jsme je asi s Aleškem přestali bavit, tak nás pustili domů (stejně nakonec budu přenášet :grinning: ). Nestačila jsem vás vůbec dočíst, ale z posledních příspěvků jsem pochopila nějaké problémy?! Tak přeji hodně štěstíčka všem a novým maminám - gratulace!!! :slight_smile:
16. lis 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
LENIK27 : NO TO JE SUPER ŽE SI SE OZVALA...ZMĚNY BYLY A VELIKÝ,ALE NAPÍŠU DO IP CO A JAK SCHÁZÍME SE TED JINDE A JE TO TAM SUPER.
17. lis 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tady další těhule ze Znojma. Holky, mohla byste mi některá popsat, co obnáší test PAPP-A? Je to na vrozený vady. Dneska mi dala doktorka k tomu papír a nepíšou tam, jak se to provádí. Jen že mi odeberou krev a potom zkoumají něco miminku. ale jak? Jen ultrazvukem nebo jak?Díky za odpověď
23. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj papokorna,já jsem snažilka,tak ti moc neporadím,ony totiž holky už tady nepřispívají.Jsou jinde,ale já ti nedokážu dát správné instrukce.Pokud chceč,musíš napsat do interní pošty Lenčit,a bud tě příjme,nebo....?
Tak pa Milus
26. lis 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj papokorna: my se teď scházíme jinde,napíšu ti to do IP (interní pošty),protože tady je diskuse veřejná a moooc otevřená a měli sme s tím problém...scházíme se teď jinde a je to tam uzavřená diskuse a jen členové můžou číst a přispívat,internet je někdy zrádnej.
mrkni si do pošty.kamila
27. lis 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. pro 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vede v novém roce? Jsem těhotná (15tt) a čekáme dvojčátka. Doufám, že se k vám mohu přidat :slight_smile: :sunglasses: Likda :sunglasses:
4. led 2008 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kdo s tím nemá moc problém, tak si i nadále můžeme povídat tady... nejsem zastánce vyloženě uzavřených diskuzí, protože tam pak je dost omezený pohled na věc... Takže já jsem stále tady...

Katka
29. led 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se Vám vede? Nám dobře. Dneska jsem byla poprvé v Macešce na přrdporodním kurzu a jsem nadšená. Včera jsem se dozvěděla, že čekáme holčičky, tak jsem v sedmém nebi. Jak jste na tom Vy s miminkama? :slight_smile: :sunglasses: Lidka
6. únor 2008 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, já s tím problém nemám, dál jsem s holkama na Srpnu a občas nakukuju na Znojmo na tu jinou uzavřenou...tam je zas výhoda, že holky můžu poznat osobně...ale na Srpnu zas, že řešíme problémy aktuální...
Pokud by jste něco potřebovaly, chtěly se zeptat, pište mi ale radši do IP-stačí, že tu něco probíráte, nemusíte tu konkrétné věc vypisovat 2x, sem moc nechodím, ale pokud vás zahlídnu, že se tu debatí, nakouknu!
6. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eps, mohla bych se zeptat, proč je tu problém s veřejnou diskuzí? :confused: Díky
6. únor 2008 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek