• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
autor
jo jsem blázen.... už mám vybranej kočárek.snad se mi to nevymstí...jen jako mám vybranej typ.jéééé ty budeš muset dělat všechno dvakrát...dva dudlíky,dva fusaky...kdyby to tak byla holka a kluk!
31. kvě 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je moc dobře, že si tak rozumíte, já bych toho svýho taky nedala. Máte skutečně štěstíčko, že k vám příroda byla tak hodná. Já bych si taky přála mít prostě jednou zpožděnou ms a pak si udělat testík a bylo by to. Ale i tak máme víc štěstí než rozumu, protože se nám povedlo IVF hned na první pokus, takže to naše štěstíčko z dvojčátek možná nechápe nikdo tolik jako my dva.
31. kvě 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem dneska byla na kontrole, a opět bez ultrazvuku. Prej se dozvím pohlaví až toho 11. v nemocnici. Kamilo a jaký máš vybraný ten kočárek, ať se můžem inspirovat :slight_smile: Jo a když jsem se ho znovu zeptala na vycházky, tak prej se mám zajít zeptat na sociálku, dobrý ne? :frowning2: No nic, venku je nádherně, asi se půjdu podívat do města. Tak se mějte
1. čer 2007 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Antony: někdy bych ho nejradši něčím sekla jak mi strašně leze na nervy,ale komu chlapi nelezou,že? My jsme spolu už 15.let (bylo teď v dubnu) a tak už se můžu ohlídnout zpátky a podívat se jak jsem žily,co se změnilo,co bylo dobré a co zlé.Ať je jakej je ,neměnila bych.

Jo ten kočár je takovej ten co se na jeden podvozek dá dát sedačka,hluboká korbičkla a pak je k tomu sporťák .je to na adrese www.destkyraj.cz, a prodejna destkého ráje je ted i na jarošce nad kauflandem,je tam i pro maminy oblečení atd...podívámse ted a napáíšu typ.
1. čer 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak je to : CHICCO TRIO S3 TOP 2007 , NEBO : INGLESINA OTUTTO COMBO
ALE DO PODZIMU JE ČASU.....ALE CHCI HO VIDĚT A "OMAKAT"SI HO ,JEN TAK HO PO INTERNETU NEOJBEJDÁM.
1. čer 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pěkný kočárky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Na ten chicco jsme se dívali v brně, taky se nám líbil, jen ty ceny... Ještě jsme se chtěli podívat tady po znojmě. Já se budu snažit sehnat kočár s velkým prostorem uvnitř korbičky, ale ono to je asi všechno stejný že?
1. čer 2007 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NENÍ TO STEJNÝ TY MODERNÍ SJOU TROCHU MENŠÍ ,ALE TŘEBA TEN CHICCO JE NOVEJ MODEL S VĚTŠÍ KORBOU NEŽ LONSKEJ MODEL.ZÁLEŽÍ CO K MIMINU POTŘEBUJEŠ.JÁ AUTOSEDAČKU POTŘEBUJU NUTNĚ,U PETŘÍKA JSEM SI PAK PO HLOBOKÝ KOČÁRU KOUPILA SPORŤÁK A PAK JEN DOMĚSTA GOLFÁČ,TEN BYL ZLATEJ .... A PRODRBALA JSEM CELKEM KDYŽ TO SPOČÍTÁM 26 000,-.TO JSEM PRÁVĚ KUPOVALA VŠECHNO ZVLÁŠŤ,POTOM KDYŽ VYROSTL PODLE POTŘEBY,ALE TOHLE JE ZA 17 TIS A MÁŠ TO VŠECHNO NA JEDNOM PODVOZKU A CELÉ TI TO PASUJE.CO JÁ JSEM SE NATAHALA SEDAČKY V RUCE....JÁ JSEM TŘEBA NEUSTÁLE NA CESTÁCH ,DENNĚ JEZDÍM AUTEM TAK PRO MĚ JE TAKOVÁ VÝBAVA NUTNÁ,ALE KDYŽ TŘEBY BYDLÍŠ VE MĚSTĚ TAK MOŽNÁ STAČÍ JEN KOČÁREK CO SE DÁ UDĚLAT Z HLUBOKÝHO SPORTÁK.PĚKNÝ KOČÁRKY MAJÍ V DYJI A TAKY BYCH ZKUSILA MRKNOUT JEŠTĚ NA JAROŠCE V TOM DĚTSKÝM RÁJI,TŘEBA TREÍŠ DOBŘE.JÁ JSEM VĚCI PO PETŘÍKOVI PŮJČILA ŠVAGROVÝ ,NĚ CO DRUHÝ ŠVAGROVÝ A TA MĚLA VZÁPĚTÍ DRUHÝ DÍTĚ A TAK TO OBLEČENÍ JE HRŮZA A DĚS A KOČÁRKY JSOU TAKY PO SMRTI.ALE JÁ JSEM VĚDĚLA ,ŽE DRUHÝ DÍTĚ NEBUDU MÍT HNED A TAK JSEM TO NECHTĚLA ANI SCHOVÁVAT.A STEJNĚ TED MÁM TERMÍN 28.12.TAKŽE ÚPLNĚ V JINÝM ROČNÍM OBDOBÍ.... A JÍNÝ OBLEČKY.....
1. čer 2007 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANTONY : A JAK TO BUDE S KOČÁRKEM U VÁS? TA MOJE KAMARÁDKA,CO MÁ DĚVČÁTKO 6 MĚSÍCŮ A JE TED ZASE TĚHOTNÁ ŘÍKALA,ŽE SI ASI POŘÍDÍ TAKY KOČÁR PRO DVOJČATA,PROTŽE KDYŽ SE TO DRUHÝ NARODÍ TAK TA MALÁ MOŽNÁ UŽ BUDE CHODIT,ALE ASI TO NA DLOUHÝ TRATĚ NEBUDE A NAVÍC BUDE LEDEN A BUDE SNÍH.MÁ TO SKORO FAKT JAKO DVOJČATA...
1. čer 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Taky už jsem se dívala na kočárky. Měla jsem i svého favorita, ale jak nad tím pořád dumám, nacházím nějaké proti. Zatím jsem žádný ideál nenašla, takže budu muset z požadavků ubrat. :confounded:
Kami: ty kočárky jsou pěkné :wink:
Včera jsme s manžou viděli srdíčko :grinning: Mlátilo jak o závod, ale jinak tam nic moc vidět nebylo.Ještě je to prďolka 9,5mm, ale vytoužený miláček. :slight_smile:
1. čer 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JEVISOVKA: NO VIDÍŠ ,JE TO FAJN VIDĚT TO SRDÍČKO,JÁ HO VIDĚLA STRAŠNĚ BRZY ASI UŽ V TOM 6TT.JÁ JDU NA VELKEJ ULTRAZVUIK 11.6. TAK JSEM ZVĚDAVÁ,MÁM POŘÁD OBAVU ŽE TO BUDE MOC VELKÝ MIMINO.
PRÁVĚ JSEM SEŽRALA RYBIČKY V TOMATĚ A MISKU VÝVARU AS KNEDLÍČKAMA A ODPOLEDNE TAK KILO TŘEŠNÍ...KDYŽ BYLI TAK ŠŤAVNATÝ...
NO S TÍM KOČÁRKEM TO NECHÁM STEJNĚ ULEŽET ,DO ŘÍJNA NEBO LISTOPADU JE ČAS.

KDY MÁŠ TERMÍN?
1. čer 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tak to ti závidím. Já skoro nic nesním,a když už tak je mi potom špatně :wink: Ikdyž mě je špatně permanentně. Večer nemůžu usnout a se budím zase bolestí. Manža říká, že nemám furt brblat :sweat_smile: . Nutí mě jíst a dokola říká, že musím za dva. Nenechá si vysvětlit, že to tak není-blázínek :slight_smile:
O termínu doktor ještě nemluvil
1. čer 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle ultrazvuku jsem 7+3. Takže to vypadá na půlku nebo konec ledna. No jestli to bude po mě, tak potěš :grinning:
S kočárkem to necháme taky až později. :slight_smile:
Zatím papa a dávejte na sebe pozor :wink: Zitra se zas ukážu. Utíkám dom, mám už toho plné kecky :slight_smile:
1. čer 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé tak to já mám termín spočítanej snad od "dělení buněk".... cha cha .spočítej si od poslední menstruace 40týdnů a vyjde ti kdy se narodí.ale jak vidím , já mám o týden víc,tak se tam .... možná sejdem.já mám termín 28.12 a tak tY budeš mít asi týden po mě.
no já sice jím ,ale je mi tak zle celkově že to svět neviděl.snad mě to už taky přejde...
1. čer 2007 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Já to vidím spíš na tu půlku ledna. Ovulaci jsem měla totiž o týden později. Podle UTZ to vychází na 15.1.(den po mojich narozeninách :slight_smile:)
Ve Znojmě určitě rodit ale nechci. Slyšela jsem na ni sice dobré reference, ale mám jiné důvody, proč nerodit tady. Chci jít do Brna, jen ještě nejsem rozhodnutá jestli Obilňák nebo Milosrdní. Na Obilním už jsem ležela, ale na rizikovém-líbil se mi tam hlavně přístup sestřiček i doktorů, byli úžasní. To porodní je údajně super, jen si hodně holek stěžovalo na šestineděli. Ještě je času dost na rozhodování :wink:
2. čer 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mám kamošku v brně co měla dvě děti uměle oplodněné a říkala že porody oba dva hrozný,měla je na obilnáku a je to prej jako továrna na děti.neosobní přístup ,něměli na ni čas,že zrovna rodilo víc maminek a ona protože byla druhorodička,tak ji "nechali" a porodila bez nástřihu,prej hrůza.kluk byl velkej a zdálo se jí že to pěkně odflákly.ani prej to šestinedělí nic moc.alůe to musíš zvážit,navíc cesta do brna je dlouhá možná nebude čas.možná bych se vyhla veikejm špitálům,je to fakt jak fabrika na dětičky.ve znojmě je ta porodnice opravdu fajn,útulná a i ten personál je dobrej,fakt je že to šestinedělí nesedělo i mě.ale zase asi nenajdeš nikde všechno stoprocentní.ikdyby znojmo noc moc,tak by mě lákalo,že je to tady doma.zase kdybys měla problém s miminem tak je lepší brno,jak na co.ale je ještě čas...
2. čer 2007 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš pravdu, na to je ještě času dost :slight_smile:
Klidně bych sem do Znojma šla, nic proti němu nemám, jen jsou tu jiné důvody(né zdravotní). Manžílek by za mnou mohl chodit denně a aspoň bych nebyla sama, jenže to nejde :frowning2:
Před chvilkou jsem musela táhnout dost těžkou krabici a teď mě pekelně bolí podbříšek.
2. čer 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAK JSEM ZASE SPALA,JÁ SNAD BUDU SPÁT AŽ DO PORODU.VČERA JSEM JELA NA SRAZ S DĚCKAMA ZE ŠKOLY A JELA JSEM PRO KAMOŠA DO HAVRANÍKŮ A ZDECHLO MI TAM AUTO,SAMOZŘEJMĚ ŽE UŽ SE NEROZJELO ,ŠMEJD JEDEN A MUSELA JSEM HO TAM NECHAT.KUPODIVU MĚ TO ANI NEVYTOČILO.TAKŽ HO ZEJTRA POTÁHNU DO SERVISU NA LANĚ KTERÝ MUSÍM KOIPUT A ROZČILOVAT SE BUDU POTOM.. CO DĚLÁTE?
3. čer 2007 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj! jsme zpátky z dovolené, bylo to super, vyšlo počasí, Madlenka spokojená, bříško nebolelo, takže fakt pohoda. Ale taky to byla poslední dovča letos (a asi vůbec na rok určitě), už mám do porodu 2 kalendářní měsíce!

Zítra jdu k doktorce, snad mi řekne, že už je Madla otočná hlavičkou, podle kopanců bych to tak odhadovala, uvidím...ještě má čas, i když moc ne, ještě tam má místo na otočení. Pak mám od 9 kurz. Holky, já bych ten v Macece nezatracovala, pak vám napíšu, ja bylo, budem probírat kojení. Je pravda, že je dražší, než v té nemocnici, ale jak jste psaly, jeden kurz tam teď končí (do poloviny června) a já bych ani neměla kam jinam chodit, kdyby Maceška nebyla! A chodit do kurzu několik měsíců dopředu je podle mě blbost. I tak mám pocit, že je těch informací nějak moc, že už mi to nebere a na něco důležitýho zapomenu! A ve středu jdu na hematologii. To zas bude zabité dopoledne, ale už mám velký břuch, snad mě sestra dá nízké číslo. Minule jsem tam byla snad 3. a šla jsem až 8.! Ona si tam nechává rezervu pro "naléhavé" případy, příp. děti a hodně nemocné lidi, co by tam nevydrželi čekat, ale taky mě to tam nebaví, minule 3 hodiny! :sweat_smile:

Holky, nechcete si vložit nějaké fotky, ať nejste tak anonymní?
3. čer 2007 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny holky ze Znojma :slight_smile:
4. čer 2007 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no konečně se někdo přihlásil....!!!!!
4. čer 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no s těma fotkama.... říkala jsem si taky že si tam něco vložím,ale někdy tam baby dávají fakt fotky i osobní,dokonce tuhle jsem našla vyfocenou nahou těhotnou asi v osmým měsíci...No comment...ale pravda je že jednu si tam dám.někdy si to baby ani neuvědomujou,kdo je na tom internetu vidí a co to může způsobit.
4. čer 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem Zuzka a je mě 25 let?
4. čer 2007 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak je mi pořád stejně mizerně ,snad i hůř,navíc to umocnilo to že mám auto v sevisu a počítám tak 10tis oprava,ale to už nezachráním.tak jezdím velikou dodávkou renault master...snad mě ty nevolnosti přejdou,dneska jsem zase chrápala,hrůza,jako mědvěd.v sobotu mi bylo zle i v noci,říkala kamoška skoro doktorka ,že je to tím vzestupem hormonů a že v podstatě je to dobře,protože kdžy je nárůst hormonů,roste i ten plod.
Stejně jsem zvědavá ,co to bude ,ale nechám se až do porodu překvatpit.
4. čer 2007 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo co antony? nejsi na webu?za tejden mám ten ultrazvuk...už aby byl.
4. čer 2007 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamila3: tak to tě obdivuju já bych to asi nevydržela tak dlouho čekat ....jsem hrozná nic neudržím v tajnosti :slight_smile: ...
4. čer 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to já se kochám jak jsou všichni napnutí a zvědaví.můj kamarád má dvě děti ,u obou věděli cio to bude a pak se jen vlastně čekalo ,až se to narodí a řeknu ti ...celkem nezáživný.to manžel od mý příbuzný z pátýho kolena ( blbec jeden...)se šel ožrat když se dozvěděl že to bude holka a dokonce s ženou dva dnny nemluvil,on chtěl stašně kluka abyl pak z toho naštvanej.
4. čer 2007 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamila3:no každej je asi jinej a prožívá to jinak.....a ten blbec jak jsi ho trefně nazvala asi normální nebyl....
4. čer 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den všem přeje Zuzka
5. čer 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO VIDÍŠ.... JAK TI TO SLUŠÍ...DOBŘE TAK JÁ JI TAM TAKY VLOŽÍM.
5. čer 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ALE ASI AŽ NAVEČER NEMÁM TEĎ ČAS,A NAVÍC MUSÍM NĚJAKOU UPRAVIT ,PROTOŽE MÁM VELIKÝ SOUBORY.
5. čer 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek