• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@vilibalda
mě stresovaly dětské sestry - malá byla na fotu se žloutenkou, takže byla mnohem unavenější a ospalejší než jiná mimča a sestry tě nutí do kojících výkonů dle tabulek!!!!!!!! ale když dítě při kojení usíná, tak to fakt nešlo.
2. srp 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky moc díky za info o financích. Dávky bych měla mít celkem "vysoké", ale taky jsme se nějak rozšoupli, tak musím začít víc plánovat :wink:
2. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
my si půjčili dig.váhu a vážíme se jako v porodnici.
Musím se pochválit - kojení se během noci taaaaaaaaaak zlepšilo :dizzy_face: :dizzy_face: - doufám, že nám to vydrží.
2. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
mě to taky malinko stresovalo, že kojím míň než bych měla ( hlavně když mi to neustále někdo!!! připomínal)
Isabellka je moc šikovná. My se doma rozkoukáváme a začínáme si to užívat.
Dnes konečně vysvitlo sluníčko a tak nás čeká opalování u okna.
A koncem týdne bychom chtěli zkusit jít na malou vycházku.
2. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kačko, ja taky nemám strach z porodu, jsem smířena s tím, že to bude bolet jako prase, ale tak to je a pak na mě čeká to nejkrásnější miminko, a to MOJE! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže budeme bojovat... :wink: Jinak ta pupalka mě dost štve... dívala jsem se na složení, a obě pupalky mají 500 a i ten vitamín E, jenže ta moje ma ještě dvě nejake kyseliny... a samozřejmě v lekarně mě dali tu dražší! Jak jinak, raději bych brala tu obyč abych mohla brat 4 kapsle denně... ted beru 2 a možna večer ještě jednu... nemám se kde poradit... do porodnice se mi volat nechce, mají tam i tak dost problému, a moje mudr. je až od čtvrtka... :slight_smile:
S těma penězma mám to stejně... blba stovka sem a druha tam, a ve finále je to .....xxx že? :grinning: Ja bych ji chtěla brat ty 4 tob. denně abych ji do porodu dobrala... ale asi se mi to nepodaří... a po porodu ji asi brat nebudu...
Kdy jdeš zase na kontrolu? Dneska? A kde budeš vlastně rodit? :wink: asi se to tady už psalo, ale ja si nepamatuju všechno :grinning:
2. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak co ten čtvrteční srazík??V kolik hodin, co třeba ve 13h? A co říkátá na tu zahrádku v Colorcafé na Josefské? Má být hezky, tak by to mohlo být fajn:slight_smile:
2. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ve ctvrtek urco nedorazim, jedu do Vyskova na monitor a pak asi zustanu pres obed u nasich, malej stejne mezi cca 12-15h spi
2. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Na kontrolu až ve čtvrtek a rodit v Bohunicích :wink:
2. srp 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Pokud mě manžel pustí, tak dorazím. Pořád bojuji s rýmou :frowning2:
2. srp 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska dobře Kači, snad se ti to ještě zlepší a na srazík dorazíš:slight_smile:
2. srp 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bohužel nemůžu dorazit, pač bych musela MHD a už to moc nezvládám, pač mě dost bolí celej spodek. Hlavně všechny kosti. Prý se s tím nedá nic dělat chjo. Ale už má malej 2 kg :slight_smile: a utz ve 30. týdnu dopadl doibře, už jen čekám na výsledky krve. To jen pro info :slight_smile:
2. srp 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk to víš že je to kravina že zůstaneš roztáhlá....kůže je elastická a dokáže se až o 70% natáhnout z původní velikosti a zase smrštit takže roztáhla určitě nebudeš...
2. srp 2011 v 17:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka PŘESNĚ!!!!!!!! mě taky sestry stresovali a pak mě říkali jak mám být v klidu. My jsme se totiž s kojením taky do těch debilních tabulek nevešly protože ten náš byl prostě spáč......jednou mi ho ta kráva z dětskýho odstrhla od prsu že prý stejně u toho spí....ale on spal a u toho i cucal......a všichni říkali že ne dýl jak 10 minut a on si za deset minut vycucl sotva 10 ml v porodce a když jsem ho nechala 20 minut tak vycucl 20 ml
a to jsem ho při kojení šimrala na oušku i pod bradou i jsem mu masírovala hlavu aby nespal a nic on prostě spal
2. srp 2011 v 17:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka gratuluju ke zlepšení s kojením :slight_smile: ten náš nechtěl příkrm takže kdyby jsme nekojili tak nevím nevím
2. srp 2011 v 17:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast všichni mají strach z porodu a bolí to jako prase i ta jizva bolela jako prase ale za tu bolest to MIMINEČKO STOJÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!! a tělo je schopno regenerace takže se všechno zahojí
2. srp 2011 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak my bychom zatím s Honzíkem v ten čtvrtek mohli :slight_smile:))
2. srp 2011 v 17:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 supeer, těším se:slight_smile:
2. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte doma kočárek, nebo jste si ho nechali u rodičů? Nevím, jestli věřit pověrám :slight_smile:
2. srp 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 já ho měla u rodičů a až jsem byla v porodnici tak ho manžel dovezl domů
2. srp 2011 v 18:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Taky bych to tak ráda udělala, ale manžel pořád brble, že je to zbytečný, že mi ho dá na půdu, že ho tady ani neuvidím. No třeba ho ještě přemluvím.
2. srp 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 kočárek mám pořád v obchodě na skladě, zatím není u rodičů místo - ale za 14 dní už si ho raději vyzvedneme a někam k rodičům ho nacpem - u nás určo nebude - pověra je pověra :grinning:
2. srp 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
jééé, mluvíš mi z duše - já měla to stejný. Taky spinkáme při kojení a máme zavřený očička.
Nejhodnější sestry byly na porodním, ze sester na dětským jsem měla kopřivku ( hlavně jedna stáa za to, protože když jsem se jí ptala na něco ohledně malé, tak její odpověď byla, vy jste doktorka, tak jak to víte ... apod.
Ale i mezi nima byly 4 úžasný sestřičky.
Juchú, teď jsme kojením nabraly 8,5dkg. Nejlíp se nám kojí v leže, malé se to moc líbí ( jizvě po císaři už míň) :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem si naše Berušátko už konečně musela natočit...nejsem si ale jistá, jestli jsem spíš nespolkla žábu :grinning: :grinning: :grinning: https://picasaweb.google.com/lh/photo/3RWgL_XWon3VFmkWMzGb8UtNoXRYc1oE0-B7z1sVUmQ?feat=directlink
2. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 jeee, Veru a na kolikatou jedes do toho Vyskova ve ctvrtek? :slight_smile: ja tam jedu taky, tak se tam mozna potkame.. :wink:
@petrus77 jeee, tak to se tesim, jak vas s Honzickem ve ctvrtek uvidime.. :wink:
@ivuska22 my mame kocarek u manzel.rodicu v kocarkarne, tak doufam, ze tam porad je.. :wink: Autosedacku si snad vyzvedneme uz tento tyden a tu uz si nechame doma, aby jsme byli pripraveni do porodnice.. :wink: :slight_smile: A kocarek manzel doveze, jak se domluvime... :wink:
2. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska jeee, Kaci, tak prcek je poradne zivouckej, stejne jako ten nas, zhruba ve stejnym tydnu takhle rejdil... :wink: Tipuju, ze budete mit chlapecka... :wink: Tedka uz v brisku Tonicek nema tolik mistecka, tak uz se spis jen tak bouli... :grinning: vystrkuje na nas zadicka a zadecek na jedne strane a na druhe strane si protahuje ty svoje malinkaty nozatka... :dizzy_face: Ja ho tak miluju!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andinecka taky moc gratuluju k Zuzance! :dizzy_face:

myslím, že jste všechny moc šikovné, holky už mamky :slight_smile: ..
2. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
pokusím se taky dorazit, mám to hned za domem :wink: ..jen nevím, jestli ten den nebudeme řešit nějaké náležitosti kolem bytu, ale snad se to nějak směstná :slight_smile: ..
2. srp 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka přesně sestřičky na poporodním byly super všechny. Ty dětské byly některé taky super, ale nejvíc mě štvala taková mladá měla rovný dlouhý blond vlasy a někdy nosila brýle ta mě štvala nejvíc. Pak tam byla ještě taková blond ale starší měla ofinu a umělý řasy tak ta mě taky seřvala že pro dítě je jídlo důležitý že mu nechci dát příkrm z kterýho mě blil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2011 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Peti, kdy a kde že je ten sraz? Já tam fakt snad ještě dorazím!! :grinning: No třeba zůstanu v porodnici na vyvolání už zítra po kontrole, abych tam v pátek nemusela zas...No uvidíme :wink:
@ivuska22 My máme kočárek doma a miminku se nechce ven - jen teda nevím, jestli je to zrovna kočárkem :sweat_smile:

Včera jsem kolem poledne obešla půlku kohoutovickýho kopce - z kohoutek přes bosonohy, pak k ohradě s divočáky, pak zas nahoru do kohoutek - no dolezla jsem v tom vedru k našim úplně hotová a myslíte, že to s miminkem hnulo? Ani nápad, na procházce si pěkně uhoupáno chrnělo a jak jsem se vyvalila do křesla, tak začalo spokojeně kopkat a šťouchat, jakože prima a pak asi spalo dál :grinning:
3. srp 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk tak to se nepotkáme, ikdyž kdo ví :wink: přeju at už ti poví něco více pozitivního! U nás nastala od včera malinkata změna - pobolívá mě stydka kost, tak snad se mala už pomalu cpe dolu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju ji to i sobě!
@petrus77 díky moc za podporu, je fajn to číst... od tebe když to máš už za sebou, a vidím, že jsi u toho neumřela :grinning:
@kackaberuska Kači, teda, ty máš ale mrštné miminko, to znám a moc dobře!!! Ještě včera večer, v noci jsem sedela na židli a pozorovala malou, jak sebou vrtí, třeba už za chvíli nebudu mít tu možnost... ale jak píše Lenča, taky v těchto tt jsem měla stejně mrštne mimi, ted už mín, ma tam přeci méně mista... ale narozdíl od Lenči tě povzbudím, protože to nemusí byt chlapeček, ale i holčička jako ta moje, a bude to pěkná čertice! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek