• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@lukyte sama tehulka? Vas tam bude vic? :slight_smile: tak to je mi docela lito :( ale srazik je pocatkem kvetna, takze to bude taky fajn :slight_smile: odkud jedes, ze jsi jeste tady :slight_smile:
18. dub 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Ted teprve chápu, že jsme se nepochopily...asi :grinning: No já myslela že ten srazík toho 4.5.2011 je na tom Tomkáči...a ono je to dneska :unamused: Njn blondýna :grinning:
18. dub 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak srazík jsem asi prošvihla :frowning2: , dneska jsem byla na kontrole dr. kontroloval srdíčko a ve středu se těším jdem na UZ ve 20tt - tak snad se nám ukáže prcek co je :grinning:
Už mám i termína na cukr.. - 17.5 - vůbec se netěším - co to bude za hrůzu
@lukyte taky vítám - my jsme v tom sam baby v komárově byly, pořádnej výběr - koukala jsem na Dorjany - akorát bych potřebovala větší výběr barev :slight_smile:
18. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 ahojky děkuji za přivítání :slight_smile: JJ mají tam fajn věcičky...určo tam taky ještě několikrát zavítáme :slight_smile: Jinak snad se Vám prďola ukáze :wink:
18. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukyte taky doufám že tam nebude mít zrovna pupeční šňůru :grinning:
18. dub 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1 To chápu :slight_smile: Já už se těším na čtvrtek jdeme do poradny, tak snad :wink:
18. dub 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1
ahoj,
cukrtestu se neděs. Já byla dneska na Viniční v Židenicích - bylo to tam super.
Vůbec to není tak hrozný, jak někdo píše, nás tam bylo 9 holek. A všechny jsme to zvládly.
Normální sladká limča s trochou citronu.
A jakmile vypiješ tu "limču" - tak můžeš pít obyč. vodu.
18. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Jé, já tam chodím na gyndu, takže mě poslali taky tam - šla jsem se tam rovnou objednat a je fakt že sestra byla hrozně příjemná :slight_smile:
18. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lukyte tak ja jsem si rikala, ze jsme se asi nejak nepochopily.. :grinning: protoze jsem tam byla sama tehotna... :grinning:
To nevadi, jinak ten srazik bude 4.5. a nejspis nekde v kavarne, to se jeste domluvi... :wink:
Jinak kocarek kvuli, kterymu jsem tam jela, tam vystaveny nemeli, i kdyz na netu psali, ze ho maji skladem. Pani my vysvetlila, ze o ten web se stara nejaka pani z Havl.Brodu, ale ze jako, kdyz si tam neco objedname, tak si to tady u nich vyzvedneme. No tak trosku takovej hokej... :angry: A pry, ze si ten kocarek klidne muzu objednat a kdyby se nam nelibil, tak ho muzemem bez udani duvodu do 14ti dnu vratit...jsou teda neuveritelni... :slight_smile:

@falca1 jj, prcek se jiste ukaze... :wink: na tu cukrovku jsem objednana 12.5. my ty vysetreni mame presne tyden po sobe... :wink:
19. dub 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, premyslim stale o monitoru dechu. :wink: Docela se mi libi tento model Angelcare AC 401 2v1 (monitor dechu + chuvicka) Jednou stejne budeme nejakou chuvicku potrebovat. Co si myslite, o tom, ze je to spojene?
Co jsem se divala, tak prozatim same kladne recenze. Bude take porizovat? :slight_smile:
19. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka prave jsem ti chtela psat :slight_smile:) jake to tam vcera bylo ;)
Ja budu mit monitor dechu od kamaradky, cca 7 mesicu stary se zarukou do 2013 za 1000 NAnny :slight_smile: takze ja uz mam vystarano a chuvicku nebudu potrebovat :slight_smile: v 1+1 ji uslysim i bez chuvicky ;))
19. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jinak me doktorka o tom cukr testu nerikala nic :( jsem v 25 tt a v utery jdu k ni to budu v 26 tt, ale treba kamaadce rikala, ze tam nemusi :slight_smile: ze ma dobre hodnoty, tak nevim, je to dost zvlastni :slight_smile:)
19. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1
já tam šla na 7 hod a odcházela jsem v 9.15
Sestra byla super, počád se nás ptala, jak nám je a jestli něco nepotřebujeme
19. dub 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka jj, kdyz jsem se objednavala samoze na doporuceni dokrorky, tak mi pani sestricka do telefonu rika, ze mam prijit na 6.30 rano a ze tam budu cca do 9.00... :unamused: Tak jsem zvedava, co tam budu delat.. :angry: Jdu nekam na Zahradnikovu, je tam nejaka laborator...snad tam budou mit signal a bud moct byt alespon na netu... :grinning:

@sarkast jj, je to zvlastni, nekoho tam neposlou vubec, nekoho tam poslou jenom jednou za tehotenstvi a treba moje sestrenka ta mela hodnoty spatny a byla tam asi 4x... :unamused:
19. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Zahradnikova je kousek od Konecneho nam. radeji bych ty Zidenice, to si nemuzu vybrat?? :slight_smile:) ja tam chci jit, ikdzy mi nic nerekla ;) a ten citron si berete se bou nebo je dostaneme tam? :slight_smile:
19. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
když jsem došla, sestra nám řekla, jak to bude probíhat, pak nám vzala krev z levé ruky a dala nám půl litr "tý limči" - mělÿ jsme to vypít do 10 min. Za 2 hodky nám pak vzala krev z pravé ruky a šlo se domů.
19. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast
já měla citron sebou ( poučena od kámošek), ale sestra nám ten nápoj tím citonem už ochutila, takže to chutnala jako nějaká citronová limča.
19. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sarkast citron? O citronu mi nikdo nic nerikal, tak to asi nam asi daji tam... :slight_smile: Teoreticky si muzes vybrat, akorat Ti doktorka musi napsat doporuceni prave do Zidenic.... :wink: Teda myslim, ze by to problem byt nemel... :wink:
19. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka aha, no tak citron se v kabelce neztrati... :grinning: jen abych na to nezapomnela.. :slight_smile: A vysledky byly kdy? Jeste ten den?
19. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
S tím zapomněním citronu v kabelce - to mě taky napadlo :grinning: :grinning: :grinning:
Výsledky mají být ve středu ráno a posílají se po kurýrovi ke gyndařovi, kam chodíš.
Tak jsem si teď dala zmrzku, co kdybych ji už od zítřka nemusela. :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andinecka :grinning: dej si zmrzku dej... :wink: jeee a v kolikatem jsi vlastne tydnu?
19. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka
jsem ve 25tt, mám stejný termín jako Šárka :slight_smile:
19. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Taky jdu na cukr na Zahradníkovu, já tam teda mám i gynekoložku. Ale jdu až 18.5., tak mi pak povíš, jaký to bylo :slight_smile:
19. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 ahojka Anni :slight_smile:, jj, pak Ti povim...a uz jste byli na velkym UTZ? Nebo vas to teprve ceka? Uz jsem zvedeva, jestli pan doktor objevi chlapecka nebo holcicku... :wink: :slight_smile:
19. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jdu k dr. za tyden, o testu nic nerikala. V predchozim tehu jsem byla na Obilnaku, bylo tam narvano, sestricky vcelku prepracovane uz v 7h rano, dostala jsem vodu s cukrem a krev mi brali 3x po hodine, takze dohromady jsem tam byla necele 3h. Bylo tam tak natriskano, ze ani nebylo, kam si sednout. Jestli me to ceka zas, tak se teda tesim... hlavne s Honzikem, toho by to cekani urco bavilo :angry:
19. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějakou dobu jsem nestíhala, tak jsem se tu neobjevila... postupně vás dočtu :wink:
Jsem trošku napřed než vy, tak jsem na cukrovce už byla. Byla jsem na Obilňáku a byla jsem připravená, že tam jsou protivní, což byla pravda,a le s tím už jsem počítala, tak mě to nerozhodilo jako jinou maminku :slight_smile: Došla jsem asi v 7:45, nikde nikdo, vzali mi krev, dostala jsem vypit sklenici glukozy s vodou (tu jsem si předtím musela koupit u nich v lékárně) a sestřička mi řekla, ať dojdu za 2 hodiny a nesmím jíst ani pít. No já teda nevím, ale courat tam někde v 8 ráno se mi zrovna nelíbilo. Skočila jsem si jen do obchodu a vrátila jsem se, protože mi začínalo být nějak divně. :frowning2: Od 9 hodin se vracely maminky na ten další odběr a celkem nás tam bylo za tu hodinu asi 10, ale vždy po odběru zase odcházely, takže místa spousta.
Já bych teda byla raději, kdyby mi brali krev celkem 3x a nutili mě sedět a hlídali, jestli mi není zle. Pokud to tak někde v Brně dělají, tak napište a já tam půjdu příště :wink: Jinak mám taky doktorku na Zahradníkové, ale odeslala mě právě na Obilňák.
19. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Taky už jsem zvědavá :slight_smile: Jdeme 26.4., takže přesně za týden.
19. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vilibalda A k jaký doktorce chodíš na Zahradníkové? Já k dr. Ondrušové.
19. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka no já jsem objednaná na 8hodinu - tak nevím že jsem se mohla taky objednat na 7- asi budu mít pořádnej hlad :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@falca1
tak tam zavolej a zeptej se, zdali bys nemohla přijít dřív.
Protože to budeš končit v 10.15
- je tam bufet, tak si zatím odskočíš něco dobrýho koupit a pak si to sníš za odměnu.
19. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek