• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
autor
@sarkast @veruska007 jj, decky jsou moc pekny, prave jsem cekala s koupi az budeme vedet, jestli nam pan doktor potvrdi chlapecka nebo holcicku... :wink: Tak ze uz mam koupenou modrou a zelenou, pak jsem koupila takovou tu zelenou osusku s kapuckou (mam ji taky v albu), pak ten ochranny obal matrace za 129,- (doufam, ze bude neprocuratelny :grinning: ) a taky jsem koupila 2x bile prosteradylko za 129,- a pak jsem koupila jedno povleceni za 149,- to nejlevnejsi, co jsem tam nasla, protoze jsem se prave bala toho, jak psala "veruska007" ze maji jiny rozmer a ja uz jsem mela koupenou perinku s polstarkem z veletrhu.. :angry: Ale hned jak jsem prijela domu, tak jsem povleceni vyzkousela a uplne v pohode... :wink: :slight_smile: Tak ze muzu z vesela kupovat povlecenicko z Ikei... :dizzy_face: Nepamatuji si rozmer perinky a polstarku, mrknu na to a kdyz tak vam to sem pisnu... :wink:
28. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, jeste mam otazku, kolik vecicek kupujete velikosti 56? Vcera jsem si delala takovy seznamek, jake vecicky, jakych velikosti mame a mam vsechno spis az tu vel.62.. :unamused: Tak nevim, jestli to bude stacit a nebo mam jeste dokoupit nejaky 56... :confounded: I kdyz nejspis tu 62 prinejhorsim take obleknu, to by zase az tak nevadilo, ne? :slight_smile:
28. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
Pan doktor Vlašín mi to řekl ve 12tt a pak to během těhu potvrdili 2 další gynekologové ( můj a Bohunice).
Taky mi řekli, že ty moje těhu potíže, holčičky zvládají lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Snad už všechno zlý máme za sebou.
Včera mi můj gyndař řekl, že musím vydržet ještě 9 týdnů.
A k tomu kočárku - u holčičky nevadí, že se bude vozit v modrém, ale kluk v růžovém.. No nevím, naštěstí má sestra ještě jeden v záloze. Není nadto mít takového sourozence. Její malá se narodila 31. 7. před 3 roky.
@falca1 - já chtěla Zuzku nebo Denisku a na chlapečka Adámka.
@sarkast - musíme doktorům věřit :slight_smile:že viděli dobře :grinning:
1.6. jdu na ult do Bohunic a od té doby si mě už vezmou do péče. Tak se tam možná potkáme :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat ... jsem taky z okolí Brna a termín máme 9.8 - čekáme holčičku Kristýnku
28. dub 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka tak přesně tohle řeším taky.Mám taky spíš vel. 62 a 68. Vel 50 jsem vůbec nekupovala a 56 mám jen pár. Jenže těžko říct jaký velikosti a kolik když nevíme jak velký miminka se nám narodí :sweat_smile: ale co jsem se ptala těch co už miminka mají tak říkali že těch 56 moc nekupovat že z toho hodně rychle vyrostou. A tu vel. 62 můžeš zahrnout, nebo to bude mít volnější. Aji do porodnice doporučují vzít dvě velikosti raději :slight_smile:
28. dub 2011 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka aha tak to jsem nevěděla. To chápu že kluk v růžovém je blbý. Ještě že máš tu sestru :grinning: tak ty to máš za 9 týdnů tak to už je za pár :grinning:
28. dub 2011 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
Né, nemám to za pár. :slight_smile:
Mám stejný termín jako Šárka (8.8.)
On mě chtěl jen uklidnit a povzbudit.
28. dub 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka aha já jsem to špatně pochopila :grinning:
28. dub 2011 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já to spíš napsala tak podivně. :frowning2:
mě se můj gyndař snažil včera povzbudit, mám nějaké potíže se srážlivostí krve..a proto mě předává od června do Bohunic.
Jinak jsem ve 26tt.
28. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka a ty bohunice jsi si vybrala sama nebo tam mají něco speciálního pro tyto případy? vím že třeba ne v každém porodnici v brně mají všechny speciální přístroje....
28. dub 2011 v 11:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
já si nevybrala sama, ale donutily mě k tomu okolnosti.
Já v Bohunicích ležela ve 12tt s krvácením a pak když jsem měla jít na amnio, tak mě zjistlili na hematologii poruchu srážlivosti, která nejenže ohrožovala mně, ale mimčo by ten zákrok a krvácení nezvládlo. Řěšila jsem to s panem doktorem Vlašínem. A tak jsem amnio odmítla.
A po poradě s gynekologem a Mudr. Gerychovou z Bohunic tam začnu od června chodit, co kdyby to naše mimčo chtělo přijít už dříve, tak ať jsme chráněny.
28. dub 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka pan doktor Vlašín je nejlepší. Tak hlavně se držte :grinning: budeme držet pěsti.
28. dub 2011 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrus77
díky.
A ty půjdeš rodit do které porodnice?
28. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka já jsem pořád zvažovala mezi Bohunicema a Obilňákem a asi to vyhraje Obilňák. Na obilňák budu chodit i na předporodní kurz takže asi tam.
28. dub 2011 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtenka jasny, pridej se k nam!! Vitame Te! :wink: :slight_smile:

@petrus77 jj, taky si myslim, ze vel.56 nebude tolik zapotrebi, snad.. :slight_smile: A rikam, jinak to budeme muset zvladnout i s o trosku vetsim oblecenickem. :wink: Na Obilnák na predporod.kurz? Nemas nahodou nejaky webovky, kde bych si o tom mohla precist? :slight_smile: Kdyz tak mi to hod klido do IP.. :slight_smile: :wink: dekuji...

@andinecka tak se s mimcem drzte!!! :wink: Vsechno bude dobry, uvidis.. :slight_smile:
28. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, koukám, že tu řešíte porodnice a předporodní kurzy ... já budu nakonec rodit v Bohunicích a na předporodní kurz jsem se přihlásila sem: http://www.maly-svet.cz/cesta.html ... kdyby ještě někdo nějaký sháněl, slyšela jsem, že je to tam moc fajn - domácké, pohodové.
A ještě ke kočárkům ... my čekáme holčičku a kočárek máme modro-bílej :slight_smile:
28. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andinecka Jůůů koukám máme skoro stejný termín, my máme 9.8 :slight_smile:
28. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka posílám ti ten odkaz na obilňák na kurzy http://www.fnbrno.cz/predporodni-priprava-obilni-trh/t3245. Chtěla jsem jít na kurzy od agentury Větrník ale dva termíny mi nevyhovují a ten další už je moc pozdě takže půjdu asi na ten do obilňáku když tam stejně budu rodit :slight_smile:))
28. dub 2011 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkast Já byla na odběrech na cukrovku teď v úterý v Bohunicích a byli tam strašně milí
28. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrus77 dekuji, hned na to mrknu... :wink: Ja mam prozatim rezervovany pred.kurz v mamicentru, kam chodim i cvicit... :wink: Ale nikdy nevis, jestli se Ti to nezalibi nekde jinde, tedy i kdyz v mamicentru je to moc fajn, prijemne prostredi a pani Rysava je moc fajn... :wink:

@vrtenka myslim, ze podobny termin ma i Sarkast :slight_smile: tak to se holky mozna v te porodnici vazne potkate.. :wink:
28. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka Ty budeš taky v Bohunicích ju?
28. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vrtenka ja jeste nevim!!! V Brne jsem spis pro Obilnak, ale mozna nakonec pojedeme do Vyskova, jelikoz tam budeme pod dozorem jedne zname.. :wink: :slight_smile: Ale prozatim vazne nevim. Koncem kvetna se jedeme podivat do toho Vyskova, tak uvidime.. :wink: Jeste casu dost... :slight_smile:
28. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka jo jo času je ještě plno :slight_smile:
28. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennikka není zač tak já zase kouknu na mamicentrum třeba se mi to taky zalíbí :slight_smile:))
28. dub 2011 v 15:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chci se vás zeptat, existuje v brně nějaký dobrý sekáč pro děti? spíš tak v centru nebo směr bystrc.

Moc díky
28. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? :slight_smile: Čekáme nejspíš holčičku (teda řekl nám to pan doktor Vlašín ve 13tt:slight_smile: a zítra k němu jdeme na velký ultrazvuk a tak čekám, že nám to tam potvrdí:slight_smile: Jméno máme vybrané Nikolka a rodit budu taky v Bohunicích:slight_smile: Holky, kdy jste žačaly cítit pohyby mimnka? Já pořád čekám a nic:frowning2: Místo toho mě pobolívá a tvrdne už 3 dny břicho. Neskutečně se těším na zítra na ten velký ultrazvuk!! :slight_smile:
28. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda na predporodni kurz chodit nebudu, nic noveho jsem se tam nedozvedela :frowning2:. A s porodnici teda nevim - bud Bohunice, ale minule to tam bylo jak ve stredoveku (znacne zanedbana pece, nabizeli mi i moznost podat trestni oznameni) nebo Vyskov (mam tam znamosti :wink: ). no, a podle toho, jak to bude akutni :wink:
28. dub 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilka_2011 jééé to se někdo má jde k vlašínovi a už zítra!

Doufám, že mě k němu zas pošlou i na ten velký ultz. Taky nám řekl holky, ale moc tomu nevěřím.
28. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@abecedka a proč tomu nevěříš? máš pocit že máš spíše chlapečky?
28. dub 2011 v 16:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jednak :sweat_smile: ale pořád si myslím, že jak jsou dvě tak je to hůř vidět.
A on mi to nějak nechtěl říct, nevím zda to tak dělá normálně... ale znejistěl mě tím.
U jednoho bych to asi neřešila, je dobrej a určitě se neplete.
28. dub 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek