• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky a snažilky ze Znojma, přidejte se.

2. února 2014 
Zuzko ahoj! Pořád snažilka nebo už těhulka?
5. čer 2007 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps: no udělala jsem si dneska test a negativní takže se asi nezadařilo, no uvidíme ale pořád jsem to ještě nedostala a to je dneska 33 den
5. čer 2007 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO Zuzy,já jsem měla první dva testy taky negativní až ten třetí byla slabounká čárka a pak zesilovala.ale je pravda že jsem první negativní test dělala 29.den cyklu takže čistěn teoreticky už bys e ti to mělo ukázat.ale záleží taky na ovulaci kdy jsi ji měla.já ji měla každej měsíc jinak,hodně taky podle toho jakej ten měsíc byl náročněj v práci a taky psychicky.ale čím víc to chceš tak tím to víc nejde.aspon nebudeš rodin na silvestra jako já,hrůza možná to bude dřív i na štědrý den...nemyslím na to ...

kolik ti je? jestli nechceš nepiš,mě je 31 a v den termínu porodu už 32....
5. čer 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co vy na to ? konečně jsem se dostala k tomu zmenšit fotku.
5. čer 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a co antony? neozvala si se.... nestalo se tri něco? nejsi v nemocnici?
5. čer 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo super fotka! Zuzka psala na předchozí stránce, že je jí 25. Mně 27...

Zuzi, držíme palečky, aby se potvůrky // objevily!
5. čer 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
eps=Eva :wink:
5. čer 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všechny vás moc zdravím a přeju všem super den....No já pořád nic tak asi půjdu navštívit pana doktora ať se mrkne a budu vědět hned...Tak mě držte palce
6. čer 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krátce všechny moc zdravím, než zalezu zase do postýlky. Musím. :cry: Bohužel jsem skončila minulý týden v nemocnici a byli jsme jen krůček od konce. Ještě pořád to není dobrý, takže nebudu pokoušet osud a lezu do postele. Musím teď jen ležet a nechat se obsluhovat. Držte mi pěstičky.
6. čer 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHOJ ANTONY

, JÁ JSEM SI TO MYSLELA.....DNESKA JSEM JELA Z HOLEŠOVA PO D1 A MYSLELA JSEM NA TEBE,ŽE AŽ PŘIJDU DOMŮ KUKNU NA KONÍKA JESTLI SI NAPSALA.JÁ ZATÍM DOBRÝ ,ALE ŤUKÁM DO DŘEVA SNAD DENNĚ.TAK BACHA A DRŽ SE ,OBČAS VYLEZ Z PELECHU A NAPIŠ NA KTERÝM BIKU LEŽÍŠ....CHA CHA ŽÁDNÝ NERVY A FAKT POHODA,HELE UŽ FAKT MÁME SKORO TEN TŘETÍ SEMESTR ZA SEBOU TAK AŤ TI TO TAKY VYJDE...

JO JINAK JSEM TEDA FAKT NEJSTARŠÍ... HLEDÁ SE NĚKDO STARŠÍ, NEŽ JSEM JÁ !!!!!
6. čer 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TEDA TY MOJE CHYBY...NE BIKU ,ALE BOKU...

ZUZY A CO TEST? NEGATIVNÍ?
6. čer 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, držím pěsti :wink: . V pátek jsem ve městě viděla chlapa a jel s kočárkem s dvojčátkama, tak jsem si vzpomněla. To bude dobrý uvidíš.... Dneska jsem strávila na úřadě hodinu u jednoho okýnka, myslela jsem, že tu ženskou zastřelím, strašně ji to všechno trvalo. Já už nemohla se zádama jak dlouho stojím. Já jsem s těma testama nevydržela a vždycky jsem si je dělala ještě dlouho před tím než jsem to měla dostat :frowning2: Pak jsem byla vždycky zklamaná a kupovala další a další testíky... Jak jsi dopadla u doktora xbimbobl?
6. čer 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Antony, drž se, a LENOŠIT, LENOŠIT, LENOŠIT, AŤ JSTE V POŘÁDKU!!!
6. čer 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny moc zdravím z pelíšku, ještě pořád to není úplně o. k.,:confounded: takže motivace proč ležet je hodně silná.
Holky, mějte se moc hezky, užijte si červnové dny. :dizzy_face:
7. čer 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO ANTONY,NĚJAK TO MUSÍME PŘEŽÍT...U PETŘÍKA MI TAKHLE HROZIL OD 5 MĚSÍCE PŘEDČASNÝ POROD,ÚPLNĚ PŘESNĚ VÍM,CO CÍTÍŠ.STRACH MI NEDOVOLIL JÍT ANI SVIŽNĚ ZE SCHODŮ (MÁME DOMEK DO PRTRA),ALE NAKONEC TO DOBŘE DOPADLO A NARODIL SE DVA DNY PO TERMÍNU.
JO JONAK SE ZDÁ,ŽE MĚ TY MOJE NEDUHY PŘEŠLY.NĚJAK SE MI ULEVILO AŽ NA TU ÚNAVU,ALE TEN BŘUCH...?!?!NORMÁLNĚ SE SNAŽÍM TO JEŠTĚ MASKOVAT,ALE JAKSI UŽ TO ASU NEPŮJDE.HROPZNĚ MI ZA TENTO TÝDEN TA DĚLOHA VYKOUKLA A UŽ TO JDE FAKT VIDĚT.KDYBY BYLO ASPON ZIMA TAK NATÁHNU MIKINU,ALE KDYŽ JE TAKHLE...NO ZAS NAPIŠ,CO DĚLÁŠ.VEM SI DO POSTELE TLUSTÝHO SHAKESPEARA A ČTI SI ,POMŮŽE TO I NA ODREAGOVÁNÍ.TAK AHOJ
7. čer 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO HOLKY,KDE JSTE?M NIKDO NESEDÍ U PC? NO PRAVDA...TAKOVÝ POČASÍ,ŽE ?TAK TO VYPADÁ,ŽE SE MI ULEVILO....!!!!!?!?! JUCHŮŮŮŮŮ.....

ANTONY A CO TY ?UŽ DOBRÝ?JÁ MÁM TEN PUPEK TAK VYVALENEJ,ŽE UŽ JE TO NA MĚ NORMÁLNĚ VIDĚT.VČERA JSEM SE SNAŽILA KAMUFLOVAT ,ŽE JSEM JEN PŘIBRALA ,ALE NEBYLO MI TO SEŽRÁNO...ZAČÍNÁM BÝT JAKO KULIČKA.U PETŘÍKA JSEM MĚLA TAKOVÝ BŘICHO AŽ NĚKDY V PÁTÝM...
10. čer 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to gratuluji k bříšku, pěkně hrdě ho nos. Vystrčit, ať ho všichni vidí. My jdeme v úterý na kontrolu, uvidíme uvidíme... Mějte se hezky. :dizzy_face:
10. čer 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, byla jsem na ultrazvuku v nemocnici a vše je v pořádku a bude to holka !!!!!! Tak jsem ráda :slight_smile:
11. čer 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ahoj kackad,tak je to holka...!!!?!?! tak gratuluju... já jsem sice zarytej odpůrce říkání pohlaví dopředu,ale jestli si to rodiče přejou... je to každýho přání.tak už jí můžeš pomalu koupit šatečky...kdy máš termín?

já jsem taky byla na UTZ a mám jít za 14 dní znovu,prý je na ty vývojový vady moc brzo,prej by to nebylo úplně všechno do detailu vidět a tak se vypravím za dva tejdny zas. a půjdu na ten placenej PAP,na ten test na vr a výv vady a na down syndr.1200,- ještě mám....
jinak minouš roste jak má ,už je 3,5 cm dlouhej,mám prej sežrat a vypít co hrdlo ráčí,kromě sladkýho.dneska byla dr nějak obzvláště dobře naložená.
11. čer 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, prima, a už jste vybrali jméno? Kdyžtak si to pak změň v profilu. My máme taky v bříšku holčičku. Kamčo, myslím, že teď si víc jak 90% rodičů nechává říkat pohlaví předem, vůbec, pokud je to první dítě a chystají výbavičku...Ale je to každého věc...Kdyby to zjistit nešlo, tak se taky nezblázním, že to nevím předem...ale je mi milejší oslovovat mimčo už v břichu jménem než nějak univerzálně, u nás byla dlouho "Boženka" (švagrová to zavedla).

Kamčo, ty chodíš k Rozvadovské, že? Ty testy stojí za to, aspoň jsi v klidu, nebo naopak by se případný problém řešil hned! Ale fuj, na to prostě lepší nemyslet.

Antony, tak dej zíta vědět, držím palečky i na nohách!
11. čer 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO CHODÍM K ROZVADOVSKÉ.NA TY TESTY PŮJDU IKDYBYCH SI NA TO MĚLA PŮJČIT.TO VÍŠ,ŽE JE TO LEPŠÍ,JÁ BUDU MÍT V TERMÍNU PORODU UŽ 32 A I MANŽA JE DIABETIK A TAK TO NEOPONECHÁCVÁM NÁHODĚ.

O TOM ŘÍKÁNI POHLAVÍ...SAMOZŘEJMĚ JE TO KAŽDÉHO NÁZOR,ALE JÁ JSEM NA NĚKTERÝ VĚCI DOST TAKOVÁ STAROMODNÍ.A TO PŘEKVAPENÍ U PORODU ,ŽE JE TO HOLKA NEBO KLUK...JSOU TO FANTASTICKÝ POCITY,KDYŽ NÁM ŘEKLI : TAK MAMINKO A TATÍNKU ,JE TI KLUK...MANŽA TO SICE PŘES TEN MŮJ ROZKROK VIDĚL,ALE BYL ŠŤASTNEJ JAKO BLECHA.TO JE K NEZAPLACENÍ.TEĎ MÁM TAKOVÝ POCITY,ŽE TO BUDE HOLKA,PROSTĚ SE PODVĚDOMĚ OBRACÍM K DÍVČÍM JMÉNŮM,K ČERVANÝMU KOČÁRU A TAKOVÝ SAMÝ HOLČIČÍ VĚCI,ALE MOŽNÁ JE TO BLBOST.MĚ TO FAKT NEBERE,JÁ SI POČKÁM.
ALE TY JMÉNA NAPIŠTE JAKÝ DÁTE,TO MĚ ZAJÍMÁ MOC.JÁ MÁM VYBRÁNO PRO HOLKU SÁRA NEBO BARBORA A KLUK ASI PAVEL NEBO JAN.
11. čer 2007 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamčo, jména pěkný! Sáru bych taky ráda, ale Petr nechtěl (je taky diabetik!), nakonec vyhrál Ondřej (po mém pradědovi, ale to jen tak říkáme,prostě se nám to líbilo),a pro holku Magdaléna po P. babičce. Ale nechcem říkat magda, ale Madla, Madlenka...uvidíme, co na to ostatní. Báru chtěla P. sestra (je těhotná, třeba ji dají, když jim vyjde holka, už asi ví pohlaví, byla na plodovce, je jí 37, a nějaké komplikace s otěhotněním, potraty apod.) a Barboru má P.sestřenice. Honzíka má ta těhotná sestra manžela, tak to už by jsme nedali, Pavla ne, je to moc blízlý k Petrovi, a my nechcem jména po rodičích, ani obdoby...třeba bych nedala Adama, jen proto, že sjem Eva, a naopak by nebyl/a Petr, Petra, Pavel, Pavla.

Já si říkám, že si u druhého dítěte asi nenechám říct pohlaví, tak nebo tak máme dost neutrálních věcí, pro kluka by sepak po porodu dokoupila modrá :slight_smile:

Když se nás někdo ptal, tak jsme říkali, že chceme kluka (švagrová to nemohla pochopit, že netoužím po růžové princezničce), ale taky jsem cítila, že toto nám asi "nevyjde" (nám dost věcí vycházelo na přání, ale pohlaví nám fakt bylo jedno, jen když se ptali, tak jsme oba říkali kluka, i když já ho přece jen chtěla o ždibek víc...). Teď už by mě asi i mrzelo, kdyby to nebyla Madlenka...už jsem si na ni zvykla, že ji máme!
11. čer 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak dnešní kontrola dopadla dobře, ještě zítra ultrazvuk. Jen jsem téměř nezvládla 10 minutovou cestu od dr., málem jsem se tím teplem skácela na semaforu. Tak doufám, že to zítra do špitálu zvládnu. pa pa. Mějte se hezky. :dizzy_face:
12. čer 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....takže blbý....žádný mimi zatím není....horší je že teď jsem zase musela dostat včeličku abych to vůbec dostala....Tak hurá do dalšího snažení....Jinak všechny moc zdravím a přeju pohodu a klídek
12. čer 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzy a ovulační testy si zkoušela? je to bezva věc,víš přesně kdy máš ovulaci a kdy je to početí vhodný.ikdyž v takových vedrech fakt nemáš o co stát...cha cha .dneska mě tak bolí nohy že to svět neviděl a navíc mi zas není dobře.
ale držím palec,já jsem měla petříka v dubnu (se narodil) a bylo to fajn...tak to možná taky tak stihneš v dalším cyklu.

jo antony ,až budeš mít po ultrazvuku napiš jak jsou mimouši velicí,to moje má 3,5cm a viděla jsem včera pěstičku,a máš jména?
12. čer 2007 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamila3-ahojky...jo ovulační testy jsem ještě nezkoušela ale přemýšlím že si začnu měřit BT....Ty máš nějaký zkušenosti s ovu-testama?
13. čer 2007 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
xbimbobl já bych se na BT vykašlala, sice to nedá moc práce, měřila jsem taky půl roku, ale nevím nevím. Šla bych do těch testů. To je podle mě jistější, hlavně jestli máš pravdelnou ms. My jsme je měli, ale bohužel (nebo bohudík?) jsme díky nim zjistili, že neovuluji.

Po ultrazvuku se určitě ozvu, už se moc těším, až je zase uvidím. Doufám, že je vše v pořádku. :pensive:
13. čer 2007 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzy,právě díky ovu testům jsem v tom.asi bych byla v tom i bez nich ale j to dobře vědět,kdy ta ovulace přijde a kdy mít vlastně styk.ovulaci můžeš mít každý měsíc jinak,jednou jsem ji měla 12.den cykla ale ta poslední byla až 20.den cyklu,takže vlastně pozdě.je to taky podle práce,stresu ,nemoci a tak.měla jsem výhodné balení po 6 kusech od firmy seratec,ale na trhu je spousta druhů i pojednom.
13. čer 2007 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme z ultrazvuku doma, objevili tam přeci jen hematom, veliký asi 2 cm, ale prý mě to nemá znepokojovat, tak já se budu snažit. Taky nás oba pořádně přeměřili a jsme 62 a 45 mm velicí!! :grinning:
13. čer 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co???!!! 62 a 45 mm velicí??? toje super ,já mám mimouša jen 35mm a to mám jen jednoho...to jsou teda dobrý mimina!já se teda toho mýho nebojím,že nevyroste,jen se modlím at nemá při porodu víc než 4kg...peta měl 3850g a stačilo mi to.Jo a ten hematom jsem měla u petříka taky až do 6 měsíce,z čeho se to tam dělá snad ani dr neví ,ale fakt je že to už na mimina vliv nemá.jen jsem teda až do toho 6 měs než se to vstřebalo úplně špinila,takovej tmavej hlen.takže se neboj,hlavně když srdíčka bijou a přiměřeně rostou ty plody .jen si mě překvapila tou velikostí,docela ti ji závidím.dělali ti už ten ultrazvuk na vývoj vady? nebo si byla jen na kontrole?
13. čer 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek