Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

Timto bych chtela pozdravit vsechny tehulky, ktere maji TP srpen, zari 2011. My jsme byli vcera s manzelem na screeningu v 1.trimestru, dle ultrazvuku je vse v ok a krev byla take v naprostem poradku. 🙂 Jsem ta nejstastnejsi tehulka na svete.. 🙂
Najde se tu nejaka maminka "v ocekavani" z Brna ci okoli, ktera je na tom podobne jako my? 😉
vilibalda
8. srp 2011
@kodiak13 Jani, měly jste stejnou zavinovačku jako my 😃 😃 😃 Malá je moc krásná! x-) Užívej si ji, protože to strašně rychle letí a Mišulka už je teď prostě jiné miminko než byla v porodnici... Člověk by nevěřil, že se tak rychle změní 🙂
kodiak13
8. srp 2011
@vilibalda jééé, tak to jsme ji po vás asi podědily😃 Byla moc fajn, jedna ze spolubydlících na pokoji měla takovej ten starší typ, zavazovací na 3 tkaničky a ta bylo horší než do toho miminko zašněrovala.
Malou si užívám. Hlavně je zatím moc hodná. Občas ji trápí bříško a kroutí se jak žížalka, ale jinak skoro vůbec nebrečí. Budí se tak po 3 hodinách na kojení, ale jinak spinká, takže se zatím i já se vcelku vyspím.
petrus77
9. srp 2011
tady je dneska úplně mrtvo 🙂 Kačka, Šárka a Monča už mají asi miminka na světě 🙂
andinecka
9. srp 2011
@petrus77
ahoj Peti,
my dnes dojely ze špitálu, malá se nám včera začala dusit, tak jsme musely do dětské. Jsem z toho ještě teď v šoku. To už vůbec neusnu, jak ji budu hlídat.
falca1
9. srp 2011
@petrus77
Šárka snad ano, co jsem jí psala tak ještě neodpověděla takže na 99% bych řekla že je v porodnici. Monča psala na fotoblogu že zítra jde na vyvolání.
lennikkaautor
9. srp 2011
Holciny, mam skvelou zpravicku, Sarka mi psala sms, ze se male vcera zachtelo na svet, a dopadlo to!!!! 😉 ....tak jen aby jste vedely...😉 Myslim, ze se tam mozna potkaji jak s Kackou, tak zitra s Moncou... 😉 🙂
petrus77
9. srp 2011
@andinecka ahoj andy, tak to je mi líto a jsem z toho taky v šoku. Ať jste brzy v pořádku 🙂
andinecka
9. srp 2011
@lennikka
tak to Šárce a malé moc, moc gratuluji x-) x-) x-)
andinecka
9. srp 2011
@petrus77
snad už to bude dobrý. Prý má nějakou tekutinu na plicích ( zřejmě z toho, jak zvracela).
petrus77
9. srp 2011
@lennikka taky šárce moc gratuluju 🙂
monulka003
9. srp 2011
nevíte někdo co ta Šárka????
monulka003
9. srp 2011
jejda sem byla o stránku pozadu a už to vidím....tak už to má za sebou, tak to je super, neví někdo jak se jmenuje příjmením??? 🙂
ivuska22
9. srp 2011
To je pěkný jak už se to ty porody rozjíždí, to už nás tu těhotných zachvilku moc nezbyde. Já bych měla teoreticky být poslední pač mám termín 30.9. 🙂
kackabk
9. srp 2011
Ahoj holky!!! Hlásím příchod 😃 Takže TO je Radovan, na svět vykoukl v pátek 5.8. v 18:00. Má 52cm, porodní váha nakonec 3,9kg, takže celkem macek (i když jsem se psychicky připravovala na slůně) 🙂 Porod bez komplikací, ale teda žádná brnkačka :-N Ne, nechci nikoho strašit, jen je dobré čekat nečekané 😉 A epidural asi fakt není špatná věc - lituju, že jsem nevyzkoušela. Ale konec dobrý všechno dobré, i epino zafungovalo, jak mělo, jsem teda naprosto bez šití (hlavička 36cm). No a jinak se u mě střídají euforie se zoufalstvím - když malej spinká nebo v klidu kouká a je krásnej a pak když naprosto hystericky řve a nemá proč - nj, asi klasika, ale myslím, že v řevu neměl v porodnici konkurenci :-p Dneska jsme si ho přivezli domů, takže postýlka už má svého nocležníka a těším se, až ho dám do košíku a do kočárku a... x-)
Jinak jsem se dívala na jmenovky po pokojích - no byla tam nějaká ing. Šárka, příjmení nevím, takže těžko říct, ale když se neozývá, tak to zní, jakože určitě už 😉
vilibalda
9. srp 2011
@kackabk Kači gratuluju k chlapečkovi!!! x-) Ať je zdravý a líbí se mu na světě!
@sarkast Šári taky gratuluju k holčičce!!! x-) Ať Ti přináší jen radost!

@andinecka Snad už bude všechno v pořádku a bude malé dobře! Já se pomalu připravuju na návštěvu dětské nemocnice, protože Miška dnes 3x zvracela -téměř po každém jídle 😞 Naše Dr. má tento týden dovolenou.
falca1
9. srp 2011
@kackabk moc gratuluju, jseš statečná - malej byl přece jenom velkej 😃 a dala jsi to i bez epiduralu.
snazilka_2011
9. srp 2011
@kackabk Katy, moc moc gratuluju ke chlapečkovi!!🙂 Je to teda pořádnej kus chlapa, to je dobře🙂Ještě jednou gratuluju a hezky si ho užívej🙂
snazilka_2011
9. srp 2011
@sarkast Šári, moooooooooooooc gratuluju k holčičce!!!!!!!🙂
petrus77
9. srp 2011
@kackabk Kači moc gratuluju k chlapečkovi 🙂 náš malej má kamoša 🙂 jinak to zoufalství kvůli pláči jsem taky měla...hlavně když plače a nemá důvod.....jinak miminka taky plačou z nudy když celé dny leží a jen spí tak musí někde vydat energii 🙂 jinak seš šikula že jsi to tak parádně zvládla
andinecka
9. srp 2011
@vilibalda
my byly v dětské na jipce, taky doufám, že už bude líp.
malá je prostě hltounek, během kojení hravě zvládne 120!!!!! a pak to tak dopadá.
Ale to, že při zvracení vdechla do plic nějakou tekutinu a pak začala modrat a lapat po dechu - to už bych teda zažít nechtěla.
navíc nám v nemocnici zjistili, že se jí zhoršila novor. žloutenka a to o dost a divii se, že nás v takovým stavu mohli pustit domů!!!! takže nás taky čeká spoustu vyšetření.

proč Miška zvracela? odříhává si po jídle??
Nám to Zuzin nedělala a teď jsme ji donutili 😞 😞 ale je to pro její dobro.
andinecka
9. srp 2011
@kackabk
Mooooc gratuluji k chlapečkovi x-) x-) a také Tobě, jak jsi všechno zvládla.
terous1984
9. srp 2011
@kackabk Ahojky Kači, moc moc moc gratuluji ke zdravému chlapečkovi 🙂 Jsi šikula,že jsi to tak všechno zvládla.Palec nahoru 🙂 Užívejj si miminko pááá
terous1984
9. srp 2011
@lennikka to jsou super zprávy 🙂 a holky budou plkat na pokojích to je fakt sranda 🙂
lutsousek
9. srp 2011
@kackabk Kači, obrovská gratulace k Radovánkovi! x-) A k porodu není co dodat, prostě epino je fakt malej zázrak 😉 A to i přes počáteční problémy... vážně jsi dobrá, žes to zvládla takhle parádně! 36cm bez jediného stehu, směkám 😎
@sarkast Šári, předem gratuluji k princezně a těším se na první zprávu o mírách x-)

Teda holky, vy jste se tam sešly 🙂
lutsousek
9. srp 2011
@andinecka Teda, ještě že je malá už v pořádku! Nechtěla bych to zažít. Dneska jsme taky měli na mále, malá vdechla při krmení mlíčko a začala se nám taky dusit. Naštěstí jsme to zvládli... ale krve by se ve mně nedořezalo. 😢
petrus77
10. srp 2011
@andinecka jak ji prosím tě donutíš k odříhnutí? ten náš je na to taky línej ...
terezka29
10. srp 2011
@kackabk
Kači, jste šikulové! x-) moc gratuluju k Radovanovi a přeju, ať spolu máte jen radovánky! 😃
@sarkast
Šári, gratulace veliká k Isabellce, snad jste vše zvládly taky bez komplikací a teď už budou jen radosti! 😉 x-)
@andinecka
a tady jsem ještě negratulovala k Zuzance, takže sice opožděně, ale gratulace veliké, ať brzy pominou všechny starosti a užíváte si jen to hezké 😉 ..

jinak maminky se nám tu začínají dostávat pomaloučku polehoučku do přesily :-p , takže co vy holky čekatelky? jak se vám daří?
mě začaly dohánět všechny nešvary těhotenství, špatné spaní, noční multičurání, náladičky pod psa, sotva se valím, bříško pobolívá a v neposlední řadě ten filuta nájemník a jeho mejdany! 😃
s bytem jsem už rezignovala, bohužel jsme se srazili s blbcema, takže stěhování někdy až po porodu :-S ..ale nadělám něco? teď už si jen musím ten zbytek těhotenství užít, a pak už bude vše jen růžové x-) ..
andinecka
10. srp 2011
@lutsousek
ani nevíš, jak ti rozumím, to se přesně stalo nám, taky to mlíčko hltala, pak začala blinkat a nateklo jí to do nosu - a začala se dusit a měnit barvy a .......
My si včera ve 23hod zopakovali výlet do dětské, já už mám docela dost, nespí, a hlídá nádechy a výdechy a taky monitor. ach jo, at už je líp.
andinecka
10. srp 2011
@petrus77
držím ji tak 5-10 min, je to ale boj, máme lvici x-) x-) x-) - má to ale marný.
A ne vždycky si odříhne. Jenže musí, je hamoun, hltá, vypije tak 90 až 120 a pak je jí zle. A tak je to pořád dokola.
andinecka
10. srp 2011
@terezka29
děkujeme x-) x-), dnes máme 16 dní x-) x-) - rychle to utíká.
Jinak 60 dní je už za chvíli

Začni psát odpověď...

Odešli