• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@kodiak13 Jani, měly jste stejnou zavinovačku jako my :grinning: :grinning: :grinning: Malá je moc krásná! :dizzy_face: Užívej si ji, protože to strašně rychle letí a Mišulka už je teď prostě jiné miminko než byla v porodnici... Člověk by nevěřil, že se tak rychle změní :slight_smile:
8. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda jééé, tak to jsme ji po vás asi podědily:grinning: Byla moc fajn, jedna ze spolubydlících na pokoji měla takovej ten starší typ, zavazovací na 3 tkaničky a ta bylo horší než do toho miminko zašněrovala.
Malou si užívám. Hlavně je zatím moc hodná. Občas ji trápí bříško a kroutí se jak žížalka, ale jinak skoro vůbec nebrečí. Budí se tak po 3 hodinách na kojení, ale jinak spinká, takže se zatím i já se vcelku vyspím.
8. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je dneska úplně mrtvo :slight_smile: Kačka, Šárka a Monča už mají asi miminka na světě :slight_smile:
9. srp 2011 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
ahoj Peti,
my dnes dojely ze špitálu, malá se nám včera začala dusit, tak jsme musely do dětské. Jsem z toho ještě teď v šoku. To už vůbec neusnu, jak ji budu hlídat.
9. srp 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
Šárka snad ano, co jsem jí psala tak ještě neodpověděla takže na 99% bych řekla že je v porodnici. Monča psala na fotoblogu že zítra jde na vyvolání.
9. srp 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holciny, mam skvelou zpravicku, Sarka mi psala sms, ze se male vcera zachtelo na svet, a dopadlo to!!!! :wink: ....tak jen aby jste vedely...:wink: Myslim, ze se tam mozna potkaji jak s Kackou, tak zitra s Moncou... :wink: :slight_smile:
9. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andinecka ahoj andy, tak to je mi líto a jsem z toho taky v šoku. Ať jste brzy v pořádku :slight_smile:
9. srp 2011 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
tak to Šárce a malé moc, moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. srp 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
snad už to bude dobrý. Prý má nějakou tekutinu na plicích ( zřejmě z toho, jak zvracela).
9. srp 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka taky šárce moc gratuluju :slight_smile:
9. srp 2011 v 16:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte někdo co ta Šárka????
9. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda sem byla o stránku pozadu a už to vidím....tak už to má za sebou, tak to je super, neví někdo jak se jmenuje příjmením??? :slight_smile:
9. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pěkný jak už se to ty porody rozjíždí, to už nás tu těhotných zachvilku moc nezbyde. Já bych měla teoreticky být poslední pač mám termín 30.9. :slight_smile:
9. srp 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! Hlásím příchod :grinning: Takže TO je Radovan, na svět vykoukl v pátek 5.8. v 18:00. Má 52cm, porodní váha nakonec 3,9kg, takže celkem macek (i když jsem se psychicky připravovala na slůně) :slight_smile: Porod bez komplikací, ale teda žádná brnkačka :sweat_smile: Ne, nechci nikoho strašit, jen je dobré čekat nečekané :wink: A epidural asi fakt není špatná věc - lituju, že jsem nevyzkoušela. Ale konec dobrý všechno dobré, i epino zafungovalo, jak mělo, jsem teda naprosto bez šití (hlavička 36cm). No a jinak se u mě střídají euforie se zoufalstvím - když malej spinká nebo v klidu kouká a je krásnej a pak když naprosto hystericky řve a nemá proč - nj, asi klasika, ale myslím, že v řevu neměl v porodnici konkurenci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme si ho přivezli domů, takže postýlka už má svého nocležníka a těším se, až ho dám do košíku a do kočárku a... :dizzy_face:
Jinak jsem se dívala na jmenovky po pokojích - no byla tam nějaká ing. Šárka, příjmení nevím, takže těžko říct, ale když se neozývá, tak to zní, jakože určitě už :wink:
9. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači gratuluju k chlapečkovi!!! :dizzy_face: Ať je zdravý a líbí se mu na světě!
@sarkast Šári taky gratuluju k holčičce!!! :dizzy_face: Ať Ti přináší jen radost!

@andinecka Snad už bude všechno v pořádku a bude malé dobře! Já se pomalu připravuju na návštěvu dětské nemocnice, protože Miška dnes 3x zvracela -téměř po každém jídle :frowning2: Naše Dr. má tento týden dovolenou.
9. srp 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk moc gratuluju, jseš statečná - malej byl přece jenom velkej :grinning: a dala jsi to i bez epiduralu.
9. srp 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Katy, moc moc gratuluju ke chlapečkovi!!:slight_smile: Je to teda pořádnej kus chlapa, to je dobře:slight_smile:Ještě jednou gratuluju a hezky si ho užívej:slight_smile:
9. srp 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, moooooooooooooc gratuluju k holčičce!!!!!!!:slight_smile:
9. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači moc gratuluju k chlapečkovi :slight_smile: náš malej má kamoša :slight_smile: jinak to zoufalství kvůli pláči jsem taky měla...hlavně když plače a nemá důvod.....jinak miminka taky plačou z nudy když celé dny leží a jen spí tak musí někde vydat energii :slight_smile: jinak seš šikula že jsi to tak parádně zvládla
9. srp 2011 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda
my byly v dětské na jipce, taky doufám, že už bude líp.
malá je prostě hltounek, během kojení hravě zvládne 120!!!!! a pak to tak dopadá.
Ale to, že při zvracení vdechla do plic nějakou tekutinu a pak začala modrat a lapat po dechu - to už bych teda zažít nechtěla.
navíc nám v nemocnici zjistili, že se jí zhoršila novor. žloutenka a to o dost a divii se, že nás v takovým stavu mohli pustit domů!!!! takže nás taky čeká spoustu vyšetření.

proč Miška zvracela? odříhává si po jídle??
Nám to Zuzin nedělala a teď jsme ji donutili :frowning2: :frowning2: ale je to pro její dobro.
9. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk
Mooooc gratuluji k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face: a také Tobě, jak jsi všechno zvládla.
9. srp 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Ahojky Kači, moc moc moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi :slight_smile: Jsi šikula,že jsi to tak všechno zvládla.Palec nahoru :slight_smile: Užívejj si miminko pááá
9. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka to jsou super zprávy :slight_smile: a holky budou plkat na pokojích to je fakt sranda :slight_smile:
9. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Kači, obrovská gratulace k Radovánkovi! :dizzy_face: A k porodu není co dodat, prostě epino je fakt malej zázrak :wink: A to i přes počáteční problémy... vážně jsi dobrá, žes to zvládla takhle parádně! 36cm bez jediného stehu, směkám :sunglasses:
@sarkast Šári, předem gratuluji k princezně a těším se na první zprávu o mírách :dizzy_face:

Teda holky, vy jste se tam sešly :slight_smile:
9. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Teda, ještě že je malá už v pořádku! Nechtěla bych to zažít. Dneska jsme taky měli na mále, malá vdechla při krmení mlíčko a začala se nám taky dusit. Naštěstí jsme to zvládli... ale krve by se ve mně nedořezalo. :cry:
9. srp 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka jak ji prosím tě donutíš k odříhnutí? ten náš je na to taky línej ...
10. srp 2011 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk
Kači, jste šikulové! :dizzy_face: moc gratuluju k Radovanovi a přeju, ať spolu máte jen radovánky! :grinning:
@sarkast
Šári, gratulace veliká k Isabellce, snad jste vše zvládly taky bez komplikací a teď už budou jen radosti! :wink: :dizzy_face:
@andinecka
a tady jsem ještě negratulovala k Zuzance, takže sice opožděně, ale gratulace veliké, ať brzy pominou všechny starosti a užíváte si jen to hezké :wink: ..

jinak maminky se nám tu začínají dostávat pomaloučku polehoučku do přesily :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže co vy holky čekatelky? jak se vám daří?
mě začaly dohánět všechny nešvary těhotenství, špatné spaní, noční multičurání, náladičky pod psa, sotva se valím, bříško pobolívá a v neposlední řadě ten filuta nájemník a jeho mejdany! :grinning:
s bytem jsem už rezignovala, bohužel jsme se srazili s blbcema, takže stěhování někdy až po porodu :confounded: ..ale nadělám něco? teď už si jen musím ten zbytek těhotenství užít, a pak už bude vše jen růžové :dizzy_face: ..
10. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
ani nevíš, jak ti rozumím, to se přesně stalo nám, taky to mlíčko hltala, pak začala blinkat a nateklo jí to do nosu - a začala se dusit a měnit barvy a .......
My si včera ve 23hod zopakovali výlet do dětské, já už mám docela dost, nespí, a hlídá nádechy a výdechy a taky monitor. ach jo, at už je líp.
10. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
držím ji tak 5-10 min, je to ale boj, máme lvici :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - má to ale marný.
A ne vždycky si odříhne. Jenže musí, je hamoun, hltá, vypije tak 90 až 120 a pak je jí zle. A tak je to pořád dokola.
10. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29
děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face:, dnes máme 16 dní :dizzy_face: :dizzy_face: - rychle to utíká.
Jinak 60 dní je už za chvíli
10. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek