• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Plínky ANAVY:

Holky, co látkujete, nebo máte v plánu. Jak asi už víte, my to vzdali po 1. pokusu - prosím nevyjadřujte se mi k tomu :grinning: takže prodávám svou látkovou výbavu :slight_smile: Nejvíce mě asi štvou plenky Anavy, za ktere jsem za ks dala 399,- jsou překrásný, ale musím je prodat... za 300,- a taky i Itti Bitti, 2x svrchnáčky a vkládačky aj. :slight_smile: Dám se fotečky, a kdyby jste měla některa zájem, dejte vedet... v pátek to budu dávat do bazarku. A nejduležitější věc: jsou všechny až na jedny NEPOUŽITÉ! :slight_smile: Jako opravdu :wink: :slight_smile:
12. zář 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, psala jsem ti zprávu, koupila bych ty anavy a nějaký vkládačky :slight_smile:
12. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ani84 taky děkuju, Ani, snad to tak bude :wink: ..a nešika nejsi, já mám třeba takový neodbytný pocit, že jsem snad ještě ani neměla jednorázovou plínku v ruce! :grinning: jdu to honem napravit! :grinning: :wink:
12. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast Sari, tak ty to opravdu vzdavas?.. :confused: To je ale skoda!!! Ja jsem sice jeste nezacala, ale rikala jsem si, ze po sestinedelce zacnu a hlavne ted spolu s Tonickem chudatkem malym zapasime s tim cvicenim, tak ze je to dost narocny, pres den vlastne musime cvicit 4x, musime cvicit nahati a to me dere! Protoze se mi zda, ze je mu i chladno! :rolling_eyes: Tak ze ho hned po cvicu jdu obliknout a pak hned papkame! No je to opravdu boj! :cry:
@ani84 presne jak pise Terka, nesika rozhodne nejsi! :wink: Ja si pripadam, jako hrozna mama, kdyz pindu takhle "mucim" tim cvicem... :confused: Ale vim, ze cvicit musime a ze to bude snad brzo dobry! :wink:
Jinak nam se Tonicek taky uz parkrat pocural pres jednorazovku, nechapu, jak to dela, ale minule to mel normalne mokry nahore na zadech.. :grinning: Zrovna vcera, kdyz jsem ho vyfesakovala na prochajdu, tak jsem ho za 5minut sla prevlikat... :grinning: A taky umi pekne kakat, minule to mel az na brisku.. :grinning: :grinning: :grinning: musel pod kohoutek!! :grinning:
@terezka29 heee, a jak se Ti libi jednorazovka? :slight_smile: :grinning:
12. zář 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, přesně, vzdávám to :unamused: ty víš, že můj chlap je proti, však jsem ti psala kolik máme měsíčně kubíku vody, a to bych musela co 2. den prát, taky máme 1+1 a kde by se to 2 dny sušilo, to nevím :frowning2: možná se k tomu vrátím... až se přestěhujem do PRG a budeme mít 2+1 nebo 3kk a mala bude mene za den kakat a tužší, tak se možná k tomu vrátím, ale i ja jsem pohodlna :unamused: dávala jsem plínečky na přebalovak na podložku, ale jak je skoro vždy zašpinila od hovínek při přebalovaní a ja to furt prala růčo, začala jsem davat jednorazovky, jeden den mi vydrží tak se to dá :slight_smile: takže uvidim, ted mě to štve, že jsem prodělala ranec... muj chlap se mi furt směje, že jsem businessmannka :grinning: za 400 koupím a za 300 prodám! :grinning: má pravdu ale co nadělám, pořád lepší to prodat ted, než později a to mě už nikdo neuvěří, že jsou nepoužívane...
Jinak mě jednorázovky protekly jen jednou a to mou vinou :grinning: blbě jsem dala to řasení kolem nožiček a bylo vymalovano :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mala se umí taky pěkně pokakat když chce :grinning: má to na zadičkách, bříšku, celou pipinu v tom, no hruza, naštěstí vždy v plínce :slight_smile:
Držíme Vám palečky s Bells at to cvičení zvládnete a at už to brzy skončí a maly prdolka se otáčí jak má! :slight_smile: a kdy pujdeme s ko čárkama na prochajdu? :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast neeee, nestehujte se!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: je pravda ze v tom malem bytu pak v zime to suseni je blby!..
My uz na prochajdu chodime kazdy den, vzdy az po poledni, okolo jedne...:wink: tak se klido muzeme domluvit, co treba ctvrtek? Muzume prijet za vama, a dame prochajdu na Lesne..:wink: :slight_smile: Nebo jak chces...:slight_smile: tak dej vedet...:wink:
13. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka oki, jestli chcete přijet, tak přijedte, chlap mi ted auto asi nepujčí :grinning: po tom, co jsem po více jak pul roku chtěla řídit, a řídila tak 5 minut a řekl mě, at si koupím kondičky v L ! :grinning: :grinning: :grinning: taky bych hrozně chtela někam na oběd!!! S malou se nikam nedostanem, chjooo, snad se to zlepší... už mi tady z toho bytu fakt hrabe :grinning: :grinning: :grinning: jinak dneska jsme od 4 vzhuru a ne a ne spat :grinning: proboha kde bere tolik energie, každou chvíli čekám, kdy zaspí a ja pujdu taky... tak snad už brzy!!!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: včera jsme koupali, a čím více koupeme mam pocit, že se nám to nelíbí... nechapu, zkusím asi do vody přidat nejaky pekny vonavy gel aby se ji to líbilo, no uvidime :slight_smile:
13. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast super, tak jsme predbezne domluveny na ctvrtek okolo jedne az druhe hodinky, jo?.. :wink: A chces jit nekamna obidek, treba nekam na zahradku?.. :slight_smile: Muzeme neco vymyslet, ale uvidime, jak na tom budouTi nasi prcickove... :wink:

Jo a jestli nekdo chce, tak se klidne muze pridat!!! :wink: Klidne i tehulky!!! :slight_smile: Akorat budeme na Lesne.. :slight_smile:
13. zář 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebudete některá chodit na cvičo po porodě nebo na masáže kojenců do Cenapu?
13. zář 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Holky, to je blby, ze je to ctvrtek - kdyby pondeli nebo utery, kdy mam Honzika ve Vesnence, tak bych se pridala. Bydlim od Lesne jen kousicek a na drndani s kocarkama vedle sebe je to tam bezva. Misto na obed doporucuju zajit do Kinokavarny u nas na SNP :wink:, je tam vzadu nekuracky koutek pro maminky s detma a zatim maji i zahradku venku. Na Lesne je pak dobra detska kavarna, na Haskove... ale to asi az casem.
13. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Já Tě naproto s látkovkama chápu. Nešla bych do toho, dostali jsme látkovky plus výbavu od našich, ale je to děs. Za prvé v paneláku nemůžeš prát plíny v pračce v noci, protože by Tě sousedi sežrali, přes den na to ale moc času není. A pak to sušení v malým bytě -- to je u nás tragédie, Honzík všechno ze sušáku sundává a schovává se pod ním... a představa, jak každý den či obden peru plíny a nervuju se se sušákem a s pračkou (Honzík mi ji hrozně rád přeprogramovává)... to mi stačí při normálním prádle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@veruska007 vsak se uvidime jindy..:wink: neni vsem dnum konec..:slight_smile: kazdopadne dekujeme za tipy na restauracky...:wink: priste se muzeme sejit v po nebo v ut...:slight_smile:
13. zář 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Jasně :wink:. Příště to musíte naplánovat na pondělí nebo úterý a uděláme přehlídku kočárků :grinning: . A s obědem by to bylo super, já nevím, jak vy, ale já jím doma hrozně nekulturně, většinou tu chvilku, kdy mám čas se najíst, strávím u pc, takže obědvám na klávesnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Věri, ja to mám úpo stejně!!! :grinning: když jím, tak je to chvíle kdy je "klid" ale to většinou chci udělat více věcí, takže mezi tím dávám věci do pračky, nebo uklízím všude pohozené plínky za GRRRR :grinning: a pod... :grinning:
Kde bydlíš na Lesne? Teda kousek od Lesne :grinning: My jsme na Arbesové.
@lennikka Leni, šla bych na oběd, ale nevím kde tady na Lesne :frowning2: se zahradkou, víš :frowning2: to bude asi problem!
13. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast na SNP, Černá Pole :wink:. Na menu na Lesné taky nevím, kam. Leda na Majdalenkách je cukrárna, ale malinká, nevím, zda tam zaparkují dva kočárky. Potom je restaurace taková Westernová úplně nahoře, u Majdalenek, cestou do Soběšic. A potom jedině dole - kousek od Lídlu, ja pizzerie, ale není z nejlevnějších a menu, myslím, nemají. Budete muset až k nám :slight_smile:, do Kinokavárny :grinning:
13. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Jo La Gamba, tam jsme chodili než jsem otěhotněla, vaří dobře, ale okrádají jako prase! :grinning: 2x jsem jím říkala, že vodu bonaqa jsme nemeli a 30,- nám vratili :grinning: tam je i detsky koutek, ale na zahradku se musí po schodech!!! Takže aai nic :slight_smile:
Kouknu na tu kinokavarnu ;)
13. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ten koutek je tam na blbým místě :frowning2:, hned za dveřma... nemůžeš u něj ani zaparkovat kočárek :angry: .
13. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 právě musíš sedet naproti!!! Tam se vejdou 2 kočárky, videla jsem tam maminky sedet, a jeden venku u dveří... chtělo by to když tak reserve... ale na to že je to nekuřacka a citiš to tam je hnus!
13. zář 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast aha, já tam byla jen bez kočárku... a přišlo mi to moc blízko dveří. A taky v té přední části byly hrozně cítit výpary z kuchyně - byla jsem tam jako těhule, tak jsme šli raději dozadu.

S kamarádkama jsem chodila sem: http://www.kinokavarna.cz/ :dizzy_face:
13. zář 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 vypada to tam krásně!!! A měli dneska Musakka!!! MNam! My měli o víkendu Musakku, bože do byla bašta! :wink: Tam asi zajdeme, pokud bude Léna chtít... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jj, musíte to jen projít dozadu, až ke kuchyni. Je tam místo pro děti nahoře, jsou tam asi dva schody nebo jeden vysoký schod - takové malé pódium. Kočárek dávám nahoru. Až budou děti starší, jsou tam i hračky, dětské židličky... až půjdete kolem, můžete zamávat. K narozkám jsem dostala dalekohled, bych vás mohla špehovat z balkónu :wink:
13. zář 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @veruska007 holky ra kinokavarna je super! Jednou jsme tam byly s kolegynkou taky na menicko..:slight_smile: Sari, ja jsem klidne pro! :wink: muzeme jit zkusit tam...:slight_smile: Dneska maji na menicko lososa s grilov.zeleninou...mnanka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak ja uz se tesiiim :slight_smile: zitra si zavolame, ju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast my se s Tonickem taky moc tesime! :dizzy_face: ... jasny, zitra si zavolame! :wink: doufam, ze zitra nebude takovy hnusny pocasko, to bychom asi odpiskaly, vid?
14. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za gratulace!:slight_smile: Dnes nás s Nikolkou pustili domůů:slight_smile:
14. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snazilka_2011 moc gratuluju, těším se na fotečky a co porod ??
14. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Vítej doma maminko! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Moc gratuluju k Nikolce :slight_smile:
14. zář 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snazilka_2011 Petulko, tak jeste jednou velike gratulace!!! :wink: Uz se tesime na fotecky!! :slight_smile:

Jo a holky mame tu z tehulky dalsi maminku.. :wink: :wink: :wink: Vcera mi prisla sms! :sunglasses: Ale necham na mamince, aby tu zpravicku napsala sama... :dizzy_face: :wink: Jen vas chci napnout, aby jste premyslely, ktera z nas je ta dalsi... :wink:
15. zář 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka Já tipuji Terku.

Teda vy se všichni máte, že už máte odrozeno. Mě kterou od začátku furt strašili, že porodím dřív, teď zas říkají že budu rodit bůh ví kdy :slight_smile: a že je malej na mě docela velke a mám se snažit ho vyhnat :slight_smile:. Mě to teda nepřijde, ale záleží kolik ještě nabere. Teď má 3,1 kg a já mám cca 163 cm a máme 14 dní do termínu. Doufám, že bude mít akorát 3,5 kg a půjdeme rodit.
15. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek