• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka Jestli budeme stíhat, tak pojedu 6:23 tramvají, vlakem v 7:02 do Vyškova. Na to mi krásně navazuje MHD ve Vyškově, jede jen co hodinu a mě se s malým nechce trajdat pěšky ke špitálu. Takže mi jede potom 7:59 bus k poliklinice, tam budu cca 8:10. Když budu na monitoru, tak malýho bude hlídat brácha, ten pak musí na 9:30 na rehabilitaci, tak mu to akorát vyjde. Jen doufám, že ho tam nebudou považovat za otce :grinning: .
3. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 určitě Teri přijď!!:slight_smile:
@kackabk Katy, ten srazík je ve 13h na Josefské, jak je klášter, tak je kavárna Colorcafé a v přízemí je tam uvnitř zahrádka. Jestli tě pustí z porodnice domů a budeš se cítit dobře, budeme rádi, když přijdeš!! :slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se musím pochlubit, jací jsme jedlíci :grinning: Před týdnem měla Bella 2800g a dneska už 3210g! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže už můžeme chodit kam se nám zlíbí :slight_smile: Tak snad bude ještě chvilku pěkný počasí...
Užijte si srázek a dejte si něco dobrýho i za nás :slight_smile: Já jsem s malou u našich, jelikož manža je pracovně v Praze...
3. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek @vilibalda @falca1 @lennikka @petrus77 @kackaberuska @kackabk @terezka29 @sarkast AHOJKY HOLKY, TAKŽE PŘIPOMÍNÁM: ZÍTRA VE 13H BUDE SRAZÍK TĚHULEK A MAMINEK:slight_smile: NA JOSEFSKÉ V COLORCAFÉ - NA ZAHRÁDCE (BUDOVA KLÁŠTER' :slight_smile: ).http://www.colorcafe.cz/ MOC SE TĚŠÍM:slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 vypadá to že příjdu. Těším se!
Jinak jsme dnes byli u Milosrdných na info schůzce a prohlídce sálů. Vrchí sestra byla strašně příjemná, milá a krásně vše popsala. Manžel byl trochu v šoku, když tatínkům řekla, že ať se připraví na to, že to pro ně může být stresující, ale alespoň jsme si o tom popovídali a už trochu tuší, do čeho půjde :dizzy_face: Sály i pokojíky jsou menší než jsem čekala, ale všechno na mě působilo klidně a příjemně - jak asistentky, tak prostředí. Mají prý dobře vyřešený příjem, takže se jim nestává, že mají stop stav. Naposledy prý v roce 2008. Což mě taky uklidnilo. Navíc jsou ochotní mi mimčo po porodu nechat déle, aby se lépe porodila placenta a mimčo se přisálo (samozřejmně, když bude vše OK) a odnést ho na vážení, měření...až později. Tak uvidíme, jestli se půjdeme podívat i jinam.
3. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kackaberuska kamarádka tam rodila 2x a byla spokojená, Kači:slight_smile: Švagrová nebyla, ale ono zase záleží, co člověk od toho porodu celkově očekává, že.... Supeer, tak zítra:slight_smile:těším se.....
3. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 ja nedorazím... :slight_smile: už se sama tak daleko bojím... :slight_smile: ale budu na Vás myslet, a dejte si za mě nějakou dobrutku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast jasně Šári:slight_smile: já si říkala, kdyby náhodou:slight_smile: Ale ty raději trajdej po Lesné, co? :grinning: a nebo kolem Bohunic :grinning: :grinning: Sejdeme se pak na srazíku maminek s mimčama
3. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 já zítra taky nedorazím, na celej den se přesouvám k našim takže bych nestíhala a malá je dnešním trajdáním po městě nějaká zdivočelá :grinning: :frowning2:
3. srp 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 jeee, tak to se asi neuvidime, ja jedu az na desatou.. :wink: Tak at Ti vse dobre dopadne! :slight_smile:
@kackaberuska Kaci, u Milosrdnych to je v pohode, kamoska tam rodila ted v kvetnu a naprosto ukazkovej porod... :wink: Na nic si nemohla stezovat!!! :wink: Jinak s tou predpovedi chlapecka jsem to nemyslela spatne.. :frowning2: vlastne jsem si neuvedomila, ze ty bys radsi holcicku, vid?... :slight_smile: Samozrejme to klido muze byt i pekna rozstanda holcicka, to je jasny... :dizzy_face: A co ty Ivancice, tam se pujdete podivat?.. :slight_smile: Nebo to jste zavrhli?
4. srp 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek gratulujeme ke krásnýmu přírůstku. To už jste nás předehnali. My jsme byly včera na kontrole a máme 3150 g :slight_smile:
4. srp 2011 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy ty srazy dycky plánujete úplně nevhodně pro nás maminy ještě pracující:o( Ale ode dneška nastupuju na mateřskou, takže jestli bude do září ještě nějakej srazík, tak už bych snad mohla dorazit...užijte si to
4. srp 2011 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Kači, ja bych se bala o anastezii :slight_smile: i v BOhunicícch říkali, že jich tam hodně odešlo, ale ty asi s tím moc nepočítáš, vid? :slight_smile: To ja raději jo... nikdy nevíš... ale s tím stopstavem to je parada!!! Bodejby neměli, když všichni jdou rodit do Bohunic :D a když bude stopstav jdu k MIloušům :wink: :wink: :wink:
4. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Přesně, jak jsem říkala, že nemůžu slíbit, že přijdeme... Miška byla od rána neklidná (ale to občas bývá) a teď mi strašně zvracela. :frowning2: :frowning2: :frowning2: To ještě nikdy zatím nebylo, ona jen ublinkává a to jen občas. vše je špinavý - malá, já, koberec, postýlka, deka... Raději s ní tak daleko nejdu. Mrzí mě, že vás neuvidím, ale musím říct, že jsem z malé vyděšená a netroufnu si jít do města. Snad už zvracet nebude. Teď teda nemá co, ale zase má hlad... Užijte si to!
4. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Peti, to je jasný, hlavně ať je Miška v pořádku!! Uvidíme se jindy :wink:
4. srp 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 u nás to vypadá taky špatně dneska celý den fnukáme ani kočárek nás neuspal...... moc se omlouváme
4. srp 2011 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 tak uz je klidnej tak my přeci jen přijdem
4. srp 2011 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
teda, vy kráááásně přibíráte. My bojujeme s kojením se střídavými úspěchy. Zuzce stačí troška a usíná, tak ji budíme.
Má to ale "pěknej" vliv na mě, už jsem dala nějaká ta kila dolů.
4. srp 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska to bylo v bohunicích delší, bylo víc lidí. Na kontrole vše ok, dr. se na mě zas usmívala, že je to na spadnutí, tak jsem říkala, že to už je týden...Tak mi udělala toho Hamiltona, no holky, jestli vám to někdo navrhne a vy se budete bát, tak se nebojte. Kecala bych, kdybych řekla, že to nebolí - bolelo to asi tak, že jsem zadržela dech a na paní doktorku jsem se zamračila :slight_smile: Prostě příjemné to není, ale kdyby to mělo pomoct, klidně bych na to chodila každý den :wink: No takže trošku špiním a pobolívá mě bříško, na srazík do města to nevidím :unamused: I když rozptýlení by bylo fajn. Tak si to, holky, užijte. Dr. mi řekla, že doufá, že se dnes večer uvidíme znovu :grinning: No ale já teda nevím, no uvidíme...
4. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači, tak držím pěsti a myslím na tebe, aby jsi se do té porodky dnes fakt vrátila :grinning: při nejhorším zítra ráno :slight_smile:
4. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači, tak to už budete mít miminko brzy u sebe!!!! :slight_smile: Přeji klidný a rychlý průběh a nezapomeň jim říct, žes cvičila s epinem, aby nedělali nástřih, pokud nebude vyhnutí!!!! Přeju, abys narazila na dobrou PA a porod byl v rámci možností fajn :wink:

@andinecka @petrus77 Jj, přibíráme jak drak :grinning: A taky jsme o 2cm větší, takže ten růstový spurtík to byl :slight_smile: Takže už máme 3210g a 50cm- no, dohnala ty dva týdny a má porodní rozměry. Dneska jsme byly na první kočárkové procházce, tak jsme si to užívaly. Jenom nás trápí prdíky, tak jsme koupila ty BioGaia, snad nám zaberou, když už stojí takový peníze! :rolling_eyes:
4. srp 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek kde jsi je prosím tě koupila ty BioGaia? my zatím používáme Sabíka a polštářek a nosíme na tygříka a to nám zatím zabírá ...
4. srp 2011 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk držím pěsti ať se to dneska rozjede :slight_smile:
4. srp 2011 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Já jsem s malou u našich za Brnem, tak mám radost, že je tu vůbec měli :slight_smile: Ale v Brně je budou mít v každé lékárně. My máme jen infacol a dávala jsem jí fenyklový čajík, ale pořád se jí to vrací. Kamarádka koupila ty BioGaia a od třetího dne má její malej pokoj... tak uvidíme.
4. srp 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak ty my ještě nemáme, ale taky asi zkusíme :slight_smile:
4. srp 2011 v 18:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Ještě počkej, jestli nám taky zaberou. Ta sranda stojí 650Kč! :rolling_eyes: Dává se 5 kapek denně, a tři dny prý trvá, než zaberou...
4. srp 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast vrchni rikala.ze epidural i cisare delaji.takze anesteziology maji.jinak by asi zavreli.
@lennikka ivancice mi nedoporucuje gynekonozka.ze maji male vybaveni na novorozeneckem.kdyby nahodou bylo neco s miminkem.jinak hlavne at je to zdravi.holka nebo kluk :slight_smile:
4. srp 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska jj, presne tak.. :slight_smile: holka nebo kluk je to uplne jedno!!! :slight_smile:
4. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @lutsousek @petrus77 Holky děkuji za fandění, no dneska teda asi už nee, ale možná to vypadá, že začala odcházet zátka. Já vím, že může odcházet třeba týden, ale aspoň se něco děje!!! :sweat_smile:
4. srp 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk třeba dnes ještě začneš rodit, ještě máš čas:slight_smile:) A pozná se fakt ta zátka? někomu prý ani vůbec neodejde....já mám pořád takovej výtok, že bych to od zátky snad ani nepoznala:frowning2:
4. srp 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek