• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
holky já bych se taky přidala na nějaký to kočárkování - do Líšně bych akorát jela 78 přes kruháč - (kdyby tam nebyl byla bych radši, takhle jsem pěšky odkázána jen ta Slatinu :grinning: ). Malá je taky přesná jak hodinky s kojením po 2hodinách(kromě noci a občas v kočárku když usne).
Naše malá koníčky ještě nepase - je pravda že jí nedávám moc příležitostí, aby neblila :frowning2: , zato zvedá pořád nohy takže si blinkání ještě přivodí sama :angry: :grinning: . A sice nevím na koho se směje ale možná sobě po ublinknutí je rozzářená jak sluníčko.
18. lis 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka nejradši bych mu vlňáčky dávala i přes den, ale to by byly asi každou chvíli pokaděný a navíc jsou pod oblečení moc tlustý. později asi koupím na den nějaký tenší (třeba anavy na patentky), to sice nebude oproti PULkám o tolik pohodlnější, ale aspoň prodyšný. jo a jak jsem kupovala na fléru ty barevný vícevrstvý bambusky s vyklápěcím prostředkem, tak opravdu díky tomu schnou dvakrát rychleji než vv anavy. rovnou jsem od paní vzala i 2 kalhotkovky, materiál i střih je trochu jinej než anavy, dělají menší zadeček, savost teprve testujeme :slight_smile:
my jdeme ve středu taky na masáže, ale do větrníku až někdy od jedný, takže se s vámi kdyžtak sejdem až někdy příště :slight_smile:
18. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Tak to jsme na tom stejně, taky radši cestuju bez přestupů, pokud možno si najdu nějakej nízkopodlažní spoj. malej teď najel na režim s 8 hodinovou noční přestávkou, pak jednou 3 hodinovou a pak už musím přes den taky kojit přesně po 2 hodinách :slight_smile: když jsem teď byla na kurzu vázání šátku, tak jsem kojila přímo na bráně k dětem a koukala jsem, že hned vedle brány (na josefský) je family point, kde by se taky mělo dát nakojit. kavárny jsem ještě nezkoumala, ale taky by se asi něco našlo. ve středu bych teda s váma zrovna nemohla, tak kdyžtak někdy příště něco vymyslíme :slight_smile:
18. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 jej, tak to máme úplně stejně :slight_smile: ..ta Josefská by byla moc fajn, protože mi osmička jede přímo na nádraží, a pak už je to kousek..tak si řekněme, kdy a bude tak :wink: ..
18. lis 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 jů, ty jsi z Líšně? tak to je super, můžeme třeba někdy kočárkovat! :slight_smile: pokud bys teda chtěla :wink:..jinak to cvičení v Líšni je tohle http://www.pastelka.net/program/rozpis.php, chtěly bychom s Peťkou (snažilka_2011) chodit do cvičení s miminky a zkusit břišní tance pro maminky s miminama :grinning: ..já bych teda mohla chodit cvičit buď v pondělí, středu nebo čtvrtek nebo jak to tam je, tak se klidně přidej :slight_smile: ..
18. lis 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 Aničko, teď jsem zjistila, že bych mohla na ten kurz chodit v úterý..jen teda nevím, jak se tam budu dostávat :unamused: , ale snad to nějak vymyslím..šlo by to?
@terous1984
@snazilka_2011 hodilo by se vám to taky tak?
18. lis 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 za mě je to uplně jedno.nemám žádný den nic pravidelně,takže se vám přizpůsobím.nevím, jak se tu přidávají holky do konverzace, aby je to označilo :frowning2: to musím vypsat ty uživatelky?
18. lis 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Teri, myslíš do té laty?
A kdy půldeme do těch břišních tanců u nás?:slight_smile:
18. lis 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 Terčo, já odpovídám přes odpověz, přes příspěvky holek, kterým odpovídám.
18. lis 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 ten kruháč je tam na prd:frowning2: ale tak dá se tu jednu zastávku jet busem a zbytek pěšky procházkou. Tak se domluvíme na prochajdu, ne? Já jezdím do Slatiny každej týden k rodičům:slight_smile:
18. lis 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Peti, ty břišní tance jsou jenom v pátek, takže jsem si říkala, že ten kurz v Latě v úterý..ale taky jsem zjistila, že nám by tam z Líšně trvala cesta nejmíň cca 40min s jedním přestupem, ale je to teda opruz :confounded: ..aby ty cesty netrvaly déle než samotný kurz..ty jsi stopro rozhodnutá tam chodit? mně by to bylo hrozně líto, ale musím to ještě promyslet..jinak na to cvíčo u nás kdykoli, kdy tam jsou a ty tanečky v pátek..
@terous1984 jj, dělám to stejně jako Peťka..a pro tebe to do té Laty není problém?
18. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Teri, souhlasím, že je to moc daleko.-(já právě přemýšlím teď nad tím, že se s mimčama nemá do velké zimy a co když bude moc mrznout? na to je ten kurz hrozně daleko, co?:frowning2:
Do těch bř. tanců bych šla klidně už teď v pátek:slight_smile:
18. lis 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 no zvažuju to hodně..manžel mi bohužel řekl, že by mě tam nejspíš nemohl vozit a vyzvedávat, takže bych to nechala nejspíš až po Novém roce nebo to oželím :frowning2: ..
a tančit jít můžeme hned v pátek :wink: ..
18. lis 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jo, to budu ráda když bychom šli kočárkovat - záleží jenom na počasí(teďka jenom kvůli té inverzi :frowning2: ) tak se můžem domluvit :slight_smile: . Já zase jezdím na konečnou do Židenic za našima :grinning:
18. lis 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 @snazilka_2011 Aha, no s dopravou to máte z Líšně fakt komplikovaný. Leda dojet na ten hlavák, pak třeba projít pěšky přes Svoboďák na Českou a odtud je trolejbus za 10 min. na Náměstí Svornosti, ale je to fakt cesta delší než kurz a zabije se s tím skoro celej den :unamused: Mrazu bych se tolik nebála, to myslím, že v Brně nikdy snad ani není taková zima, aby se s mimčem nedalo ven, ale chápu, že se vám do toho nechce. Já bych chodila určitě radši v úterý, tak snad s námi bude chodit aspoň Terka @terous1984 s Tobíkem :wink:
19. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84
@terezka29
@snazilka_2011 NO holky nepopírám,že bych neuvítala něco s lepší dostupností :slight_smile: Já jsem z komárova a není pro mě problém jít na hlavák pěsti a pak kamkoliv.ale jak mi psala právě @ani84 ,že musím vystoupit a pak různě procházet uličky. Do Lišně to mám teda taky dost z ruky, ale tam jezdí aspon co chvilku nízkopodlažní šalina...No ještě to zvažte, chci s malým chodit cvičit atd. ale je fakt,že se mi nechce trávit dvě hodiny cestováním tam a pak zpátky...
19. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011
@ani84
@terezka29 a v centru nějaké cvičení není? to by jsme měly všechny tak stejně daleko a dá se tam bez problému ze všech směrů dostat...
19. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to vám závidím, když jste všechny (skoro) z Brna, že se takhle můžete domluvit a jít spolu posedět nebo cvičit s mrňouskama. Já jsem v Boskovicích úplně sama a ještě tu nemá žádnou kamarádku s miminkem, ale třeba se to změní. Od ledna budeme chodit s Adámkem na Hrátky s nemluvňátky, což je jednou týdně posezení, kde se zpívají písničky a říkají básničky a s dětma se u toho cvičí. Už jsem byla mrknout na první hodině a od ledna jedeme do toho. Tak snad tam potkám nějakou maminku kamarádku. :slight_smile: U nás je teda fajn, že jsjme malé město a všude je to kousek, nejdál k nemocnici, to jdu pěšky skoro 15min, jinak jsem kolem 10ti minut pěšky všude, ale zatím jsem sama, i kočárkuju sama. Ale kolikrát asi i lepší než se na někoho jiného vázat.
19. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Jasně, kočárkovat půjdu moc ráda..a si z nové nebo staré Líšně? Já chodím většinou každý den 2x ven, ptž mám dva pesany, tak to spojím i s venčením, takže budu ráda za společnost:o) To cvičení miminek jsem v Pasteklce taky našla a mám v plánu, ale nevím, jestli nepočkat, až bude malej naočkovanej..ty budeš chodit už před očkováním nebo už jste naočkovaní?
19. lis 2011 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 bydlíme na Podbělové, takže asi z nové Líšně? :wink: já chodím jen jednou :grinning: , obvykle někdy po obědě, ale můžu se přizpůsobit :slight_smile: ..pokud se domluvíme, můžeme kočárkovat i tři Líšňačky :wink: ..
no vidíš, to mi nedošlo! Nikolka už naočkovaná je, Jonáš ještě ne, sakriš! :unamused: a tobě už doktorka říkala, kdy půjdete na první očkování? nám totiž ještě ne :frowning2: ..v pondělí jí zavolám a zeptám se..
19. lis 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984
@snazilka_2011
@ani84 jsem teď spíš rozhodnutá ten kurz nakonec odpískat :unamused: ..navíc Andy mě nalomila s tím, že Jonášek ještě není naočkovaný, takže nevím, jestli nepočkat až potom..co myslíte? zima mi nevadí a v obchodech jsme už taky byli, ale nevím jak s trávením delšího času mezi dalšími miminy a maminami..
19. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Terčo mi jdeme na první dávku teď ve středu.... asi budu taky klidnější, když bude naočkovaný. A jen pro rekapitulaci, jaké kurzy a kde jsou teda v jednání? už jsem se v tom trošku ztratila :slight_smile:
20. lis 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 jj, to je nová Líšeň..my bydlíme na Zikové..tak se můžeme domluvit a vyrazit:o) Co třeba ve čtvrtek? My máme jít na očkování 6.12, ale asi jí řeknu, ať to ještě posune, ptž jdeme zítra na druhou dvku Rotarixu a příjde mi to zbytečně brzo po sobě..no uvidíme. Tak nejspíš to cvičení výjde až po Vánocích..
20. lis 2011 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A až bude mimčům půl roku, tak by jsme mohli chodit sem:http://www.kvicvinohradybrno.cz/domecek/krouzky-domecku/pohybove-krouzky ....cena je poloviční a jedna mamka na facu psala, že je to tak fajn.
20. lis 2011 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 to bych chodila asi taky, pro mě je jedno jestli na vinohrady nebo do líšně. My taky jdem na očkování zrovna 6.12. :grinning:
20. lis 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 A ty jsi taky z Líšně? A rotarix jste dávali nebo nee? Já se na zítřek netěším...nevím, jestli to bylo tím, ale po minulý dávce rotarixu měl týden večer děsně hysterický záchvaty:o( Tak dej pak vědět, jak jste to zvládli.
20. lis 2011 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ze slatiny - ale do líšně 78 se dá jet v pohodě :grinning: , Rotarix jsme nedávali. Tak budeme mít první očkování až toho 6.12 tak jsem zvědavá jestli bude nějaká reakce
20. lis 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda my můžeme procházkovat celou středu ve čtvrtek dopo a v pátek odpo
20. lis 2011 v 18:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 hned zítra volám doktorce a zeptám se jí na to..taky bych to už chtěla mít za sebou, úplně se děsím Jonáškovy bolesti, ale on je šikula naše malá, tak musí být statečná i mamka :slight_smile: ..
jinak já tedy ten kurz v Žabinách definitivně odpískávám a v tom případě zatím řeším jen cvičení a břišní tance tady u nás v Líšni..každopádně teď kouknu na nějaké ucelenější kurzy ve středu města, že bychom se scházely třeba tam :wink: ..
20. lis 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 tak uvidíš, já teď taky nejdřív pořeším to očkování, a pak se rozhodnu..ale už bych ráda někam mezi lidi, jsem tu jak poustevník! :grinning: ve čtvrtek je to úplně fajn, vyjely bychom si třeba naproti k poliklinice, a pak se rozhodly kam dál, co ty na to? :slight_smile: ještě zkusím napsat Peťce, bydlíte od sebe ob ulici, že bychom šly všechny..
20. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek