• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast Šári, určitě nech malou spát a nebuď ji! :slight_smile: A ani to dávkování není závazný. Podle krabice má mít teď 5 dávek denně po 200ml. No, 5 dávek za den má, někdy 6, ale kdybych do ní měla nalít těch 200ml, tak mi praskne :grinning: :grinning: :grinning: Pije 150ml po 3-4hod a v noci spí. Včera jedla naposledy v 7 večer, usnula kolem půl 9 a dneska vstala v 7 ráno. :sunglasses:
Jediný, co je potřeba dodržet je počet odměrek na ml vody.
1. lis 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lutsousek Lucinko, díky moc :slight_smile: odměrky samo dodržujeme, včera v 20 na noc dostala tech 150, ale vypila jen 100ml ale za to byla v noci klidna, jako snad ještě nikdy! Bylo ticho, jako by v pokoji nebyla vlbec :grinning: dost mě to znervoznovalo :grinning: ale kolem 3 se začala vrtet a prdět, ale spala dal, a kolem pul 5 už měla očička otevřene tak jsme krmili, stejně jsem měla tričko mokry :grinning:
1. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra je v MC Sedmikráska v Novém Lískovci burza:
Samoprodejní BURZA oblečení a potřeb pro malé děti a těhulky
Ve středu 2.11. 2011 od 13:30 do 16:30
Více zde: http://www.mcsedmikraskabrno.cz/
1. lis 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kodiak13 ty tam půjdeš? Ja bych šla :slight_smile:
1. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jéé, to je fajn. Tak se můžem domluvit a sejít se tam :slight_smile: V kolik by se ti to hodilo? Já to mám z domova jen asi 10 minut busem, tak se tam chci podívat i kvůli tomu, že bych tam mohla s malou chodit cvičit. Dívala jsem se, že tam je i pobočka té hudební školy Yamaha, jak tu psala Peťa. A když ještě něco pěknýho nakoupíme, tak to bude super :wink:
1. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kodiak13 No ja se musím nejdříve kouknout, kde to vlastně je :slight_smile: my jsme z Lesne, a pokud to bude přes cele Brno, tak nevim, nevim :slight_smile: Tak jsem se koukala, ty bláho, to JE PŘES CELE BRNO :grinning: jedině se domluvit s chlapem, jestli mi pujčí auto zítra, jinak nevim :slight_smile: s malou kočárkem a kde budu kojit? :grinning:
1. lis 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jj, Peti, chtěla bych začít chodit už v prosinci :wink: ..
1. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Jejda, to máš opravdu daleko, cestovat sem MHD se ti nevyplatí :frowning2: Nakojit by se snad mělo dát tam, je to family point, ale máš to vážně přes celé Brno.
1. lis 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kodiak13 tak s námi nepočítej :frowning2: pravě jsme se vratili od Mudr. a jsme nemocní :frowning2: jsme zahlenění a máme soplíky :frowning2: MALA SE MI TADY DUSÍ... :cry: a ještě včera to bylo ok... kdybych to vedelo, že se to tak rozjede, šla bych hned včera pro medicínu :frowning2:
1. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Tak to určitě zůstaňte doma, hlavně ať se malá brzy uzdraví.
Naše měla včera taky svůj den. Celé odpoledne jsem ji nemohla uspat a vyřvávala, ani hračky nezabíraly. Ale večer teda po dlouhé době usnula celkem rychle:wink:
2. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Peti, jak je po očkování? Já musím neplánovaně zítra na jednu schůzku, tak bude Miška u babičky v Líšni, pak tu budu mít od pátku do pondělí tchýni a příští týden jsem od úterý v Líšni, protože je manžel pryč. Takže zase nevím, kdy tu budu :frowning2: Snad se někdy brzy domluvíme, samotnou mě to s kočárkem moc nebaví :frowning2:
@terezka29 @snazilka_2011 Holky jsem příští týden asi úterý a středa v Líšni a ráda bych Vás viděla :wink:
2. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vilibalda Super Peti, určitě se nějak domluvíme!!:slight_smile:
2. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Ahoj Peti, chci se zeptat, jak je to s tímhle kurzem?http://lata.luzanky.cz/akce/cviceni/cviceni.php
z toho popisku chápu, že je to jednodenní kurz za 1500Kč?m nebo jak tomu mám rozumět? Chtěla bych tam chodit taky:slight_smile:
2. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda no tu první noc nic moc. Vstávala jsem k němu co 2 hodiny a asi v půlce noci mě přišlo že už stávám co hodinu ale byly to ty dvě :frowning2: ráno jsem byla úplně vyřízená. Dneska spal už 6 hodin na první kojení a pak 4 hodiny a to už jsme pak vstávali takže už je to ok. Jinak teploty nemá a místo vpichu bez reakce.
Tak jak bude zase doma tak vyrazíme spolu kočárkovat....mě to samotnou taky moc nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
škoda že je Líšeň tak daleko.....
2. lis 2011 ve 13:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda budeme se těšit :grinning: , mně ale vyhovuje středa, moc prosím..v úterý má manžel dovolenou, tak budeme řešit doktory a úřady a sebe navzájem :wink: ..
2. lis 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v TESCU mají 50% slevu na Lamaze hračky :slight_smile: my už nakoupili :slight_smile: Bellinka se může těšit :slight_smile:
2. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Šári, měli tam i hračky do vany?
3. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast my máme už hračky Lamaze....máme i hrací pyramidu a z té měl asi největší radost....jinak si hraje nejvíc s hračkama Lamaze... :grinning:
3. lis 2011 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvíce kde mají akci na plínky pampers?
3. lis 2011 ve 12:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Schlecker, myslím 370 Kč, ale viděla jsem už i lepší akce.
3. lis 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misaskul V Bille měli akci plínu za 2,- Kč teď maj za 3,14 Kč. Čekám na akci a furt nic .
3. lis 2011 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29
@vilibalda já taky můžu st-pá:slight_smile:
4. lis 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 ja kdybych byla dítě tak si taky hraju s lamaze nejvíce, ale ty penize... :grinning: to je jen za značku :wink:

holky, nebudete objednávat z šapita hračkjy??? www.sapito.cz ja jo, nad 2500,- je 15% sleva, tak se ptám :slight_smile:
4. lis 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek myslím, že ne... každopadně dneska tam nebyla jediná hračka :grinning:
4. lis 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v bráně k dětem je dnes 10% sleva, tak jsem koupila ty Šapito hračky, tak už objednávat nebudu :slight_smile: píšu pro ty, kdo by chtěli, jak jsem tady psala :grinning:
10. lis 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde se vyřizuje rodičovská? Jsem Brno-střed, to je pracák na Křenové? Nemáte někdo telefon na někoho odtama, s kým bych mohla něco zkonzultovat?
14. lis 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Já jdu rodičovský příspěvek vyřizovat ve středu. Pokud jsi dostávala mateřskou (PPM) a chceš dvouletý rodičák, tak nejprve musíš donést formulář k potvrzení na MSSZ (Městská správa sociálního zabezpečení), to je buď na Veveří nebo na Gajdošové. Je jedno kam zajdeš, na Veveří to trvalo asi 2 minuty. Myslím, že se v Brně rodičovský příspěvek nedělá na pracáku... Já jsem našla tohle:

http://www.brno-prorodiny.cz/kam-pro-davky-statni-socialni-podpory-rodicovsky-prispevek-socialni-priplatekpridavek-na-dite-prispevek-na-bydleni-porodne-pohrebne-davky-pestounske-pece

Jsem ze Žabin, takže jdu na Mojmírovo nám., kam patří až na pár čtvrtí kolem Staré osady, celé Brno. Pokud chceš jen nějaké informace, tak Brno-venkov má úřad někde na Kolišti (babička mi tam byla pro formuláře). Doufám, že to ve středu úspěšně vyřídím! :slight_smile:
14. lis 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Ahojky, ja chtela jit vyridit prispevek zitra. Hele, s tou Veveri, co je to za novinku? O tom jsem nikde neslysela. Ani jsem to nemela v planu. Minule jsem s sebou na Mojmirak donesla original dopisu o vysi materske a bylo to... a co presne na tom Veveri mam chtit?
14. lis 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
14. lis 2011 v 17:36 • monny89
@veruska007 Nevím, jestli je to nové... třeba stačí jen ten dopis... Na formuláři Žádost o rodičovský příspěvěk je seznam, co máš všechno doložit a jedna z věcí je "Potvrzení o nároku na dávky (náhrady) ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku". Tak přesně tenhle formulář jsem si donesla na Veveří a tam mi oddíl C vyplnili a dali razítko.
Já myslela, že se rodičovský příspěvek dělá na Veveří, tak jsem tam vyslala babičku pro formuláře. Ta mi zjistila, že tam tyhle formuláře nemají, odeslali ji pro prázdné formuláře na Koliště nebo na net (https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome) a že pak mám dojít jen pro tohle potvrzení na Veveří a vše donést na Mojmírovo nám. Tak se tím řídím, třeba to není potřeba. Já jim na Veveří dávala ten originál dopisu o výši mateřské, ale nechtěli ho a vyhledali si mě v počítači.
14. lis 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek