• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Jj, to jo. Hlavne uz jsi 40.tt. To mne dr. slibuje porod napred od 32.ttt, pak od 35.tt, ted porad... a ja porad tvrdosijne tvrdim, ze vydrzim do terminu :grinning:
27. črc 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 pořád ti vyhrožují ale držíte se pěkně :grinning:
27. črc 2011 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 to jo, už jsi na krásným termínku, jen tak dál a nakonec budeš ještě přenášet:slight_smile:
27. črc 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak dala jsem do alba nové fotky kdo chce může kouknout :grinning:
27. črc 2011 v 19:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 sraz je dobry napad. Taky me to pak napadlo, kdyz jsme od vás jeli. (Pro ty kdo nevědí, jsem si dnes kupovala od Peťky poličku do pokojíčku). Den, místo i čas mi je jedno, přizpůsobím se.
27. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska bezva Katy, tak si napiš, příští čtvrtek, čas ještě upřesníme:slight_smile:
27. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Už jsem koukala, krásný Peti :dizzy_face:
27. črc 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem si pochvalovala, jak jsem začala cítit víc pohyby a dneska skoro celý den nic :frowning2: :frowning2:
27. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dneska jsme byli u paní doktorky a malá už má 48cm a 2800g :slight_smile: To je to pozitivní, jinak vycházky stále nemáme, takže na sraz se s malou nepodívám :frowning2: A ještě máme prý zkrácenou uzdičku pod jazýčkem, tak doufám, že se to časem zlepší, jak malá poroste. Jinak bysme museli na řezání a z toho mám hrůzu už teď! Já měla na krajíčku, už když jí v porodnici píchali do patičky nebo odtříhávali pupeční šňůru :cry:
27. črc 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Je mi jasný že každá máme tělo jinačí a doktoři mají taky nazory jinačí.Já jsem moc ráda, že mi ten hmat neudělali,ale pokud to někomu pomůže tak proč ne :grinning:
28. črc 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Tak já jsem na tom úplně stejně pořád vyhrožovali a jsem zatím pořád dva v 1 :grinning: Ale jsem za to ráda,až to příjde tak to příjde :grinning:
28. črc 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Luci, proč ji probůh píchali do patičky???
@snazilka_2011 Abych vám na ten sraz ve čtvrtek ještě taky nedošla v celku :grinning: Mám pocit, že naše mimi si spletlo směry, sice má hlavičku dole, ale každý den mám pocit, že mám bříško výš a výš :sweat_smile:
@petrus77 Fotečky moc krásný, malej se vám moc povedl :wink:
28. črc 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak mi máme taky tu uzdičku pod jazíčkem. A taky doufám, že se nám to spraví. Jinak já jsem obrečela i patičku, pupík, i když mu dělali odběry a když nechtěl sál kvůli těm bradavkám a tomu jazýčku. Já jsem tam to trochu probrečela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2011 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači, oni berou dětem v porodnici krev z patičky. Volali si nás na to všechny maminky...
28. črc 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Tak aspoň nejsem sama, kdo bulí :grinning:
Tak jsem si myslela, jak mám hodný miminko a dneska jsme od 4 od rána vzůru a brečíme. Pořád by jedla a pak to zvrací... nervy mi to už krapet neberou... :cry:
28. črc 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Vidíš, já nějak nevěděla, že se miminkům bere krev...a že zrovna z patičky...no dobré vědět :wink: S malou držím pěsti, ať se vám to spraví.
28. črc 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 holky koukám, že planujete srazíkl, mě o něm včera říkala Terezka - Terous, ale ja teda určo nepříjdu :grinning: budu v 40.tt a už to moc nezvladam... dost mě pobolívaji zada, hlavně večer... a kdo ví, třeba už za tyden bude mala venku :wink: trošku si to i přeji...

Jinak k těm přirodním vyvolávacím procesům, trochu jsem začala, ale zatím nic :grinning: tak uvidime... v nedeli jdeme zase na kontrolu, tak budu chtít vedet, jak jsem na tom... :wink:

28. črc 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači, ja mam stejny pocit jako ty! Mala mě cpe dupu pořád výš a výš, jak ji hladim po zádičkách a dupce, když se vyboulí, někdy jsem až pod prsy! :grinning:
28. črc 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se vsem vecem, co by mohly vyvolat porod, uspesne vyhybam, chci vydrzet do pulky srpna :grinning: . I tak to bude pred terminem. Ale Vojtisek je zlaticko, byla jsem dnes na kontrole a uz se vic neotviram, takze bych jeste chvili vydrzet mohla :wink:. A zase uzasne divocil, prisla se podivat i vrchni sestra, maly proste non-stop kopal do te sondy, takze zaznam vypadal jako carovy kod :wink:.

Jo, a byla jsem ve Vyskove na tom monitoru a kontrole (super, necekala jsem ani minutu) a hned vedle mne lezela maminka, co prave rodila - najednou nabehl personal, maminka mela epidural a byla uplne v poho, vubec ani nefunela nic, jen zatlacila a ozvalo se plakani miminka... a jak tam bylo trochu videt, tak jsem videla ten uplne zakrvaceny ranecek.... no parada.
28. črc 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lutsousek já to taky nedávám když brečí a je přebalenej, najedenej, není mu zima a brečí a kroutí se. My máme prostě problém s prdama.
A když brečí dlouho tak je to o nervy. Držm pěsti a držte se holky.
28. črc 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím po kontrole v porodnici :slight_smile: Tak jsem zjistila, že vůbec není pravda, že ty maliníky, pupalky a sexíky na mě nefungujou - prý pořádný pokrok od minulého týdne, dr. se mě ptala, jestli mám sbaleno, že můžu rodit každou chvílí :sweat_smile: Mám hroznou radost! Právě mi říkala, že tam radši ani moc nešátrala, abych nešla hnedka - na toho hamiltona se mě teda zeptala, že by byl porod do konce týdne, ale já v té euforii vyměkla, že ne, zkusíme to teda nadále sami :wink: Ačkoliv mám bříško pořád nahoře, mimi je prý hlavičkou nacpané úplně dole - a bude to fakt slůně a teda nevím po kom - nejsme s manželem ani extra vysocí ani extra širocí :wink: Ta váha 3,7kg byl odhad aktuální váhy minulý týden, takže ne porodní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to jsem teda zvědavá :wink:
@veruska007 Tak to je drsný - být takto blízko u porodu - jé a navíc tak pohodového porodu :wink: Jo a v Bohunicích jsem taky nečekala - čtvrtky jsou asi dobré dny...
28. črc 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ale z toho porodu mam dobry pocit, ta maminka fakt byla uplne v poho... maximalne vypadala na zacpu :grinning: . Taky chci takovou pohodu! Jenze ja epidural nemuzu :pensive: . A ve Vyskove me treba strasne prekvapilo, ze za mnou na monitor prisla vrchni sestra a probirala se mnou veci kolem porodu, tak me to moc uklidnilo, preci jen to budu mit komplikovanejsi - v Brne by to mozna neresili, ale mam dost velka rizika: injekce na redeni krve, nesnasenlivost oxytocinu, pri minulem porodu se neodloucila placenta a muze se to opakovat... a navic mimco ma byt taky velke, v 32.tt melo kol. 2 kg, coz je porodni odhad ke 4 kg... no, a Honzik mel odhad 2,2 kg, real 2,6 kg, ja se narodila s 2,2 kg a jsem dost mala (kol. 157 cm) ... dr. rikala, ze na ctyrkilace nemam... toz teda nevim :sweat_smile:
28. črc 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk ta krev z patičky se bere kvůli testu na nějaký nemoci miminka
28. črc 2011 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 To jsi měla teda zážitek a kam chodíš,na monitor ???
28. črc 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabulda Do Vyskova :wink:
28. črc 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk ahojky Kači! :slight_smile: Tak to máš super!! To už třeba zítra budeš mít miminko u sebe! :slight_smile: to je parada, ja chci v nedeli taky slyšet takové pěkné věci... to tě muselo pěkně zaskočit a mile překvapit, vid? Uplně se vidim, jak to říkají mě :grinning: :slight_smile: Tak Kači, držím pěstičky at je to tady coby dup! A porod zvládneš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 neboj, třeba to nebude slunatko :wink: :slight_smile: a ve Vyškově, jak tak čtu od tebe samou chválu, si tě jistě pohlídájí a bude to v pohodě... uvidiš... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @veruska007 @kackabk jéé, to jsou krásné starosti...nemám se jak zapojit do diskuze, já tohle budu řešit až za měsíc a půl :(
@lutsousek @petrus77 holky, klidně brečte :wink: :dizzy_face: myslím, že je to úplně normální...v šestinedělí bych řekla že jsou ty návaly štěstí a breku horší jak v těhu. Užívejte si miminka a pevné nervy s brečením...jsem zvědavá na sebe :sweat_smile: jak to zvládnu :fearful:
28. črc 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já se taky moc ráda připojím na srazík příští čtvrtek :slight_smile: ..
od včerejška jsem vzdala myšlenku na to, že malý půjde ven v termínu a klidně o chvilku dřív, naopak budeme zřejmě přemlouvat, ať vydrží přesně do termínu..totiž lidi, co od nich kupujeme byt a co nám svým způsobem slíbili, že se budeme moci přestěhovat třeba už v půlce srpna, na nás včera nastoupili s nekompromisní zprávou, že to může být taky až v půlce září a vystěhovaní můžou být za dalších 14dní! :cry: takže buď se s malým zrovna přestěhujeme, tak jako Peťka nebo nás návrat z porodnice čeká ještě do nynějšího bytu a to si s manžou ani jeden neumíme představit :unamused: ..já chci nachystat malému i nám hnízdečko, kruci!!! :cry:
ale veseleji, malý sebou tak neskutečně mele, že nemám vůbec pochyby o jeho zdravém naturelu :grinning: ..na kontrolu jdu v úterý, to už bych měla i nastoupit na mateřskou..
a zdávají se vám taky šílené barevné sny?
29. črc 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojik holky, ohledne sraziku, moc rada se pripojim asi dle toho, v kolik hodin se srazik bude konat, jelikoz jedu dopolko do Vyskova, tak bych jela do Brna, jenom kdyby mi to nejak casove navazovalo, tudiz kdyz bude srazik az treba odpo ve ctyri, tak bych to asi nedavala... :wink: Ale uvidim... :wink:
Jinak na me se vubec nevazejte!!! :slight_smile:
29. črc 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek