• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@pavlinka777 Móóóc gratuluji. Ať se vám oběma daří! Zůstaneš nebo sis našla jinou partu mamin?
@sarkast díky za info :slight_smile: a užij si utz.
@lucifer84 naše Slunéčko naštěstí postýlku podědí po mě, babička jí opatruje ve sklepě v igelitu jako oko v hlavě a koupila i novou madraci! Doufám, že se mi podaří do ní něco hezkého učít :wink: Výlet to byl koukám záživný, hlavně že jsi neporodila :sweat_smile:
Já jsem naštěstí celé Velikonoce byla na terase s knížkou Nejšťastnější miminko v okolí a všechny návrhy manžela na procházku jsem úspěšně odmítla. Jinak, holky, zajímavá knížka, jak utěšit děti od narození do 4 měsíce aneb chybějící 4. trimestr, takže přečíst před porodem!!!
25. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooj holky, no zrovna tu par dni nejsem a vy jste se teda rozepsaly... :grinning: Tak vas jdu nejdriv docist, abych vedela, co se tu probiralo... :wink:
Jinak zdravim vsechny nove prichozi... :slight_smile: :wink: Vitame vas!
26. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme si koupili postýlku pro malýho v domestavu a ona je větší než normální postýlky pro miminka s tím, že když se sundají šprušle tak jí může mít až do pěti let což se nám líbilo. Ale máme ten problém, že je už moc velká a nevleze se nám do ložnice i když šoupnem nábytek. Takže já sháním novou postýlku. Nemáte někdo tip?
26. dub 2011 v 09:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivuska22 @petrus77 @terous1984 ?@petapete @lucifer84 holky a kde presne bydlite, primo v Brne nebo nekdo v okoli? :slight_smile:
@kackaberuska tabulka je naprosto genialni, jeste budu muset prostudovat poradne... :wink: :slight_smile:

Jinak jsem vam chtela poslat pozdrav z Francie, ale nejak nebyl cas, a nedostala jsem se vubec na net... :slight_smile: Vsechno probehlo v pohode, trosku jsem se bala letu, ale paradni, zadne komplikace... :wink: a nachodili jsme toho opravdu spoutu, az se vsichni divili, ze to zvladam tak v pohode, tak me to potesilo... :slight_smile:
26. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak si to hezky užij. taky jsem chtěli do Barcelony,ale doktorka nám to nedovolila. JSem od začátku na rizikovém,takže ani nebudeme riskovat. Jinak já bydlím v Komárově. Zrovna dneska jsem se dívala tady na debaty ohledně přibírání v těhotenství. Jsem v 19 týdnu a od začátku jsem přibrala 3 kg. A to hned na začátku ve druhém měsící. teď vůbec nic. tak nevím jestli mám být ráda nebo ne... jím poměrně dost, ale snažím se večer moc nepřecpávat, protože nejsem zrovna "modelka" :slight_smile: Jak to máte vy holky?
26. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terous1984 my uz jsme v te Francii, ted pres velikonoce, udelali jsme si prodlouzeny vikend...od ctvrtka do pondeli :wink: Byli jsme v Parizi...naaaadhera!!! :slight_smile: No ja uz mam 5kilo nahore, ani se mi nezda, ze jim nejak moc nebo malo, tak akorat, jak jsem zvykla, jim casteji treba 5x az 6x denne po mensich davkach, no a je pravda, ze teda jim sladky, ale to jsem jedla taky vzdycky... :grinning: Podle nejakych tech tabulek jsem porad v norme, tedy alespon myslim... :wink:
26. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak já bydlím brno - střed ale je to spíš hranice střed-královo pole-žabovřesky. Prostě bydlím jak je Šelepka tak přes ulici o tři bloky dál.
To jsi odvážná že jsi letěla. Hlavně že všechno dobře dopadlo. Já jsem měla letět teď přes velikonoce do Dubaje s manželem ale bála jsem se tak letět s rodinou sám. Jedna moje kamoška potratila při letu z Řecka, ale těžko říct jestli to bylo tím letem nebo něčím jiným. Co jsem četla na netu názoru na let v těhotenství ano či ne. Tak se to hodně různí a já jsem měla strach tak jsem neletěla.
Jinak s tím přibíráním já jsem začala přibírat tak mezi druhým a třetím měsícem a pak co měsíc to kilo zhruba. Takže teď je to začátek sedmýho a mám sedm kilo nahoře. Ale jím sladký a to skoro furt. Teď mě ale zase začala pálet žáha takže už na sladký díky bohu nemám chuť. Ale mám to jako terous1984 žádná modelka jsem nikdy nebyla :frowning2:(
26. dub 2011 v 10:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 na to že jak píšeš nejsi žádná modelka tak přibrat do 19 týdne 3 kila to jde. Ale pokud jsi neměla ideální váhu před těhotenstvím tak si to tělo vzalo ze zásob tudíž jsi přibrala jen 3 kila. U nás v práci jedna co byla těhotná tak v těhotenství zhubla ve stehnech a na zadku a všechno jí šlo do břicha a prsou. Takže já myslím, že je to v pohodě. Pokud na kontrolách UTZ je malej velkej podle stáří těhotenství tak bych na tvým místě byla jenom ráda :slight_smile:)
26. dub 2011 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 haha tak to by mi vůbec nevadilo. Když to půjde do břicha a prsou :slight_smile: No ono to asi příjde...teď je mimčo ještě malé a nic skoro neváží, v tom 7 měsící to půjde rychleji. Na druhou stranu dobrá zpráva, za měsíc máme svatbu,tak nebudu úplná kulička... Na velikost plodu jsme se právě při poslední kontrole nezeptali. Jak nám doktorka řekla,že čekáme kluka, byla jsem tak šťastná,že jsem se zapomněla zeptat :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ahojky, ja bydlim ve Slapanicich :slight_smile:
@terous1984 No ja dneska zacinam 29.tt a mam uz 10 kg nahore :frowning2: posledni dva mesice mi to skace co mesic to tri kila. Ze zacatku jsem nic moc nepribirala. Da se rict, ze jim o neco vetsi porce nez pred tehu a sladkyho stejne, jelikoz na nem ujizdim :grinning: ale uz jsem si rikala, ze bych ho mela omezit, prece jenom nechci mit 20 kg navrch. Jde mi to vsechno do bricha, ale zato ho mam mega velke a hrozne dopredu. Manzel se mi smeje, ze jde nejprv bricho, pak dlouho nic, prsa, nic a az potom zbytek :grinning:
26. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 no já jsem teda před těhotenstvím extra velký prsa neměla a teď mě připadá že je mám obrovský a když se tam udělá ještě mlíko tak nazdar hodiny to budu u nějaké velikosti D nebo E :grinning: ale lepší prasa jak zadek že :grinning:

a kde budete mít svatbu a jaký budeš mít šaty?

To by ti doktorka řekla, že je třeba moc malej ptala by se jestli jíš nebo ne a tak. Ale pokud nic neříká je vše ok.
26. dub 2011 v 10:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 Šatky už mám vybrané dlouho. Pracuji v oděvní firmě,takže mi to bude šít naše návrhářka. Je moc šikovná a cena bude taky slušná. nejsem typ "princezny" takže mít takové ty nařasené šaty v tom bych se asi necítila dobře. Jinak svatbu jsme měli naplánovanou už od minulého léta, ovšem miminko přišlo dříve :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budeme to mít na Vysočině odkud pocházím a spíš takovou pohodovou zahradní párty pro přátelé... Budeme mít cca 80 lidí takže poměrně velká svatba a doufám,že nám výjde počasí. Jinak co se týče doktorky tak si myslím to stejné, pokud by se něco dělo určitě by mi řekla,že není něco v pořádku... Ty kontroly jednou za měsíc jsou hrozně dlouhý...já bych brala chodit k doktorce co 14 dní :slight_smile: za týden už budeme v půlce, celkem to letíííí. A kor teď když bude hezké počasí a člověk bude lítat víc venku to příjde raz dva :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 tak super:slight_smile:) a ukážeš nám aspoň fotky? to víš su zvědavá :grinning: jako pohodová zahradní párty tak to bude krásná svatba. A určitě se počasí povede. Teď se vyprší a pak bude krásně :slight_smile:)
Jo s tím souhlasím ty kontroly jednou za měsíc jsou někdy dost dlouhé. Aspoň vidím že to někdo vnímá stejně jako já :slight_smile:) to my jsme už za půlkou a letííí to jako blázen :grinning:
26. dub 2011 v 10:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77 No tak foteček sem určitě pár dám...ale nebudeme mít žádného profi fotografa... Já si na to moc nepotrpím. Fotit nás bude kamarád, co to má jako koníček. Rozhodně nebudu vyhazovat deset a více tisíc za to,že se tam budeme hodinu někomu smát do objektivu :slight_smile: Je to jenom hra na city....Navíc penízky teď budeme potřebovat na úplně jiné a příjemnější věci :slight_smile:
26. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terous1984 tomu rozumím každý to vnímá jinak :grinning:
26. dub 2011 v 11:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terous1984 jee, tak to gratuluji ke svatbe... :wink: Hlavne preju, at vam vyjde pocasko.. :wink: My jsme take meli obrad venku a zhruba 80lidi na vecer, bylo to v zari a na stesti bylo nadherne... :slight_smile: Klidne bych se vdavala znovu.. :dizzy_face:
26. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, holky. Ja jsem z Cernych Poli :wink:. Jinak jsem zatim pribrala 2 kg, ale jsem baculka od prirody, tak jsem za to vdecna. A to teda jim trochu vic, hlavne vecerim, co jsem driv nedelala. S letanim - ja litala, kdyz jsem cekala Honzika, docela casto, a v pohode. Akorat ted uz nikam nepoletime, smi se jen do 7. mes. a to mam jeste neschopenku. Tak v lete pojedeme asi na Balaton, dal to mesic pred porodem nerisknu :wink:.
26. dub 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veruska007 @petrus77 let byl opravdu v pohode, ani po me nikdo nechtel nejaky potvrzeni od doktora, i kdyz jsem ho mela radeji sebou... :wink: Rikaj, ze nektery aerolinky chteji potvrzeni, ze je vse ok, uz od 24tt. Jinak myslim, ze kdyz nejsou nejake problemy, jako vys.nebo nizkej tlak nebo se srazlivosti krve, tak by nemel zadnej doktor mit nejaky pripominky... :wink:
26. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka no říká se že by v tom problém být neměl. Ale nikdo ti to nezaručí víš jak. Já jsem prostě měla strach a kdyby se něco stalo tak bych si to vyčítala .......... ale zase co se má stát se stane a co se nemá stát se nestane .....možná jsem jen příliš opatrná a třeba i zbytečně :grinning:
26. dub 2011 ve 13:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme byli na ultrazvuku a je to kluk :slight_smile: Sice jsme já i přítel tak trochu doufali v holčičku, ale radost máme stejně velkou :slight_smile:
26. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemá někdo zájem se mnou jít dneska na Lucku Bílou? Mám možnost jít místo tety se strejdou, kteří se dnes rozhodli nejít, doktorka sice tetě dala vycházku, ale nechce, aby jí někdo viděl náhodou z práce. Lístky jsou ty nejlevnější za 490,- na sezení, ale bez určení místa, takže bychom vyrazily po půl šesté abychom si vybraly hezké místo. Koncert je od 20.
26. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezka29 tak to bude super.. :wink: Ja jsem strasnej zvedavec... :slight_smile: Tak se moc tesim, az nam sdelis 4.5., co nosis pod srdeckem... :slight_smile:

@ani84 jeee, tak to moc gratulujiiii..... :dizzy_face: :wink: Holcicka bude az druha v poradi... :wink: nebooooj.... :slight_smile: A uz jste vymysleli jmeno?.. :slight_smile:

@kackaberuska bohuzel dneska se mi to vubec nehodi, tak ze se omlouvam.... :unamused: Snad nekoho sezenes... :wink:
26. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Zatím jsme se shodli na Šimonovi, mně by se asi víc líbil Daniel, ale to zas moc nechce přítel. A můj táta nám pořád vnucuje Tomáše (po něm), to se nám taky docela líbí, ale malýho Tomáška má teď přítelova sestřenice. Koukám, že vy máte vybranýho Toníka, spolužačce z vejšky se zrovna minulou středu narodil taky Toník :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tady mám dnešní fotku :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 jj, my jsem stale u Tonicka, a menit nebudeme... :slight_smile: :wink: Simon i Tomas jsou moc pekne jmena... :wink: Tak jeste se shodnout na jednom jmenu, co?!.... :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ani84 jeeee, krasnej.... :dizzy_face:
26. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Díky :slight_smile: No asi to nakonec bude Šimonek, dědeček to bude muset překousnout :wink: A Toníček je taky moc hezký :slight_smile:
26. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 juu, Simonek je moc krasny :slight_smile:) jen at pekne roste :slight_smile:
26. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam dotaz :slight_smile: uz se to tady asi resilo, ale stejne se zeptam... dneska mi moje sestra na gynde rekla : Budete chtit zadanku na glugozovy test? Neni poviny jen se doporucuje... ??? A moje doktorka mi o tom nic nerekla, tak jsem si vzala zadanku a asi pujdu do Zidenic, proc je to tak, ja se fakt muzu rozhodnout, jestli jit nebo ne? Co kdyz nepujdu a mala bude mit pak problemy? Nejak tomu nerozumim... :slight_smile:) u vas to bylo taky tak? Mohly jste si vybrat jestli jit nebo ne????
26. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani84 jéé, ten je úžasnej! My jdeme až 16.5. :frowning2: Simona máme ale taky v uzkém výberu jmen :wink:
26. dub 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek