• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
@ani84 Ani, dekuji za vycerpavajici info, snad z toho neco pochytim, za chvilku jdu zkouset kojit, tak si dam tu horkou sprchu a uvidime, co to udela!! :wink: Snad to pujde. :slight_smile: Teda musim rict, ze od rana mam prsa jak kameny! Nic prijemnyho, davam obklady, ale nezda se mi, ze by to bylo lepsi, hlavne malej se proste jenom prisaje, ale je strasne linej si to mlicko posat! :unamused: Zda se mi, ze ma strasne malinkatou pusinku a ja moc velky dvorec a tak se tomu nasemu zabackovi do toho moc nechce... :frowning2: No uvidime, snad to nejak zvladneme! :wink:
@vilibalda @kackabk holky taky dekuji moc za rady.. :wink:
12. srp 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka No já myslím, že budu mít sama problém tu teorii nějak převést do praxe. Budu držet palce, ať vám to jde čím dál líp, a kdyby náhodou nešlo, tak se svět taky nezboří :wink:
12. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
jé, to by bylo fajn, kdyby jsi mi ji mohla nechat ( prodat).
Zítra písnu víc, já dnes dala rekordní vycházku po našem městě a padám únavou. Valím rychle spát, za tři hodky se nám ta naše lvice opět probudí a bude si chtít vykládat.
12. srp 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
mlíčka mám hodně, ale Zuzinek jak má žloutenku, tak je ospalejší. Dnes dala 100, asi ji zmohla vycházka v kočárku. Odstříkat jsem nezkoušela, asi budu muset. Teď krásně spinká. A já půjdu taky :dizzy_face:
12. srp 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky...jupiii... :dizzy_face: Taaak se nam to podarilo a ja se rozkojila a Tonickovi to jde cim dal tim lip.. :wink: Na noc prisla jedna fajn sestricka a rekla mi, ze mi s tim zkusi pomoct, tak jsme nakonec vyzkouseli kloboucek a naprosta spokojenost.. :slight_smile: Ze zacatku jsem musela vzdycky trochu odsat, protoze jsem ty prsa mela fakt dost tvrdy, tak by se to trochu pohlo a pak uz to slo i Tonickovi.. :wink: :slight_smile: Jsem strasne stastna.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pak v noci uz jsem kojila sama bez asistence sestricky dokonce 3x... :wink: a z toho 2x jsme dali 20.. :wink: Tak doufam, ze vsechno bude pokracovat jen a jen dobre!! A rano pri vizite na vaze uz zadny ubytek, tak ze to pry vypada dobre! :wink:
Holky, dekuji moc za rady! :slight_smile:
13. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivuska22 Ivi, mě taky neteče mlezivo, tak si říkám, jak to budu mít s kojením!!
13. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Luci, takže myslíš, že je dobrý si do porodky něco na to bříško vzít?? Na jak dlouho vydrží ta jedna ktrabice Nutrilonu?Kolik se z tihi udělá dávek?
13. srp 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Super, jen tak dál :slight_smile:
13. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Vzhledem k tomu, že jsme bojovali také s kojením a s úbytekem, vím, čím procházíš a držím pěsti ať to oba zvládnete co nejrychleji. Je super, že se to zlepšuje. jen tak dál :grinning:
13. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 @estrela113 holky, dekuji moc za podporu... :wink: Jinak dnes uz jsem kojila i na fotbalistu, to je paradni poloha, sedim si pekne v kresilku a pohodicka velika... :slight_smile:
@snazilka_2011 mne taky neteklo mlézivo, ale rozjelo se nam to za tri dny...s tim, ze prvni dva dny Tonickovi nic papat nedavali, ze to neni potreba, no a az v patek mu dali 2xprikrm, a to bylo mlicko od nejaky maminky, ktera ho zase naopak mela dost, no a pak vecer uz jsem zacala kojit sama... :wink:
jinak jsem hned po porodu zacala brat homeopatika, prave na tvorbu mlicka..a myslim, ze to opravdu pomohlo.. :wink: :slight_smile:
13. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka No vida, jaký jste šikulky :slight_smile: Máš ten Ricinus communis nebo ještě nějaký jiný homeopatika?
13. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 jj, presne tyhle... :wink: jinak jsem brala od 36tt ARNICA MONTANA a pak pri zacatku 1.dobe porodni smichat tri druhy homeo do pul litru vody a popijela jsem to po troskach...melo to urychlit prave tu 1.dobu porodni... :wink:
13. srp 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy, chci se zeptat, jestli už jste se někdo odhodlal do látkování? my zkusili dneska, hned do první látkovky malej hodil náklad, jakej jsem v pamperskách doteď nenašla :sweat_smile: no a jinak laboruju, co vlastně na tu maličkou prdýlku použít, všechno mi připadá moc objemný, na látkovací diskuzi se mi zatím moc nikdo neozval, tak se chci optat vás, jestli už jste něco zkusily...Já zatím dávám vícevrstvou+vkládačku+pulky, jen nevím, jak poznat, jestli to stačí nebo ne :confused:
13. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
nutrilon se dá koupit v malých sáčcích ( jedna dávka). Neplaš se dopředu, mě taky předtím nic neteklo a teď kojíme :dizzy_face: :dizzy_face: o 106. Každá to má jinak, tak to fakt neřeš. Užívej si 39 dní ( 38 už už chvíli).
13. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk Tak na to látkování se chci taky zeptat! Mám to v plánu, ale ještě jsem ani žádný nekoupila. Že se nejdřív poptám, které jsou nejlepší a jak na to :slight_smile: Já si teda zatím neumím představit ještě prát plínky, při naší spotřebě.... ale časem bych na ně chtěla přejít.
13. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Něco na prdíky bych pořídila klidně. V Bohunicích mají ten Infacol, takže ti ho pro malou dají, když si řekneš. Ale Nutrilon dopředu určitě nekupujte. My ho kupovali cestou z porodnice v Campusu... když nám to bylo nařízeno :unamused:
13. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka @lutsousek hoky, to já určitě nutrilon kupovat nebudu, spíš jsem si včera koupila kojící podprsenky :grinning: , protože pevně věřím, že kojit budeme!!:slight_smile: Ale ptala jsem se ze zajímavosti, vím, že se to pak pěkně prodraží:frowning2:, nehledě na to, že mlíčko od mamči je pro miminka to nejlepšíííí. Včera mě dostala mamka, když mě řekla, že se mě prsa teda nezvětšily, že teda neví, jestli budu mít dost mlíka, tak jsem jí řekla, že mlíčko se tvoří až po porodu!!!!!! :grinning:
14. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andi, ráda bych si užívala:slight_smile:, ale tak drsně mě bolí záda, lopatky, že jen naříkám:frowning2:(už se těším, až budu mít po porodu a někdo mě je napraví!!!!
14. srp 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 s tou velikosti prsou se niceho neboj, me se prsa trosku zvetsily v rpnich trech mesicih, ale to spis tak, ze se me lehce nalily, celou dobu tehu jsem nosila stejnou velikost podprdy!!! Mlicko se mi nalilo opravdu az druhy den vecer po porodu.. :wink: A nekomu to trva i dele, normalni jsou klidne az ctyri dny, nez se prsa nalijou.. :wink: Tak ze se nemusis niceho bat.. :slight_smile:
14. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky... MOC VÁM VŠEM DĚKUJI ZA PŘÁNÍČKA!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: JSTE ZLATÍČKA...

Až to všechno dočtu, odpovím na vše... :dizzy_face: ale nevím kdy to bude... :grinning: :slight_smile: trošku doma nestíhám, mam tady mamku na týden, a snažím se plně věnovat malé, ikdyž po papání spinká tak 2 někdy i 3 hodinky a v noci 4... tak uvidíme, jak dlouho nám to vydrží... :wink: :slight_smile:

Dám sem nějaké fotečky... jo a BOHUNICE mužu doporučit na 110% !!!!! Se vším a se všemi naprostá spokojenost :slight_smile:
14. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka :slight_smile: já jsem si musela koupit o jedno číslo větší podprdu, ale ta taky kvůli obvodu, zvětšil se mi obvod a hrozně mě to tlačilo.... A jak si Leni užíváte Toníčka?? :slight_smile:
14. srp 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Vítáme tě doma maminko :dizzy_face: Jen si malou užívej, my včera měly 1 měsíc a to miminko v kočárku už nevypadá jako ta pidi panenka, kterou jsme si přivezli domů :slight_smile:
14. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek No tak já přebaluju jen před kojením a to je tak po třech až čtyřech hodinách, takže toho zas tolik není, i když budu muset obměnit systém, protože s tím, s čím jsem začala(vícevrstvá se vlkádačkou), bych musela prát každý den (mám jen 10vícevrstvých) :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pak dám vědět, co se nejlíp osvědčí :wink:
14. srp 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, holky. Po 30h neuveritelnych bolesti se nam 7. 8. ve 12:15 narodil Vojtisek, 50 cm, 3140 g.
Oba jsme v poradku (se teda divim, to tom porode :sweat_smile: ), dokonce jsme byli vcera sestre na svatbe. Porodem jsem zhubla do predtehulkovskych satu, dokonce i do tech, ktere jsem pred tim neoblekla :dizzy_face: , takze jsem mela krasne plesove saty s kruhovou spodnickou... a dokonce jsem to i odzpivala :wink:. Vojtisek se budil jen co 3 - 4h na kojeni, takze to bylo fajn. Akorat jsem ted unavou mrtva.

Jo, rodila jsem ve Vyskove a az na to, ze to teda moc nepostupovalo, tak porodnice byla uzasna a byli jsme z pristupu i vybaveni s manzelem moc spokojeni!
14. srp 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Cau, Leni. Koukam, ze jsi taky rodila ve Vyskove - ja byla na porodnim boxu (taky na tom s vanou :wink: ) 6. a 7. 8., a potom jsem mela nadstandard c.11 :wink:. Domu jsem odchazela ve ctvrtek 11. 8. v poledne.
14. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 moc gratuluju :slight_smile: tady někdo vykládal jak nehubne a potom tohle :grinning:
14. srp 2011 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 taky moc gratuluju a malej má krásné míry :slight_smile:
14. srp 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Gratulace ke chlapečkovi :slight_smile: To je samý kluk...Vlastně kromě Šárky :slight_smile:
14. srp 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári a rodila jsi teda na normálním pokoji nebo nadstandardu? a šestinedělí jak? poraď co je lepší :slight_smile:
14. srp 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackabk
@lutsousek holky, já teda zatím čekám, ale látkuje sestra (já jsem se taky rozhodla se do toho pustit- no uvidí se jak to půjde)
- buď vícevrstvá+vkládačka(obyč nebo bambus(víc saje))+separačka
nebo svrchňáčky+obyč plína(+snapka)+vkládačka+separačka - ale záleží asi na tom cviku a rozhodně v tom obchodě vám určo poradí - ta brána k dětem je dobrá - ale i když si nebudete nic kupovat tak vám to tam vysvětlí perfektně.
14. srp 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek