• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast jj, asi jo:slight_smile:
nevím,proč nám zmizelo v kolikátým jsme tt:frowning2: já jsi teď ve 32tt
22. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 koukám, že to zmizelo, jen nám dvěma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hahaha, asi se něco někomu nelíbilo :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já mám taky dobrou historku ze 3. patra z bohunic. Přišla jsem tam a říkám sestře, že si chci založit kartu a položila jsem na ten pul těhu průkazku a říkám jí že jsem domluvená s doktorem ohledně porodu. Ona to začala zapisovat a pak se mě ptá jestli mám teplotu a jestli jsem těhotná!?!?! říkám, že jo, že v 9 měsíci !! :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkast no já podle PM příští neděli, to by byl mazec kdyby jsme tam nakonec byly spolu :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 a neměla trochu silné dioptrie??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulda sarkast holky tou váhou se neděste ten ultrazvuk má odchylku. Ke konci těhu může být odchylka až 500 g tak se nebojte třeba to slůňátka nebudou :slight_smile:))
23. črc 2011 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast to určitě proto, že jste si upravily profil na menší sdílení....když mrknu do profilu, tak už to vidět jde :grinning:
23. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 čoveče neměla ale dost mě to pobavilo :slight_smile: a ještě se cítila ukřivděně že se tomu směju že se mě na to ptá :slight_smile:))
23. črc 2011 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 někdy je ta lidská blbost docela směšná :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám holky že se vám to pomalu blíží tak držím palce jsou to nervy. Když jsem šla na ten plánovaný řez tak jsem se tam ráno doplazila a vůbec jsem si nedokázala představit že za 2 hodiny bude malej venku ......... takovej hrozně zvláštní pocit....budu na vás všechny myslet koho čeká porod ať už normal nebo vyvolávaný....ale nebojte ....já se taky hrozně bála.....ale přežila jsem i když jsem měla v těle zavedený asi 3 hadičky a připevněný další 3 hadičky..........a to když ho primář vytáhl tak malej nebrečel a já dostala paniku proč nebrečí a pak už řval na celý kolo :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast Sary, tak uz jsem v obraze, jsem vas docetla, unikla mi nejak jedna stranka.. :grinning: kde si zrovna psala ten roman.. :wink: Ve ctvrtek jsem byla na posledni hodine kurzu a jedna holcina taky rikala, ze volala do Bohunic, ze uz ji doktorka posila na monitory a ze by chtela rodit u nich a oni ji rekli, at jde na Obilnak, ze uz maji plno.. :unamused: a to ma jeste 3 tydny do porodu... :unamused:
Holky budete volat do porodnice nez tam pojedete?
23. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky nečtěte si žádný hrůzostrašný příběhy o porodu všem vám to dobře dopadne a bude to všechno v pořádku s co nejmenšíma poraněníma.....a hlavně když máte pak to miminko v náručí tak na všechnu bolest zapomenete......mě bolela jizva tak, že jsem myslela že mi to šijou znovu a zaživa, ale když jsem držela malýho tak jsem na to úúúúúúplně zapomněla :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 Peti, to je moc pekne napsany!!! :wink:
23. črc 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2011 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak konecně jsem nahrala ty fotky tak koukněte na toho naseho prďolu :slight_smile:
23. črc 2011 v 09:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jéé, je nádhernej :slight_smile:
23. črc 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 tak to je dobrá sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: některý sestry mají fakt smysl pro srandu :grinning: :grinning:
23. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka no vzhledem k tomu, že auto a řidičák mám v naší domácnosti jen já, tak to spíš vypadá, že jak trapák pojedu sanitkou...snad budou vědět jestli mají volno....teda pokud by to přišlo dřív než vyvolání
23. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 Malej je roztomilej, a je takovej malinkatej... :slight_smile: Vy jste sli na cisare v terminu, ptam se, ze mel jenom 3060?.. :slight_smile:
23. črc 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka císař se dělá většinou 10 dní před TP a já ho měla 7 dnů před. A malej je malej protože měl jenom jednu žílu v pupečníku takže dostával výživu jenom jednou žilou a Vlašín říkal že bude menší.
23. črc 2011 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám ještě jednu historku, ale nechci vás všechny děsit......šla jsem na monitoring ještě před porodem a sedím v čekárně a za rohem u dveří do porodního sálu zvoní tatínek na PA a říká: Sestři moje žena tady asi porodí....PA: my máme ale plno musíte si počkat......za 3 minuty přišla otevřít a říká: mám pro vás pokoj a buďte ráda že ho máte !!! ta je ale vtipná že !?!?!
23. črc 2011 ve 12:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulka003 proč jak trapák.....já bych jela sanitkou hned :grinning: aspoň máš jistotu že nebudete stát v zácpě :slight_smile:
23. črc 2011 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ten je hezoučkej! Jinak "dobré" historky...to jsou ty vtipy, co píše sám život, bohužel i černý humor.
@monulka003 @sarkast holky, myslím na vás, ať to vyvolání nebo normoš porod všichni dobře zvládnete a jak píše Peťa, s miminkama v náručí je svět jinačí :wink:
23. črc 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, Michalka měla taky jen 3040 g (a 51 cm), byla zcela v termínu a těhotenství normální. Narodila se 28.6. a TP dle menstruace byl 26.6. a dle UTZ v 1. trimestru 2.7.
23. črc 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska díky moc... :slight_smile:
@petrus77 malinkej Honzíček je rozkošnej!!! A ta tapička na pamatku je taky krásna... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: asi se to tady už řešilo, ale .... kde jsi rodila? V Bohunicích asi ne, když Lucka psala, že je to pěkná pamatka... jinak fakt dobá historka... A jak se vlastně tedka cítíš?? Jak to zvládáš, asi to pořád ještě dost bolí, vid? A Honzíčka zvladaš dobře? Jak spinka...? :slight_smile:
@lennikka asi určitě! Raději zavolam, a zkusím to třeba pak ještě za cca 3 hodky, jestli se nezmění strav, ale raději jo, budou ted mit asi plno až do září... než skončí babyboom :confounded: ja si toho všímám na facebooku, ze všech přátel co mám, cca 100 tak 80% ma narozeniny ted, přes leto, nekteří i 3 v jeden den, a během celeho roku tak jeden za 14 dní ani ne... prostě v zimě se více plodi, jak se brzo stmíva a venku není co dělat a pak se to rodí v létě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a taky ty svátky vanoční... všichni změknou a pod... :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám konečně trochu času na dočítání :slight_smile:
Jak jsem psala tu příhodu z Obilňáku, tak to bylo myšleno na tu doktorku, že byla pěkná kráva!!! Narazit na blbou směnu můžeme kdekoli, kamarádka jela raději rodit až do Břeclavi, protože jí v Brně chtěli nechat rodit KP přirozeně i s vysokým tlakem. :confounded: V Bohunicích jí primář řekl, že si nebude kazit průměr CS, že jí nechá rodit normálně a až při komplikacích by udělal sekci!

Teda, teď bude vlna miminek :dizzy_face: Holky, tak to hlavně zvládněte, byť vyvolávaně. Ale přeju přirozeně, tak jak to má být! :slight_smile:

@sarkast Šári, ten otisk nožičky máme taky. Jenom v růžové :slight_smile: Dávají to v Bohunicích na památku. Je to hezký od nich :slight_smile:
23. črc 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jé děkuji za útěchu ,to mě uklidnolo:slight_smile: ale co kdyby to mělo být slůňátko zvládnem to taky :grinning:
24. črc 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem teda nevěděla,že se to dá takhle zjistit tím testem, jestli už je mimi připravené :slight_smile:
24. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 aha, tak to potom jo... :wink: no Honzicek je vazne nadherny miminko... :wink: :slight_smile:
@vilibalda jeee, tak to me tesi, ze mala byla taky malinka.. :wink: ja bych taky chtela takovy malinkaty mimi.. :slight_smile:
@sarkast :grinning: :grinning: :grinning: no neco na tom bude!!! :grinning:
@monulka003 presne tak, trapak rozhodne nebudes!!! :wink: Lepsi jet sanitkou, to se Ti nemuze stat, ze budes stat nekde v zacpe, v dopravni spicce treba v patek ve tri odpoledne, to je umeni projet Brno.. :wink:

Holky, kdyz jste zacaly pit ten malinik, popr.papat to lnene seminko, zmenilo se u vas neco? A myslite si, ze kdyz si davam to lneny seminko do jogurtu, ze to bude mit stejny vyznam, jak kdybych ho jedla normalne?
24. črc 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka to s tím maliníkem by mě taky zajímalo...myslím si, že jsou to spíš pověry :slight_smile:
24. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek