• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@vilibalda Už jsem jednu dvouletou rodičovskou dovolenou měla a právě jsem měla jen ten papír o výši mateřske ... tak uvidím.
14. lis 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem dnes mluvila s tou svojí kámoškou, co dělá kurzy v Žabinách v Latě..
takže: kapacita kurzu je 10 lidí a dětí, pokud se nás najde 10, klidně si můžeme udělat kurz jen pro nás :wink: ..je to pro děti od 6ti týdnů do 6ti měsíců (to spíš pro děti, které ještě moc nelezou :slight_smile: )..kdo budete mít zájem, pošlete mi email do IP, přepošlu vám program a přihlášku, ta bude brána jako závazná..nebo si to samozřejmě můžete objednat na stránkách Laty, ale pokud bychom chtěly kurz jen pro nás, ráda to nějak zorganizuju :grinning: ..
těším se :slight_smile: ..
15. lis 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 ahojik Terezko, tak se hlasim na nasi diskuzi :grinning: :grinning: .-D se mnou se cvicem urco nepocitej. Manzelka od brasky cvici s miminkama a taky plave nekde v Kohoutkach, tak ze ja budu jezdit s prckem tam! :wink:
Meli jsme jet na prvni cvico uz dneska, ale nakonec mi Lenca psala, ze chytla nejakou strevni virozu, tak ze nejde do prace. Tak ze na prvni cvico pujdeme az pristi tyden v utery. Dokonce mi rekla, ze pokud bych chodila na to cviceni, tak ze bych nemusela cvicit s malym tu vojtovku, ze se tim cvicem da leccos dohnat..:wink: Tak jsem mela z jeji zpravicky radost :wink: :slight_smile: Protoze ta vojtovka me a hlavne prcka vazne neba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. lis 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak to je škoda, Leni, ale chápu, krev není voda :grinning: ..to by bylo moc fajn, kdybyste našli jiné účinné cvičení, abyste se už oba nemuseli trápit..držím pěsti a mějte se hezky, snad se brzy zase potkáme :wink: ..
jo a na naší diskuzi mi přišlo nějak dlouho mrtvo, tak jsem to chtěla nějak zdůraznit, no! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 jasan Teri, s NIkolkou jdeme do toho!!
15. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezka29 Teri, já bych možná chodila, ještě nevím - a kde to v těch Žabinách je?
16. lis 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Jee, my už jsme na to cvičení velicí. To už na ty dva měsíce pro nás cenu nemá. Já si počkám na Kuřim na tu hudebku :grinning:
Jinak už můžeme ty příkrmy, akorát jdu dát malé první mrkev, tak jsem zvědavá na reakci!!!! :sunglasses:
A konečně jsme se byli vyfotit, za dva týdny by měly být fotky hotové, tak se těším, jako malá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už chodíme takže my nic :cry:
16. lis 2011 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím se pochlubit, Vojtíšek dnes spal celou noc, od 21.30 do 6.30!!!! Poprvé. Paráda. Určo ho v noci budit nebudu, ráno toho vypil víc, než za celou noc, kdy si třeba 4x cucne a nic. Právě jsme se vrátili z poradny, má 5,5 kg a 60 cm (ale doma jsme naměřili 62, tak nevím). A má dlouhé ruce, bodýčko má teď vel. 74, mikiny a svetříky 68-74.

Jinak jsme dnes měli podepsat smlouvu o smlouvě budoucí na nový byt a jsme z toho dost v rozpacích, zatím jsme ji nepodepsali... a teda nevím, co s tím - paní majitelka zatajila, že na byt je zástavní právo, které zatím nelze zrušit. Na byt se čerpá hypotéka, chybí splatit 40 tisíc, a to bychom museli splatit my... tak teda nevím. Nejradši bych se na to stěhování vykašlala . . A to jsme jim před týdnem složili 140.000,- jako nevratnou zálohu. Tak nevím, jestli bychom to uhádali, aby nám to vrátili, protože nás uvedli v omyl, když nám zatajili podstatné informace. Chjo chjo.
16. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 jj, no jasny!!! Ses moc hodna, ze jsi to tad zase rozprodila..:wink: :grinning: Uz jsem se na to taky chtela vrhnout! :slight_smile: Moc dekujeme, snad uz opravdu nebudeme muset cvicit, tak jak ani jeden nechceme! :wink: Myslim, ze bysme se mohly nejak videt prosti tyden.. :wink: Si dame jeste vedet, jo?!... :slight_smile: Treba se k nam nekdo prida..:wink:
16. lis 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Teri, program a přihlášku už mám, ale ještě s přihlašováním počkám, kdybychom fakt daly dohromady naší skupinku, i když koukám, že na 10 to zatím nevypadá. Jestli jsem to dobře pochopila, tak na přihlášce bylo na výběr, jestli chci chodit v úterý nebo v pátek, tak bychom se kdyžtak aspoň mohly dohodnout na stejnej den.
16. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já bych se kdyžtak možná přidala, teda podle toho, kde by to bylo :slight_smile:
16. lis 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Teri, tak nakonec jsem našla tu přihlášku (posílala jsi mi ji s tím refluxem), koukala jsem že je to někde na Plovdivské, tak tam než bych se dostala :frowning2: . Kdyby to bylo v těch Lužankách tak bych chodila. Takže nic. :frowning2:
16. lis 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 tak to je velká škoda :frowning2:..ale tak snad se potkáme i nějak jinak :wink: ..
@ani84
@lennikka a vám by se to hodilo kde a kdy? přiznám se, že ještě pořád nejezdíme mhd, takže bych si troufla se z Líšně jen někam lehce přiblížit..ale určitě vás vidět chci! :slight_smile:
@ani84
@snazilka_2011 a co se týká toho kurzíku, taky se mi zdá, že 10 se nás nenajde, takže bychom se mohly vážně sejít aspoň na ten den a já to zkusím domluvit, abychom byly v jedné skupině..
Peti, kdy je to cvičení s miminkama tady v Líšni? že bychom se podle toho rozhodly, jestli út nebo pá? samozřejmě, pokud by Aničce nevadil ani jeden z těch dnů..teda všem :wink: ..
16. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Děvčata, s Tobem jdeme s vámi :slight_smile:
17. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Ty jo,teď teprve koukám, kde to je. Na Burianovo nám. se nemám problém dostat, ale jak tam potom?
17. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 Jestli myslíš pěšky, tak z Burianova náměstí dojdeš na Zborovskou, potom po takovým chodníku na Náměstí Svornosti, přejdeš Korejskou a hned je tam mostek pro pěší přes tu velkou silnici a jseš skoro u tý školy na Plovdivský, je to kousíček. Já bydlím na Jindřichově, takže to mám ani ne 5 minut :slight_smile:
17. lis 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha takže se tam já v phodě dojít pěšky jo? tak aspoň,že tak :slight_smile: Děkuji za info. Tak mi pak napište, jak se to vyvíjí :slight_smile:
18. lis 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 Aha takže se tam já v phodě dojít pěšky jo? tak aspoň,že tak Děkuji za info. Tak mi pak napište, jak se to vyvíjí
18. lis 2011 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 Jj, pěšky se to dá v poho :slight_smile:
18. lis 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Já si zatím MHD troufla dojet jen od nás do centra, do Líšně bych to koukám měla asi 3/4 hodiny a s přestupama, takže já kdyžtak vydržím, až začnete taky cestovat a pak se můžem sejít třeba někde v centru. Ještě bych teda mohla vyjet autem, ale vzhledem k tomu jak dlouho jsem nejezdila, bych to s malým radši neriskovala :slight_smile:
18. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Leni, jak jsi mi psala o těch vlňáčcích, tak jsem se je taky odhodlala koupit, teď v noci jsme je poprvý zkoušeli a zatím super :slight_smile: Máme disany 74/80 a jsou mu celkem dobře, ty menší už by byly asi malý. Neprotekly, malej nebyl vůbec zapařenej a líbí se mi, že jsou takový měkký a nikde ho netlačí jako PULky. Budu je dávat na noc na kalhotkový Anavy, to snad jen tak neprokadí. A lanolínování nakonec nebylo zas tak složitý :slight_smile:
18. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 My s Miškou už jsme na ten kurz velký :grinning: a musím říct, že mě nějak neoslovil, ale budeme rády, jestli budete jezdit do Žabin!!!
@petrus77 @ani84 Jestli chcete někdy na procházku, budeme s Míšou rády, pořád se teda u nás něco děje, tak můžeme až od středy :slight_smile: Luci @lutsousek, nevím, jestli ještě bydlíš v Brně, ale jestli jo, klidně se přidej nebo kdokoli další :slight_smile:
My s Míšou jezdíme MHD běžně, tak můžeme procházkovat i jinde, ale pak by bylo fajn mít prostor pro nakojení, na lavičce venku mě to už neba :grinning:
Jinak ve středu jsme byly na kurzu nošení v šátku, snad nám to půjde. Míša mi tam v šátku usnula :slight_smile: Pak sem jela vyřizovat rodičák, musela jsem tam 2x, protože jsem hloupě zapomněla manželovy doklady a Miščin rodný list! Prostě už na mateřské blbnu!!! :confounded: Včera mi skončila mateřská, tak jsem dnes "nastoupila" na dovolenou do práce.
18. lis 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla napsat, jak máte šikovné děti!!! když koukám na fotky, nestačím se divit :wink: Tak brzy pasou koníčky, sledují hračky, hrají si... prostě máte šikulky :slight_smile: Nemyslím, že by Míša byla nějaká pomalá,a le koníčky pásla hezky až od 8. týdne (do té doby spíš datlovala), s hračkou plastový zavírací špendlík si hrála tak od 10. týdne (do té doby neotvírala moc pěstičky, tak jsem jí tam nic nestrkala), obecně se nějak moc neusmívá, ale je spokojená a někdy už se i zasměje nahlas, ale moc usměvavých foteček nemáme. Už 14 dnů se přetáčí ze zad na bříško, tj. od 4 měsíců, ale už vidím, jak ji vaše děti brzy dohoní :grinning: Tak vy, co máte "pomalejší" děti nebojte, není kam spěchat, každé dítě je jiné :wink:
18. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda Já bych zašla na procházku, nemůžu teda zas ve středu, ale klidně čtvrtek nebo pátek, tak se pak příští týden ještě domluvíme :slight_smile: Taky jsme byli na kurzu nošení v šátku, jakž takž jsem se naučila vázat kolíbky, ale musím to ještě pořád pilovat. Malýmu je teda úplně jedno, jak ho uvážu, usne tam pokaždý hned, ať je jakkoliv zkroucenej :grinning: Chtěla jsem se rovnou naučit i nějakej vertikální úvaz, ale Šimonek to bojkotoval šíleným jekotem, asi se nechtěl předčasně vertikalizovat :slight_smile:
18. lis 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit, jestli nemáte tip na nějakou restauraci se salonkem v Brně, kde se vám líbilo. Sháníme něco na oslavu zlaté svatby prarodičů... Nejlépe v okolí Lesné, ale není to tak podmínkou. Já už nějak nestíhám sem chodit, malej mi přes den prakticky nespí, jen na procházkách v kočárku nebo šátku, tak vůbec nevím, co se tu děje, ale Petin poslední příspěvek o pomalejších dětech mě potěšil :slight_smile:
18. lis 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli svatbu U supa v Sobesicich, salonek je tam v zadni budove, mooooc hezke a byli vcelku levni. Na Lesne neni nic moc a Cerna pole taky zadna slava.
18. lis 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 Anicko, tak to je super s tema vlnackama, ze se Ti tak zalibily jako mne...:wink: Presne jak rikas libi se mi daleko vic nez PULky, ktery se mi zda, ze musi prcky tlacit, vzdycky mel malej z toho otlaceny brisko, prislomi to strasne nepohodlny!!

@ani84 @terous1984 @terezka29 holky, ja teda vubec nevim, kde se s vama potkat?!? Se vsema zaraz..:wink:
V pondeli jedu s prckem zase na rehabko do Vyskova na 11.30 tak bych mohla byt v Brne nekdy okolo jedne hodiny, ale nevim, jestli nebude zase kolona na dlanici smer Brno.. :confused: Minule jsem byla domluvena s Terkou a musela jsem to zrusit, protoze byla 10km kolona.. :angry: a dalsi cesty do Brna naprosto zacpany, protoze jak to ridici vedeli, tak zacali sjizdet z dalnice a vsude to byla jedna velka katastrofa!!! :angry: A nebo bych pak mohla ve stredu, to jedu do Brna na masaze, to bych mela byt okolo 12.00 volna.. :wink: Tak bych to mozna radeji spojila s tou stredou, tak dejte vedet, komu by se to hodilo a kde.. :wink: :slight_smile:

@kackabk Kaci, zkus se podivat www.zasedmero.cz je to nekuracka restauracka a je to v Utechove, moc dobre tam vari a maji tam i salonek a da se tam dobre zaparkovat..:wink:
18. lis 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84
@lennikka no holky, tak já jsem trošku bezradná :unamused: ..není to o tom, že bychom nechtěli jezdit mhd kvůli okolním lidem, to bych ještě skousla, nemocní bychom snad neměli nijak moc být, ale spíš to mamka neumí! :grinning: pokud by to ale bylo někam, kde by to nebylo na moc přestupů, tak jsem v pohodě..i do centra, na hlavák, dorazím určitě, ale pak by to chtělo skutečně nějaké místo na nakojení atd..malý pije pořád po 2hod jak podle orloje :grinning: , takže než někam dojedu, už je zase hlad! :wink:
ale jak jsem z práce a města, tak ani nevím, kde je nějaká kavárna nebo čo, kam bychom se mohly uchýlit..
18. lis 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdosi se tu zmínil o cvičení v Líšni..nevím už, kdo to byl...kam chodiíte? Jsem z Líšně a taky bych s prckem chtěla začít někam chodit.
18. lis 2011 v 18:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek