• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@kackaberuska Já bych taky ráda přišla, kdyby zejtra ten test na obilňáku vyšel dobře a zas by mě pustili. Ale nevím, jestli bych to i tak stíhala, protože tam jdu teprv na desátou, no uvidím.
31. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84
hlavně se soustřeď na sebe a malého, Ani..srazík se dá přinejmenším časově posunout, samozřejmě tě rádi uvidíme, ale když se bude rodit, bude se rodit :wink: ..a už budeš mít prcka u sebe a ukážeš nám ho až v kočárku :slight_smile: ..každopádně na tebe budu myslet, ať jste oba v pořádku..
31. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 No jasně, já jim tam odtud zas kvůli srazu utíkat nebudu :slight_smile:
31. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 @terezka29 @petrus77 a joo, já jsem zase myslela tu na Jakubskem naměstí a napsala jsem Orlí místo Kozí 9 u kostela. Ta Kozí si myslím je lepší, tam se lépe vejdeme s kočárkama. Na té Orlí mají míň místa. Těším se.
31. srp 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2011 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 budeme držet pesti a určitě to dobře dopadne :slight_smile:
31. srp 2011 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 jasně, srazík není důležitý. Hlavně ať je vše v pořádku. Termínově jsi ale na porod nachystaná, tak nám když tak příště Šimonka ukážeš už v kočárku, jak píše Terka.
31. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se konečně vrátila z Obilňáku - na monitor jsem šla sice asi po deseti minutách ale další 2hodiny jsem tvrdla v čekárně než mě vzali na vyšetření - ale pořád to stejný nejsem vůbec otevřená, nevypadá to že by se něco dělo. V pátek jdu jen na monitor a v neděli po termínu i na kontrolu :grinning:
31. srp 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Tak uvidíš, třeba se to najednou rozjede a ani ten monitor nestihneš :slight_smile: Už jsem to slyšela od více známejch, že jim třeba doktor řekl, že to vypadá tak nejdřív za týden, že nejsou vůbec otevřený, a pak porodily třeba hned další den.
31. srp 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ja urco neprijdu, v jednu mi jeste spi Honzik :wink:. ja muzu az tak kol. 16h :wink:
31. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím, zda na srazík dorazím. Záleží v jakém rozpoložení bude malá. Nerada bych, aby tam na celé náměstí vyřvávala :grinning:
Dnes s ní jdu už podruhé do dětské na protáhnutí slzných kanálků, trápí ji zakysané očičko :frowning2:
1. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, užijte si srazík, my to dneska nezvládneme! Navíc s naší smůlou by to malá taky mohla celý prořvat. Jak je celý den hodná, tak zákon schválnosti pracuje :grinning: Včera jsme byli v dětské na kyčlích a celou dobu byla zlatíčko, ani nezamrmlala. A potom jsme šli do mexické na jídlo a začala řvát a řvát. Museli jsme se střídat u jídla- jeden jedl, druhý vozil po parkovišti! Parádní večeře :grinning:
Jo a to focení jsme opět nezvládli...manžel musel pracovně do Prahy. Někdo asi nechce, abysme se fotili... :angry: Snad nám vyjde náhradní termín, ale nevěřím už ničemu :grinning:
1. zář 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 Tak tomu zkus trochu pomoct, aby se miminku zachtělo ven. :wink:
1. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se s Miškou na sraz chystáme, ale uvidím, jak to dopadne... Minule mi před srazem zvracela, tak jsem místo srazu prala :frowning2: A řevu se taky bojím.... Minulý týden na dovolené, když jsme si někde sedli na zahrádku, velmi rychle se probudila, křičela a buď jsem ji musela mít u prsu nebo s ní chodit :confounded: Takže vypít malinovku nebo si dát zmrzlinu bylo náročný. Jak už je větší, tak je čím dál víc vzhůru a reaguje na prostředí. Navíc včera se asi na sraz pečlivě připravovala tak, že celý den spala. Tak počítám, že dnes bude naopak vzhůru :angry: Ale těšíme se na vás!!! Snad to vyjde :slight_smile:
1. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já na dnešní srazík nedorazím a moc mě to mrzí. Ale manžel má celý týden dovču a jedeme na výlet. Tak si chceme užít sami sebe,dokud to ještě jde :slight_smile: Užijte si to a pozdravujte papa :slight_smile:
1. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 Ani, tak drzim pesticky!!! :wink: At se vse vydari, tak jak mate naplanovany a mas to rychleeeee za sebou.... :wink: Stihla si pocvicit s epinem? :wink:

Jinak na srazik jeste nedorazime, ted to mame takovy rozlitany, jezdime do Vyskova na ty rehabka, byli jsme tam v utery a jedeme zase zitra, tak ho nechci porad tahat tim autem, jeste je to preci jenom pindatko nase malinkaty... :slight_smile: Sice cestu dobre zvlada, v utery uz jsem s nim jela dokonce i sama...a zvladli jsme to na jednicku.. :wink: Tonicek v aute vzdycky usne..je proste zlaticko!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my se omlouvame ze jsme nedorazili byly jsme na kontrole s kyclema a byly jsme tam az do pul jedne :stuck_out_tongue_closed_eyes: čekali jsme tam dvě hodiny z toho si hodinu pani doktorka vykladala s kamoskou :angry:
1. zář 2011 ve 14:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek ty se nebojíš, že malá něco chytí? Máš ji naočkovanou? :slight_smile: ja s malou nechci moc mezi lidi a courat po obchodech, byla jsem rada, že jsem v Orsay vzala první jeansy a padly mě! :grinning: a šli jsme domu :slight_smile: prostě se bojím, že může něco chytit... :frowning2:
1. zář 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 kde jsi byla na kyčlích? V dětske? V přízemí vpravo? :slight_smile:
1. zář 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast já se taky bojím ze by malej něco chytil ale rano ve meste v obchodem nikdo skoro nebývá takže se to dá

Na kyclich jsme byli v bílým dome v prvním patře, kam nebo kde jste byly vy na kyclich?
1. zář 2011 v 15:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě ta doktorka v bylim dome měla kecy ze pry málo přibral ale nás doktor nic neříkal a malej přibral za mesic a týden 1 kg což me nepřijde málo ani moc :astonished:

Holky kolik probírají vaše miminka?
1. zář 2011 v 15:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 my ještě nevíme, ale asi do dětske půjdeme :slight_smile:
Ja ráno spím :grinning:
Naše mala přibrala za 10 dní 400g! :slight_smile: žrout jeden... :grinning: dneska jsem ji dala opět dudel a ted zase řve jako tur, ja už ji ho fakt nedám!!! :angry:
1. zář 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děti mají přibírat 30g/den.
My chodíme na kyčle k dr. Paulovi, Merhautova 142. Byli jsme venku za 20 min., a to byla narvaná čekárna. Ale oni berou miminka přednostně.
Jinak Vojtíšek ještě očkovaný není, ale myslím, že v hluboké korbičce je mimčo chráněno dost. Aspoň MHD jezdíme běžně.
1. zář 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 tak to kdyz přibere 200 za týden to je skoro akorát těch 30g/den :grinning:
1. zář 2011 v 16:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zpět, příště už se nenechám od doktorů tak vynervovat :slight_smile: Dneska mě na Obilňáku přijali, ptala jsem se, jestli udělají znovu ještě ultrazvuk, doktorka řekla, že to nemá po tak krátký době cenu, že radši udělaj rovnou ten zátěžovej test a i když vyjde dobře, že by to radši rovnou zkusili vyvolat, když je miminko tak malý. A jen co mě připojili na monitor, tak se jiná doktorka, co dnes dělala vedoucí porodního sálu, rozhodla ještě jednou udělat ultrazvuk a jí vycházelo 2900g místo těch 2500. Tak mi nakonec udělali jen normální klidovej monitor, kterej byl v pořádku, a zas mě pustili domů, že budu chodit na kontroly po 2 dnech :slight_smile:
1. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A omlouvám se, že jsem teda nakonec nedorazila na sraz, ale akorát po jedný mě propouštěli a pak se za mnou doma ještě stavovala kamarádka s mimčem, takže jsem nějak nestíhala :slight_smile:
1. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 jojo to je ta jejich odchylka 500g. Tak hlavně že je všechno v pořádku, to se ti ulevilo co :slight_smile: V tom 40. týdnu už se chodí normálně po dvou dnech na monitor ne, myslím, že nám to říklala PA na prohlídce Bohunic. Ještěže to teda zkontrolovali a zbytečně tě netrápili s vyvoláním a císařem. Někdy nechápu proč těma UTZ tak šetří.
1. zář 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Díky ze držení pěstiček :slight_smile: S epinem už mám nacvičeno přes 31 cm, tak jsem se začínala bát, že to skončí císařem a ani to nevyužiju, ale zdá se, že plašili zbytečně :slight_smile:
1. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 Jo, ulevilo se mi, nějak jsem se na to vyvolávání necítila :slight_smile: Ona to doktorka řekla tak, že jako pro jistotu už budu chodit po 2 dnech, ale je asi pravda, že už se tak chodí normálně. No odhadování váhy na ultrazvuku už budu brát opravdu jen s velkou rezervou :angry:
1. zář 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek