• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. :slight_smile: Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. :slight_smile:
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? :wink:
17. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já původně měla termín v srpnu, ale nakonec mi ho posunuli do července (na 30. :slight_smile: )
17. únor 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj k.ate :slight_smile: tak to jsem rada, no myslela jsem, ze tu bude vic maminek.. :wink: Snad se jeste nekdo najde, kdo bude mit priblizne stejny terminy... :wink: cervenec taky berem do party... :grinning:
k.ate a jsi z Brna? Ja jsem puvodne brnacka :slight_smile: , ale uz dva roky bydlim v Bosovicich, cca 25km od Brna, ale jinak pracuju v Brne... :wink:
18. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky hlásím :wink: Sice jsem přelom června/července, ale bude fajn znát nějaké maminky z Brna. U nás ve skupině je to samá pražačka a z jihu Moravy tam není nikdo :angry:
18. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vilibalda: viteme Te do snad jenom prozatim male skupinky Brnacek... :wink: no doufam, ze se k nam jeste nekdo prida... :wink: Jsi primo z Brna? :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ještě jedna brňačka by tu byla, sice na říjen.... ale to by snad nevadilo :wink: Já vás jen tak čtu a z povzdálí sleduji, ještě brzo na mě.
21. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já jsem přímo z Brna, narodila jsem se tady a žiju tady, ale kdo ví, jestli se nakonec někam za brno taky nepřestěhujem :grinning:
21. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já osobně si myslim, že ty 4 měsíce po nějaké době na mrňouskách stejně už moc nebudou poznat, jak povyrostou, tak za ten zhruba rok... :slight_smile:
21. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, no jasny, ze jo...do party bereme vsechny, mesic, tri, pet...to je uplne jedno... :wink: :grinning:
abecedka: tak super, moc gratuluji!!!
k.ate: planujete nejaky stehovani mimo Brno? My by jsme zase naopak jednou chteli nazpatek do Brna.. :grinning:
puvodne jsme sli bydlet mimo Brno, protoze nemovitosti jsou tam o dost levnejsi...bohuzel :confused:
21. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka my máme barák na okraji Brna a já si každý den říkám, co bych dala za to kdyby tu nejezdilo tolik aut, nebyl tu hluk a zpívali ptáčci.
Kterým je to směrem to vaše?
21. únor 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Jsem přímo z Brna. Žiju tu odmalička a zatím se pryč nechystáme. Trochu jsme zvažovali Rosice, ale nakonec zvítězil byteček v Brně, kam se budeme v červenci stěhovat.
22. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abecedka bydlime smer jako na Hodonin, je to treti vesnice za Ujezdem u Brna.. :slight_smile: Je tam moc pekne, mame krasnej bytecek s velkou terasou s vyhledem na vinohrady... :wink: Myslim, ze je to super s detma tak do sesti let veku, jak uz zacnou chodit do skoly a mit nejaky zaliby a krouzky, tak to Brno je kazdopadne lepsi... Je jasny, ze kazdej na to ma nazor jinej.. :wink: Vicemene mne ten nazor zmenil taky az manzel... :grinning:
A vy jste jakym smerem?
22. únor 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka V Kníničkách, za Zoo. Tak určitě je to těžší, dojíždění... pokud nejsou dvě auta tak je to zdlouhavé, pokud jsou tak se to zase prodraží... Ale čistý vzduch je k nezaplacení, tuto zimu jsou stále zvýšené limity v Brně :angry: I 4násobě.

A holky chodíte do práce, nebo už jste doma?
22. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vilibalda A bytecek jste kupovali novostavbu? A kde? ..tedy jestli se mozu zeptat... :slight_smile: Prave premyslime, jaka cast Brna by se nam libila... :wink:
22. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abecedka jj, to mas naprostou pravdu, cisty vzduch je k nezaplaceni... No myslim, ze se nam odtam bude stejne tezko odchazet... :angry: Hlavne tim, ze jsme si zvykli na tu terasu, ta je opravdu luxusni...a nyni budou nase pozadavky na byt trochu narocnejsi... :wink: Tak uvidime, jestli nejakej takovej bytecek a jeste k tomu za nej.privetivou cenu jednou sezeneme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja chodim jeste normalne do prace, delam obch.zastupce, muzu pracovat z kanclu, nemusim ani moc jezdit.
Jinak je mi od zacatku zaplat panbuh dobre, nezvracim apod. :wink: I kdyz jsem si rikala, ze nevim, jeslti si to tehotenstvi uziju, kdyz budu chodit do prace... :frowning2:
22. únor 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jůůů tak to musí být krásné! To nikam nechoďte! Tak to jezdíš autem, a zadarmo ne? A kancelář máš v Brně?

Však uvidíš jak ti bude, holky ve vedlejší diskuzi většinou museli zůstat doma protože měly nějaké problémy.... tak ono se to asi nedá až tak plánovat.
Ale je asi pravda, že si to člověk užije více :wink:
22. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abecedka jj, jezdim autem a prozatim zadarmiko. No a ty uz jsi doma a nebo chodis do prace?
22. únor 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím, ale jen na půl úvazku.... tak jestli mě tam budou chtít tak možná vydržím... uvidím jak to bude. Mám moc hodného šéfa, tak se s ním pak domluvím. Ještě jsem to neřekala, což je asi jasný.
22. únor 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka no buď chceme bydlet v bytě v brně nebo v domečku někde dál od Brna :grinning: Takhle to vidí manžel a já to mám podobně. Já jsem vyrostla v masarykově čtvrti v rodinným baráku (teda bydleli jsme tam do 9 let, po rozvodu se tam pak stěhoval táta a mamce dal byt 2+1) a docela mi to chybí. Manžel je z pidi vesnice kousek od Hlinska v Čechách, tak ten v Brně šíleně trpí. Ale teď jsme konečně koupili auto, tak nebudem uvázaní jen a jen tady a budem moct vyrazit i někam pryč o víkendu a bude to snad lepší :slight_smile:

No a já jsem doma na mateřské :grinning:
22. únor 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že vám vstupuji do diskuse, kam nepatřím. Chtela jsem se zeptat, jestli mzi vámi není nahodou tehulka kolem 14tt, ktera by stale nepozorovala zvetsene brisko. jsem nakonci 14tt, jsem hodne hubena a brisko mam uplne uplne nepatrne. proste temer vubec se mi zatim neukazuje. trochu me to znervoznuje. na kontrolu jdu az za tyden. Nejste na tom nektera podobne? Vsude ctu, ze uz bych touhle dobou mela brisko mit, ja ho mam za posledni 2 tydny uplne stejne pidi. zadne zvetsovani. Predem diky za pripadne odpovedi.

22. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 já už ti psala do "Srpňátkové" diskuze :slight_smile: Vůbec bych to neřešila... Však ono to časem třeba začne být vidět (nebo taky neee), já takhle vídala jednu holčinu a najednou už měla prcka v kočárku :grinning: Nějak jsem ani nezaregistrovala, že je těhotná :grinning:
22. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka12 koukni se v kterém jsem týdnu a můžu Ti říct, že viditelné bříško mám až poslední 3 dny. Za hubenou se nepovažuju, ale štíhlá rozhodně jsem. Před 3 týdny mi nevěřili, že jsem ve 4. měsíci, když jsem vybírala svatební šaty :grinning:
22. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Vybrali jsme cihlový činžák v Žabinách. Ta lokalita se nám moc líbí.
Jinak já pracuji na plný úvazek, ale díky kancelářské práci můžu občas zůstat pracovat i doma, tak je to v pohodě. Nicméně se už těším na mateřskou, jak si odpočinu :sunglasses:
22. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janka12: tak ja ted zrovna zacinam 14tt a mam brisko jak blazen, ale zdalo se mi, ze uz jsem ho mela snad po mesici.... :grinning: Myslim, ze toto vubec neres, kazda to mame opravdu individualne, ja jsem se zase ptala doktorky, jestli uz je mozne, ze po mesici mam uz brisko zvetsene a to hlavne vecer... :wink:
Stejne tak jak pise k.ate, je to opravdu indivindi... :grinning: Vubec se nemusis bat! :wink:

vilibalda: jj, Žabiny se nam taky moc libi, hlavne jsou super, ze je vsude okolo MHD a za chvilku jsi v centru... :wink:
Presne, ja uz se taky tesim, jak si na materske odpocinu... :slight_smile: :dizzy_face:
22. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda @lennikka holky, diky moc za odpovedi. At se vam vsem dari.
22. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky doufám, že si ale opravdu odpočineme :wink: nevím zda to nebude náročnější než v práci :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...no ja myslim, ze to mozna narocnejsi o trosku bude, ale jde spis o to, ze si odpocineme psychicky... :slight_smile: tedy doufam... :sweat_smile:
22. únor 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela mateřskou před porodem :grinning: Kdy už nebude práce a ještě nebude mimi
22. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se,že vstupuji, mám srpňátko 2009, tak je to spíše nostalgie.... :wink: , ad bříško je to individuální asi, u prvního, když jsem přišla do porodnice, že jako jdu rodit,odtekla mi plodovka, tak mě PA pobavila, místo pozdravu: " a co tady chcete?, já, že jdu rodit a ona na mě nevěřícně koukala, bříško jsem měla malinký a ještě pod kabátem.... :wink:

Moc Vám všem přeji pohodové, bezproblémové těhulkování a zdravé miminka brzy v náruči.
22. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata prepacte ze vam sem leziem chcem sa len spytat, ze v sobotu ideme do brna a chcela by som tam kuk nejaky detsky obchod... viete mi nejaky poradit??? viem ze jeden je nedaleko vankovky (viete adresu?) Dakujem
23. únor 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
24. únor 2011 v 11:19 • hannah23
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek