• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast Nebojím :slight_smile: to bych s ní nemohla jít ani ven. Ale do obchodu jsem ji ještě nevzala, žádný obchodní centra s náma nenavštěvuje! Tam bych se bála spíš, je tam moc lidí a různých nemocí plno. Seděli jsme s mimčama na zahrádce, takže pěkně na vzduchu. Bez kouře atd. A do Haciendy žádný individua naštěstí nechodí, tak nebyl důvod se strachovat. Mimochodem pro mimča je to tam dobrý- na wc je i přebalovací pult a nekuřácký oddělení je vhodný i pro kočárky. My teď mapujeme terén, kam se dá jít :slight_smile: Ale kdyby neměla bolení, bylo by to lepší. :grinning:
1. zář 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 Teda, to jsem ráda, že to dopadlo dobře! :dizzy_face: A gratuluju k 31cm s epinem! Paráda!
1. zář 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 tak to se tam akorát budeme střídat, já jdu zase zítra - to jen na monitor a v neděli bych měla na celkovou kontrolu teda pokud se to nerozjede :grinning:. Podle pana doktora má malá 3300 ale taky si říkám že tam ta odchylka je.
@misaskul - dostala jsem za úkol sex - no že by se mi do toho nějak chtělo s tím břichem. Ale dneska jsem přidala i vytřenou podlahu, piju furt ten maliníkovej čaj tak snad něco pomůže. :grinning:
1. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek to je škoda že focení nevyšlo, ale tak vyjde příště - na potřetí už to vyjít musí :grinning: :grinning: . Sestra byla u Siti teďka s malým - měl rok. Fotky má i na Facebooku - (nebo v albu - zuhur)
1. zář 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 @kodiak13 @vilibalda Holky, díky za sraz, strašně ráda jsem viděla ty vaše krásný princezny! Ostatním to vyjde příště. To si ale myslím, že to zase naopak nevyjde mě :grinning: Tento týden byla uzavřená na naše mimčo velmi zajímavá sázka, od kamarádky z Anglie - ‎"holčička, 3.38 kg, 19.září. Sázím jazykový vzdělávací pobyt v Anglii :wink: "
1. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 uff, tak to je super!!! Pak těm doktorům něco věr :angry: Držím pěsti, ať se porod co nejdřív rozběhne sám a oni zase nevymýšlí něco, jak tě trápit!
1. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek ja vím, ale v uzavřene mistnosti - třeba ta restaurace, nemusí byt nikdo nemocny, kychne, kapenka letí, no nevím, asi první cca 3 - 4 měsíce než bude mít trochu imunitu vynecháme i restaurace a pod... jen procházky a výlety :slight_smile: dneska jsem byli v Bille a v Kr. poli v DM a mala byla v autě s chlapem, a ja nakupovala nebo naopak :slight_smile: už se těším až bude mít aspon těch 3 měsíce :grinning: to bude jina komunikace :grinning: taky se těšíš? :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 hlavně že to dobře dopadlo :grinning:
2. zář 2011 v 07:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jeee, tak to je dobry!!! Vazne clovek aby si vybral, co je teda pro mimco dobre?!?!?!!! :angry: Jak porad rikaji 100% minimalne 6mesicu kojit, prave i kvuli alergiim apod. A tento clanek je uplny opak.. :unamused: Tak ted babo rad! :rolling_eyes:
@ani84 Ani, tak to je super, ze nebudou nic vyvolavat, ja moc nejsem tohoto zastancem! :wink: Tak to mas nacviceno krasne! Ja musim rict, ze nastrizena nastesti nejsem, jen par kosmetickych malych stehu na vnejsku.. :wink: Tak ze jsem spokojena!!! :slight_smile:
2. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek Luci, jak budete mit zmapovany ty restaracky, kde to je pro prcky super, tak dej jiste vedet.. :wink: Techto rad neni nikdy dost!... :wink: My mame s manzelem 11.zari rok vyroci svatby, tak premyslim, ze bychom si zasli taky nekam bud na obidek nebo drivejsi vecu.. :dizzy_face: No ale mozna budeme radeji, kdyz bude krasny zari a my budeme moct sedet jeste venku na zahradce!!! :wink: :slight_smile: A mame hned dva duvody k oslave, 10.9.bude mit Tonicek jeden mesic!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky je neuveritelny, jak to leti!!! Vzdyt jeste nedavno jsem lezela v porodnici!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Jé termín 19.9. jsme také původně měli, pak mi ho poupravili na 15.9., ale otevřená už jsem tak, že to možná bude i do 10.9., navíc je miminko napasovaný už strašně dole.
Taky koukám, že pro vás bude pohlaví miminka překvápko! Pro nás taky! :grinning: I když poslední dobou si říkám, jestli by nebylo lepší to spíš vědět. Ale ne, vydržíme. Stejně všechno nakupujeme v neutrálních barvách, nemám moc ráda chlapečky celý v modrým a holčičky jen v růžovým, takže máme bílou, krémovou, žlutou, zelenkavou, do oranžova a tak různě možně...
A s tím jak je naše zlatíčko napasovaný dole souvisí i naše včerejší focení v "ateliéru" - bolest zad a celého těla, celková únava, kopání miminka - a do toho "a teď úsměv" - no jsem zvědavá jak fotky dopadnou. O víkendu má být krásně tak se chceme fotit ještě venku, ať máme vzpomínku.
2. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešek moc fajn den není. :frowning2: Nejdřív se malá vzbudila v půl 4 ráno a usnula až v 6, kdy jsem musela jet na krev. Takže jsem vůbec nespala. Po krvi jsem jela na gyndu po šestinedělí a na pondělí mě doktorka odeslala do Bohunic na Anesteziologii, jak mi zmršili epidurál (mám bolesti zad, migrény a mrtví mi pravá ruka a noha) a v úterý v 11hod mě čeká revize dělohy. Špatně tahali placentu a zůstal mi tam kus a proto pořád krvácím :frowning2: Já se hrozně bojím té narkózy...rozbrečela jsem se už u doktorky, jak mi začaly pracovat nervy a klepala jsem se. Po čem prd je fakt hnedka! Já už se na to vykašlu...
2. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka JJ, budu informovat :wink: Ale teď nikam moc chodit nebudeme. Čeká mě další šestinedělí :confounded:
2. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Ježiš, to je nepříjemný, že se ti to takhle zkomplikovalo :frowning2: Budu držet palce, ať se to brzo srovná a ať tě moc netrápěj. Já bych se taky bála narkózy, ale určitě to dobře dopadne.
2. zář 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek kruciš, tak to je fakt na pytel :frowning2: ..ale všechno to snad pořeší najednou a ty budeš mít konec nepříjemností..držím pěsti, ať ti to dobře dopadne..a jak budou řešit následky nepovedeného epidurálu?
2. zář 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 @terezka29 Musí to dobře dopadnout, dělají to dnes a denně! :slight_smile: A já si to musím pořád opakovat, abych se aspoň trochu uklidnila. Ale v to úterý asi umřu hrůzou! :cry: Já tušila, že je něco špatně. Ale modlila jsem se, aby to tak nedopadlo. Jak budou řešit následky epidurálu jsem sama zvědavá. Na žádance mi dr. přímo napsala, že to zmršili, už vidím, jak se budou v Bohunicích tvářit! :angry: Ale co mi s tím udělají netuším...
2. zář 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Já šla na kontrolu ve středu, po 3 týdnech a kousek...krvácím pořád, tak jsem začala pít kontryhel. dr. mi dělala utz. a taky mi zbyl kousek placenty, ale jak krvácím, tak prý se odplaví, prý už se trhá. Uff. A taky mi tahala ty vstřebávací stehy... teda, bolelo to jak hrom, jsem si zas den nesedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek hlavně at uz to mas v pořádku a zasebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A po té revizi budeš mít zase šestinedeli ?
2. zář 2011 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám ze ten rez byla trochu i výhoda me to všechno vycistili rovnou při tom :slight_smile:))
2. zář 2011 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
Lucinko, narkozy se neboj ( já ji měla u císaře). Taky jsem se moc bála, ale teď jsem za císaře vděčná. Hlavní je, že až se po ní probudíš, že už budeš v pořádku a bude ti bude líp.
2. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já jsem taky ráda za ten řez :slight_smile: , když vidím, co se stalo Lucince.
mě čeká vyšetření až za 14 dní ( já naopak krvácela velmi málo, ale břicho mě bolí doteď)
2. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Jee, tak to jsem ráda za tebe, že ti odchází sama! Já jí tam mám hodně a sama by neodešla. Krvácím už 7. týden, jsem unavená.
@petrus77 Děkuji, Peti. Jj, já tiše závidím, žes to měla všechno při jednom a máš klid! Měla jsem si prosadit toho císaře a byla bych taky v klidu a nemusela ani pod celkovou narkozu. Právě že je po tom další šestinedělí!!! Já už to fakt nedám...
@andinecka Tys měla celkovou? Já se jí hrozně bojím... A hlavně, malou už mám u sebe a moje myšlenky jsou, že co když se se mnou něco stane, tak co malá. Kéž by šla jen lokální a ne celková... mám nervy v pr...
2. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek fuj, uplně mě mrazí, když to čtu :frowning2: Co ti doktoři blbnou, sakryš?!? Neboj, když jsi zvládla porod, tak teď zvládneš už všechno!!! DRŽÍM PĚSTI!!!
@veruska007 jak to že nepoznají už po porodu, že není placenta celá? Vždyť jí kontrolují, ne? Já tomu nerozumím :confounded:
2. zář 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Hm, očividně nepoznali. Krvácím už skoro 4 týdny, dr. na to přišla při utz., když jsem teď byla na kontrole kvůli nepovedeným stehům :frowning2:. Naštěstí snad trochu napomohl ten kontryhel.

@lutsousek Já měla revizi po předchozím porodu, neodloučila se mi placenta, a narkóza byla úplně v pohodě. Usnula jsem, vzbudila se... jako by se nic nestalo. Ani mi nebylo špatně, nic. Jen jsem ztratila hodně krve, tak jsem měla velmi nízký tlak (60/30, a to až po vypití snad litru vody, do té doby to tlakoměr vůbec nebral). Tak se neboj, bude to fajn. Jen jsem slyšela, že několik hodin po narkóze se nemá kojit, tak radši odstříkej mlíko. Jinak já tehdy porodila ve 3:20h, za půl hodiny jsem šla na sál, v pět bylo po revizi (ale normálně trvá jen 10 min.), a v jedenáct mě pustili domů :wink:
3. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Teda, to jsi mě moc neuklidnila :sweat_smile: A ty jsi ztratila tolik krve při té revizi nebo při porodu? Já už nekojím, takže mi malou obstará mamka celý den. V intrukcích je, že nesmím ten den vůbec nic dělat, jen ležet, takže naštěstí se mamka postará. Manžel by byl asi dost nesvůj a pořád by se mě na něco ptal :slight_smile:

Holky, jsem si teprve dneska četla ty informace o zákroku, rizika atd a jsem z toho ještě víc v prčici :frowning2:
3. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Vůbec se neboj a říkej si, že bude všechno v pořádku a bude dobře, uvidíš. :wink: Hlavu vzhúru. Ten zákrok se dělá jak? Ještě jsem o tom moc neslyšela - asi operativně si že když píšeš o narkoze?
Budu ti držet pěstičky.

Holky už máme fotky s bříškem jak z atelieru tak z venku, ve čtvrtek to bylo šílený, dnes bylo miminečko zlaťounký!!! :slight_smile:

@kackaberuska Nehlodá vás s manželem myšlenka nechat si říct pohlaví miminka? Mě poslední dobou pořád a čím dál víc, ale snad to těch pár dní ještě ustojím! :slight_smile: S manželem máme lístečky schovaný kam on napsal svůj tip na pohlaví a já taky a po narození si to rozbalíme! :grinning:
3. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Já málem vykrvácela, ale kvůli tomu, že se mi neodloučila placenta. Jakoubek se narodil a placenta nevyšla. Vezli mě hned na sál, ale nemohli sehnat dr. Čekala jsem na tu operaci skoro hodinu a krvácela jsem strašně... tak proto. Jinak ta revize je v pohodě, neboj :wink: . Rizika jsou spojená hl. s narkózou. To zvládneš, už jsi vydržela porod, a ten má určitě rizika mnohem větší :dizzy_face:
3. zář 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek to si právě nesmíš číst! Na lécích je taky napsáno spoustu vedlejších účinků, aby se kryli, ale většině se nic neobjeví.
@misaskul Jéé, to je hezký s těma lístečkama. Já žádný tip ale nemám. Hlodalo mě to asi před měsícem a teď už si říkám, že to vydržím.
3. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Andy a ty jsi měla celkovou narkozu nebo lokální? Já jsem měla lokální a u toho miho řezu ten můj známej ještě zaucoval mladyho doktora a všechno bylo slyset :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2011 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já jsem pravé taky skoro vůbec nekrvacela az me to překvapilo. Já uz na kontrole byla a VŠE ok.
3. zář 2011 v 18:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek