• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Jinak bydlím v okr. Třebíč, ale pocházím ze Znojma a mám tu rodiče, takže jsem tu prokticky každý den. Chodím a jsem pod kontrolou u paní Dr. Pavkové. :slight_smile:
6. únor 2008 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé jsem si ani nevšimla, že se tu trošičku diskutuje...

To jsem ráda...

Lidu u dr. Pavkové jsem byla už 2x na ultrazvuku a půjdu ještě minimálně jednou...(máme malinký problém, ale to sem až tak nepatří...) Je to fajn doktorka... a dokonce mám za to, že ji dle vidění znám ze školy ze základky...

A co se týče veřejné diskuze, tak tu s tím měla hlavně problém Kamila. Prý ji pak někdo někde osočoval... nevím... Pak se děvčata všechna přesunula do uzavřené diskuze jinam...

Ale já tu jsem... Akorát chodím za holkama do snažilek, protože sem přestaly všechny chodit...

Katka
11. únor 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, to je fajn, že tu zase někdo je :grinning: Dr. Pavková je fakt super a má přistup jako doktoři v ordinaci v růžové zajradě :grinning: S holkama se máme fajn a všimla jsem si, že čekáte holčičku, moc moc gratuluji. Smanželem už máme vybraná jména a jedna z nich se také bude jmenovat Kristýnka :grinning: Kdy máte termín porodu?
ahojky Lidka :slight_smile: :sunglasses:
12. únor 2008 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. Kdyby to byl kluk, tak budu taky moc a moc spokojená... Jde mi hlavně o zdraví....

No napsaný termín porodu mám 11.6.2008, ale bude to později...Prostě vím kdy jsem otěhotněla.... :wink:

Ale ultrazvuk to vidí jinak.... necháme se překvapit...

Lidko a kolik Ti je let? Mě za chvíli bude 29...

Katka
13. únor 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, mi máme termín dle ultrazvuku 27.6. a vzhledem k tomu, že čekám dvojčátka, tak to bude určitě dřív. Třeba se potkáme v porodnici :grinning: :sunglasses: Mně je 25 let. Lidka :slight_smile:
14. únor 2008 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že je ti nějak mrtvo :frowning2: Co pak se děje u Vás nového. U nás je všechno vpohodě a citíme se nádherně, holčičky kopou a mrskají se. Přeji pěkný den :slight_smile: :wink:
5. bře 2008 v 17:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lidu.

To je fajn, že jste v pohodě....

No my tak na půl... v pondělí jsem byla na kontrole a dostala jsem léky na tlak... Mám ho moc vysoký... Teda mám ho vysoký akorát na kontrole, doma ne... takže to vypadá spíš na syndrom bílého pláště... Zatím ho však beru a je fakt, že se cítím trochu lépe, ale to může být i počasím.

Jinak malá se má snad taky dobře... Hodně sebou mrská, ale jak příjde tatínek, že by ji chtěl taky cítit, tak se potvůrka ani nehne!!! :sweat_smile: Vyloženě otcovský respekt už teď... :dizzy_face:

Katka a Kristýnka
5. bře 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, určitě to všechno bude vpohodě, hlavně to chce klid a nožky v teple :slight_smile: To znám, taky když by manžel chtěl holky cítit, jak se mrskají,položí mi ruku na bříško a všechen zhon utichne a je klid po pěšínce. Kamarádka říkala, že právě hlazení po bříšku a dotyky tatínku úplně milují a proto se nechtějí hýbat :slight_smile: :sunglasses:
5. bře 2008 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás to v neděli ráno vypadalo takto:

Malá byla vzhůru a šila sebou... tak jsem jí nechala, vždyť se taky musí protáhnou... Jarek ještě spal. Pak se přetočil a malá se stále hýbala.... Jarek otevřel oko a pozdravil... v ten moment se malá přestala hýbat a už se nepohla.... Stačilo, aby ho uslyšela a byla andílek... :grinning:

Jarek mi říká: alespoň máš klid a můžeš zase spát...

No a takto je to u nás dost často... ale když tu ruku na mě položí a vydrží tak 10 minut, tak to už zase nevydrží malá a začne sebou mlet... :wink:
6. bře 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Můžu se k vám taky přidat, i když nejsem těhulka? 4.1.2007 se nám narodil Matýsek.
6. bře 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petro (doufám, že se tak jmenuješ.. :wink: )

Jistě, že se k nám můžeš přidat....

Já taky chodím do snažilek a snažilka už nejsem dlouho... :wink:

A koukám na fotečky, že jsi měla či máš kočárek Mikrus... Taky jsem po něm koukala... ale nakonec asi budu mít jiný...
8. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to datum narození Matýska je 4.9.2007, nějak jsem se přepsala a nevšimla si toho. :grinning:
maxkatka - ano, máme Mikrus a jsme spokojení.Nedávno jsme začali jezdit se sporťákem.Ale na léto už máme koupený golfáč.Přece jenom je lehčí. :slight_smile: A jaký kočár jsi si vybrala?
9. bře 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jsem si vybrala od Firkonu Ivone, ale teď začali dělat nový Firkon Kvatro, tak možná ten... Jediné co mi na něm vadí je jeho váha... ale nejsem ten typ co by s tím někde cestoval autobusem nebo vlakem... když už cestovat tak jedině autem... tak snad nebudu sedřená jak kůň...

Jinak mám fotky v albumu (červený je Ivone a ten barevný je F3, ale barevné kombinace jsou stejné pro všechny...).

A ještě, odkud jsi? Já jsem z Hodonic...

Katka
10. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Já jsem přímo ze Znojma.Sice taky autobusem necestuji, ale stejně bych nechtěla těžký kočárek.Musím ho každý den tahat do schodů. :frowning2: A taky se pořád nadzvedává při najíždění na chodník,a to je cítit každý kilo navíc. Musím se přiznat, že Firkonům jsem na chuť nepřišla. Jsem ráda,že jsem s tím naším spokojená.
10. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím ještě na jinou diskusi a založila jsem tam podobné téma, jako je tady.Kdyžtak se můžeš připojit i tam.Myslím, že je to tam hezčí. :wink:
http://diskuze.rodice.cz/viewforum.php?f=20
10. bře 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se vám daří? :slight_smile:
10. bře 2008 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se daří v celku dobře... na dnešek do rána to byla teda síla, protože malá od půl čtvrté nespala a kopala a kopala... ale je hlavní, že je v pořádku... :wink:

Lidu jak u vás?

Petro, sice Koník nic moc, ale na dalším webu se mi nechce registrovat... možná tam občas nakouknu, ale to je tak vše...

Tady bývalo živo a živo, ale holky se přestěhovaly na damu.cz do uzavřené diskuze...
10. bře 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kačí, tak to znám brzké ranní kopání. minulý týden jsem nemohla po dvě noci spinkat, protože holčičky se rozhodly mamku trochu pozlobit a hemžily se v bříšku a o sto šest :slight_smile: :grinning: Já jsem šťastná, že se pohybují a citím je. Alespoň jsem klidná, že jsou vpořádku :slight_smile:
Dneska to teda nevypadá na hezký den. Myslela jsem si, že půjdem s holkama na procházku spolu s naším psíkem, ale začalo pršet :unamused: :angry: Škoda, ale i tak posíláme moc moc sluníčka :slight_smile: :sunglasses:
11. bře 2008 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lidu, tak u nás taky prší... jsme si šly akorát pro oběd... a teď bysme měly něco dělat (alespoň pověsit tu vypranou pračku a vysát od kocourů chlupy), ale zase se nám nějak nechce...

A s těmi pohyby, já jsem taky moc ráda, že ji cítím... ale v noci je to fakt otravný...a ty to máš ještě duo... :sweat_smile:

ale nejsilnější pohyby cítím od minulého týdne... to je mrskání a mrskání....
11. bře 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... co děláte, že nezajdete????

No nic...

Peťo, teď náhodou koukám na kočárek a zrovna ma Mikrus... a koukám, že jeho váha je taky dost vysoká....
Mikrus:
- hmotnost sporťáku 17 kg
- hmostnost s hlubokým lůžkem 16 kg
- hmostnost s autosedačkou 15 kg
- hmotnost konstrukce 12 kg

Firkon Ivone.
- hmotnost korby pro hlubokou verzi: 7 kg
- hmotnost sportovní nástavby: 3,9 kg
- hmotnost podvozku s koly : 10 kg

takže hluboký budu mít o kilo těžší, ale sportovní budu mít o 3 kg lehčí.... váha s autosedačkou není na stránkách prodejce uvedena...
13. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky ze Znojma a z okolí. Hlásím se mezi Vás. Zatím mám těhotenství potvrzeno jen těhotenským testem. Zítra mě čeká první návštěva u doktorky. :slight_smile:
21. dub 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Liven, tak to gratuluji!!!!
21. dub 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz to tady nefunguje?:slight_smile:
18. srp 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zadna tehulka ze Znojma a okoli?:slight_smile:
20. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata, můžu se k Vám taky přidat? :slight_smile: Sice nevím, kdo tu všechno je - byla by šílenost pročítat nějakých 50 stránek :astonished: - ale snad sem zapadnu. Loni jsem se stala maminkou a už zase začínáme přemýšlet, no dalo by se říci, že už i konat... :grinning: , nad dalším mimčem :wink:
16. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jay Ahoj Jani, vítej na koníkovi....to je paráda, že konáte :grinning: (my už máme dokonáno), jak se vám daří?
30. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,je tu nějaká snažilka nebo těhulka aktuálně??
2. únor 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek