• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky "Brno a okolí", TP srpen, září 2011. Přidej se.

30. srpna 2013 
@veruska007 trestní oznámení? A co zanedbali?? :frowning2:
28. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka no už se moc těším!!:slight_smile:
Určitě to budou holčičky, jdyž to řekl Vlašín!:slight_smile:
Holky, prosím poraďte mi, už třetí den mě bolí pořád v jednom místě břicho a začalo mě tvrdnout, přemýšlím, jestli jen na Obilňák na vyšetření, nebo ne... Na dvu stranu moc chci vědět, že je mimčo v pořádku, na druhou nechci vypadat jak blázen:frowning2:
28. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 spíš bych myslela že klid, hodně polehávat. A jinak stačí zavolat gynekologovi, kdy tam jdeš?

A řekl ti to sám, byl si jistý určením?
28. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka já mám právě neschopenku a tak pořád ležím, mám hematom a nízko uloženou placentu. Navíc teď měním gynekoložku, protože ta moje mi nepoznala hematom a placentu nechtěla vůbec řešit i přesto, že jsem u ní 3x byla s tím, že špiním. Ultrazvuk se jí taky moc dělat nechce. Tak jsem se nechala vyšetřit jinde a hned dostala neschopenku. No a teď mám mnohem větší strach než před tím aby bylo vše v pořádku:frowning2:
28. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 na to jak budeš vypadat se vykašli. Jestli máš pocit že se něco děje tak jeď....ale mě jeden den taky divně bolelo břicho naštěstí jen jeden den tak jsem si četla na internetu jak se to pozná...tak prý musíš mít břicho jako kámen....tak jestli to tak máš tak tam prostě jeď...od toho si přeci platíme to zdravotní pojištění ne
28. dub 2011 v 16:36  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackaberuska Ahoj, my čekáme holčičku podle paní dr. - ale ten výběr jmen mi nějak nejde - pro kluka jsme měli Petra ale holka - mě se líbila Anna a ještě dalších 8 jmen. Ovšem teď si tou Annou nejsem tak docela jistá :grinning:
28. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka na to pohlaví jsem se ho ptala a jistý si byl:slight_smile:
28. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 prostě jako blázen nebudeš vypadat jde o tvoje dítě a hotovo. U nás ženský v práci měli taky kecy, ale to se jim to říká, když nejde o jejich dítě....
28. dub 2011 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andinecka já zatím pořád rozmýšlím - Anna, Karolína, Kateřina, Hanu jsem vyškrtla a ještě dalších snad 5jmen :grinning:
28. dub 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 jo a aby ti netvrdlo břicho pomáhá hořčík....já jím magnesii lactici a klidně i pět denně.. čím víc tím líp :slight_smile:))
28. dub 2011 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 já právě nevím, po té zkušenosti s mojí gynekoložkou jsu strašně vystrašnená, aby se mimču v bříšku líbilo:frowning2:Taky jsem si říkala, že jsou to třeba střeva, ale bolí to už třetí den, napravo, kousek pod pupíkem a vždycky po chvilce to zabolí a pořád dokola. A to břicho jsem měla jak kámen, tvrdne mi když ležím, z ničeho nic na pár sekund a pak se to uklidní, naštěstí jen 1-2 za den.
28. dub 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 a předepsal ti to doktor?
28. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 já jsem četla že někomu se to stává že to tvrdnutí způsobuje děloha..... ale chápu že po špatné zkušenosti máš strach....tak tam jeď no nanejvýš tě pošlou domů a ty budeš klidnější ale za blázna určitě nebudeš
28. dub 2011 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
hořčík je volně prodejný, at ti ho někdo hned koupí a začni ho brát pokud ho nemáš.

tvrdnutí jsou předčasné kontrakce a ty vždy dělá děloha.

na lidi kašli a jeď
28. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 doktorka mě řekla že si mám dávat dvě tablety denně minimálně ....na předpis to není je to volně prodejný a 100 tablet stojí cca 130,- kč.....ale já jsem měla nedostatek horčíku už než jsem otěhotněla takže jich beru raději víc :slight_smile:))
28. dub 2011 v 16:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 jo a třeba u nás v bille prodávají hořčík v těch šumivých tabletkách tak to si taky někdy dělám s vodou...
28. dub 2011 v 16:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 zítra ve 4h jdu k tomu Vlašínovi, tak nevím, jestli nemám počkat až k němu:frowning2: ten hořčík si hned zítra koupím!
28. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka a ty jsi hned doma na neschopence, s dvojčátkama?:slight_smile:
28. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 tak dobře ale musíš nám tady všem slíbit že kdyby se to zhoršilo tak určitě pojedeš a nebudeš čekat do zítra do 4 h jo? A ten hořčík si kup a klidně můžeš i 5 tabletek to ti neublíží a nemůžeš se tím nijak předávkovat přebytek jenom vyčůráš :grinning:
28. dub 2011 v 17:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
vlašín na to asi odborník moc nebude...bych řekla.

Ne ne já jsem fit, chodím do práce z vesela. Po přirozeném nejsou dvojčata riziková, je to jak jiné těhotenství.
28. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka Aha, tak to je super, jen tak dál, ať máš celé těhu bez komlipkací:slight_smile:!!!!!
28. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 uvidím jak mě to bude bolet až přijde manžel z práce a kdyžtak pojedeme, jistota je jistota!! :slight_smile: A hořčík si určitě koupím :wink:
28. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka taky si myslím, že Vlašín tohle se mnou moc řešit nebude....
28. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak moje kamoška čekala taky dvojčata přirozenou cestou a byla na neschopence od 3. měsíce .... ale nemyslím si, že by jí něco bylo aspoň nic neříkala.....
28. dub 2011 v 17:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrus77 jj, je to hrozně individuální, nikdy nikdo neví předem, jak dlouho bude moct chodit do práce... a někdo raději zůstane preventivně hned doma:slight_smile:
28. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilka_2011 přesně a taky co by jsme si nedopřáli odpočinek před porodem :slight_smile:)
28. dub 2011 v 17:11  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
to já právě moc nechápu - preventivně. Když to někoho v práci nebaví tak jasnačka, jsem doma od prnvího dne.
Ale sám gyndař mi říkal, nikdy se nedá předem očekávat komplikace. Předem se očekává hladký bezproblémový průběh a tak se k tomu stavte.
A já stavím, psychika dělá hodně.
Moje tělo se rozhodlo že otěhotní, hned s dvojčaty a taky je rozhodnuté že je donosí :wink: :grinning: :grinning:
28. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
někdy ani nejde o to že by tě to v práci nebavilo ale někdo má třeba náročné nebo stresující zaměstnání, které ho už tak dost vyčerpává....ale je pravda, že některé holky toho zneužívají a nechají si napsat neschopenku hned jak zjistí žej sou těhotné i když mají práci a zdraví v pohodě
28. dub 2011 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka každopádně správný přístup :grinning: psychika dělá hodně to je pravda
28. dub 2011 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@abecedka to jo, tím preventivně jsem myslela i to, že to v práci někoho právě nebaví a chce si těhu užívat doma v pohodičce a klídečku bez raního vstávání:slight_smile:, ale já teda osobně musím říct, že tím jak jsu doma, tak se víc pozoruju a víc na to myslím, protože nemám co dělat....
28. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek