• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@terezka29 jasně, ono emimino má fakt do koníka hodně daleko, mě tady třeba vyhovuje bazar, spousta funkcí v diskuzi, fotoblogy a spousta dalších, ale když ti zablokují několik kamarádek, tak už se člověku moc nechce s někým takovým spolupracovat

@vilibalda velká prodejna s mimivěcmi je na Tomkově náměstí v Husovicích - Babyline, pak vedle Ikey je CHicco a dobrý obchůdek s dětskými oblečky je na Masaryčce nad nádražím
14. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peko @terezka29 díky za tipy kamenných obchodů. Kamarádka nakupuje prý dost i na proslunicka.cz, protože mají osobní odběr v Brně a i dobré ceny.
Na sraz se těším. Pracovní dobu mám variabilní, takže se přizpůsobím.
15. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29
mas nejspis vybrany kocarek, ktery jsem puvodne mela vybrany ja...akorat v cerno-bile variante take s vlockama od Depema.. :wink: Nevis, maji je tady v Brne nekde na prodejne? Pani z veletrhu me rikala, ze tady na Moravu dodavaji jen malo, ze Moravu ma prave obslapnutou zastoupeni pro Dorjany.. :slight_smile:
Dneska se jdu podivat misto obidku na Tomkovo nam. do Babylinu, tak uvidime.. :wink: Potrebuju poradit s tou autosedackou Maxi-cosi.
15. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeee, tak co s tim srazikem? :slight_smile: Dejte nekdo do placu nejakej datum.. :slight_smile: Ja muzu tedy az odpolko, co takhle pristi tyden? Treba utery, ctvrtek? :slight_smile:
15. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já hlasuji pro úterý.
15. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
halo, halo...kdo dalsi se prida na tehulkovej sedanek?... :wink: :slight_smile: V utery 22.3. mezi ctvrtou a patou hodinou... :slight_smile:
15. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já hlasuju pro čtvrtek :sweat_smile: ..V úterý odpoledne jsem v práci :frowning2: ..Bohužel mám docela pevnou pracovní dobu..Ale chtěla bych se s vámi vidět, tak snad to nějak vymyslíme nebo to bude beze mě :cry: ..A děkuju za další tipy na kamenné prodejny a obchody, začíná se mě zmocňovat jarní nákupní horečka :grinning: ..
A Leni, myslím, že mají prodejnu jenom v Praze, takže buď zajet tam nebo holt musím vybrat jiný :unamused: ..
15. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29
@kackaberuska

holky, tak jak teda? :grinning: Je muzu teoreticky i v pondeli a stredu, jdu sice cvicit, ale mela bych koncit cca pred 16hodinou.
Tak dejte vedet, paaa... :slight_smile: Hodte teda do placu jeste jinej den, kterej by se vam hodil, jo... :wink:
15. bře 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak tu probíráto ty kočárky - dneska jsem se byla dívat taky na Štefáničce - v tom babylandu, paní tam má kočátky velký výběr vzorů - maxim - trojkombinace za 7700 - prý zaváděcí nabýdka - bez autosedačky 7600, tak si tam půjdem kočár objednat - taky ho podrží do porodu - podle vzorníku si vyberete barvu a do měsíce by byl hotovej :grinning: , takže jsem jednoznačně řekla že dotáhnu manžu a objednáme. Akorát nevím to mi nemohla(nevěděla) jak dlouho budou mít tuto zaváděcí cenu. :cry:
15. bře 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdybyste měla některá zájem, tak prodávám těhotenské kalhoty, myslím, že za slušnou cemu, všechny jsou defacto nenošené, kdyžtak mrkněte. :wink:
15. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem byla na veletrhu okouknout kočárky Dorjan. Podle zkušeností maminek z netu se mi zdál jako málo poruchový a nenašla jsem na něj téměř žádné negativní hodnocení. Tak jsem jsem byla zvědavá, jak vypadá "naživo". A nezklamal mě, takže pokud ho ještě schválí manžel, tak asi taky budeme mít Dorjana. Jen kdyby u něj nebyl výběr z tolika barev :wink: ...... ale na rozmýšlení je ještě spousty času.
Včera jsem byla poprvé na cvičení v Mamicentru. Mají to hodně obsazené, ale když se jim někdo omluví, tak rádi vezmou někoho nového. Ale je asi lepší se tam dojít domluvit osobně.
Jinak srazu se asi nezúčastním :frowning2: Pracuju do šesti a jen vyjímečně se můžu uvolnit dřív. Tak až v půlce června nastoupím na mateřskou, tak se budu srážet ráda :wink:
16. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka já můžu po, út, st
16. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska
@terezka29

holky, tak co streda? :slight_smile: Teri, budes moct? :wink:

Kdo pak se k nam jeste prida?... :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kodiak13 @falca1 ohledne koupi kocarku se mi uz zacina zdat... :grinning: Pujdu jeste mrknout do tech kamen.obchodu a uvidim, ale nejspis taky u nas prozatim vitezi Dorjan, tak uvidime... :wink:
Jinak do Mamicentra jdu poprve dneska na cvico, tak jsem zvedava... :slight_smile:
16. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste dobrý, že už jste si cvičení domluvily! Já jsem pořád ve fázi chystání se... Ale u mě je to teď o prioritách. Jak jsem na neschopence, tak jsem zvolnila, odpočívám a zařizuju teď jen věci na svatbu, co bude příští týden. A co bude po svatbě zatím neřeším, nevím, jestli budu ještě chodit do práce.
Takže se srazem nedokážu říct, jak na tom budu, jestli nebudu zařizovat něco na svatbu a taky mám vycházky jen do 17 hod., takže až podle momentálního zdravotního stavu a času, bych na chvilku na srazík skočila.
16. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se těším, jak budeme všechny jezdit s Dorjanama :grinning: :grinning: :grinning: To bude aspoň obrázek :wink:
16. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, divala jsem se kdy bude ten prazskej veletrh, tak premyslim, ze bych se zajela podivat jeste tam.. :slight_smile:
Terka me navnadila! :dizzy_face: Divala jsem se na net a mohlo by to byt docela velky, no ale od tech veletrhu clovek nikdy nevi, co ma cekat... :angry: Chci si koupit kojici polstar, meli ho i v Brne na veletrhu, ale nekoupila jsem ho, protoze se jsem neznala ceny, no a ted kdyz jsem se byla divat treba v Babylinu, tak mi prisel teda mega drahej... :unamused:
16. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka No já nevím, jestli se člověku vyplatí jet tak daleko. Po zkušenosti z Brna, kde toho zas tak moc nebylo, neuvažuju, že bychom jeli. Ale možná jsem jen nevěděla, co shánět a po čem se dívat... A taky v Praze to může být větší. :slight_smile:
Kojicí polštář si přeji ke svatbě, tak uvidím, zda se mezi dary objeví. Sestra mi říká, že je prý k ničemu, tak ještě nemám úplně názor, zda ho fakt chci.
16. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za tipy ochůdků s těhu oblečením...brzo tam budu muset zavítat.
Na srázek bych ráda došla, ale teď jsem na tom taky blbě s časem. Úterky a čvrtky třeba nemůžu nikdy, ptž chodím na cvičáka:o(
16. bře 2011 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
juch, ve středu můžu, v práci jsem do 14! :grinning: kde se potkáme?
16. bře 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda
co se týká kojení, může ti být k ničemu, každá mamka si najde svoje :wink: ..ale mně ho třeba kamarádka doporučila na spaní, dávala si ho mezi nohy a pod břicho, podložila si tak pupek a spalo se jí mnohem příjemněji :grinning: ..ale na to se hodí i takový ten dlouhý polštář pod hlavu nebo na gauč, to je na tobě :wink:
16. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte jak je to s těma maxim kočárky - nějaký špatný zkušenosti?? Já bych ho brala ale nemužu nic moc najít.
16. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, kdo přemýšlí nad veletrhem v Praze, náhodou jsem narazila na dobrou slevu :slight_smile:
http://www.zapakatel.cz/cs/brno/detail/id-1555--jednodenni-vstupenka-na-veletrh-for-family-jen-za
@terezka29 @lennikka Sraz si tedy píši na středu. Já mám ráda kavárnu Encounter, ale myslela jsem, že půjdeme k tobě Terko?!
Vážně se už nikdo nepřidá?
17. bře 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29
@kackaberuska

jupiiii :dizzy_face: , tak tedy srazik ve stredu 23.3. treba v 16.00hod, a kde to necham na vas... :wink:
17. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
@lennikka
klidně můžeme být u nás - Dvořákova 1, Cafe Manner nebo i kdekoli jinde :wink: ..jenom mě kdyžtak budete muset držet u stolu, když sedím v práci, mám pořád tendenci něco dělat :sweat_smile: ..a 16h je super :slight_smile: ..
17. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 @kackaberuska
me je to jedno kde, reknete kam mam dojit a ja tam dojdu... :wink: Ja zadny tip nemam. :slight_smile:
A cas je tedy dobry, v 16.00hod?

Holky opravdu se nechcete nektera pridat?.. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se ráda přidala :slight_smile: Jen si ještě nejsem jistá, jak na tom budu s časem.
17. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 ahojik, tak uvidis, urcite nejakou chvilku budeme sedet a plkat, tak ze klidne doraz i pozdeji.. :wink: :slight_smile:
Jeste holky napisou, kde se sejdeme...a pak je to hotovy, to uz se snad slezeme... :grinning: Tesim se na vas na vsechny!!!
17. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, myslíte, že se můžu přidat k vám do diskuze? :slight_smile: První TP mám teda už 30.7, ale ten druhý až 4.8, takže bych se i vlezla do názvu diskuze :slight_smile: Jinak jsem z Brna a čekáme první mimčo s manželem, v pondělí se snad už dozvíme i pohlaví na 100%.
17. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek ahojka, no jasny, pridej se k nam, na tom datu nezalezi preci... :wink: To je dobre, aspon nas bude vic...:slight_smile: Myslim, ze Te znam z beremka, ze jo? :wink:
18. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek