• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lennikka
Ahoj Leni,

jaky jste meli s Tonickem vikend?
3. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska Gratuluji k rychlému porodu. Měla jsi nástřih i po cvičení s epinem? Ale to nevadí, i tak určitě pomohlo. :wink: Malej je krásnej a ty jsi taky moc krásná maminka, moc vám to sluší. Je fajn, když jsou na porod i porodnici pozitivní vzpomínky, u mě je to taky tak a už se těším na repete. :grinning:
@kackabk No víš, já o tom šátkování toho moc nevím, nemám načteno, ani žádnou zkušenost, přesto prostě můj názor na to je takovej neutrální až negativní, přitom sama nevím proč. :slight_smile: U nás vítězí prostě kočárkování, ale vy už máte většího chlapečka, tak máš na to už jiný pohled. Třeba to jednou taky ocením když budu něco potřebovat rychle zařídit, to máš určitě pravdu, než bysme se oblíkli a nastrojili, tak to bude trvat dlouho, akorát zdržování. Mně se ale zatím nestalo, že bych něco tak nutně potřebovala, tak uvidíme časem. A na procházky do terénu jsme taky ještě nevyjeli. Malej má drndání rád, ale to asi všechny děti. :slight_smile: A já ho většinou šupnu na zahradu na vzduch a na procházku jdeme o víkendu, v týdnu moc ven nechodíme.
Jo a jinak je malej Raďoušek strašnej krasavec a má krásnou váhu, vůbec ne nezdravou, to souhlasím. Ten náš taky pořád papká, mlíčko chutná, nic neměřím, žádné dávkování, když pije, tak pije, sám si řekne kdy má dost. :wink:
3. říj 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky naše malá se budí teda jen přes den každý 2hodiny na kojení :slight_smile:, ale uspat ju je nadlidský úkol - teďka ju musím ukolíbat nošením a to někdy usne tak na 10minut a zase musím s ní chodit - myslíte že to je jenom přechodný období - za pár dní z toho zešílím :frowning2:
4. říj 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, co pak se deje??? Mate nejaky krusnejsi obdobi, ze nikdo nepisete?..:wink:

@falca1 to bude jiste lepsi, a lepsi...nejhorsi je, ze proste nevim, co se tem nasim miminkum deje.. :angry:
Vcera Tonicek taky vubec nemohl usnout, a porad plakal..prebalenej, napapanej...ale nejspis uz pretazenej..no! :confused: a to je pak des! Zda se mi, nejhorsi, co muze byt! Pak asi pomuze, bud ho nechat vyrvat a nebo ho uchovat.. :wink:
5. říj 2011 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka Ahoj, no jo, máme doma miminka, tak na koníka není už tolik času. :wink: Ale já sem přesto občas nakouknu, třeba když Adámek spí a já mám uklizeno, vypráno, navařeno... :grinning: Zatím to zvládáme.
Nevím ale jak budu mluvit po víkendu, protože v sobotu, příp. v neděli se definitivně stěhujeme do našeho domečku, kde budeme sami a už budu moct spoléhat jen na sebe. Ale těšíme se moc, tady u rodičů manžela jsme jakoby odříznutí od světa, navíc teď s malým je to děs a jak se přestěhujeme, tak budu mít všechno po ruce - obchody, úřady, nemocnici. Měli jsme se stěhovat až za 14 dní, ale nic nebrání dřívějšímu termínu. Vybavení všechno tam máme dávno, takže opravdu jen sbalíme pár posledních kousků oblečení, postýlku a čágo belo! :grinning:
Jinak je Adámek taky poslední dobou nějak víc uplakanej. :unamused:
5. říj 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@misaskul jee, a odkud kam se budete stehovat? tak to je ale fajn, ze uz budete ve svem!! :wink: Myslim, ze je to rozhodne prijemnejsi! :slight_smile:
5. říj 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
My se budeme stěhovat z Šebrova (taková menší obec mezi Blanskem a Brnem) do Boskovic, odkud i pocházím, mám tam rodinu a manžel firmu. Bydlíme v Šebrově asi 4 roky a super, vůbec si nestěžuju, dostupnost do Blanska i Brna je dobrá, je tam klid a soužití s rodiči (je to dům manželových rodičů) naprosto vyhovující, bydlíme tam v podkroví v takovém vlastním "bytečku" 2+1, ale naprostá spokojenost na to jak si někteří stěžují na soužití s rodinou. :unamused: Každý si žijeme svůj život, takže paráda.
Ale Boskovice budou lepší, je tam všechno a pro rodinu s dítětem to bude ideální. A Šebrov není tak daleko. Takže jo, těšíme se. :wink:
5. říj 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme byly na tříměsíční kontrole, Míša má 5550g, 61,5 cm (při porodu 3040g, 51 cm), absolvovaly jsme 1. očkování (Hexa + Synflorix) a vše je naštěstí v pořádku :slight_smile: Míša je opravdu zlatá! :dizzy_face:
Příští týden (od pondělí do čtvrtku) budeme u mých rodičů v Líšni, tak kdybyste některá (@snazilka_2011, @terezka29, @efendy82) chtěly jít na procházku s kočárkem, budu ráda :slight_smile: Jinak Terezko, kdybys potřebovala chvíli hlídat Jonáška, a´t už kvůli stěhování nebo rehabilitacím, tak pokud budu v Líšni, neměl by to být problém... Já kočár většinou ani nevezu, protože si ho užívá babička :grinning:
5. říj 2011 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 Ha, ha, my to máme jako přes kopírák :grinning: Malý vůbec nechce usínat... V noci do půlnoci to jde, to většinou dává i 4h a když je rozespalý, tak usne i zase celkem dobře, ale po půlnoci ho musím nosit, houpat, zpívat... (už jsem nachodila kilometry... když houpu v sedě, tak ho to nějak neuspokojuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), pak začne klimbat, ale jak ho položím, tak zase začne s těmi svými zvuky (tlačí?, propíná nožičky a nakonec začne natahovat :confounded: ). A ráno-dopoledne je většinou vzhůru a vyvádí. Kolem 11 dopoledne se to zase zlepšuje...
5. říj 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda ahoj Peti a až budeš zase doma tak můžeme jít kočárkovat někdy spolu jestli chceš. Já bych klidně šla :grinning:
5. říj 2011 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni moje řeč - buď nosit nebo kojit :grinning: - u nás se to zlepšuje okolo osmé večer - to když ji uspím tak v noci nakojím uspím docela dobře - žádný velký řev - dokonce ani manžel se většinou nevzbudí. Dneska v noci se dokonce vzbudila až po asi 7hodinách. dávám si v noci budík po pěti hodinách a dneska mě ani ten nevzbudil ažmalá v ty 4hodiny.Ale možná to bylo kvůli včerejšku že přes den skoro nespala. A bohužel sezení a houpání u toho nejde - to mi malá nedovolí.
@lennikka taky bych ráda věděla co si přeje :grinning: :grinning:
5. říj 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@falca1 @vodni Tak u nás je to také tak, že malému nerozumíme co chce, takže když pláče, tak buď kojíme, houpeme, nosíme, prostě zkoušíme vše možné. :slight_smile: Adámek spí přes noc celkem pěkně, usíná mezi 21.00 a 22.00 a probouzí se kolem 4.00 nebo 5.00 na kojení, takže se i celkem vyspíme. A na to kojení mě vzbudí ne že začne plakat, ale začne se vrtět a zlehoučka pofňukávat, takže tatínek za 3 týdny skoro ani nezjistil, že tam s náma ten mrňousek spí. :grinning: Ráno pak po kojení ještě na chvíli usneme, ale kolem 6.30 vstává tatínek do práce, tak to vstávám s ním, abysme se společně nasnídali a pak už spát nejdu, ale malej ještě spí. Přes den je to horší, to nechceme moc zabrat, takže pomáhá zahrada a čerstvý vzduch, ale i tak přes den toho moc nenaspí, to je takovej ufňukanej, ale v noci je zlatíčko.
6. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@misaskul Ty jo závidím :slight_smile: Já jsem šťastná, když Šimonek v noci vydrží do dalšího kojení aspoň jednou 4 hodiny, ale mezitím je ještě odříhávání, přebalování a uspávání, takže dýl než 3 hodiny v kuse jsem od porodu ještě nespala :angry: Přes den občas usne i na 2 hodiny, ale poslední dobou je to furt horší, takže taky chodíme a houpeme, teď sedím u počítače na balonu a houpem se na něm :slight_smile: Nejlíp nám na uspání zabírá to nošení v šátku, ale trápí mě teď už pár dní retence mlíka v prsou a jak to bolí, tak přes to ani ten šátek nedám :confounded:
6. říj 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 @misaskul @falca1 @vodni Holky, s těma mimčama je to všude, koukám, stejný :grinning: Nám malá přes den nespí vůbec. Když se mi podaří jí uspat, tak do 20minut je zase čilá. Naštěstí v noci se už dlouho nebudí a spí jak andílek. Ale přes den vůbec- když za celý den naspí 2hodiny, tak skáču radostí. :sweat_smile: V houpačce nebo na hrací dece vydrží max. 20minut a pak vyžaduje nošení a objevování světa. V kočárku mi spí, ale musí se jezdit. Když zastavím, okamžitě se probudí. Pěkně jsme si ji rozmazlili! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže to je to společný bydlení s rodinou, každý si ji chce užít a jde z náruče do náruče. Konečně už to vypadá na stěhování (měli jsme docela komplikaci, takže jsem měla o zábavu postaráno) a jsem zvědavá, jak to s ní a se psem zvládnu! Manžel odchází kolem 5 ráno do práce a vrací se až večer kolem 19,. 20.hodiny, někdy i později. Asi to nosítko s malou ze sebe nesundám ani na wc :grinning:
6. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak už jsme se taky dočkali a máme Matyáška na světě. Narodil se 22.9.2011. Porod byl zajímavý. KOntrakce jsem měla po 8 minutách a střídavě po 5 hned od začátku. To bylo od půlnoci 28.9. ve 4 ráno jsme jeli do Bohunic, kde mi řekli, že nerodím a objednali mě za dva dny na kontrolu. Ve dvě jsem jim volala znova že se to nedá vydržet, ale sestra mě odbyla, že když nemám kontrakce pravidelné = nerodím at jdu na procházku, že to rozchodím, to už jsem nemohla dojít ani na záchod. No a v pět odpo jsme se sbalili a jeli a tam už mě hnali na box a o půl 7 se malej narodil. Takže docela mazec. Akorát blbý, že jsem měla pozitivního SAGa a nestihlo se antibiotikum. Ale malej je snad v pořádku. Akorát mám málo mlíčka, takže bojujeme s kojením a příkrmama....Ale Bohunice už nikdy více teda!
6. říj 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 Peti moc ráda půjdu! :slight_smile: Jen když jsem doma, tak pořád něco dělám... stále nemáme obývák, pomaličku likviduju krabice po stěhování, ale moc rychle to nejde, když to nemám kam dát :angry: Věčně mi tu straší hromada prádla na žehlení... Takže s Míšou jen vyběhnu do obchodu nebo pak jdeme večer s manželem, proto jsem se ještě neozvala. U rodičů nebudu mít moc co dělat, proto jsem holkám psala. Ale až tu za týden budu, jistě se spolu sejdeme :slight_smile:

Když vás tak čtu, tak se musím pochlubit, jak mám zlaté a hodné dítě! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Míša spí od 20-22 v podstatě celou noc. Ve 2 měsících jsem ji budila kolem 5. hod (byly ty šílený vedra v sprnu), teď se spíš budí až v 6 hod. To si ji vezmu do postele, není potřeba přebalovat, vleže nakojím, ona usne, dám do postýlky nebo ji nechám u nás v posteli a spí dál do 9-10 hod. Prostě fakt zlatá :slight_smile: O krmení si říká vrtěním a fňukáním, takže manžela nebudí. V posledním týdnu se teda 4x vzbudila už ve 4 hodiny, ale zase stačilo jen nakrmit. Možná měla spurt... Každopádně se mi po měsíci zase začaly nalívat prsa. Plně kojím, ale poslední měsíc jsem už prsa plná neměla, až zase teď. No a přes den je taky zlatá! Prospí zhruba polovinu doby. Tak 1,5 hodiny je vzhůru a zbytek do dalšího kojení spí. Navíc si často vystačí sama s hračkama, nepotřebuje pořád nosit :slight_smile: Mám šátek, ale ještě jsem ho nepoužila. Dočetla jsem se, že svisle dítě do 4 měsíců nemá být vůbec a v kolíbce se takto malé dítě má podpírat jednu rukou, tak je pro mě rychlejší ji na té jedné ruce rovnou držet... Taky chci prvně na kurz, abych ji tam dávala správně. Lehátko nemáme, v kočárku občas pláče, ale pak se uklidní. Nechci si ji moc rozmazlit, tak občas nechávám plakat (pokud nepotřebuje nakrmit, přebalit nebo ji nebolí bříško) . Hlavně nechci dopadnout jako moje sestra, která vozila prázdný kočár a dítě nosila v rukách.
Jsem strašně vděčná, že mám tak hodnou holčičku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 Moc gratuluju k Matyáškovi :slight_smile: Já jsem rodila na Obilňáku a probíhalo to podobně. Dopoledne (4 dny před termínem) mi na kontrole doktor řekl, že určitě budu přenášet, že to na porod nevypadá ani trochu, CS 2. Po poledni se mi rozjely kontrakce, taky nepravidelně, cca po 4 - 10 minutách. Když už se u nich nedalo ani mluvit ani chodit, ani vana je nerozehnala, tak jsme jeli do porodnice, tam doktorka řekla, že jsou to určitě poslíčci a poslala mě domů. Po pár hodinách jsem to už nevydržela, tak jsme tam jeli znovu, doktor mě chtěl zas posílat domů, ale přesvědčila jsem ho, že tam radši zůstanu. To už jsem měla kontrakce asi po 1 - 3 minutách, ale otevírala jsem se pomalu, takže jsem porodila až za 6 hodin, ale zas mi aspoň stihli dát ty ATB proti streptokokovi :slight_smile:
6. říj 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 Také gratuluji k Matyáškovi a přeji hodně štěstíčka a zdravíčka! :slight_smile:
@lutsousek Jo koukám se, je to hodně podobný, přes den je jak čert a vnoci andílek! :wink:
Jaké jste měli komplikace? Něco s tím bytem kam se máte stěhovat? Také bydlíte s rodinou? My taky, ale rodiče manžela (hlavně maminka) se malýmu věnuje jen když jí řeknu, když ji poprosím, jinak ne.
@vilibalda Adámek se budí na mlíčko stějně jako Míša, jen zakňourá, zavrtí se a maminka už ví. :grinning: Přes den teda pláče to jo, ale vnoci je to andílek. Snad jsem to nezakřikla. :wink: Jinak když začne plakat a není to kvůli hladu, plínce nebo bříšku, tak ho šupnu na zahradu, párkrát podrndám a nechám ho vyřvat, chování a houpání fakt jen minimálně. Taky mám totiž kamarádku, která dvouleté dítě tahala v náruči a kočár prázdnej. :unamused:
6. říj 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska22 Ještě jendou moc gratuluji a přeji hodně sil do nadcházejícího kolotoče... Mně už skoro dochází...
6. říj 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já bych taky chtěla spinkací miminko :frowning2: První dva týdny taky jen zakňoural nebo se zamlel v postýlce, ale to už bohužel neplatí :frowning2: Teď to ještě vylepšil - spí odpoledne asi do půlnoci po třech hodinách (někdy i ty 4), a už dva dny od půlnoci do poledne prostě nespí, nebo jen tak symbolicky. A v tuto dobu chce kojit min jednou za 2h. Už mi nějak dochází síly... Navíc má už asi 10 dnů novorozenecké akné a Jarishův roztok od dr. nepomáhá teda vůbec :frowning2: Spíš se mu to zhoršuje. Nemáte někdo tip co s tím? Vím, že se mu tělíčko čistí a že to chvíli trvá, a že jemu to vůbec nevadí, ale mamince trochu jo :frowning2: A taky mu teď začaly padat novorozenecké vlásky, takže momentálně má střih asi jako klaun Šáša ze Simpsnů... Vypadá ošklivoučky chudinka můj maličký :frowning2:
6. říj 2011 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni
náhodou Šáša je pěknej :slight_smile: :slight_smile:
Panejo holka, vy máte pořád trápení, ale už nepíšeš o refluxu, takže mám radost, že aspoň toto je v pořádku :dizzy_face:
Jinak my teď kojíme taky tak nějak podivně po 2 hod :slight_smile:
6. říj 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni Neboj, to se všechno srovná, aspoň já v to věřím :wink: Máme to úplně stejně, ze začátku byl hodňoučkej a teď řve skoro furt, často netuším, kvůli čemu. Přes den by se chtěl kojit pořád, kdybych se nechala obměkčit. V noci spal dřív líp, teď už se dokáže vzbudit i po 2 hodinách :unamused: A novorozenecký akné má Šimonek taky už asi 14 dní, fotky leda abysme všechny vyretušovali, jak hrozně to vypadá :grinning: Doktor řekl nic na to nepatlat, max. černej čaj, ale ten nepomáhá, tak doufám, že to jednoho dne zmizí samo. Teď se teda navíc ohodil takovou červenou vyrážkou i po tělíčku, možná to má z Persilu sensitiv, co jsem teď začala používat, když mi došlo Batole. A ještě do toho začal mít v posledních dnech úplně zelený kakání, zítra ho máme donést k doktorovi, aby se poslal vzorek na mikrobiologii. No je to sranda s těma miminkama :slight_smile:
6. říj 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka jj, gastrotuss asi zabral - hurá :wink: Sice nějaké ublinknutí stále je, ale asi tak v mezích normálu, už neháže ty obloukové šavle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ani84 Jj, po dvou hodinách, to je jeho... takže pro ilustraci - v 0.15 vstaneme, nakojíme a přebalíme, takže asi tak v 0.40 bychom mohli jít spát, kdybychom se ovšem nechtěli nosit atd. prostě nezabere a nezabere, kroutí se a natahuje, a tak to jde až do 1.50, kdy bychom vlastně už zase mohli začít kojit... Podezřívám ho, že si to filuta asi uvědomuje, takže v ty 2 začne zase vyplazovat jazyk, kroutit hlavou, "přisávat" se k zavinovačce a jde se nanovo :frowning2: :frowning2: :frowning2: To akné teda fuj, máme to stejný, raději snad ani nefotíme :grinning: Má to na obličejíku a na krku, a trochu jsem si teď taky všimla, že se osypal i na ramínkách a jakoby "ve výstřihu" - ale to dr. říkala, že není to samé, že jsou to potničky. Je fakt, že jsem ho tuhle na vycházku trochu víc zabalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Persil Sensitive máme od začátku, a myslím OK. Nejhorší je, když spustí ten největší vřískot, to je úplně děsivý, co z toho malýho tělíčka může jít za zvuky :confounded: A taky vůbec nevím kvůli čemu, zatím to svádím na bříško...
6. říj 2011 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni bohužel taky máme novorozenecké akné, a to tak od 10dne - no měla jsem z toho nervy - doktorka říkala taky černý čaj a nebo bepanthen - už se to lepší - ale retušovala jsem taky fotky - aby nějaký vůbec byly :grinning: :grinning: . Vlásky začínaj taky padat - raději ji chvíli nebudu fotit :grinning: (no možná).
Naše malá má v břiše snad hodiny - ta je naprogramovana od 7od rána do 7do večera po 2hodinách kojit - takže taky než ji nakojím a přebalím tak mám tak hodinku na uspání a zase kojit - jinak mě začala házet takový šavle :cry: nechápu - když ji nenechám slopat dlouho tak má asi hlad protože si strká ruku do pusy a když ji nechám tak hází šavle - teda to hází v obou případech.
Dneska jsem ji vážila - sice na normální váze a napřed já sama, potom já s Julčou a oblečenou - ale normálně jsem navážila dost přes 4kila - tak nechcu vidět tu poradnu v 6týdnech - když máme teď 4týdny a přes 4kila :frowning2:
6. říj 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak my teda akné nemáme, ale zato jsme si to od narození pekelně vyžrali s těma prdama kdy prostě řval a musela jsem ho furt nosit na tygra a někdy nepomáhalo vůbec nic. A když jsme byly chvílu doma z porodnice tak mě přišlo že řve furt. Ale teď posledních 14 dnů se prdy dost zmírnili jen občas večer kolem 18 hod sem tam záchvat pláče kvůli prdům ale jinak pohoda. A spí vcelku dobře v noci spí 7 hodin na první kojení a pak ty 2-3. Tak doufám, že mu to vydrží!! No a přes den to nespí vůbec. Spíš jen tak pospává, že někdy mezi kojením usne tak na 20-30 minut někdy na hodinu. Jinak ne. Ale zase neřve a umí si i sám hrát, takže se to dá. Takže u nás je konečně zlepšení. Ale někdo mě říkal, že nejhorší jsou první tři měsíce pak se to všechno ustálí. :grinning:

takže holky pevný nervy a vydržet .....mě teda hlavně na začátku jak furt řval nervy pěkně tekly
7. říj 2011 v 07:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vilibalda to jsem Peti nevěděla že máš tolik práce ještě s tím vybalováním. Tak to kočárkování odložíme :grinning:
7. říj 2011 v 07:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ivuska22 take gratuluji k Matyaskovi..:wink:
@vilibalda Peti, tak to Ti opravdu zavidim, Miska je teda poradnej spac... :wink: :slight_smile: Nektere miminka to tak proste maji, mam kolegynni a ta ma uz 15ti mesicni holcicku a ta skoro "nevedela" ze ma dite nez zacla mala chodit!!! Na jidlo vstavala po trech hodinkach a pak vzdycky usnula! A o zoubkach ani nemluvim, no jako kdyby ji nerostly, proste zadnej problem, zadny boleni, zadny rvani, zadny horecky!!! :sunglasses: Prdiky taky nemela! Tak ze o male zacina vedet az ted, kdyz uz zacala chodit.. :grinning: Taky bych chtela takovy miminko... :slight_smile:
Ne, musim rict, ze nas Tonicek je zlatej a za nic bych ho nevymenila! :dizzy_face: I kdyz vstava jeste 2x za noc a pres den spi jak kdy...nekdy uz taky ne.. :wink:

Ted mame trosku problem, ze nam nejak nechce usnout vecer, je po koupani, je napapkanej (vecer mu davam Nutrilon) a je proste najednou rozmrzelej, a mne se zda jako kdyby mel hlad a to vypije klidne 120 :confused: tak ze ho pak dam jeste k prsu, a on mi u toho prsu teprve usne!!! Ale takhle ho moc uspavat nechci, aby si na to nezvykl... :confused: Nemate nekdo nejakou radu, nebo co delam spatne????
7. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@vodni Tak se mi zdá, že malýmu to akné začalo během včerejška a dneška mizet, aniž bychom s tím cokoliv dělali, snad to teď nezakřiknu :slight_smile: Má už na obličeji jen takovou krupičku, ty nejhorší červený fleky a hnisavý pupínky zmizely. Takže vydrž, určitě se vám to taky brzo začne zlepšovat :wink:

@falca1 Já jsem se s malým taky takhle vážila před několika dny a navážila jsem 4,5 kg :grinning: Takže počítám že v 6 týdnech to bude přes 5 kilo, ale už se tím nezneklidňuju, lepší než kdyby nepřibíral a tlustej není, doktor ať si trhne :slight_smile:
7. říj 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka A proč večer dáváš Nutrilon a nekojíš? Já si myslím, že nemusíš mít strach, že by si na to zvykl a pak to vyžadoval. :slight_smile: To bysme pak nemohly kojit vůbec. Já teda kojím a pořád a jsem odhodlaná kojit co to půjde.
7. říj 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek