• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@terezka29 ahoj, mě se zdálo taky do šesnáctýho týdne že nemám vůbec žádný břicho - kalhoty jsem nosila normální - ale je pravda že na těch jsem měla docela nízko pas :grinning: - ale už mám břicho taky dost velký tak jsem si pořídila těhotenský trochu mě sjíždí, ale podle mě se brzo spravím.
Já jsem koukala taky na ten kočárek Tako - mám ho jako poslední možnost, kdybych si nevybrala Dorjan - barevně :grinning: . Nechcu mít stejný dorjan jako ségra - i když je asi barevně pro mě nejhezčí :slight_smile: , tak mám pořád Tako v pozornosti - i když je trochu menší.
3. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezka29 @falca1
tak ten 16.-17.tt to je presne, kdy me to brisko taky narostlo, ale jako ze dne na den... :wink:
Jinak pindu citim cim dal tim vic intenzivneji... :slight_smile: a taky teda docela casto, az se bojim, ze skoro vubec nespinka...a nebo se mu musi neco skaredyho zdat, ze sebou cuka... :slight_smile:
4. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holciny, jinak o vikendu jsme byli u manzel.sestrenky a dovezli jsme si domu velkou modrou ikea tasku malych hadyrku... :dizzy_face: super, super, jsem nadsena, vecicky jsou paradni nektere jako nove... :wink: Maji uz 10ti mesicniho Oskarka... :slight_smile: Mela ty piccolo vecicky oceneni uplne za smesny ceny 10,- 20,- 30,- , mame toho opravdu spoustu a pouze za 1600,- a v tom mam i zimni fusak do autosedacky... :wink: kterej byl za dve stovky.. :wink: Velikosti oblecku jsem vybirala, 56, 62, 68 i 74 a ve smes univerzalni barvicky, ale i neco modryho. :slight_smile: :wink: Take nam pujci kyblik na koupani, ale ma az ten vetsi, myslim az od 4 nebo 6 mesicu...ukazovala nam jak se v nem malej koupal, strasne se mu to libilo, tak ze asi nebudeme mit vanicku... :slight_smile:
Dokonce uz mame sestavenou komody se ctyrma krasne hlubokyma suplikama, tak ze uz vecicky, budu moct pomalu vyprat, vyzehlit a ulozit... :slight_smile:

A to jsem se chtela zeptat, muzu prat ty maly hadyrky v normalnim prac.prasku, kterej pouzivam, nebo mam pouzit nejakej specialni??? Nemate nejaky doporuceni? :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka dětské věcičky je lepší prát v pracím prášku určeném na citlivou dětskou pokožku - takže třeba Batole, Persil Sensitive a podobně, rozhodně nepoužívat aviváž a radši dvakrát vymáchat :wink:
4. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte někdo problém s pobolíváním vpravo přibližně pod žebrami? Mě to bolí v práci non-stop:o/ Ale jen když sedím, pak to po chvilce rozchodím...Chci chodit do práce co nejdýl, ale toto je děs. Se tu kroutím a nevím, jak si sednout. Doktorovi jsem to při minulé prohlídce říkala a řekl, že když mi to dělá jen vsedě, tak že mi asi něco bude tlačit pod žebrama...ale nijak se tím nezabýval..ostatně jako ničím...I když jedu v autě, tak max do 15 min me to začne tlačit:o//
4. dub 2011 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě břicho teď stávkuje pořád na stejné velikosti.

@lennikka Téda, ty se máš. Mě už kamarádky ale slibují zapůjčení jejich věciček, tak jsem ráda. Vlastní budu nakupovat, až budu vědět, co chybí.
Kamarádka pere v nějakém speciálním pracím prášku pro děti (zeptám se, co to přesně je) nebo v mýdlových ořechách http://www.proslunicka.cz/65-prani
@ani84 přeju úspěšné hledání bydlení!!! Ať je to tentokrát úspěšné. S tím pozemkem to byl pech :(
@terezka29 s tím břichem opatrně. mysli na to, že kolem mimča se pak naběháš dost...odpočívej, ať ti ten sex zase povolí ;) a ať se zadaří při hledání bytu...
@veruska007 téda, tak to už jste s bytem taky dost zkusili :( nezávidím. přeju pevné nervi a štěstí, ať už to vyjde!
4. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Diky. Ja teda zacinam mit brisko vpravde sloni, ale uz budu za 8 dni 6. mesic.
Jinak jsme byli vcera v soukromem bazene v Julianove a muzu doporucit :wink:, za 200,-/h pro 6 osob. Byli jsme teda tri, s prckem, a parada. Mohli jsme blbnout jak mali :wink:
4. dub 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka ahoj, mě teda prcek taky pořád šťouchá - když sedím v práci tak je to každou chvílu - jak jsem doma tak je to vklidu :grinning:
4. dub 2011 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kackaberuska dekuji za radu, ty mydlovy orechy to by me asi trochu desilo davat do pracky, ale koukala jsem, ze z toho delaji i gel... :wink:
@efendy82 s takovou bolesti jsem se nastesti nepotkala, tak ze Ti bohuzel neporadim.. :unamused:
@peko dekuji za rady, a peres tak, predpokladam doposud i male, vid? :slight_smile:
@veruska007 no tak to je dobrej tip na ten bazen...a kdepak to tam v Julianove je?
@falca1 no tak to prcek chce, aby uz maminka asi nepracovala... :grinning: kdyz Te stoucha jenom v praci... :slight_smile: :wink:
5. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka tak ta kamarádka pere v LOVELE. Mýdlové ořechy se dávají do pračky v sáčku, takže se bát nemusíš, a jde použít i na vícekrát zasebou, ale to je na každém, co se mu zalíbí.
@veruska007 Dobrá cena za bazén jen pro sebe. To bychom se pak mohly domluvit a jít si tam zařádit my s dětma :D
5. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kackaberuska jeee, ale to je dobry napad s tema detma do toho bazenu... :wink: Tak doufam, ze se pak az s prckama domluvime... :slight_smile: a dekuji, LOVELE uz jsem taky slysela... :slight_smile:
5. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

5. dub 2011 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkast
ahoj, my taky čekáme miminko 8.8. :slight_smile: :slight_smile:
5. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@veruska007 jeee, tam to vypada moooc dobre.. :slight_smile:
@faflina bohuzel, ale take mi to nic nerika... Neznam nikoho takoveho dle Tveho popisu. :frowning2:
@andinecka vitam novou maminku!! :slight_smile:
5. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ještě bych vás chtěla poprosit o radu..jsem docela nespokojená u svého gynekologa a chtěla bych ho vyměnit, když tam jsem teď docela často. Nevíte o nějakém dobrém v Brně? Je mi jedno, jestli to bude ženská nebo chlap..předem díky za tipy
5. dub 2011 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@efendy82 s čím jsi nespokojená a kam chodíš?

Já chodím na Masarykovu nad KFC - naproti čedoku do Gynprivatu k dr. Velčevskému. Je to velký odborník, vedl kliniku i v cizině. Moji matce hodně pomohl, po špatných zkušenostech a operacích.
Ale je bohužel takový nemluvný.
Minule mi řekl, že to jsou dvojčata a já valila oči jak puk a on mi nic více neřekl! Tak si prostě říkám, oni jsou takový zběžní a rychlí protože jim to příjde normální. A na co se člověk nezeptá tak neví.
Já dělám v cestovce a taky někdy něco neřeknu, protože mi to příjde samozřejmost.....
5. dub 2011 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@efendy82 Mně to taky občas takhle bolelo, ale naštěstí to přešlo a už mám klid. Teď mě občas zlobí bolest v podbříšku, ale to jen když dlouho sedím. Jinak já chodím na Orlí do centra k doktorce Kubíčkové a jsem spokojená, výborný je tam i dr.Janča. Chodím k němu na velký ultrazvuky a je docela mluvnej :slight_smile: Správně nám určil i pohlaví hned na NT+.

@faflina Taky ti nepomůžu...
@andinecka Ahoj, máš krásné datum porodu :slight_smile:

@veruska007 Teda, ten bazén vypadá skvěle! Vůbec jsem o něm nevěděla. Asi tam taky zajdeme :slight_smile:
5. dub 2011 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@faflina bohužel, já taky nic, všechny mé kamarádky začaly rodit až 2009. Přeju ať ji najdeš. Snad je dcerka už v pořádku.
@andinecka vítej mezi námi...tak to jsi asi v 23. týdnu těhotenství, že? nemáš to vyplněné.
@efendy82 chodím k paní K. Svojanovské do Mediconetu na Hybešce. Sice se u ní platí (kromě těhotenství), ale dlouho jsem tu hledala doktorku, která si poradí i s problémem a není milá jen při pravidelných ročních prohlídkách. Koukni na hodnocení na www.znamylekar.cz ať to nemáš jen ode mě: http://www.znamylekar.cz/28887/katerina-svojanovska/gynekolog/brno. Prý k ní chodí i tinka1003.

Já "programuji" taky hezký termín porodu - 19.9. :wink: i když ho máme až 23. Manžel má 19 narozeniny a 19 jsme se i brali, i když pokaždé jiný měsíc :grinning:
5. dub 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska ahoj já mám taky pěkný termín porodu 1.9. - manžel má 19. narozeniny a brali jsme se 19. a aby se to nepletlo začali jsme spolu chodit 19. :grinning:
@andinecka - taky vítám :slight_smile:

Já chodím na Viniční - k dr. Čerešňákové, ale co jsem těhotná tak tam má na záskok doktora - ten mě řekne vždycky že je všechno v pořádku a mlčí :grinning: - není vůbec mluvnej a sestra mě objednává pořád k němu - asi že jsem u něj odzačátku těhu. :unamused: - jinak doktorka je supr - ale nevím jestli teďka bere.
5. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
já to těhu ještě minulý týden tak trochu tajila - od 11tt se vyskytly komplikace a svým způsobem trvají dodnes.
Zítra budu vědět víc, až se vrátím z Bohunic, dám vědět.
5. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka Já chodím k dr. Táborskému. Vadí mě hlavně na něm ta jeho nemluvnost, takže u toho tvýho bych si asi moc nepomohla:o) Chápu, že mi nebude dávat několikaminutový přednášky, co mám a co ne, ale u něj mám i blbý pocit, když se na něco ptám..příjde mi, že ho prostě otravuju a nemám z toho dobrý pocit. Na preventivkách mi to bylo jedno,ale teď mě to štve. I když mi dělá UTZ, tak ani nenatočí monitor na mě, abych prcka viděla:o(
To sem si vždycky přála dvojčátka:o) moc gratuluju.

@lutsousek Díky moc za tip..asi zkusím nejdřív toho Janču, ptž mi vyhovuje, že má hodně dlouhý ordinační hodiny. I když si myslím, že asi nebude brát, když je tak dobrej..a co štítná žláza? Pořád zlobí?

@kackaberuska A kolik třeba platíš za prohlídku? Do toho se mi moc nechce, dkyž je i jiná možnost..
@falca1 Na Viniční mám i obvodacku, tak to by bylo fajn..Jeslti mě nevezmou na Orlí, tak zkusím ji:o)

Tak všem moc díky:o)
5. dub 2011 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka ahoj i my máme termín 8.8.
5. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@efendy82 Platí se 200,- . V těhu se platí jen jednou. V ceně je 50,- za zrcadlo a 30,- je poplatek. Zbytek je za 30min casu paní doktorky a nenarvanou čekárnu. Jdu do ordinace max. 15min po době, na kterou jsem se objednala. Paní doktorka popisuje vše co dělá a většinou i proč to dělá. Zeptá se, jak se mám a tak se jí nebojím na cokoliv zeptat. Hodně věcí je schopná vyřešit i po telefonu. Já jsem si paní doktorku našla už před asi 3 lety, kdy ještě působila v normální soukromé ordinaci a platilo se jen 30,-. Čekárna byla ale věčně narvaná a tak se nemohl vodit přítel a děti. Taky jsem k paní doktorce pak přejít za tak velké peníze nechtěla. Manžel mě ale přesvědčil, že to není doktor, u kterého bych byla každých 14 dní, a tak je lepší jedna pořádná diagnóza a léčba než těch 30,- zaplatit několikrát po sobě neefektivně.
6. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@efendy82 ja chodim k Dr.Weinigerové nebo Dr.Mužíkové na Rybkove, je to kousek od pravnicke fakulty. Pani Dr.Weinigerova je velmi pecliva a to hlavne co se tyce tehotenstvi, vse pekne vysvetli, nekdy mi pripada, ze ma takove vyhranene nazory, ale nikomu nic nevnucuje, coz se mi libi, da proste na vyber, rekne Ti k tomu svoje a ty si mas vybrat... :wink:

@falca1 @kackaberuska jinak my mame TP 30.8.ale vubec bych se nedivila, kdyby se prcek narodil az v zari, protoze zari je pro nas s manzelem osudove... :slight_smile: 8.zari jsme spolu zacali chodit, 11.zari jsme se brali, tak do tertice vseho dobreho spis nejlepsiho :dizzy_face: A hned, jak jsme zjistili, ze jsem tehotna, tak nas to oba dva napadlo, ze by se prcek mozna mohl narodit v zari... :wink:

@lenulajskaaa vitame Te mezi nami!! :slight_smile:
6. dub 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kackaberuska presne tak, myslim, ze zrovna u tohoto typu doktora je lepsi si priplatit... :wink: plne souhlasim s Tvym manzelem i s Tebou... :wink:
6. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak včera jsem byla poprvé na kurzu ve Větrníku a zatím jsem spokojená :slight_smile: Je to vždycky dvojhodinovka (teoretická část a cvičení) - na první lekci jsme probíraly, jak správně stát, sedět, ležet, zvedat se, abychom si neudělaly něco se zádama a tak a pak jsme cvičily hlavně na balónech.
6. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennikka AHoj, koukám, že chodíme do stejné ordinace, jen já chodím teď k Dr. Mužíkové a taky můžu jen doporučit
@efendy82
6. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@efendy82 ja chodim k pani doktorce Strmiskove na Tyršovu v Krpoli a nemuzu si stezovat. Predtim jsem chodila k pani doktorce Laznickove na Hybešku, taky super :slight_smile:
tady mi vyhovuje, ze vidim nasi panenku na kazde kontrole utz, taky se tam nejak dlouho neceka, prijemne prostredi maximalni spokojenost :slight_smile:
6. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, díky moc za tipy..ani sem jich tolik nečekala...teď mám dilema ke komu:o) Ale každej bude určitě lepší jak ten současnej...v pá to obvolám..určo min. polovina nebude přijímat nové pacienty, takže se to nějak vytřídí.
6. dub 2011 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek