• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
bydlíme teď v horních dunajovicích, asi 25 km od Znojma.
29. kvě 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JSEM SE KONEČNĚ URVALA NAPSAT.RÁNO MI BYLO TAK ZLE....UŽ JSEM MYSLELA ŽE TY NEDUHY PŘEJDOU ,ALE PENDREK.MÁLEM JSEM TO NESTIHLA K MÍSE.FUJ...
29. kvě 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je kousek :wink:
Mějte se zatím krásně. Právě mi padla. :grinning:
29. kvě 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JINAK JSEM ZASE SPALA ODPOLEDNE 2 HODINY,TO MĚ TAKY NEPŘEJDE...UŽ SE NÁM ANTONY BLÍŽÍ VELKEJ ULTRAZVUK ,ŽE?
vČERA ZA MNOU BYLA KÁMOŠKA A S OČIMA V SLZÁCH VYTÁHLA Z KABELKY TEST ,SAMOZŘEJMĚ POZITIVNÍ.ZNÁM TISÍC ŽENSKEJCH CO NEMŮŽOU OTĚHOTNĚT A ONA JE PO 6 MĚSÍCÍCH PO PORODU ZNOVU V TOM.-...A TO PRÝ MĚLA MENSES JEN TŘIKRÁT O PORODU.NO NAKONEC SE SMÁLA,BUDE RODIT MĚSÍC PO MĚ.SOTVA JÍ BUDE DANUŠKA CHODIT A ONA UŽ BUDE MÍT MIMINO.
29. kvě 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
FAKTEM JE ŽE JSEM SE NĚJAK VNITŘNĚ UKLIDNILA ADNESKA JSEM SE PŘISTIHLA,ŽE SE ZAČÍNÁM TAK NĚJAK DOOPRAVDY TĚŠIT.NEVÍM ,JESTLI BOHUŽEL NEBO BOHUDÍK SE ALE PODVĚDOMĚ OBRACÍM K HOLČIČCE.JO A TAKY (SICE PŘEDČASNĚ( MÁM NA INTERNETU VYBRANEJ KOČÁR.TO JSEM RYCHLÁ CO? KDY ZAČNETE KUPOVAT OBLEČKY???? JÁ ASI TAK V ZÁŘÍ POMALU NA CO TREFÍM.
29. kvě 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, ultrazvuček se nám blíží, respektive ještě si chvíli počkám, jsem domluvená na 25.6., aby tam z těch dvojčátek prý něco bylo pořádně vidět, zítra jdu ale na kontrolu, více méně že budu ve Znojmě a měla jsem se tak nějak stavit. Doufám, že se mnou nic extra dělat nebude, jen moč prý s sebou, tak to budu ještě shánět skleničku. :grinning: :grinning: :grinning: Spíš musím na finančák, a katastrální úřad, takže se mi samozřejmě vůbec nechce. Aspoň že jsem si dneska vyprala a něco vyžehlila. Taky jsem mezitím spořádala tunu potravin, tak jsem zvědavá, kdy se začnu valit.
Nevolnosti zatím naštěstí žádné, jen mě často pobolívá hlava z každé změny počasí, ale dá se to přežít. Jsem fakt ráda, že nijak nezvracím, jsem tu celé týdny sama a to by mě asi dorazilo. Tohle já fakt nerada. :angry:
Oblečeníčko vidím taky až od září října, později to snad už ani nepůjde. To se budu valit jako buldozer. :grinning:
29. kvě 2007 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÁ MÁM ZASE RÁDA KDYŽ KOIPÍŠ OBLEČENÍ FAKT ŽE SE TI LÍBÍ A ŽE TREFÍŠ NEŽ KDYŽ MUSÍŠ NUTNĚ NĚCO NAKOUPIT.NO JÁ BUDU ASI ZAČÍNAT U VELIKOSTI ROVNOU 62 (56 ÚPLNĚ VYNECHÁM),BOJÍM SE ŽE TO MIMINO BUDE MOC VELKÝ,ALE TY ZAČNI KLIDNĚ NA TÝ 52-56,ASPOŇ BUDETE MÍT DOMA MIMINKA.
29. kvě 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JÁ MÁM JÍT UŽ 11.6. NA ULTRAZVUK.KDYBY SE VYKLUBALI DŘÍVE A BYLI MALINCÍ DOSTANE SE KOUPIT I VELIKOST 45-48 PRO NEDONOŠENÝ MIMINA A LE TO JSOU PIDI VELIKOSTI.
29. kvě 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já jsem s tím oblečením neodolala a nakupuju, sice nevím ještě co to bude, tak zatím takový ty neutrální barvy - bílá, žlutá. Velikost 56 je fakt malinkatá, nakupuju už raději 62, podle toho břicha co mi už teď tolik roste, tak to bude pořádnej cvalík. :slight_smile: Jinak jsem dneska volala do nemocnice na ten předporodní kurz, tak teď zrovna jeden končí (myslím že mi říkala do poloviny června) a přes prázdniny nedělají a začnou asi druhý týden v září, sice budu mít pak měsíc a půl do porodu, ale budu tam určitě chodit. Je to přímo na rehabilitaci v nový nemocnici, je tam i bazén. Takže paráda. Platí se prej ca 20 kč za tu lekci. Jo a je to v úterý od půl 2. do 3. A taky v pátek. Budete chodit??? Tak dneska začínám s 19. týden, to to letí... V pátek jdu na kontrolu.
30. kvě 2007 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jo, já chci taky chodit!!! To bych ještě určitě v září mohla!! Ale chtěla bych chodit jen tady do té nemocnice, ne za tu Billu - to kdyby totiž věděla švýca, tak by mě praštila. :grinning: A když je tam i bazének, tak to je supr. Počítej se mnou. A do kdy se musíš nahlásit?
30. kvě 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkala mi, že to všechno pak posílá doktorovi. Ale číslo na ni je 606223846 - Vodičková. A přišla mi co vykládala fakt dobrá. Ten bazén ti prý musí schválit tvůj doktor. Já si myslím, že to tady bude lepší jak za tou billou. :slight_smile: Tak se tam uvidíme... Já nevěděla, že je v nemocnici i bazén, ptala jsem se ji, jestli má i intern. stránky a ona že jo, ale je to tam tak všeobecně. Tak se musím kouknout.
30. kvě 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu internetovou stránku nenašla, nemáš přesnou adresu?
30. kvě 2007 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se ještě nedívala, ale zkus normálně přes nemocnici.
30. kvě 2007 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2007 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj baby,tak jsem dorazila z holešova,musela jsem pracovně.na dálnici klid jela jsem pomalu jako s hnojem , akorát jeden vyhořelej kamion,ale v protisměru ,tak mě to netrápilo.jsem zvyklá moc jezdit,před těhu jsem najela tak 3000 km měsíčně,ale teď už jezdím daleko míň.Nikdy člověk neví co se na tý dálnici stane a v který koloně zůstane.

jo na to cvičení bych chodila taky ,já se moc za tu billu nehrbnu ikdyž prej ej dobrá,ale jak už tady něktzerá z vás říkala,to valůení klínů do hlavu ,že porod nebolí.....nemám ráda takový vymejvání mozků.a navíc vím jak porod bolí....cha cha tak se tam od září sejdem.musím se hejbat,jinak neprolezu dveřma.dneska jsem se dozvěděla od jedné mé zaměstnankyně,že její dcera je dnes na laparoskopii v nemocnici a na různým vyšetření,že nemůžou mít děti.pokouší se už snad sedm let a nic.a když jsem jí řekal že jsem v tom,a navíc na "první zatřepání trenkama" byla z toho vedle je ta jedle.je to strašně nespravedlivý.....
30. kvě 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jinak zkuste www.nemzn.cz je to celej špitál a tam najdete io porodnici.
30. kvě 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami, všechno nejlepší k svátku!!!! :grinning:
31. kvě 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hodnáááá ,děkuji.Zrovna dneska by mi mohlo být líp.když mám ten svátek ,ale jaksi ne...Asi mám i horší trávení ,strašně brkám .už jsi to řekla,že jsi těhu?
31. kvě 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ne, jenom nejbližší rodina to ví ode mě, ale manža už to pověděl kde komu. Je z něj hrdý otec dvojčátek :grinning: :grinning: Má pocit, že má víc než ti ostatní, ale ještě neví, co ho čeká, až ti dva budou na světe. Já čekám ještě na utz, abych to řekla babičkám, a pak už to bude vědět i zbytek rodiny, to je mi jasný.
Dneska jsem měla zase špatný sen, asi se do těch mých snů nějak promítá podvědomí.
Ty chodíš ještě do práce? Já se teda za 14 dní chystám znovu nastoupit, doma se mi být už dávno nechce, ale dojíždět do práce mám taky pořád obavu. Minule jsem měla ty bolesti po cestě do Znojma, tak jsem si to tak nějak propojila cesta = nebezpečí. Jsem padlá na hlavu. Včera jsem byla ve Znojmě a bylo to v pohodě, takže řídit není nebezpečí a určitě to zvládnu i těch posledních 14 dnů. Už bych ale měla nejradši ten utz za sebou. Jdu 25.6., takže ještě tři týdny.
31. kvě 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky jsem ze Znojma a ráda bych se připojila do vaší diskuse.Momentálně jsem nemocná a hrozně se nudím tak brousím po netu a náhodou jsem objevila tyto bezva stránky.Doufám že i já tady najdu bezva kámošky se kterýma si budu moct popovídat.Už se moc těším.Mějte se všechny moc fajn :slight_smile:
31. kvě 2007 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky xbimbobl, tak konečně jedna snažilka (nebo ještě nemáš změněné nastavení?), vitej a brzy se nám uzdrav.
31. kvě 2007 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky xbimbobl, tak tě tu vítám :slight_smile: . Jsi ve snažilkách? Holky četly jste diskuze s "porodní bábou", docela dobrý. Ve všem tam poradí, co jsem četla, tak hodně holek nedostane potřebné informace od doktorů... Ještě že máme toho koníka :wink:
31. kvě 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JE NÁS KONEČENĚ VÍC,NA ZAČÁTKU JSEM BYLA JEN JÁ A ANTONY A DOCELA MI TO BYLO LÍTO ,ŽE JSEM TU DISKLUZI ZAKLÁDALA,PROTOŽE TŘEBY MAMINY PRAHA ,TAM JE JICH ASI SAND 20....ALE TEĎ JE TO DOBRÝ.
ANTONY : JÁ JSEM KDYSI S MANŽELEM ZALOŽILA FIRMU A PŘED ROKEM A PŮL JSEM KOUPILY V PRÁVĚ V TOM HOLEŠOVĚ DŮM A OPRAVILY HO TAM A MÁME TAM PRODEJNU S OBLEČENÍM A DROGERII "JASMÍN".TAKŽE DĚTI - NEDĚTI ,MUSÍM OBČAS TEN BYZNYS ŘÍDIT.JSEM SICE ZVKLÁ HODNĚ UDĚLAT MEJLEM NEBO PO TELEFONU,I TAM MÁM SVÝ LIDI A JINAK ZÁSOBOVÁNÍ ZVLÁDÁ MANŽEL,ALE PŘECE JEN...KDYŽ TO PŮJDE TAK SE TAM OBČAS CHCI VYPRAVIT.ALE I KDYŽ ŘÍZENÍ NENÍ DŘINA,PŘECE JEN NEVÍŠ KDY SE NA SILNICI CO STANE.MŮŽEŠ BÝT SEBE OPATRNÁ ,ALE LEKNEŠ SE NEBO TO ZAVINÍ NĚKDO JINÝ....
31. kvě 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO JAKO JINAK JÁ JSEM EXPERT NA SNY...NE ŽE BYCH JE UMĚLA VYKLÁDAT,ALE SNY JSOU TVOJE PODVĚDOMÍ A TAKY SE FAKT OD TOHO MŮŽE OPRAVDU SPLNIT SPOUSTA VĚCÍ.MÁM TO VYZKOUŠENÝ,ALE SPOUSTA ŠKAREDÝCH SNŮ NEMÁ ZLEJ VÝZNAM.ZÁLEŽÍ JAK DO .HODNĚ ŠPATNÝ ZNAMENÍ JSOU ZUBY (ZKAŽENÝ,BOLAVÝ ,KŘIVÝ,VYPADANÝ...) BOHUŽEL HORŠÍ NE BO ŠPATNÁ NEMOC,SMTR NEBO KDYŽ SE TI ZDÁ O MASE,HLAVNĚ TO MSO ČERSTVÝ A KDYŽ JE STARÝ A ZAPÁCHÁ,TO JE NĚCO PODOBNÝHO.ALE NĚKDY JE LEPŠÍ NECHAT SEN SNEM A NEMYSLET NA NĚHO.U TEBE JE TO¨TEĎ ASI HODNĚ TA OBAVA O MIMINA A MOŽNÁ TAKOVÁ ÚZKOST Z TOHO JAK TO CELÉ DOPADNE.
31. kvě 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsi mě moc nepotěšila, protože součástí toho prvního snu bylo, jak doktor říkal, že jestli tomu jednomu mimču vypadne ještě ten poslední zub, tak je to v háji... :angry: Ale budu to raději brát s rezervou.
Mě se často vyplnil jeden sen a sice, když jsem čekala ms, tak se mi o tom dost často zdálo a za dva dny jsem to fakt dostala. Ale zase mohlo hrát svou roli podvědomí.
Je pravda, že už mě to doma moc nebaví, nejraději bych byla v práci, ale ačkoli si to nechci přiznávat, je to s těma dvojitýma broučkama opravdu v mnohém rizikové. Nic nic, pořád dobré a najednou ... Takže udělám, co budu schopná, abych je donosila až do konce. Holky, vy ještě budete přenášet a já se modlím za 37 nebo 38tt. Tak mi držte pěstičky. Zatím je to 10tt, tak to si ještě počkám.
31. kvě 2007 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono taky u těch snů jde o to jestli si ten zub viděla nebo op něm jen doktor mluvil.ale radši nech sny snama.Hele řekneš si 10tt,ale když jsem založila diskuzi bylo to jen 5tt a už máme 5tt za sebou.takže dobrý ne?Navíc se už od 10tt snižuje riziko potratu na 1,5% a tak nás snad jen můžou strašit ty vývojový a vrozený vady...já mám z přenášení strach,švagrová 15 dní přenášela a kluk se pakk narodil cisařem,že byl na ni moc velkej a měl skoro 4kg.do 4kg to beru to zvládnu,ale peťa se narodil jen dva dny po termínu a už měl 3850g,takže kdybych ho ještě týden nebo deset dní tahala,tak by měl snad 5kg.Spolužačka tak přenášela druhou holku a zta se narodila sice strašně rychle ale 4500g,a brečela ,že to vůbec není mimino,že to je jako klacek...ty mimina ke konci strašně přibírají.
31. kvě 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u dvojčat si myslím,že se málokdy rodí v 37-38tt,to jsou asi výjimky,spíš počítej 35-36tt,ale nejsem zas takovej odborník,ale to si myslím ,že tasky už stačí ,aby byli zdraví.no jak nebudeš na konikovi tak to poznáme...cha cha
31. kvě 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
37-38tt je ideál, ale máš pravdu, toho dosáhne jen třetina. Zrovínka tento týden prý ve Znojmě rodily dvě maminky, které donosily dvojčátka až do konce. Tak na ně myslím a beru si z nich vzor. :grinning: :grinning:
31. kvě 2007 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že tady vysedávám pořád?!?!?!? :sunglasses: No je to pravda, v životě jsem nechatovala apod., ale od té doby, co jsme byli poprvé v CAR jsem potřebovala psychickou podporu od holek, které tím prošly. Člověk si myslí, že jsou to jen hloupé "drbárny", ale dozvěděla jsem se tam skutečně hodně informací, hlavně jak všechno probíhá, takže jsem neměla strach do toho jít a taky věčně plakat mužíčkovi na rameni nejde. Oni ti chlapi toho tolik neunesou. Oni neunesou vydržet ani mlčet, když čekáme dvojčátka!!! Hallo, hallo, je tady ještě někdo, kdo to na okrese neví??? :grinning: A já se tak poctivě snažím mlžit až do konce 1. trimestru. Je to prohraný. Ale když to dobře dopadne, tak jsem samozřejmě ráda, že má taťuldík (budoucí) z toho takovou radost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé,já myslela jako že až se neozveš na koníkovi tak už budeš v porodnici.ale máš pravdu,že se tady dost dozvíš zkušeností a rad ,kterejch se normálně nedopídíš.trochu mě vadí že ten internet je takovej neosobní a když u něho sedím moc dlouho tak mám i takovou ponurou náladu,ale to bývá až tak víc na podzim a v zimě.pravda je že jsem začínala hodně číst ve snažilkách ,ale moc jsem nepsala,nejsem takovej chatař (četař).a když vidíš jaký mají ženský trable a co všechno jsou schpný pro bejby udělat,je to až k neuvěření.
můj manža je teď taky takovej jinej.je moc hodnej a velká životní opora,je asi pár věcí co mě na něm štvou ale je taky pár věcí pro který bych ho nikdy neopustila.možná si říkáš že kecám,ale je to tak ,tolikrát mě podržel...a sám je navíc nemocnej,má cukrovku a alergii na pyl a prach a kytky.ale teď co jsem, těhu normálně neřve,nebrble,se vším mi nějak automaticky pomáhá...a taky to moc chtěl tak je taky štastnej ,že se to povedlo takhle rychle.
31. kvě 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek