• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@kackabk Mně začala odcházet po odtoku vody, ale porod mi to nepřivolalo :unamused: Ale co není, může být. Někde jsem četla, že nejvíc dětí se rodí v noci :wink:
4. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lutsousek mě o těch kapkách už říkala kamoška a vím že stojí 500-600 kč, na netu jsem to hledala a na některý mimča to zabírá a na některý ne.....
včera jsem ho od 20,30-22,00 hod uspávala a už skoro spal pak měl zase křeče a do půlnoci řval takže já je jdu dneska koupit ať to stojí co to stojí......
5. srp 2011 v 08:16  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 No tak já jsem teda zátku poznala stopro :grinning: Alespoň u mě se to s výtokem rozhodně splést nedá - hlavně je to fakt zabarvený krví a o konzistenci radši mluvit nebudu, aby se někomu neudělalo po ránu zle :wink:
@lutsousek Mám úplně jiný průběh než ty - včera v 10 večer mi začaly zlehka kontrakce. Od tří od rána už byly pravidelné jak hodinky po 7 minutách, no snažila jsem se držet co nejdýl v posteli a jak jsem vstala a čekala, že se intervaly zkrátí, tak se to celé rozhodilo - intervaly kratší i delší, tak moc nevím, kdy do porodnice, nejradši bych už, ale tuším že mě pošlou pryč. Zátka už je asi komplet pryč a voda zas komplet uvnitř...

Ale asi už se teda dneska dočkáme :dizzy_face: Tak se holky mějte pěkně a já pak písnu, co bylo dál...
5. srp 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Jéé, super, tak držím palce, ať to jde všechno hladce a už brzo máš u sebe miminko :slight_smile:
5. srp 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Kačenko, tak to držím palečky!!!!! At už je to TO co chceš! :slight_smile: Drž se... my jedem dneska do těch Bohu, tak tě tam třeba uvidím. Pa a hodně štěstí! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2011 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Katy, myslím na tebe a přeju ti ten nejlepší průběh!!:slight_smile:
5. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kackabk juuu, Kaci, drzim moooc pesticky!!!! :wink: :slight_smile:
5. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Kači, tak fuj fuj fuj a ať máte miminko brzy u sebe!!! :dizzy_face: Zkus ještě horkou vanu, co to s tebou udělá... ale jestli už máš kontrakce po Hamiltnovi, tak je celkem jedno, že se rozhodily. Prcek už chce na svět :slight_smile:
5. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 Tak já jsem je dala včera odpoledne, kdy už jsem to s nervama nevydržela a jela do lékárny. Pak byl klid a spala jak zabitá. Dokonce v noci se mi vzbudila na jídlo jen jednou, místo 2x. A dneska ráno měla zase křeče. Tak jsem jí dala v půl 8 kapky a máme klid a spinká. Takže zatím u nás fungují, musím zaklepat.
5. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrus77 Teda Peti, Honzíček má reakci snad na vše, co sníš, co? Ty kapky za těch 600Kč už by teda pomoct mohly!!:frowning2:
5. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk taky držím pěsti ať to jde jako po másle :slight_smile:
5. srp 2011 ve 14:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lutsousek tak my dneska kojili v 7 ráno potom koukal jak snídám atd tak do 8 hodin a pak jsem ho uspávala asi do 9 pak nastal 10 MINUTOVÝÝÝÝÝÝ SPÁNEK pak ho vzbudili zase ty křeče a řval do 11 hod než jsme vyrazili do lékárny v kočárku po cestě usnul a teď spí....za chvílu bude kojení a dáme ty kapky....musí zabrat on by aji spal ale vždy ho vzbudí ty křeče
tak gratuluju že u vás fungují já za ty kapky dala 666,- kč a snad nám budou fungovat !!
5. srp 2011 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 já Peti doufám, že to už sakra pomůže.....spíš než prdy má ty křeče ....prdí a brká dost...ale jak dostane tu křeč tak ho to i vzbudí a plače
5. srp 2011 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 chudáček, držím pěstičky, ať pomůžou :wink:
5. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 No, úplně malýho vidím! :pensive: Nás taky trápí spíš křeče, po jídle brkáme radši i půl hodinky, aby jí nedrážil vzduch, prdí taky, ale z toho dostane křeč a je po klidu a spaní... přesně jako u vás! Kamarádka mi říkala, že tři dny je to ještě zlobilo a pak byl klid- s těma kapkama. Tak snad nám taky pomůžou. Je to hrozný, bolí mě to za malou a navíc se nevyspíš a ani přes den si neodpočneš.
5. srp 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackabk Moc na Tebe myslím, ať máš miminko už brzy u sebe a můžeš si ho pořádně užít! :dizzy_face:

Holky, my se musíme pochlubit, dnes jsme byly na šestitýdenní prohlídce a krásně rosteme :slight_smile: Z porodních hodnot 3040g / 51 cm / obvod hlavičky 35 cm, teď máme 4250 g / 56 cm / obvod hlavičky 38 cm. Miška je už velká holka a jsou nám malé některé dupačky :angry: Já jsem taky byla na prohlídce a jsem po porodu OK, naštěstí :slight_smile:
JInak Mišku občas zlobí bříško, potřebuje dát pryč vzduch horem či spodem nebo něco přesunout do plenky a jakmile se to podaří, je klid. Netrvá to naštěstí nikdy víc než půl hodiny, ale i tak je to náročný, když bolestivě pláče :frowning2: Dáváme Sab simplex a myslím, že docela funguje. Dr. říkala, že od měsíce můžeme i ty probiotický kapky, ale stojí hodně a zrovna u mojí neteře vůbec nezabraly, tak prvně přijdou na řadu levnější varianty. :slight_smile: Jinak mám pocit, že Miška krásně spinká, když si dám kafe :grinning:
5. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda Jeee, Miška už je teda veliká :dizzy_face: Krásně rostete! :slight_smile: Jsem zvědavá na nás... Peti, dotaz, jak dlouho jsi měla očistky? Celých 6 týdnů nebo přestaly odcházet dřív?
5. srp 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 děkujem
5. srp 2011 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lutsousek no právě že jak ho to furt zlobí tak mezi kojením ho uklidňuju a sotva ho uklidním a konečně usne tak už abych ho zase kojila. Tak my jsme před chvílí aplikovali prvních 5 kapek tak uvidíme ......ale co jsem četla na netu tak většině miminek ty kapky pomohli tak snad i těm našim to pomůže :sunglasses:
5. srp 2011 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
5. srp 2011 v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda tak to už jste velcí :slight_smile: my máme zatím problém že nám je vše velké i velikost 56. My už jsme na prdy a koliky vyzkoušely všechny levné varianty takže jsme dneska pořídily tu nejdražší :slight_smile:
5. srp 2011 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, já jsem dnes na kontrole dopadla divně, na monitoru kontrakce, hrozně vysoký tlak i přes léky, na porod už se chystám a tak mi vzali krev a před chvílí jsem volala na výsledky (kdyby byly pozitivní, tak bych jela ještě dneska) výsledky jsou celkem ok, jedna hodnota je hraniční, ale jinak to ujde a tak mám 10.8 v 7 hodin nástup na vyvolání...teda pokud neporodím do té doby....dneska mi ale není vůbec dobře, tak čekám co bude :unamused:
5. srp 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar holky, tak srazím byl parádní, musíme to brzy zopáknout :slight_smile: Určitě to ještě stihneme :slight_smile: Už se těším, až budeme mít takového čvrčka hodného, jak je Honzík :slight_smile: mě od včerejška bolí břicho, taková bolest co vůbec neznám. Včera když jsem šla po městě jsem měla pocit,jak kdyby se mi dral malý ven, že už ho mám skoro mezi nohama...tak nevím no. ve čt jdu po 4 týdnech k doktorce, kdy nám konečně řekne, jak je velké a taky jestli je vše v pořádku. Už aby to bylo :slight_smile:
@monulka003 Moni vydrž už to máš fakt za pár.... a za chvilku budeš mít holčičku doma a teprve začne to tóčo :slight_smile:
@lennikka Leni já jsem ti nereagovala na sms, pač jsem si přečetla první větu na srazíku a omylem tu zprávu vymazala :slight_smile: Ale hlavně,že prohlídla dopadla dobře a jste v pořádku :slight_smile:
6. srp 2011 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulka003 neboj, všechno bude ok... a jak se tak dívám, tak porodíš dříve než ja! :angry: což se mi teda vůbec nelibi... :unamused: ale přeji ti to! At už máš mimíska u sebe!! Ja už chci taky... :wink: my včera dopadli jak se dalo čekat... male se ven prostě nechce, po všem co jsem vyzkoušeli stále nic... mala ma odhadem 3,7 což je dost, ještě se me doktor ptal, jestli nemám těhu cukrovku, a klidně mě objednal na utery - po termínu, a jak řekl, TO BUDE STAČIT... :grinning: Jasně, on 4 kg a více miminko rodit nebude, že? :grinning: jak to, že ty ještě nemáš termin, ale máš už domluvene vyvolání a ja nic? :slight_smile: kde je spravedlnost :grinning: kolik ma mrnousek, víš? :slight_smile:
@terous1984 kolik Vás tam bylo a copak jste si daly dobreho?? :wink:
6. srp 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast bylo nás pět :slight_smile: čtyři těhulky a peťa s Honzíkem. Kavarnička je to moc hezká, ale s kočárky se tam pak určitě nevlezeme :slight_smile: Noooo pokud by si čekala,že jsme si daly nějaké poháry nebo tak,tak tě zklamu. Bylo to všechno ve znamení džusu :slight_smile:No holky jsem na vás zvědavá, kdo vyhraje. Zda šárka nebo Monča :slight_smile:
6. srp 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@terous1984 ti to povím rovnou... MONČA! :grinning:
jo taak, žadne sladke, no fuj :grinning: tak by jste mě teda nedostaly.... :wink: :grinning:
6. srp 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast tak příště můžeš začít s objednáváním a ostatní se jistě přidají :slight_smile:
6. srp 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast to nebude tak hrozný neboj s těma 4 kg....dyť je tam odchylka 0,5 kg!! takže může mít i 3,2 což jde :slight_smile:))
6. srp 2011 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast Šári já mám právě tu cukrovku, tak mě nenechají přenášet, měla jsi mu říct, že ji máš taky a že chceš jít ve středu na vyvolání, třeba bysme byly spolu na pokoji :grinning: :grinning:
@terous1984 kdo vyhraje není jistý, třeba Šárka porodí dřív než já, nikdy nevíš... :grinning: uzavírají se sázky??? :grinning: :grinning:
@petrus77 no odchylka 0,5kila je dost, co když bude mít 4,5 kila? :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@monulka003 tak ta sazka by mě zajímala, mohla by jít na naše prcky :grinning: no uvidime! Ja mu říkala, že nemám, on se mě ptal, ale měla jsem mu lhát? :grinning:
tak přeju krátky porod... ja doufám, že mi to vyvolávat nebudou, že porodím normálně, protože jestli ty tablety obsahuji stejné látky jako sperma, tak nemám šanci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek