• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka díky za přivítání...tak se na veletrhu můžeme poznat, jestli se můžu přidat, to by bylo fajn.
P.S. já mám narozeniny 30.8. kdyby ti ten termín vyšel :D
4. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 divala jsem se na ten cenap.cz, a opravdu je tam psane, ze prijimaji zadatele v nepriznive socialni situaci, kurzy jsou tam dva, jeden zacina toho 21.3. a druhy 22.3. No je mi hloupe blokovat misto nekomu, kdo by to rozhodne potreboval vic nez ja... :wink: Tak ze toto cviceni zavrhuju, pripadala bych si proste hloupe! Jakoze vyuzivam neco, co pro jine bude jiste vyhodou... :wink: Tak ze se jeste jednou podivam na mamacentrum, zkusim jine treba i dopoledni hodiny, nejak bych si to snad mohla i zaridit v praci.. :slight_smile:
4. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska no tak uvidime s tim terminem... :wink: Jsem sama zvedava! 11.9. mame s manzelem prvni vyroci svatby, tak jsem si rikala, ze bych se ani nedivila, kdyby to bylo az toho 11.9. :grinning: takovej malej velkej darecek... :dizzy_face: :dizzy_face:
Zari je pro nas od zacatku tak nejak osudove... :slight_smile:
4. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak se k vám taky přidávám TP máme 9.9.2011. a jsem z Novýho Lískovce
4. bře 2011 v 17:42  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ahoj :slight_smile: , kdy jdeš příští týden na utz na Veveří? Jdu totiž taky, ve středu v 8:50 :wink: ..
5. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka rozumím..ani mně to moc příjemné nebylo..ale pravdou je, že moje situace s prací není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát, ovšem nechci a vlastně ani nemůžu to tady rozebírat :frowning2: ..pokud bychom se viděly třeba na tom veletrhu, ráda se podělím o trápení..kdy se vám to nejvíc hodí? my chtěli jít s přítelem až v sobotu nebo v neděli, ale já klidně můžu i v pátek..
5. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 ahojka Terezko, ja jdu na veletrh dopoledne v patek, tak jestli se Ti to hodi, urcite se muzeme potkat... :wink:
6. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 ahoj, my jdeme taky ve st, ale v 17:40. Manžel musí být pořád v práci, tak mi to komplikuje. :frowning2:
7. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ahojky... budeš teda nakonec chodit do toho mimicentra nebo mamicentra :o) už nevim přesne jak se to jmenuje :o) ja na ten kurz pro socialně slabší taky koukala, a asi ho taky nevyužiji, sice by to bylo fajn, ted když jsem pořád doma na neschopence a penez nebudu mít moc, ale věřím, že jsou na tom daleko huře maminky, ktere by to rády využily... :o) Ja mužu chodit kdykoli přes den... Ty jsi chtěla nejak kolem pul 17 ne? Hned po práci...
7. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, vidim to na mamicentrum... :wink: Chtela jsem chodit tu hodinu od 17.30 v utery, ale nekdo tu uz v diskuzi psal, ze tam volal, a ze tu hodinu uz maji plnou... :angry: Tak ze premyslim o te strede 14.30....musela bych se domluvit v praci, ale myslim, ze by to nejspis slo.. :wink: Zkusim tam zavolat, jestli to maji obsazene, nebo ne a dam vedet, jo.. :slight_smile:
7. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj, diky, poslala jsem ti zpravu, ze asi budu chodit v to pondeli dopoledne... :slight_smile:
7. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kintly ahojka, vitame novou maminku mezi nami!!! :wink: :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak první utz mám za sebou a jsem naprosto nadšená! :grinning: Pan doktor Vlašín v Prenatalu byl zlatíčko :dizzy_face: a podle ultrazvuku jsme zdraví jako buci, jen jsme trošku přidrzlí, protože na rodiče ukazujeme dlouhý nos! :wink: Pan doktor říkal, že co jsme si udělali, to máme, tudíž se přání mého muže mít nezdárného potomka plní už teď :grinning: ..Zatím nevíme, co to bude, ale pan doktor se tvářil trošku potutelně, podezřívám ho, že tuší, ale nechtěl nám nic slibovat..Teď musím ještě počkat na výsledky krve, ale jsem optimista :slight_smile: ..Fotku sem přilepím později..Ať to všem, které to teprve čeká, dopadne dobře a zatím se mějte moc hezky! :wink:
9. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak pak podejte info o veletrhu, já se tam nechystám. Příjde mi to trochu zbytečné, prodejní veletrh + vstup. Prý se tam ale ve velkém nakupuji kočárky, tak vy tam jdete asi hlavně pro ně že? :slight_smile: No to zas chápu, já mám na kočár ještě čas :wink:
9. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 My taky byli u pana doktora Vlašína. Nás ani nenapadalo ptát se na pohlaví, přišlo nám to ještě brzy. Ale pan doktor se nás sám zeptal, zda nechceme ještě něco vědět. A tak mě napadlo, že tam asi vidí kluka (brala jsem to tak, že když se něco pozná takhle brzy, tak to je kluk). Ale on říkal, ať se orientujeme na růžovou výbavičku. A minulý týden nám doktorka řekla, že je to jistá holka:slight_smile: Takže pan doktor je vážně machr.
Tak mě napadá, chystáte už nějakou výbavičku? Já se začala tento týden dívat na bazárky apod. si ale říkám, že mám ještě dost času. My zatím ještě nic nemáme. Jen postýlku přislíbenou od kamarádů a taky se o víkendu chci jít podívat na veletrh na kočárky. Nemyslím si, že bych něco rovnou koupila, ale aspoň si udělám přehled. Mám už nějaké favority a chci si je prohlédnout a vyzkoušet na živo.
9. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kodiak13 Nás se právě taky pan doktor zeptal, jestli chceme ještě něco vědět a mužíček se bez otálení zeptal na pohlaví :slight_smile: ..Ale to řekl, že je ještě brzy, že tak za týden to bude zcela zřetelné..Ježiš, měla jsem trvat alespoň na tom jeho soukromém tipu, teď budu jako na trní! :grinning: Kdy se jde potom na další ultrazvuk, pokud si ho neplatím? Až ve 20tt? Vím, že nejdůležitější je zdraví mimina, ale stejně jsem zvědavka zvědavá :sweat_smile: ..A muž taky! Nad výbavičkou jsem ještě neuvažovala, ale pravdou je, že kočárek mi leží v hlavě..Určitě se chci taky o víkendu podívat na veletrh, co a jak..Postýlku už vybranou mám, jen do ní musím sehnat dobrou matraci..Tak gratuluju k holčičce :wink: ..
9. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 @kodiak13
my jsme štěstí na pana doktora něměli, ale jsem ráda, že jsme se tam vůbec dostali...manžel je pořád někde v trapu a tak objednat se někam společně je dost komplikovany :(
My byli nakonec u mladé paní Doubkové a bylo to moc fajn. Manžel byl dojatý a paní doktorka vše hezky ukázala, řekla proč se na to dívá a co by to mohlo znanenat...vše pečlivě prohlédla "od hlavy až k patě" v několika pohledech a to se mimčo pořád hýbalo, přesto si dala záležet. Pustila nám i srdíčko a sledovala barevně zobrazené proudění krve... Prý vypadá vše OK. Výsledky dle krve, protože jsme tam byli až večer, nám zavolají zítra a dají na net. Na pohlaví se nás ani neptala, ještě je brzy, takže ani já to zatím vědět nechci.
9. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
tak vidím, že Vás není moc a ráda se přídám :slight_smile: Termín máme 27.9.2011. Jsme přímo z Brna a bydlíme kousek od Vaňkovky :slight_smile: Teď jsem nastoupila na půl roční stáž od ÚP, tak uvidíme jak nám bude :slight_smile: Dělám v kanclu...
9. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@abecedka jj, my tam jdeme hlavne omrknout ty kocarky, autosedacky a tak. Jinak nevim, jestli budeme hned na miste neco kupovat. Pry tam jsou dost velke slevy, ale nevim, nevim, kdyz se ted jeste v cenach neorientuju.. :wink: No uvidime! Kazdopadne na kocarek mame jeste dost casu, ale chteli jsme si to s manzelem vsechno ozkouset.. :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29
@kackaberuska
@kodiak13
holciny, tak moc gratuluju k UTZ!!! :wink: My jsme byli u pani doktorky Doubkove, a taky jsme byli spokojeni... :wink: V tom 20tt se chystame, ale k Dr.Vlasinovi, protoze uz chci vedet, jestli se pani doktorka v tom 12tt trefila, nebo ne... :wink: Jsem taky pekne na trni... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Vsichni okolo mi totiz rikaji, ze budeme mit holcicku a jedina pani doktorka nam odhadla na 70% kluka.. :slight_smile: No tak uvidime!!!
10. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lukyte ahojka, vitame Te! :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějakou dobu jsem se neozvala. Skončila jsem na neschopence, tak odpočívám :slight_smile:
Na veletrh se chystám jen kvůli kočárku. Sestra si tam loni jeden koupila se slevou, tak je to jediný důvod proč tam jít :slight_smile: Ale jinak nemám žádnou výbavičku pro miminko - zatím nebyl čas :grinning: a stejně ještě není kam spěchat.
Sešly jste se nakonec v ten čtvrtek?
10. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
@terezka29
Kačko, tak to máme podobný. Můj muž je taky věčně pryč, ještě že je doba mobilů, internetu apod. Myslela jsem si, že ten druhý ultrazvuk ve 20.tt se mnou nestihne, ale nakonec to vyšlo. Ráno byl se mnou u doktorky a večer odjel na 14 dní pryč. Tentokrát mi ho ale dělala moje gynekoložka, ona má dobrý utz ve své ordinaci, tak to bylo fajn, že jsme nemuseli nikam jezdit. A ukázala nám všechno jako pan doktor. Prošla jednotlivé části a orgány miminka, změřila ho a "našla" nám znak pro holčičku.
10. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte brnacky :wink: ...vedeli by ste mi poradit kam sa vybrat za nakupom tehu oblecenia a baby veci? Dakujem
10. bře 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tinka1003 aojky,
těhotenské oblečení nakoupís v Brně buď ve Velkém Špalíčku (obchod Tveret, docela drahý), na náměstí Svobody v OD Omega je obchod Leny a pak vGalerii na Orlí je Mutti - ten bych doporučila asi evíc, mají pěkný výběr, slušné ceny a příjemnou prodavačku.
Pak nějaké těhu věci mají v Olympii v Puntanele, ale tam jsm si nikdy nevybrala.
Což mi připomíná, že musím nafotit a prodat nějaké těhu kalhoty, co jsem ani nenosila :slight_smile:
10. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde hodláte rodit....už jste o tom přemýšlely???? :slight_smile:
10. bře 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte Přemýšlím, přemýšlím, ale stále se to mění :grinning:
10. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko Dakujem :wink:
11. bře 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Tak to já už mám rozhodnuto...určo Milosrdní....pro nás zaručeně 1 =)
11. bře 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, můžu se taky přidat? Tento týden máme po NT vyšetření, takže jsem konečně přestala stresovat a začala se těšit:o) I když u mě ten stres netrval moc dlouho, ptž že jsem těhotná vím od minulého týdne :slight_smile:
Pročítala jsem vás a už jste některé zmínili, že když máte za sebou NT, tak na tripply nepůjdete...já o tom teď musím pořád přemýšlet, jestli jít nebo nejít....je tu někdo, kdo i přes NT se na tripply chystá?
A ještě mám jednu prosbičku..nejsem se svým gynekologem moc spokojená a chtěla bych ho v nejbližší době vyměnit, nedali by jste mi prosím nějaké tipy?
Tak díky moc:o)
12. bře 2011 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek