• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
Ahojte, zacala jsem chodit na tehu cvico, v patek od 10:45 do 11:45,

http://www.materskecentrumbrno.cz/index.html

jeste maji volno, kdybyste se nektera chtela pridat. 10 lekci stoji 700 nebo jednotlive po 80,-. Hlidaji i starsi ditka za 20,-.
8. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek
@lennikka
myslím, že si skutečně člověk nevybere..teď kolem sebe slyším tolik různých názorů na stejné věci, že si někdy říkám, že je lepší nevědět a nechat věci jejich osudu :wink: ..třeba já byla po delší době rozhodnutá, že chci rodit v Bohunicích, i když z nich mám trochu strach, ale po přečtení některých komentářů jsem docela vyděšená..nejspíš všechno nechám zdravému úsudku, budu poslouchat tělo i mimino a doufat, že vše dobře dopadne..to samé přeju i vám, ať jste i s malými v pořádku :wink: ..
8. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Jájo dnes vystrkovalo na kontrole na pana doktora zadek, tudíž si opravdu budu muset počkat až na další velký ultrazvuk :slight_smile: ..sice nevím, co to bude, ale jedno vím jistě, nejspíš to bude pěkný raubíř! :grinning:
8. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
Ahojky, jj mas pravdu :slight_smile: ted jsem tady moc nechodila... me totiz hrozne laka porad neco kupovat pro mimco na bazarku :slight_smile:)
Jj, byli jsme pred 2 tydny a vse OK... tak snad to bude i tak dale :slight_smile: a co ty, jak to u tebe pokracuje? A kam teda nakonec chodis cvicit :slight_smile: ja jeste nikam :D ale podle knizky jsem doma uz parkrat cvicila :slight_smile:)
8. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hledam nejakou kamosku, idealne z Bohunic a okoli, na pokec, prochazky, nakupovani, "sportovani" atd. Ja jsem 12tt.
Zuzka
10. dub 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@efendy82 tak drzim mooc pesticky, at se Ti pani doktorka libi, a at si spokojena.. :wink:
@kackaberuska neboj, neboj, za chvilku Ti brisko povyroste a ani se nenadejes... :wink: :slight_smile:
Co chodim na to tehu cviceni, tak tam je u kazdyho videt ten posun a to se vidime jednou za tyden. Tedy samozrejme u tech slecen ci pani, ktere prave jeste to brisko nemaji tak veliky, treba mezi 17 az 28tt... :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 no vidis a Tobe ten UTZ v 17tt pan doktor delal... :slight_smile: My uz jsme vlastne pres mesic a pul bez UTZ a uz se nemuzu dockat, az pindu zase uvidime... :wink: jdeme tento ctvrtek na Veveri, tak doufam, ze to rychle utece.. :wink: Hlavne jsem zvedava na pohlavi, jestli se potvrdi slova pani doktorky ve 12tt anebo ne. I kdyz uz se tak nejak zzivam s tim, ze budeme mit chlapecka.. :wink: :slight_smile: A jinak je to uplne jedno, presne jak pises, hlavne at vse dopadne dobre a at jsme vsechny v poradku, co vic si prat.... :wink:

@sarkast jeee, nakupovat? A co uz vsechno mas nakoupeny? :slight_smile: Uz mate i kocarek? :slight_smile:
Cvicit chodim nakonec do toho mamicentra, ve stredu od 14.30, domluvila jsem si to nakonec v praci, ze muzu odchazet ve dve, tak jsem moc rada... :wink: a je to tam vazne super!!! :wink: Mam doma jedno DVD s tehu cvicenim, dostala jsem od moji sestricky, ale jeste jsem ho ani nevybalila z obalu... :confounded: tak ze myslim, ze se k nemu mozna ani nedostanu :rolling_eyes: no ja proste nejsem ten typ, co by mohl cvicit doma, podle knizky nebo DVD... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To uz si radeji zajezdim na orbitracu u TV... :wink:

@susannka ahojka, vitame Te!!! Jeee, tady si muzes najit kamosek... :wink: Vsak nekdy zase jiste podnikneme nejaky srazik, tak muzes taky dojit. :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka kocarek?? :slight_smile:) neee, ten jeste neee... ale uz vybiram... spise obleceni, to uz mam vsechno :D a bojim se, ze to nevynosi, ma vice obleceni nez ja :D vrchol! Pliny, postylku, dudle, komodu,kolotoc nad postylku aj :slight_smile:)
11. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast a po jakem kocarku koukas? Uz mas nejakeho favorita? :slight_smile: kupujes pliny? Latkovky a nebo papirovky? :slight_smile:
Ptam se, protoze docela uvazuji nad tema latkovejma... :slight_smile:
11. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ja jsem asi jako kazda maminka, i ty, uvazuju nad obema variantama :slight_smile:) budu kupovat i latkove i jednorazovky... vyzkousim a uvidim :slight_smile:)) ze zacatku asi jednorazovky nez se dam do kupy a s mimcem si zvyknu, a pozdeji zkusim ty latkove :slight_smile: mam v planu zkusit jak treba ty bambusovy, tak i 70x70 i 80x80 klasicky bavlneny :slight_smile: chci si to vsechno vyzkouset :slight_smile:)
Kocarek nevim, podle doporuceni znamych bych brala Maxi Cosi nebo X lander... ale podle me asi Espiro nebo Jane :slight_smile: nevim, uvidim, jeste do nedavna jsem mela favorita DorJan :slight_smile: ale bojim se te sedacky do auta v 3 v 1 aby byla bezpecna, radeji koupime 2 v 1 a sedacku, asi drazsi :slight_smile: fakt jeste nevim, nazory se u me meni kazdym tydnem, pokazde kdyz obevim jiny kocarek :D
11. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka @sarkast
Ahoj kočky :slight_smile: ,
koukám, že uvažujete o látkování, kdybyste měly nějaké dotazy, tak se klidně zeptejte, já látkuji a musím říct, že jsem moc spokojená, na noc teda dávám papírovky, protože Nelča je učůránek, ale přes den nám látkovky jednoznačně vyhovují :wink:
11. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peko dekuji moc, prozatim chytam nejaky info v diskuzi latkove pleny III. :wink: ale kdybych mela nejakou otazecku, a nebo kdybych si s necim nevedela rady, tak urcite pisnu... :slight_smile: Dekuji moc. :wink:

@sarkast Mne se kocarky Maxi cosi ani X lander moc nelibi. My chceme take pouze 2v1 prave kvuli autosedacce. Autosedacku chceme od Maxi cosi se zakladnou na Isofix. :wink: To se mi zda bezpecne dostatecne, a hlavne pro me pohodlne... :wink: :slight_smile: A Dorjan se da koupit i bez autosedacky a dokonce na nej lze dokoupit adapter, a pak das i autosedacku Maxi cosi na tu konstrukci toho kocarku. :wink:
S latkovanim urco budu chtit zacit, poridim si pro zacatek nejakou vybavicku a uvidime, jak to pujde, presne jak rikas.. :wink:
12. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
Pan doktor mi ale dělal ultrazvuk spodem kvůli čípku a řekl, že miminka zase tolik nevyšetřuje, nechává to na Veveří, takže jsem Jájo taky skoro neviděla, ani tip na pohlaví nepřišel :unamused: ..Teď musím počkat na 4.5. na velký utz ve 20tt, to nevydržím! :slight_smile:
Hlavně přeju zdraví a zdravé mimčo, já už si taky pomalu zvykám na tušení, že to bude kluk, ale vidím to do budoucna jako velkou zábavu! :grinning:
Kočáry mě začínají strašit i ve snu, myslím, že je na čase to přestat tolik řešit a nějaký prostě vybrat :slight_smile: ..Koukám, že se tu objevují samé velké značky, holky, to na ně máte dostatek financí nebo mi někde uniká nějaký tajný levnější způsob než koupit zbrusu nový kočárek? :wink: Bazary mě zatím moc neuspokojily, ale vzhledem k prozatímnímu plánu jen na jedno mimino mi přijde trochu moc koupit kočár třeba za 15tis..
12. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 co se tyce tech kocaru, tak za chvilku budu mit asi taky nocni mury... :grinning: Kocarky znacek Maxi cosi, X lander a Jane nechci prave i kvuli tomu, ze je u nich cena strasne vysoka, napr. u Maxi cosi se to klidne vysplha az na 30tisic, a ja si myslim, ze kocarek za 10tis.splni stejnou sluzbu, jak ten kocarek za 30.. :wink:
Akorat trochu vic utratime na autosedacce, ale to uz se mi zda rozumejsi investovat do bezpeci mimca a ja opravdu jezdim docela casto, tak ze je to nutnost... :wink: :slight_smile:
Pravda chtela jsem kvuli drazsi autosedacce usetrit na kocarku a divala jsem se na ruzny bazarky i na aukro, ale prozatim me zadna nabidka neuspokojila, bud se mi to zda drahe na jiz pouzity kocarek a nebo uz jsou to hruzy... :grinning:
Ale zase si rikam, ze planujeme i druheho prcka, tak ze se to pak vsechno vyuzije znovu... :dizzy_face:
12. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak to jsem nevedela, a odkud to vis, ze na dorjan muzes upevnit i maxi cosi :slight_smile:) my chceme prave taky sedacku maxicosi :slight_smile:) v tom mame jasno obe vid :slight_smile:)) me se na dorjanu libi ty variace, chtela bych nejaky barevny ne jen jednu barvu, ale uvidime co nakonec vyberem... kde se pujdes kouknout na ten kocarek jak jsi psala, ze je favorit :slight_smile:) sla bych taky ;)))
12. dub 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast kdyz jsme si byli podivat ne veletrhu v Brne, tak tam u stanku v Dorjanu meli tu autosedacku Maxi cosi pripevnenou na jejich kocarku. Ptala jsem se pani a rikala, ze je akorat potreba dokoupit adapter, kterej stoji asi okolo 500,-Kc :wink: Toho myho favorita maji pry vystaveny pouze na Stefanikove v Babylandu, je to nekde naproti Heliosu. Pujdu se na nej mrknout nejspis zitra, jdu na 11.45 k doktorce do poradny, tak bych to asi spojila.. :wink: Tak ze tam budu neco okolo 12.30 :slight_smile: Prijdes teda taky? :slight_smile:
12. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Oki :slight_smile: mam cas cely den tak neni problem, jen vubec netusim kde to je, ale najdu si to na netu adresu :slight_smile: takze se sejdeme kde? Do zpravy si poslem tel? Pro jistotu :D
12. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka uz jsem si to nasla :slight_smile: je to kousek od Pionyrske, to mam kousek z Lesne trol :slight_smile: tak fajn :slight_smile: ty asi pak budes spechat do prace vid? :slight_smile:
12. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka29 Terezko, mam na to taky stejny nazor :slight_smile: ja ze zacatku na ruznych diskuzich, ne tady na MK cetla hrozne veci o obilnaku, a tem jsem hned zavrhla a taky o milosrdnych, kde jsem na pocatku tehu chtela rodit a vybrala jsem si taky Bohunice :slight_smile:) ale po tom, co jsem tady cetla, jsem taky dost vydesena, ale asi u tech Bohu zustanu :slight_smile:) ruzna matka ruzny nazor :slight_smile: no uvidim :slight_smile:
12. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, pak budu pospichat do prace, protoze zitra v praci moc nepobudu, jelikoz budu jen do dvou, jedu na 14.30 cvicit... :wink:
12. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast @lennikka Já chci taky 100% látkovat. Ze zacatku budou ale taky určitě jednorazovky než se otřepu a zjistím denní režim a pak nasadím latkovky (možná si i nějaké ušiju :wink: ). Taky uvidím jestli nebudou potřeba jednorazovky i na noc, když bude mimi hodné a bude dlouho spát a látkovky by nestačily :grinning:
S porodnicí taky nevím. Moje doktorka doporučuje Milosrdné a já uvažuji i nad Bohunicema. Chci se jít do obou určitě podívat a uvidím, jak to tam na mě bude působit. Na Obilňáku mě děsí ty velké pokoje a při mém štěstí bych ho určitě dostala :confounded:
@terezka29 Ještě jsi svobodná? :slight_smile:
13. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ja se pujdu taky podivat do porodnice... :slight_smile: jsem docela zvědava, jake to tam bude... :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska @lennikka
Chtěla jsem se ještě zeptat, ale pak jsem to zapomela... :slight_smile:) byly jste se už dívat na Tomkově naměstí v tom baby lineu?
http://www.baby-line.cz/
je to tam dost velke, ja tam teda nebyla ještě :slight_smile:) ale planuju to taky nejak tedka... tak kdybyste chtěly, mužem tam kouknout.
13. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kackaberuska @sarkast uffff, holky tak ja teda vubec nevim, uz jsem byla jakoze skoro rozhodnuta, a ted zase budu vybirat od znovu... :angry: Ten cervenej, co sis Sarko vybrala je moc peknej, i v te tyrkysove, ale vadi mi na tom ta autosedacka... :frowning2: Kdyby na to opravdu nesel ten adapter, tak by to pro nas byla skoda. :frowning2:
No nic, uvidime, co se dozvime zitra od pana doktora :dizzy_face: a pak zacne vyber na novo!!! :slight_smile: :wink:

Jo jinak, ted mam cerstvou zpravu od kolegyne sestrenici se narodil chlapecek, ale celou dobu jim doktori rikali, ze je to na 100% holcicka... :unamused: Tak pak tem doktorum verte! Nejspis celou dobu videli pupecnikovou snuru. No a oni maji vsechno koupeny do holcicich barev... :unamused:

@terezka29 jeee a ty ses mela vdavat? :slight_smile: To je mi novinka :wink: , jsem minule odesla asi moc brzo... :slight_smile::grinning:
13. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, ja uz jsem se tan mrknout byla, hlavne na Dorjan, maji tam tech kocarku daleko vic nez v babylandu.. :wink:
Ale stejne se tam pujdu podivat znovu, ale necham to asi az na pristi tyden, to uz snad budeme chytrejsi :dizzy_face: no snad mrnousek nebude zrovna zitra spinkat... :wink:
13. dub 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka :D tak to je mazec... ale moji kamaradce do 8. mesice taky tvrdili, že holka a ma klučíka ;) proto chci aspon kočar zelený, když už veci jsou všechny růžove :D me se ten červený moc libi, pravě se koukám po kočárcích na tom Tomkáči...
To tak většinou býva :( že si něco vybereš, ale real je jiný... vsak mas ještě spousty času :slight_smile:)) tak me napadlo, jak to vyzkoušet, jedině si ho pujčit, myslím teda tu sedačku, a vyzkoušet to :slight_smile: v tom domě na Tomkáči pujčuji za par kaček na den, ale je tam třeba 3000 zaloha :slight_smile:))
13. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, to je mazec...praveze jsem tento pripad neslysela poprve, tak nevim, co je to s tema doktorama. :slight_smile:
Jinak s tim vyzkousenim, tak jde spis o ten adapter, ten potrebujeme vyzkouset na ten kocarek, jestli na tu konstrukci bude pasovat. Ale zase nevim, jestli tech adapteru neni vice druhu... :unamused:
Jj, mas pravdu zatim mame dost casu.... :wink: :slight_smile: Ono se to nejak vyvrbi.... :grinning:
13. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ted jsem se koukala na kočárek Q12, znáš?? :slight_smile: v zelenkave barvě, moc se mi libi... ale pod tim kočárkem na str toho domu na Tomkáči píšou, že ho nemaji na prodejně... tak to je pak na prd :(a nejde na nej dat maxi cosi :/
Tak se pak domluvíme na příští týden, jestli budeš chtít... i s Kačkou a mužem tam mrknout, ja tam pojedu asi s mužem, nakoupit zase pár věci :slight_smile:)) a hlavně už chci objednat tu matraci, když už postýlka 14 dní stojí :D
13. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam kocarek z www.autosedacky-kocarky.cz, trojkombinaci CAM pulsar, stal v akci necelych 9 tis., byli jsme ho zajet a je super. Muzu doporucit, osobne bych uz do polskeho kocarku nesla. A kocarek jsme meli puvodni taky s adaptery, ale bez nich je to vetsi pohoda :wink:. Nam se u polskeho kocarku ty adaptery za chvili vyviklaly a napred vyjizdely a pak se zas nejak zkroutily a bojovali jsme s tim s manzelem oba :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Latkovat nebudu, mame maly byt a nemame kde denne susit plinky :wink:. Nam vyhovuji jednorazovky, jen skoda, ze maly nechce na nocnik :rolling_eyes: .
13. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně jsem vás dočetla :slight_smile:
Teda, jsem zvědavá, kde nakonec budu rodit já. Zatím vím, že určitě ne na Obilňáku. Ale nevylučuju ani Bohunice ani Miloše. Chtěla bych, pokud půjde všechno dobře, zkusit porod do vody nebo na stoličce. Klasicky na lehátku beru jako poslední možnost, kdyby byly komplikace či tak. Tak jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne :slight_smile: Půjdu na prohlídky porodnic, tak se rozhodnu na základě nich.
Jinak taky bych chtěla zkusit látkovat, ale jak říkáte- začnu s jednorázovkama a až se s malou "sžijeme", zkusila bych přes den i látkovat a pak uvidíme, co nám bude vyhovovat víc. Já peru hrozně ráda, takže to mi nevadí...sušák prakticky neschovávám :sweat_smile:
Včera jsem si byla "nakoupit" oblečky u kamarádky po její malé, takže už mám 4 velký šuplata a tím končím s oblečením. Další až za pochodu, co jak bude potřeba.
13. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek