• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
pan doktor Vlašín je nejlepší! my budeme mít taky kluka a taky jsem to tušila...hlavně mě všichni říkali, že budu mít kluka.
ivuško a ty jsi v kolikátým týdnu?
22. dub 2011 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tady je to úplně stejné jak na beremese :slight_smile: Ráda bych se k Vám připojila. Končím 18 týden a termín máme na 25.9. Je tu někdo s podobným termínem????
22. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem začátek 18.týdne a termín máme 30.9.
22. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to máš ještě dost času. To mě už se to krátí :slight_smile:)
22. dub 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky bych chtěla být už tak daleko :slight_smile: Mě ted zjistili že mám hodně nízko placentu tak musím jen ležet, no doufám že se vytáhne do toho 20. týdne. Ne že by mě to válení nebavilo, ale venku tak pěkně a já musím jen ležet.
22. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám zase zjistili že máme jenom jednu žílu v pupečníku. Ale prý to nic neznamená, ae dobrý pocit z toho nemám. Manžel teď letěl s rodičema do Dubaje a já čumím doma. Já jsem taky na neschopence, takže moc ven taky nemůžu.
Ale jsem ráda, že jsem doma. V práci to byl hrozný psychický tlak chodila jsem domů úplně psychicky i fyzicky vyčerpaná..
Zase je to naše poslední válení:slight_smile:))
22. dub 2011 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 no mě by teoreticky za týden do práce měli pustit, no uvidím co mě řekne. Kdyby řekla ať jsem radši doma tak se taky nenechám přemlouvat :slight_smile: Horší že v práci se rozjel letos novej projekt a má být ukončen koncem léta ale tím kdybych zůstala doma se to nezvládne, tak z toho mám blbej pocit. Jsme totiž na tu práci jen 2. No ale vše pro prcka holt si budou muset poradit...
22. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 a máš aspon vycházky? já ne zatím.
22. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uvidíš co ti řekne, ale přemlouvat se nenech. Chápu že máš blbý pocit ale některý věci nejdou vrátit akort když jde o tvoje dítě. Já teda mám celkem špatné pracovní zkušenosti, vždycky jsem se snažila nenechat je ve štichu a vše potřebné dodělat, ale v tom posledním zaměstnání je to spíš tak, že každý dobrý skutek musí být potrestán. Záleží jak to máš v práci ty.
Já nemám určené vycházky na nějaký čas. Mě tam sestra napsala pouze nutně, abych si mohla jít nakoupit, pro léky, na poštu a tak.
22. dub 2011 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co děláš za práci jestli to není tajné? stačí naznačit...
22. dub 2011 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tajný to není. dělám na úřadě, takže tam je jinak pohoda akorát toho projektu by byla škoda. Ale co už. No akorát je blbý, že celý den jen sedím u počítače ateď mi to už nedělá moc dobře. Měla jsem bolesti tak jsem byxla u doktorky a ona právě říkala že je to asi i tím neustálým sezením...
22. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sezení je právě v těhotenství blbý :frowning2:(
22. dub 2011 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manžel ti chodí nakupovat?
22. dub 2011 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo byl, ale ted už je druhej den uraženej tak na mě prdí :( Chtěěla jsem aby umyl nádobí tak se smrtelně urazil
22. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to on se zase odrazí :slight_smile:)) u nás se spíš urážím já když dojde ke konfliktu, zatím co manžel se po konfliktu baví jako by nic a já su uražená :slight_smile:)
22. dub 2011 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 tak to u nás je to přesně obráceně :slight_smile: to máš dobrý taky bych cht+la aby se neurážel :slight_smile: to ti závidím. Jojo manžel je býk a urážlivka od malička :slight_smile:
22. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 můj manžel je zase ryba a já jsem kozoroh. Takže on je v těch citech někdy takovej chladnej :frowning2:( a jak dlouho vydrží být uraženej?
22. dub 2011 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no většinou jen tak den, ale ted už to vydržel dva :slight_smile: já totiž ani nemám chut to s ním řešit, mám být v klidu a nerozčilovat se tak ho nechám ať si vychladne sám :slight_smile: Jojo oni asi všichni mají nějaký vady :slight_smile: Ale mě se líbí že jak je člověk těhu tak ho hned tak něco nerozhodí :slight_smile: Dřív by mě to vytočilo a teď jsem jen mávla rukou :slight_smile: a to ho asi naštvalo ještě víc :slight_smile:
A už víš kde chceš rodit? a kočárek máš? já koupila akorát jedny ponožky roztomilý, jinak jsem nekoupila ještě vůbec nic, říkám si že začnu tak nějak ten 28. týden. Ale po netu hledám furt co by se mi hodilo :slight_smile:
22. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je pravda mě taky v těhu hned tak něco nerozhází:slight_smile:)) no já budu rodit asi na obilňáku. Teda na 100% to rozhodlý ještě nemám ale je to nejpravděpodobnější. Kočárek jsem měla vybranej už dlouho, ale jak byl teď veletrh dítě tak jsme se tam byly podívat a zrovna ho jeli od tam koupit. Měli ho v akci do konce dubna nebo března se slevou. Ale je pořádník takže jsme složili zálohu a čekáme až ho vyrobí a přivezou. Jinak oblečky jsem nakupovala už asi od 3 měsíce (nemohla jsem to vydržet) takže oblečky už mám všechny. S manželem jsme koupili postýlku a přebalovák a skříňku. Mě už chybí jen pár věcí (dlouho jsem se na to těšila ne že bych nemohla otěhotnět ale nejprve nebylo s kým počít a pak jsem dělala ještě VŠ takže jsem to chtěla dodělat a pak rodit)
Jinak co můžu doporučit oblečky na miminka na aukru mají i nové s visačkami za příznivé ceny:slight_smile:)
22. dub 2011 ve 12:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 Vítej. já jsem dnes 18+0 a termín 23.9. a ještě má podobný termín @ivuska22 (jak sama psala) a @terezka29. Měly bychom si udělat tabulku :grinning:
22. dub 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Tak to se sejdem holky v porodnici :slight_smile:
22. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 A jakej kočárek sis vybrala? Já potřebuju nnějakej hodně lehkej.no nám se zadařilo skoro po roce a asi proto se furt jen děsím aby se něco nestalo a do toho kupování se nehrnu abych to nezakřikla :slight_smile: Jsem trochu pako :slight_smile: No ale ukládám si to pěkně co si koupíme a jak usoudím, že už se to může tak to rozjedu :slight_smile:
22. dub 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 kočárek mám přesně tenhle http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=2890677 a barvu mám olivovou. A je to jeden z nejlehčích kočárku a dá se snadno poskládat. Na to že je to trojkombinace se mi zdá cena přijatelná.
Nám se teda zadařilo hned na první plodné dny, ale taky se pořád něčeho děším. Jeden den jsem uklouzla ve sprše a spadla jsem na nohu a loket ale byla jsem z toho vyděšená a pořád jsem čekala až se pohne. Hrozný!
22. dub 2011 ve 13:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednou mě dokonce nějaká ženská v trolejbusu trochu bouchla do břicha a taky jsem z toho byla vyděšená. Takže pako nejsi a nebo jsme paka obě dvě :slight_smile:))
22. dub 2011 ve 13:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vy to holky máte o měsíc později než já tak vám pak řeknu zážitky :slight_smile:)) pokud chcete....a pak budeme moct vyrazit s těma našema koblížkama ven :slight_smile:))
22. dub 2011 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 tak to jsem ráda, že nejsem úplně nenormální :slight_smile: no já zatím cítím jen lechtání, ale přímo pohyby ne. Kočárek je pěknej, cena po slevě taky před slevou už by na nás bylo moc, počítám tak max 15 tisíc. Akorát ta váha 12,5 kg už je na mě dost, pač já budu často dojíždět IDOSem tak bych chtěla něco lehoučkýho a viděla jsem i 8kg...no ale uvidím ještě jak se půjdeme podívat na nějaký na živo zatím koukám jen na netu. Zas si říkám, aby ten extra lehkej byl stabilní.
22. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivuska22 já si neuvědomila že vy nejste o jeden měsíc ale o dva měsíce. Já jsem taky cítila nejdřív takový jak když kručení nebo lehtání teď už cítím víc. Nejvíc se hýbe večer:slight_smile:))
souhlasím že cena je i po slevě dost, ale to co jsem viděla na výstavišti a na netu mě přišlo že tenhle je ještě z těch levnějších v trojkombinaci.
Hodně lidí má i tento http://www.x-lander.cz/sortiment.php, ale ten má o 2 kila víc než ten co budu mít já takže ten asi taky není pro tebe.
22. dub 2011 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 jojo ten si taky dost lidí chválí. no pokud do tý doby stihnem ještě našetřit na auto pro mě, což pochybuji, tak by mě ta váha byla jedno. No uvidím, musím to vyrazit ošahat do obchodu. No nic padla na mě únava, tak se prozatím loučím a jdu si dát dvacet :slight_smile:
22. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo vahu kocarku srazis s tim, ze misto s korbickou budes jezdit s autosedackou :wink:, my tak dost cestovali.
22. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 to máš pravdu, ale co když bude pršet ....
22. dub 2011 ve 14:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek