Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
snazilka_2011
22. črc 2011
@sarkast jj, asi jo:-)
nevím,proč nám zmizelo v kolikátým jsme tt😞 já jsi teď ve 32tt
sarkast
22. črc 2011
@snazilka_2011 koukám, že to zmizelo, jen nám dvěma 😃 😃 😃 😃 hahaha, asi se něco někomu nelíbilo 😃 😃 😃
petrus77
23. črc 2011
@snazilka_2011 já mám taky dobrou historku ze 3. patra z bohunic. Přišla jsem tam a říkám sestře, že si chci založit kartu a položila jsem na ten pul těhu průkazku a říkám jí že jsem domluvená s doktorem ohledně porodu. Ona to začala zapisovat a pak se mě ptá jestli mám teplotu a jestli jsem těhotná!?!?! říkám, že jo, že v 9 měsíci !! 🙂
monulka003
23. črc 2011
@sarkast no já podle PM příští neděli, to by byl mazec kdyby jsme tam nakonec byly spolu 🙂
monulka003
23. črc 2011
@petrus77 a neměla trochu silné dioptrie??? 😃 😃 😃
petrus77
23. črc 2011
@gabulda sarkast holky tou váhou se neděste ten ultrazvuk má odchylku. Ke konci těhu může být odchylka až 500 g tak se nebojte třeba to slůňátka nebudou 🙂))
monulka003
23. črc 2011
@sarkast to určitě proto, že jste si upravily profil na menší sdílení....když mrknu do profilu, tak už to vidět jde 😃
petrus77
23. črc 2011
@monulka003 čoveče neměla ale dost mě to pobavilo 🙂 a ještě se cítila ukřivděně že se tomu směju že se mě na to ptá 🙂))
monulka003
23. črc 2011
@petrus77 někdy je ta lidská blbost docela směšná 🙂
petrus77
23. črc 2011
Koukám holky že se vám to pomalu blíží tak držím palce jsou to nervy. Když jsem šla na ten plánovaný řez tak jsem se tam ráno doplazila a vůbec jsem si nedokázala představit že za 2 hodiny bude malej venku ......... takovej hrozně zvláštní pocit....budu na vás všechny myslet koho čeká porod ať už normal nebo vyvolávaný....ale nebojte ....já se taky hrozně bála.....ale přežila jsem i když jsem měla v těle zavedený asi 3 hadičky a připevněný další 3 hadičky..........a to když ho primář vytáhl tak malej nebrečel a já dostala paniku proč nebrečí a pak už řval na celý kolo 🙂
lennikkaautor
23. črc 2011
@sarkast Sary, tak uz jsem v obraze, jsem vas docetla, unikla mi nejak jedna stranka.. 😃 kde si zrovna psala ten roman.. 😉 Ve ctvrtek jsem byla na posledni hodine kurzu a jedna holcina taky rikala, ze volala do Bohunic, ze uz ji doktorka posila na monitory a ze by chtela rodit u nich a oni ji rekli, at jde na Obilnak, ze uz maji plno.. :-| a to ma jeste 3 tydny do porodu... :-|
Holky budete volat do porodnice nez tam pojedete?
petrus77
23. črc 2011
a holky nečtěte si žádný hrůzostrašný příběhy o porodu všem vám to dobře dopadne a bude to všechno v pořádku s co nejmenšíma poraněníma.....a hlavně když máte pak to miminko v náručí tak na všechnu bolest zapomenete......mě bolela jizva tak, že jsem myslela že mi to šijou znovu a zaživa, ale když jsem držela malýho tak jsem na to úúúúúúplně zapomněla 🙂
lennikkaautor
23. črc 2011
@petrus77 Peti, to je moc pekne napsany!!! 😉
petrus77
23. črc 2011
@lennikka díky!
petrus77
23. črc 2011
Holky tak konecně jsem nahrala ty fotky tak koukněte na toho naseho prďolu 🙂
ani84
23. črc 2011
@petrus77 Jéé, je nádhernej 🙂
snazilka_2011
23. črc 2011
@petrus77 tak to je dobrá sranda 😃 😃 😃 😃 některý sestry mají fakt smysl pro srandu 😃 😃
monulka003
23. črc 2011
@lennikka no vzhledem k tomu, že auto a řidičák mám v naší domácnosti jen já, tak to spíš vypadá, že jak trapák pojedu sanitkou...snad budou vědět jestli mají volno....teda pokud by to přišlo dřív než vyvolání
lennikkaautor
23. črc 2011
@petrus77 Malej je roztomilej, a je takovej malinkatej... 🙂 Vy jste sli na cisare v terminu, ptam se, ze mel jenom 3060?.. 🙂
petrus77
23. črc 2011
@lennikka císař se dělá většinou 10 dní před TP a já ho měla 7 dnů před. A malej je malej protože měl jenom jednu žílu v pupečníku takže dostával výživu jenom jednou žilou a Vlašín říkal že bude menší.
petrus77
23. črc 2011
Jinak mám ještě jednu historku, ale nechci vás všechny děsit......šla jsem na monitoring ještě před porodem a sedím v čekárně a za rohem u dveří do porodního sálu zvoní tatínek na PA a říká: Sestři moje žena tady asi porodí....PA: my máme ale plno musíte si počkat......za 3 minuty přišla otevřít a říká: mám pro vás pokoj a buďte ráda že ho máte !!! ta je ale vtipná že !?!?!
petrus77
23. črc 2011
@monulka003 proč jak trapák.....já bych jela sanitkou hned 😃 aspoň máš jistotu že nebudete stát v zácpě 🙂
kackaberuska
23. črc 2011
@petrus77 ten je hezoučkej! Jinak "dobré" historky...to jsou ty vtipy, co píše sám život, bohužel i černý humor.
@monulka003 @sarkast holky, myslím na vás, ať to vyvolání nebo normoš porod všichni dobře zvládnete a jak píše Peťa, s miminkama v náručí je svět jinačí 😉
vilibalda
23. črc 2011
@lennikka Leni, Michalka měla taky jen 3040 g (a 51 cm), byla zcela v termínu a těhotenství normální. Narodila se 28.6. a TP dle menstruace byl 26.6. a dle UTZ v 1. trimestru 2.7.
sarkast
23. črc 2011
@kackaberuska díky moc... 🙂
@petrus77 malinkej Honzíček je rozkošnej!!! A ta tapička na pamatku je taky krásna... x-) x-) x-) asi se to tady už řešilo, ale .... kde jsi rodila? V Bohunicích asi ne, když Lucka psala, že je to pěkná pamatka... jinak fakt dobá historka... A jak se vlastně tedka cítíš?? Jak to zvládáš, asi to pořád ještě dost bolí, vid? A Honzíčka zvladaš dobře? Jak spinka...? 🙂
@lennikka asi určitě! Raději zavolam, a zkusím to třeba pak ještě za cca 3 hodky, jestli se nezmění strav, ale raději jo, budou ted mit asi plno až do září... než skončí babyboom :-S ja si toho všímám na facebooku, ze všech přátel co mám, cca 100 tak 80% ma narozeniny ted, přes leto, nekteří i 3 v jeden den, a během celeho roku tak jeden za 14 dní ani ne... prostě v zimě se více plodi, jak se brzo stmíva a venku není co dělat a pak se to rodí v létě 😃 😃 😃 😃 a taky ty svátky vanoční... všichni změknou a pod... 😃 😃 😃
lutsousek
23. črc 2011
Tak mám konečně trochu času na dočítání 🙂
Jak jsem psala tu příhodu z Obilňáku, tak to bylo myšleno na tu doktorku, že byla pěkná kráva!!! Narazit na blbou směnu můžeme kdekoli, kamarádka jela raději rodit až do Břeclavi, protože jí v Brně chtěli nechat rodit KP přirozeně i s vysokým tlakem. :-S V Bohunicích jí primář řekl, že si nebude kazit průměr CS, že jí nechá rodit normálně a až při komplikacích by udělal sekci!

Teda, teď bude vlna miminek x-) Holky, tak to hlavně zvládněte, byť vyvolávaně. Ale přeju přirozeně, tak jak to má být! 🙂

@sarkast Šári, ten otisk nožičky máme taky. Jenom v růžové 🙂 Dávají to v Bohunicích na památku. Je to hezký od nich 🙂
gabulda
24. črc 2011
@petrus77 jé děkuji za útěchu ,to mě uklidnolo:) ale co kdyby to mělo být slůňátko zvládnem to taky 😃
gabulda
24. črc 2011
no to jsem teda nevěděla,že se to dá takhle zjistit tím testem, jestli už je mimi připravené 🙂
lennikkaautor
24. črc 2011
@petrus77 aha, tak to potom jo... 😉 no Honzicek je vazne nadherny miminko... 😉 🙂
@vilibalda jeee, tak to me tesi, ze mala byla taky malinka.. 😉 ja bych taky chtela takovy malinkaty mimi.. 🙂
@sarkast 😃 😃 😃 no neco na tom bude!!! 😃
@monulka003 presne tak, trapak rozhodne nebudes!!! 😉 Lepsi jet sanitkou, to se Ti nemuze stat, ze budes stat nekde v zacpe, v dopravni spicce treba v patek ve tri odpoledne, to je umeni projet Brno.. 😉

Holky, kdyz jste zacaly pit ten malinik, popr.papat to lnene seminko, zmenilo se u vas neco? A myslite si, ze kdyz si davam to lneny seminko do jogurtu, ze to bude mit stejny vyznam, jak kdybych ho jedla normalne?
monulka003
24. črc 2011
@lennikka to s tím maliníkem by mě taky zajímalo...myslím si, že jsou to spíš pověry 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli