• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@terezka29 maminky s UM se tam na sezeních určitě nudit nebudou toho se neboj :grinning:
17. pro 2011 v 19:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 @terezka29 Páteční kurz začal už 16.12., tenhle od ledna bude čtvrteční.
17. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Vůbec nestíhám sem chodit a moc se za to omlouvám. Sleduji jen vaše krátké komentáře na "nástěnce". Chci vám ale napsat zajímavé zjištění, které bohužel už pro většinu asi nemá smysl, ale třeba pro další dítka....Na Slovensku mají BIO GAIA 5ml za 10e. Což u nás je 10ml za cca 650,-, takže i při horším kurzu to pořád vyjde líp u sousedů. Kdo máte/budete mít možnost, tak příště nakupovat tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 @efendy82 Andrejko, slyšíš to??? :grinning:
17. pro 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Jj slyším..teda neslyším, čtu:o) Tak já teda do toho asi půjdu:o)
18. pro 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@efendy82 ty jsi zlatá, bude prča! :grinning: jenže pokud budeme očkovat až 1.týden v lednu, tak taky první lekci nedáme :unamused: ..
18. pro 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 My zas asi přijdeme až na třetí lekci, jdeme na druhý očkování 10.1., tak leda kdyby to bylo úplně bez reakce, ale tomu moc nevěřím :unamused:
18. pro 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 chjo, Jonáš je nachlazený a nechce se ho to pustit, takže to asi bude až v tom lednu :unamused: ..Aničko, na co jsi nechávala Šímu očkovat?
18. pro 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 to je blbý, nás se pořád trochu drží rýma. Já jsem k hexe nechala dát i Prevenar 13, doktor mě přesvědčil, i když předtím už jsem byla téměř rozhodnutá, že ho nedám, a pořád si nejsem jistá, jestli jsem se rozhodla dobře.
19. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 já ho dát nejspíš chci nebo jako že bys nedávala vůbec nic proti pneumokokům? spíš mi jde o to, jestli nechat očkovat současně s hexou, jsem z toho množství naráz naočkovaných nemocí trochu na větvi! :unamused:
19. pro 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 a ať je Šimonek brzy v pořádku, já jdu dnes k doktorce pro něco na rýmu, nevím, co to kýho šlaka je, ale ta ženská mě začíná trochu znervózňovat! :confused: odsáváš normálně odsávačkou na vysavač nebo jen vatovýma tyčinkama? mně jsou tyčinky milejší, jen nevím, jestli to má ten účinek, Jonáš začal navíc kašlat a kaká těch hlenů teda spoustu :frowning2: ..
19. pro 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 No buď vůbec nebo někdy později. Ale nechala jsem se od doktora přesvědčit, že to dáme současně, podle něj ten, kdo to rozděluje, nemá žádný znalosti z imunologie. Je pravda, že jsme se v imunologii kdysi učili, že když už se očkuje proti více nemocem, tak je to lepší dát dohromady. Ale bude po tom asi trochu vyšší výskyt reakcí jako horečky a tak. Já fakt nevím...
19. pro 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Taky přeju, ať se z toho Jonášek brzo dostane! Odsávali jsme tou na vysavač, předtím jsme mu nos vždycky prostříkli Physiomerem, aby se to trochu rozpustilo, a šlo to celkem dobře. Ale teď mu zůstala taková hustší zadní rýma, pořád slyším jak chroptí a polyká to, ale už se mi to nedaří odsávat, tak jen čistím tyčinkama :unamused:
19. pro 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 aha, no ještě to s doktorkou zkonzultuju :unamused: ..stačí mi jeho malá rýmečka a jsem vyjukaná, to očkování mě skoro děsí!
tak to má Jonáš stejně..mně se ta odsávačka na vysavač zdá jako pěkná divnost (manžel včera dokonce řekl, že je to zvrácenost, a že to nikdy dělat nebude! :grinning:), ale podle všeho to docela funguje..jak jsi odsávala často a dlouho, vlastně ani nevím, jestli to dělám dobře :unamused: ..a šplícháme Vincentku Junior, ta je docela fajn..
19. pro 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29@sarkast@lennikka@lutsousek
holky, děkuji. :slight_smile: Zuzanka vypadá jako roční, jen chodit. :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes jsme byli na 2. Prevenaru, myslela jsem si, že Mudra přesvědčím o nepíchání, ale....
a tak teď posloucháme brečení a navíc malá od 13. hod nic nejedla a nechce jíst. :cry: :cry:
19. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29
sestra si odsávačku do vysavače nemůže vynachválit a neteř ( 4 roky) si to čistí sama. Já se nad tím taky podivovala, vysavač mám spjatý s úklidem, ale byla jsem poučena, že pokud má dítě zadní rýmu, jinak to nepůjde.
19. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka ta zadní rýma už prý nejde ven nijak :confounded: ..já to teda s Jonášem zkouším, dnes jsem odsávala 3x, ale vždycky jen tak na krajíček, začne mi u toho velice záhy brečet..tak nevím, jestli to dělám dobře nebo mu jenom tak zpestřuju den :wink: ..uvidíme..
19. pro 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Já jsem taky pořádně nevěděla, jak na to, odsávala jsem asi 3x nebo 4x denně vždycky dokud něco teklo nebo dokud malej moc neječel a neškubal se. Jednou jsme asi k velké radosti sousedů odsávali i v noci, ale akorát jsme ho tím probudili, rozkašlal se a pak nemohl usnout :confounded:
19. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 dnes jsem si u doktorky čubla návod na Baby-vac a je tam napsané, že nejdřív odsát volný hlen z nosu, potom teprve mořskou sůl a znovu odsát po cca 2-3min..tak to tak zítra zkusím a uvidím :wink: ..ale malý u toho teda bečí, tak ho nikdy nechci trápit moc dlouho :unamused: ..
19. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Aha, díky, tak to třeba někdy zkusím, ale taky se mi nechce ho trápit ještě víckrát. Nám bez spreje nešlo odsát vůbec nic, takže jsme stříkli, ty cca 2 min počkali a odsávali. Ale když jsem se to snažila odsát fakt pořádně, tak sebou malej tak házel a vyváděl, že to vypadalo jako bych mu odsávala i mozek :rolling_eyes:
19. pro 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 no právě to mě vždycky napadne! :grinning: takže fakt jenom tak na krajíček..já jsem nenapsala, že po tom prvním odsátí použít hypertonický roztok, pak odsát, potom dát vazokonstrikční či co roztok, a pak ještě jednou odsát!!! takže celkem 3x, cha, tak leda ve snu! :wink:
19. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vůbec vás nestíhám číst:frowning2: Už jsem tady nebyla ani nepamatuju, stíhán jen nástěnku:slight_smile:
Co takhle zítra nějaký vánoční srazík??
21. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co máte to ergo nosítko - můžu 4měsíční mimčo nosit s nožičkama venku??, když jsem si nosítko zkoušela zapoměla jsem se zeptat, paní mi ukazovala variantu se schovanýma nožičkama, ale Jůlinka je teď dost dlouhá.
28. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 My ergo nemáme, nosíme v šátku, ale já bych to vyzkoušela a rozhodla se podle toho, jestli jí to bude příjemný. Šimonek ještě nedávno v šátku nechtěl tak moc roztáhnout nožičky a řval, takže jsme nosili leda v kolíbkách, ale teď už to v pohodě zvládá vertikálně s nožičkama ven (jenže šátek se dá přece jen trochu přizpůsobit oproti nosítku) :slight_smile:
28. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska jj, Kaci, taky jsem to onehdy slysela o te neuveritelne cene za kapicky.. :angry: No je to des a hruza!!!!

jinak ja uz vas holky taky nejak nestiham cist, malej toho pres den uz moc nenaspi, tak ze se mu musim stale venovat..:slight_smile: Tak ze asi casu s komplem bude min a min..:grinning: :grinning: :grinning: No ale musim rict, ze mi to vubec nevadi a Tonicka si moooc uzivam.. :wink: :slight_smile:

A jake byly Vanoce? U vsech nejspis nadherne, nejnadhernejsi!!! :wink: :slight_smile: U nas paradnicky!! A Tonicek uz se hlavne snazi otacet sam, tak ze mam velikanskou radost! Jinak nevim, jestli jsem psala, ale pred Vanocema jsme byli jeste s malym na neurologii a vse dopadlo dobre, tak jsem mela taky velkou radost!! :wink: Hlavne, ze Tonicek zdravouckej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
29. pro 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennikka @snazilka_2011 taky nestíhám číst, tak sem ani moc nechodím, ale důležité holky myslím je, že o sobě víme a až se začneme nudit nebo budeme něco potřebovat, tak si můžeme napsat :wink:

Davídek začal o Vánocích zvedat nahoru zadeček a přetáčet ho s nožičkama na stranu, takže období "kam položím, tam najdu" taky za chvíli skončí :dizzy_face: Jo a je strašně ukecanej a krásně se směje :grinning: Navíc jsem zašla tady v Dolních Kounicích organizovat jednou za měsíc kurz tvoření - maminy tvoří a děti hlídáme. Takže toho mám víc než dost.

Nebudete někdo chodit do CENAPu na cvičení po porodu? Bohužel už asi nedostali dotace, tak je to placené. Nám jde šátkování, takže se dostanu autobusem do Brna, tak jsem se zapsala, abychom měli změnu.
2. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, tak zítra v Latěěěěěěěěěěě:slight_smile: budeme tam s Nikolkou jako na koni!!!! :wink:
4. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme dneska strávili 3hodiny v dětské - původně jsme s malou šli na kyčle - tak kyčle dobrý ale ještě nás poslali s nožičkama na rehabilitaci, protože jí vybočují nožičky (minule že už nemusíme cvičit a teďka zase budeme :unamused: , mohli by se dohodnout), tak budeme muset zase za 3měsíce na kontrolu :frowning2:
4. led 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 Jééé Peti, tak ty budeš teda chodit taky? T je super..to bude koníkovská přesila :slight_smile:
4. led 2012 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 @efendy82 Tak si to zítra v Latě užijte, já snad dorazím příští čtvrtek, když nebude mít malej nějakou výraznou reakci na očkování :slight_smile:
4. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek