• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
těhulky, kde jste? Já dnes celý den polehávám, tak přemýšlím že bych snad konečně začala něco dělat? Ale motivace, to je teda hodně velkej problém. :grinning:
24. kvě 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byla jsem s klukem na fotbale,ten začíná v 15,30 a já byla ještě v 15,10 v posteli.usnula jsem jako růžena a to byli fofry....do školy a pak na stadion.
24. kvě 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já ty hemoroidy mám už moc let a taky nezlobí ,ale po porodu je to hrůza.tím tlakem vyhřeznou a je problém,nevím jestli sjsem byla víc špatná z porodu nebo z hemoroidů.určitě by se ale měli léčit a být alespon pod kontrolůou,nokdy nevíš co v tom střevě se kde vyklube.
24. kvě 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, jsem zvědavá jak se vyklubou. To ti věřím, že sis s nima mohla zkusit víc než s porodem, kdo nezná - nepochopí. :angry:
24. kvě 2007 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dneska večer je mi nějak moc hezky. Asi za to může to kakajíčko, to byla dobrota. Za chvíli se zavrtám do pelíšku, a bude pátek a manža přijede, no to mám ale hezké vyhlídky. Už se moc těším. Holčiny, hezky si užijte víkendík!
24. kvě 2007 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky tak :slight_smile:
I bez kakajíčka :grinning:
24. kvě 2007 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda hokly koukám,půl jedenácté ,jedenáct a vy ještě na webu.... to já jsem mrtvá už v 20,30 .... cha cha .a kakao? to nemůžu ani vidět,teď je mým favoritem chleba se sýrem a plátek šunky.dneska má být zase horko tak jsem slíbila klukovi,že půjdeme odpoledne na koupaliště .....
25. kvě 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem se dneska objednala na ten screening vývojových vad v prvním trimestru, dělají to v Brně v prenatalu a stojí to 1450,00, frčím 13.6.. Říkala jsem si, že budu potřebovat trochu uklidnění, když dvojčátkům obvykle testy na vývojovky vychází zvýšené hodnoty. pa pa, valím žehlit. :sunglasses:
25. kvě 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty si se objednala sama? nebo tě objednala Zdráža? já se taky nechám testnout,ale asi přes našu dr,nevím možná mě taky pošlle do brna nebo mi to odebere ona a pošlte to tam? nevíš jask se to dělá přesně? jo,jinak taky žehlím,už nemám ani ponožku...cha cha
25. kvě 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je to formou odběru krve a ultrazvuku (samozřejmě hodně moc podrobného), výsledky máš odpoledne, na Zdrážu jsem nečekala, protože jsem to včera ještě zkonzultovala na jiné diskuzi a tam mi řekli, kde se to dělá a že tam mají hrozně narváno. Dělá se to jen mezi 10-12tt a tak jsem tam dnes volala, ale říkala, že se musím rozmyslet nejpozději do pondělí, jinak už by měla plno. Takže nečekat a volat. No, možná má rozvadovská taky takovou techniku, ale nejsem si úplně jistá, jestli má nějaký místní gyndr. to co na klinice prenatálního výzkumu. Budu mít sice problém se tam nějak dostat, ale tož to už nějak zvládnem. Stejně mě plodovka asi nemine, tak ať aspoň jsem klidnější, než budu vědět výsledky plodovky, ty trvají měsíc a to je už dost pozdě přemýšlet, co s tím, když jsou výsledky špatné. Existuje samozřejmě zrychlená varianta, kdy ti výsledky řeknou do dvou dnů, ale ta stojí skoro 5000. To jsou pálky neuvěřitelný! :angry:
25. kvě 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, Rozvadovska si to dela sama, ale samozrejme pak krev posila na rozbor jinam, i to, co zjisti na UTZ. Vyjedou ji jen nejaka data a posila to pryc. Myslim, ze jsem mela vysledky do 10 dnu, ona posle SMS...Ona to dela za 1200 Kc. Myslim, ze je ve Znojme jedina! 13.6. ti budu drzet palecky, at mas prdolky zdrave a v poradku!

Kamco, ja psala seminarku do skoly, jinak chodim spat v 10 nejpozdeji... Pripadne pres den.
25. kvě 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ona mě to právě minule nabízela,ale že se ještě domluvíme přesně.když si to dělá sama tak to nechám udělat u ní,ikdyž ten výsledek nebude do odploedne.nevadí.hele antony (eps to má už za sebou)přece nemůžeme mít takovou smůlu,aby ty děti byli nemocný,ne???!!!jsem pesimistickej optimista...
25. kvě 2007 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já furt čekám jestli mi nezavolají že se jim ty testy nezdají, je to fakt strašný čekání. Snad to bude dobrý. V rodině žádný nemoci nemáme, tak snad .... Ještě týden a valím na kontrolu a chci ultrazvuk !!! Chci toho prcka taky konečně vidět. Kontrola taky nikde, tak že by nechodila ??? Stejnak je to naprd kontrolovat v těhotenství. Já jdu na ultrazvuk do nemocnice 11.6. Už aby to bylo :slight_smile: Jinak se jdu mrknout na stránky toho bazaru, protože jsem tam objevila nádherný poličky, tak si je jdu asi objednat. V těch prvních třech měsících padlo 9 hodin a já už spala, byla jsem taky hodně unavená. Za to teď bych vydržela dlouho. Antony držím ti palečky ať máš oba dva prcky zdravý :slight_smile: Kdybych to věděla, že se nějaký testy dělají, taky bych si to dala, ale ten můj doktor to je síla :frowning2: Kdyby mi to aspoň řekl.
25. kvě 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já to taky chci podstoupit jenom pro klidný svědomí, stejně asi bude plodovka, tak ať se potom měsíc netrápím, než dojdou výsledky. Takhle budu vědět, že krevní testy vyjdou nad normu, ale že už jsem jedno vyšetření podstoupila, tak budu klidnější. Možná by stálo za to zkusit to u té Rozvadovské, nejenom že je to levnější, ale také se člověk nebude muset kodrcat do Brna. Zkusím tam zavolat.
25. kvě 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam volala a Rozvadovská tam dnes není a mám se ozvat v pondělí. Tak za to nic nedám, že?
25. kvě 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, zus Rozvadovskou, ja mam pocit, ze by te vzala, ze o tom mluvily i jine holky, ze jim to jejich doktori nabidli u ni....a opravdu je to pohoda, vysetreni netrva dlouho, tech 10 dni se da vydrzet...jen se radsi zeptej na cenu, ale nemel by byt rozdil mezi jejimi a "cizimi" pacientkami....A usetris taky, primo na vysetreni, plus to trmaceni do Brna....
25. kvě 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidíš antony,zkus to ještě v pondělí u rozvadovský a rovnou se tam zeptej ,třeba tě hned vezme i dop registru.já to mám objednaný taky až na 11.6.,velkej ultrazvuk a tu krev.ale je to ještě 14 dní.dneska jsem mluvila s kamoškou co má holku 6 měs a o žádným takovým vyšetření neví,ona chodí k růžičkovi a ani jí to prej ńikdio nenabízel.koukala na mě jako na zjevení.
25. kvě 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba Rozvadovská to dělá až od ledna, a někteří doktoři to považují za zbytečné strašení, ale určit jsou spolehlivější než až v tom 16-18. tt. Takže se nedivím, pokud má půlroční dceru. Jé, teď nevím, nebo že by už rok a půl? I když švagrová na tom taky nebyla (malej má něco málo přes rok), až pak na plodovce, protože něco vyšlo blbě na těch neplacených testetch...
25. kvě 2007 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu na týden na dovču, tak moc nepovídejte, ať vás stihnu dočíst.

A ať jste zdravé a mimísci taky!
25. kvě 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK AHOJ HOLKY,VÍKEND JE ZASE PRYČ A ZAS MÁME O TÝDEN VÍC.DNESKA JSEM TEDA NEUDĚLALA ANI PENDREK,SPALA JSEM DOPOLEDNE HODINU A ODPOLEDNE OD PŮL DRUHÝ DO POŮL PÁTÝ....JE TO NORMÁLNÍ?VŠECHNO I SMRDÍ,DOKONCE MOJE MILOVANÁ AVÍVÁŽ SO SI KUPUJU V MAKRU,ČERNEJ LENOR.VADÍ MI I TĚLOVÝ MLÍKO JAK VONÍ,DNESKA MI NAVÍC JE NA ZVRACENÍ ,ALE V MOMENTĚ KDY DOBĚHNU K MÍSE TAK MĚ TO PŘEJDE.NEJSEM SCHPNÁ NIC UDĚLAT UŽ MĚ TO TEDA SE... NAVRHOVALA BYCH ABY SI CHLAPI PŘEVZALI TEN PRVNÍ TRIMESTR NA SEBE A PAK BUDU RODIT O STO ŠEST.TŘEBA JE TO I TÍM POČASÍM,V ÚTERSE MÁ OCHLADIT TAK SNAD MI BUDE LÍP. TAK NAPOŠTE CO DĚLÁTE.
27. kvě 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se dívám na výměnu manželek, síla.... Tak ještě máš 2 týdny a mělo by se to zlepšit s těma chutěma ne? Sice mně to trvalo tak 14 tt, ale přešlo to.
27. kvě 2007 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no víkendík byl moc krásnej, u mě už teda bude za chvíli svítit taky 10tt, ale oficiálně až od pátku. Dneska jsem měla hroznej živej sen, že jsem byla na utz, a doktor mi říkal, že mají 6cm, tak jsem si říkala, že jsou teda velicí a on na mě, že vůbec nerostou a jestli tomu jednomu ještě vypadne zub, tak už je to úplně ztracený"!!!!!!! Musela jsem vstát a jít nakrájet maso na obídek, abych se z toho dostala. Brrr brrr. Ale jinak kromě toho, že mě trápí to teplo, takže jsem vcelku k ničemu, je mi docela dobře, občas nějaký ty pachy a žaludek jako na vodě, ale fakt jsou ti mí broučkové na mě moc hodní. Tak si to spolu užíváme. Zatím pa pa. Mějte se moc hezky.

Jáááá bych tááák ráááda skočiila někam do bazéééénkůůůů!!!!! :grinning:
28. kvě 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JE MI DNESKA TROCHU LÍP,ASI JE TAKY TÍM,ŽE SE OCHLADILO.kdyby BYLO MINUS 5,VŮBEC BY MI TO NEVADILO.UŽ SE I NA TEN PODZIM TĚŠÍM.DNESKA JDU NA ANGLIČTINU TZAK SNAD MI TO BUDE ASPOŇ MYSLET.
28. kvě 2007 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? Jsem sice oficiálně okres Břeclav, ale už tři roky žijeme ve Znojmě, tak kdyby vám to nevadilo....
A všem vám moc přeji, krásné a zdravé miminka :slight_smile:
29. kvě 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, nazdar! To je jasný! My jsme tady stejně všechny "falešný" Znojmačky. :grinning:
Tak 8tt, tak to je super, zase někdo skoro jako my s kamčou! Vítej!
29. kvě 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :grinning: :sweat_smile:
29. kvě 2007 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, ahojky, tak jsme zase o jednu víc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ty jsi přímo ze znojma?
29. kvě 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přímo ve Znojmě bydlime :wink:
29. kvě 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsi Znojmačka každým coulem, já bydlela ve Znojmě až do prosince, ale pořád to nemám daleko! :sweat_smile:
29. kvě 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A odkud jsi antony?
29. kvě 2007 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek