• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@sarkast
Ahoj, to je zvláštní, mě na veletrhu říkali, že ten adaptér stojí 500,- Kč a i na netu jsem to našla na jejich oficiálních stránkách.
http://dorjan.cz/Prislusenstvi/Adapter-pro-autosedacku-Maxi-cosi-CabrioFix.html
Myslím, že těch 5.000,- je nesmysl, to by si přece nikdo ke kočárku ani ne za 10.000,- nekoupil. To se asi paní špatně podívala, nebo vám prostě Dorjan prodat nechtěla :wink:
15. dub 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kodiak13 no, kdyz tak nad tim premyslim, tak jsem to spatne pochopila!!!! :((( boze ja jsem tele... ona asi mluvila o ISOfix adapteru, protoze o 500 kc taky rikala :slight_smile:) jsem to popleta, no tak to vidis :D asi to bude fakt ten isofix adapter... diky moc za upozorneni, to vis, byla jsem zahlcena informacemi :slight_smile:
15. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek gratuluji k vysledkum cytologie. Snad už tě teď nebudou trápit.
@veruska007 to je tedy neochotná doktorka. když k tomu nemá oddůvodnění, tak nechápu, proč ti to neupraví tak, jak potřebuješ :frowning2:

Holky a jedem tedy v pondeli na ten Tomkáč? Napište kdy, mě je to jedno.
16. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek No, ja nikdy neslysela, ze by astmaticky mely CR, dokonce se prave kvuli astmatu nedoporucuje, pry. A ja teda v porodnici upozornovala, ze mam astma, a nic, PA mi pichla oxytocin a sla pryc a ja si jen vybavuju, jak jsem lapala po dechu a nic... nez jsem dostala kyslik, tak to byla vecnost. Doufam, ze ted uz to bude lepsi. Neboj, cysta se muze vstrebat sama :wink:
17. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 No mně bylo řečeno, že se při astmatu v určitých případech CR doporučuje! Plánovaně i ne. Právě kvůli komplikacím a nebo aby nebyl píchnut oxytocin. Ale co doktor, to názor, že :wink: Uvidíme, co mi řekne mudr. na alergologii. Jinak se k porodu bere s sebou inhalátor a dává se kyslík. Toť zatím vše, co vím od doktorů... Uvidíme, jak to dopadne. Ale odbýt se nenechám. Mám od dubna do cca srpna hlavní sezonu alergenů a bez inhalátoru nevycházím. Takže jsem zvědavá, jak to dopadne. :sweat_smile: Byla bych moc ráda, kdyby mi povolili rodit do té vody. Ale s kyslíkem nevím, jak by to dělali...

@kackaberuska Děkuji moc. Ještě v květnu kontrola a snad už to bude dobrý a nechají mi ji tam. :slight_smile: Sice se prakticky nezmenšila a mám tam další dvě, ale řezat nechci :slight_smile:
17. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast @kackaberuska holky, tak ja bych mohla v tom Babylinu na Tomkaci byt okolo 16.00hod. Vyhovovalo by vam to? :slight_smile: :wink:
18. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek Hm, tak uvidim. Ja to s oxytocinem vubec nevedela, ale stejne jsem nemela na vyber, Honzik musel rychle ven, dostala jsem max. davku a za chvili byl venku. Na sprej jsem si ani nevzpomnela, abych byla uprimna, ale stejne jsem ho mela v tasce na druhem konci mistnosti a nesmela se na posteli ani hnout, takze bych si pro nej urco neskocila. Priste budu moudrejsi, doufam, ze i doktori. Ono s cisarem to taky neni nejsnazsi, nekomu zustanou osklive jizvy. A boli to taky, akorat pozdejc :wink:
18. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lutsousek take gratuluji k dobrym vysledkum... :wink: Vse bude jiste v poradku, s malou to zvladnete jiste na jednicku.. :slight_smile:

@lutsousek @veruska007 jinak jsem se vas holky chtela zeptat, s tim mate jiste zkusenosti. Ted jak zacalo vsechno kvest, tak jsem taky tak trosku alergik... :unamused: Ale na alergologii nechodim, vzdycky kdyz se citim blbe, tak ze psikam, smrkam a obcas se mi zacne hur dychat, tak mi stacilo si vzit Zyrtec nebo Zodac, ale ted se bojim vzit jakykoliv prasek.
Nemate nejakou zkusenost s homeopatikama? Ktere se udajne v tehu mohou brat? :slight_smile:
18. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka ok, takze se sejdeme pred tim domem v 16 +- ?? :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek @lennikka @veruska007 @kackaberuska
Holky, vcera jsme byli s muzem v ZOO a pokud chcete videt ruzny kocarky v akci, VYRAZTE do ZOO!!! :D tam to byl samej kocarek a ja misto na zver jsem okukovala kocary a mam vybrano :slight_smile:))) jo, a pocitala jsem je, teda ne hned uplne od zacatku ale 86 ks jsem napocitala :D
18. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Homeopatika mam z lekarny, ale moc nezabiraji, abych rekla pravdu. Dr. mi povolil akorat kapky do nosu a vyjimecne aerius (antihistaminikum, ale slabe). No, a pak sprej na prvni pomoc pri astmatickem zachvatu. Jinak se v tehu leky moc nedoporucuji, dr. mi je nedovolila ani pri kojeni, pry utlumuji mimco.
18. dub 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast jj, okolo 16 +- se tam teda potkame... :wink: Jinak Kacka psala sms, ze je nemocna :unamused: , tak ze neprijde..
Tyyyy jo, tak to je mazec, 86x, tak to my odpo povykladas o zoo a kocarcich... :grinning:

@veruska007 ok, dekuji za info :wink: a ty homeopatika Ti daji normalne i bez predpisu?
18. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Já sem na alergologii volala zrovna minulý týden, ptž už ji mám snad měsíc a je to děs. A moje doktorka mi zas řekla, že po 16. týdnu už můžu skoro cokoliv. Ale že mám nejdřív zkusit kapky do nosu a do očí a teprve pak xyzal nebo něco podobnýho, ale jen když je nejhůř...Rozhodně ne každý den. Jinak s homeopatikama zkušenosti nemám...ale podle mě budou bez předpisu.
18. dub 2011 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jj, ja vim, me tez psala :slight_smile: oki, potkame se tam...
Jj, homeopatika dostanes bez predpisu, ja je uz beru nekolik let a jsem spokojena :slight_smile: u porodu je chci taky brat, tak jsem zvedava, jestli v Bohu to povolujou :slight_smile: tak papa
18. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Jj, normalne v lekarne, ja mam z lekarny na Provaznikove, ale urco je maji bezne i jinde.
18. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@efendy82 @sarkast @veruska007 holky, dikec moc, tak hned si skocim do lekarny... :slight_smile: :wink:
@sarkast to maji byt primo nejaky homeopatika pro lepsi prubeh porodu?

Jo a jinak, kamosce se dnes brzo rano narodila holcicka Verunka :slight_smile: 3,25 a 50cm :slight_smile: mela termin 17.4....a ze bolesti mela od pulnoci a mala byla na svete v 4.25 rano... :wink: Tak mam velkou radost!
18. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak to mela rychly prubeh :slight_smile:) to bych chtela taky :slight_smile: moje kamaradka zase porodila cca pred 2 tydny, v 22:30 zacaly bolesti a v 4:30 byl maly na svete :slight_smile:)
Ja mam doma brozurku o Homeopatikach primo k porodu, teda cely tehu a porod a poporodu :slight_smile: brala jsem jedny na zanet mocovych cest, chytly me v 3. mesici, doktorka mi napsala antibiotika, ale ja je odmitla, koupila si caj a brusinky a papala homeo a do 3 dny byl pokoj :slight_smile: jsou ruzny... na tvorbu mleka, aj
Dam sem odkaz, pokud to nezablokuji... tohle je vycet z te brozurky :slight_smile:
http://www.vseprozdravi.cz/homeopatika-monokomponentni/tehotenstvi-a-kojeni.html
18. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 jj, maji je skoro vsude, ale ve vetsine pripradu ti je objednavaji, protoze neni takovy zajem o ne :slight_smile:)
18. dub 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Doufám, že se k Vám ještě můžu přidat :wink:
Tak jak to tu celé pročítám vidím, že všechny řešíme to stejné :slight_smile: Já chci rodit u Milosrdných zatím... :grinning: Jsem z Brna Komárova a jestli chcete jestě baby obchudek tak je tady kousiček od nás a jmenuje se sambaby :wink:
Kočárek máme tak na 99% vybraný a to Bexa B3 jsme z něj nadšení :slight_smile: Jinak termínek máme prozatím 27.9.2011 :slight_smile: Ted ve čtvrtek jdeme na utz tak snad se ten prďolka dobře natočí a pan doktor nám řekne co se nám tam skrývá :slight_smile:
18. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lukyte :slight_smile: ahojik :slight_smile: vitame Te mezi nami... :wink: :slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast hmmm, tak to je zajimavy cteni, na co vsechno ty homeopatika muzou byt... :wink:
Ja uz jsem o tom taky cetla, a jeste nez jsem cetla prave o homeopatikach, tak jsem premyslela o tom, jestli bych nebrala nejak pred porodem Wobenzym. Ale prozatim nemam zjistene, jestli se to vubec muze... Tak ze bych spis zvolila variantu homeo... :wink: Ale tyto homeopatika jsou nejspis uz na predpis, nebo ne?
18. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka nejsou :slight_smile:) mam doma dvoje a normalne mi je prodali :slight_smile:)
18. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte ahojky, taky te vitam :slight_smile: jj, Bexa S6 4 kola jsem mela taky vybrany, ale jen na netu, nevidela jsem ho v realu, a taky Baby active jet picasso, ale ten jsem uz vcera videla na zivo, a mam jasno :slight_smile:)) ty jsi ten Bexa videla v Brne? :slight_smile:
18. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast ok, dekuju... :wink: Uz jsem si koupila ty na tu alergii, tak jsem zvedava, jestli to pomuze... :slight_smile: :wink:
18. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka pokud tomu veris, tak pomuze... ale necekej zazraky ;))
18. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast JJ viděla jsem ho ve Vaňkovce, tak jsem ho nenápadně okoukla :wink: A možná se přidám na srazík, jelikož na tom Tomkáči by ho měli mít :wink: Jsem z něj unešná, jen jestli budu až si ho osahám....ale vzhledově je dokonalý :slight_smile:
Jinak DĚKUJEME za přivítání :wink:
18. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte tak se tam asi sejdeme :slight_smile: jen nevim, jestli se pozname :slight_smile: nemas tady fotecku ;)
Me teda zacina pobolivat brisko, ale snad to prejde... :slight_smile:)
18. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Fotku tu nemám protože nemám žádnou normální :grinning: Blondyna 166cm s břichem myslím, že když se tam sejde 5-10 těhulí že se nepřehlédnem :wink: A ten kočárek Baby active jet picasso je hezounký ale chci 3kolku :wink:
18. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte jj, tehule se asi poznaji, ale bacha Lenka nema brisko :slight_smile:) aspon me to tak prislo ;))
Ja asi nepujdu, za cca 15 min bych mela jit ale porad me poboliva v podbrisku, asi to odpiskam :( napisu Lene, ze nejdu :slight_smile: navic, jsem tam byla v patek, ale to jsem koukala jen na DorJan a maxi cosi autosedacky a koupila matraci a nejaky cetky :slight_smile:)
18. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ok takže samá těhulka a jedna hubeňoura bez břicha :wink:
18. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek