• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
ono podvozek kočárku asi tak moc neváží, nejvíc váží ta hluboká korba
22. dub 2011 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jezdila jsem i v desti, meli jsme autosedacku, ktera mela strisku i nanoznik, takze v pohode. A da se na autosedacku koupit i plastenka. Kdyz prselo proti nam, tak jsem rozdelala slunecnik misto destniku :wink:. No, nebo muzes na cesty satkovat, to jsem taky obcas delala.
22. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, s hlubokou korbou mel kocarek cca 17 kg, s autosedackou do 12 kg :wink:
22. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 jo jo 5 kg už je dost pocítit
22. dub 2011 v 15:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nedalo a udělala jsem tu tabulku všech, co jsem od začátku napsaly :slight_smile: Akorát nevím, jak ji sem dát v lepší kvalitě :frowning2: ...nahraji ji alespoň do svého fotoblogu
22. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé a já jsem tam taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, objevila jsem tuhle diskuzi:slight_smile:. Mám teda termín na začátku října, přiberete mě ještě do party?
22. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, já vás vůbec nestíhám dočítat! Většinou končím v práci až v půl 7 večer a to jsem ráda, že se dostanu domů a lehnu do postele. Ta alergie mi dává v těhotenství hrozně zabrat.
Jinak teda mně se mlezivo netvoří zatím vůbec...začínám se bát, jestli se mi udělá mlíčko po porodu a budu moct kojit. :confounded:
Já se snažím poctivě nakupovat výbavičku od začátku. Každý měsíc něco, abych věděla a hlavně měla peníze. Včera jsme byli na tom Tomkáči vyzvednout hromadu věcí pro malou a koukala jsem, kolik tam toho mají! Asi se tam ještě vrátím :grinning:

@kackaberuska Ta tabulka je super! :slight_smile:
Jinak vítám všechny nově příchozí :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek ahoj tak jsem četla někde na internetu že to mlezivo nemá vliv na kojení takže se určitě nemusíš bát. Mě se taky nedělá moc a někomu se dělá hodně že má fleky i na pyžamu přes noc. Je to různé. Ale určitě to nemá vliv na kojení neboj:slight_smile:))
Já taky nakupuju výbavičku každý měsíc něco. Přesně jak píšeš abych věděla a měla penízky. Na tomkáči to znám tam maj dobrej výběr. Mamka mi tam už něco koupila tak se tam taky chystám. I když já už většinu mám koupenou :slight_smile:))
22. dub 2011 ve 20:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek ještě jsem koukala na tvůj blog a všimla jsem si peřinky a polštářku z ikei mě se totiž taky líbila ale je tam napsáno od 12 měsíců tak to nechápu!?!?! když je to pro mimina proč tam mají od 12 měsíců a čím ho jako zakryju od 0-12 měsíců....
22. dub 2011 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska no tak to je paráda,že je nás tu více :slight_smile: A jak to u tebe vypadá, všechno o.k.? a co čekáte holku či kluka? my budeme mít chlapečka Tobiáška. Kluka jsme chtěli takže jsme rádi... Dneska jsem měla uplně na h...o den v práci a dost jsem se vynervovala,tak mám takový trošku výčitky, že jsem Tobíkovi přinesla negativní energii. Jinak jsem ale o.k. takže pro jeden den to holt musí mladej vydržet :slight_smile: A už ti roste bříško? asi sem budu muset dát nějaké fotečky.... :slight_smile:
22. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 No to jsem ráda, že to nemá vliv na kojení. Mně se totiž nedělá vůbec...
Jinak s tou peřinkou je to asi proto, že miminko na polštáři spát nemá a většinou je zabaleno ve spacím pytli nebo zavinovačce. Povlečení je vlastně jen pro paráda rodičů :slight_smile: Ale nějak to neřešíme a prostě jsme koupili peřinku, polštář i povlečení- jako všichni :slight_smile:

Jinak my jsme dneska konečně sestavovali kočárek a byla jsem zpocená jako nikdy :grinning:
23. dub 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee ahoj holky, uplne nahodou jsem objevila vasi diskuzi, jsem take z Brna.....termin mam kolem 20.7. Byla bych rada, kdybyste me pribraly do vasi party.... :wink: Pokud chcete mrknout na nejake info o me, kouknete do meho blogu...
23. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám nově příchozí. Jak je vidět z tabulky, některé asi už odpadly, tak je dobře, že se přidávají další.
Jsem ráda, že se tabulka líbí a budu jí tedy průběžně aktualizovat.
@terous1984 bříško mi roste pomalu. Jinak je podle paní doktorky všechno o.k. Začala jsem mít i chuť k jídlu, takže snad začnu i něco přibírat :slight_smile: Zatím jsem se nerozhodla jestli chci vědět nebo ne, co vlastně čekáme, takže jména vybíráme obě. Teď je prodloužený víkend, tak máš od práce delší relax, tak ten stres zase vykompenzuješ :wink: Já jsem se naučila už v práci nestresovat, protože to stejně ničemu nepomůže.
23. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska - bezva tabulka, jestli můžu tak jsem ze Slatiny - klidně to tam písni :slight_smile:
@lucifer84 vítáme tě mezi nás :slight_smile:

Jak jsem byla teďka na UZ ve 20tt podle doktorky by to měla být holčička - máme problém se jménem - nemůžeme si nějak vybrat - pro kluka jsme měli jasného Petříka a teďka pro holčičku nevíme :grinning:
23. dub 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tak super já to budu mít taky na parádu tu peřinku a polštář:slight_smile:)) mě se hrozně líbí tady toto do postýlky http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPath=97&products_id=3478 , ale je moc drahé :frowning2:((
a do kočárku mají tohle http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=134&sort=2a&&page=3 taky moc pěkný....

vy už jste tak napřed že už skládáte i kočárek? a co máte za kočárek? já čekám až mě ho vyrobí ....
24. dub 2011 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska tabulka je bezva souhlasím....
24. dub 2011 v 08:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Krásných sad do postýlky mají...ale přijde mi to zbytečně drahý. Nám bude stačit ta Ikea :slight_smile: Budeme mít od tama i postýlku. Do kočárku nic kupovat nebudeme, nějak by se nám to tam nehodilo. Spíš až potom do sporťáku nějakou podložku, viděla jsem úžasný a za pár korun :dizzy_face:
Napřed nejsme, ale konečně nám došel komplet, tak jsem ho chtěla vyzkoušet :grinning: Mám ho v albu, ale ne v reálu. Čekali jsme na něj právě taky cca 6 týdnů. Tak se od včerejška kochám, máme ho u našich. :dizzy_face:

@falca1 Moc gratuluju k holčičce!!! A jméno se poddá, Karolína je krásný :dizzy_face:
24. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lutsousek tenhle kočárek je krásnej..naši známý ho mají taky ve stejné barvě a jsou s ním spokojení. My budeme čekat na kočárek ještě zhruba týden nebo 14 dní.
24. dub 2011 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dekuju za prijeti....jsem rada :wink:
@kackaberuska Kaci muzes do tabulky dopsat, ze cekame kluka....jmeno je snad uz definitivni.....Kubicek :sunglasses: puvodne jsem chtela po manzelovi Honzika, ale manzel moc nechtel....protoze je Jan i jeho tata, ale me se prave tahle tradice libila. Pro holcicku jsme meli jasno hned od zacatku...Elen, tak mozna druhy pokus. Holcicku si pral hlavne manzel, tak snad vyjde priste :slight_smile:
My vybavicku jaks taks uz celkem mame, kocarek Jane jsme poridili na veletrhu, presne tu barvu, co mam v albu. Udelala jsem ted velkou objednavku pres net, tak cekam, kdy vsechny veci dorazi, neco nemeli na sklade. Taky jsme neodolali a objednali set do postylky z mamitati, je nadherny, taky ho mam v albu. Z dulezitych veci nam chybi postylka, tu budu asi objednavat ze sambaby - bilou. uvodne jsme premysleli nad tou z ikei, ale ma jen dve polohy rostu a nema vyndavaci pricky, tak zvolime asi jinou. No to jeste uvidime.
Jinak ja jsem od dubna uz doma, zamestnavatel se mi presstehoval z Brna do Ivancic, takze bych kazdy den dojizdenim do prace stravila 3 hodiny a to se mi moc nevyplati. Navic prace byla celkem psychicky narocna....Doma se ale rozhodne nenudim, prestavovali jsem nase podkrovi a upravovali zahradu, takze porad mam co delat :wink:

Koukam, ze jsem se nejak rozepsala, tak hezky den vsem....!!!
24. dub 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 ahoj vítám tě mezi námi a koukám že máme podobný termín...tak se se potkáme možná v porodnici:slight_smile:)) kde budeš rodit? já asi na obliňáku. My čekáme kluka a můj manžel chtěl jméno Jan on je taky Jan tak jsem mu udělala radost a budeme mít Honzíka. Já jsem chtěla holčičku Lindu, ale ta bude až na druhý pokus snad:slight_smile:))
jinak já jsem taky od dubna doma....jediné co mi vadí že nemůžu ven ale tu chvíli to vydržím:slight_smile:))
24. dub 2011 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska Ahojky tak já bych taky prosila asi o aktualizaci tabulky :slight_smile: Prozatím máme termín na 25.9 2011 čekáme chlapečka Tobiáška a bydlím v Brně, - Komárov :slight_smile:
24. dub 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevite, zda se da nekde v Brne koupit Angel care 2 v 1. Jinak my kocarek mame, postylku taky, akorat jsem objednavala prosteradla, nebesa a mantinel, Honzik se sveho nechce vzdat :wink:. Napred jsem to povazovala za machrovinku, ale je to dost uzitecny :wink:
24. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Jeee tak to bychom se fakt mohly mozna potkat v porodnici, chci rodit taky na Obilnaku :wink: Doufam, ale ze budu rodit i o chvilku driv, nerada bych se s pupkinem tahala tak dlouho...uz ted ho mam obrovske, strasne dopredu a spicate!
Taky chci na Obilnak chodit na ten predporodni kurz. Chodi se tam az po 30tt.

Jinak holky my byli dnes na vylete v Zidlochovicich, manzel me nejprv nalakal do zahradnictvi a potom na vyslap na mistni rozhlednu, myslela jsem, ze tam ani nedojdu, bricho jak balvan :unamused: ale nakonec jsem to dala a zpatky uz to bylo v pohode. Jen jsem si pripadala jako exot, protoze na me vsichni koukali a zdravili nas uplne cizi lidi :grinning: Manzel mi chtel za odmenu koupit magnum, tak jsme jeli do mistniho obchodu, kde magnum nemeli a stihla nas silena bourka s kroupami, ze jsme museli po ceste zastavit, docela jsem se bala a malej kopal o 106 :frowning2: Takze my jsme to meli takovy zuzo dobrodruzo :sweat_smile:
24. dub 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruska007 Angel care 2v1 jsem puvodne taky chtela, ale nakonec jsem si to rozmyslela, mela jsem strach z toho, kdyby se nam polamal, ze bychom nemeli ani chuvicku ani monitor. Tak mam objednany monitor nanny a chuvicky budeme brat Angel care, hlavne kvuli dobremu dosahu. Potrebuju, aby mi dosahly z podkrovi az na dvorek. Kde v Brne koupit, to nevim, mozna i Datart?
24. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer84 já budu mít předporodní kurz od agentury Větrník a tam se chodí až od 32. týdne. Já taky doufám, že porodím o trošičku dřív. No uvidíme jak to dopadne :slight_smile:) já špičaté břicho nemám. A ty čekáš kluka nebo holčičku?

Jinak jste měli zajímavý výlet :slight_smile:))
24. dub 2011 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Cekame kluka...Kubicka :wink:
24. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska
tabulka je super.
my čekáme holčičku Zuzanku :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska ahojky, tak ja mam noviku, a tyka se Pavlinky777 myslim, ze to tak ma ;) mas ji i v te tabulce, dneska v 1 rano porodila Adamka :slight_smile:) ma 3,9 kg uz prenasela, a 52 cm :slight_smile:
25. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackaberuska taky souhlasim, ze tabulka je super ;)) u me muzes dopsat Brno Lesna a holkcicka asi Anetka ;) zitra jdeme na kontrolu tak jsem zvedava :slight_smile:) zase po mesici uvidim tu svoji prdylku ;))
25. dub 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek